Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Rychnov nad Kněžnou

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Rychnov nad Kněžnou

Lodge Chata Zdobnice

9,9

Lodge Chata Zdobnice

Ubytování (Chata) Lodge Chata Zdobnice. Chata Zdobnice se nachází v Rybné nad Zdobnicí, 7 km od Vamberka a 9 km od Žamberka. Nabízí gril, výhled na řeku a vlastní bezplatné parkoviště. Ubytování Lodge Chata Zdobnice se nachází ve městě Rychnov nad Kněžnou (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 060 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Lodge Chata Zdobnice má celkové hodnocení 9,9. Pro Chata Lodge Chata Zdobnice momentálně evidujeme 24 recenzí.

Apartmán U Borovice

9,8

Apartmán U Borovice

Ubytování (Apartmán) Apartmán U Borovice. Apartmán U Borovice se nachází v klidné lokalitě 500 metrů od centra Rychnova nad Kněžnou a svým hostům nabízí ubytování s možností vlastního stravování,... Ubytování Apartmán U Borovice se nachází ve městě Rychnov nad Kněžnou (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Apartmán U Borovice má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Apartmán U Borovice momentálně evidujeme 69 recenzí.

Pension Mezi sady

9,6

Pension Mezi sady

Ubytování (Apartmán) Pension Mezi sady. Penzion Mezi sady se nachází v Panské Habrové, 3,5 km od centra Rychnova nad Kněžnou. Nabízí studio s krbem a Wi-Fi zdarma a vlastní bezplatné parkoviště. Ubytování Pension Mezi sady se nachází ve městě Rychnov nad Kněžnou (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 618 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Pension Mezi sady má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Pension Mezi sady momentálně evidujeme 43 recenzí.

April hotel Panorama

9,1

April hotel Panorama

Ubytování (Hotel) April hotel Panorama. Hotel April Panorama se nachází v rezidenční části Rychnova nad Kněžnou v Orlických horách. Ubytování April hotel Panorama se nachází ve městě Rychnov nad Kněžnou (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 091 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování April hotel Panorama má celkové hodnocení 9,1. Pro Hotel April hotel Panorama momentálně evidujeme 149 recenzí.

Apartmány Morávka

9

Apartmány Morávka

Ubytování (Apartmán) Apartmány Morávka. Apartmány Morávka se nacházejí v Rychnově nad Kněžnou, 40 km od Hradce Králové a 18 km od Orlických hor, a nabízejí ve všech prostorách zdarma dostupné... Ubytování Apartmány Morávka se nachází ve městě Rychnov nad Kněžnou (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 806 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmány Morávka má celkové hodnocení 9. Pro Apartmán Apartmány Morávka momentálně evidujeme 73 recenzí.

Pension na Starém náměstí

9

Pension na Starém náměstí

Ubytování (Penzion) Pension na Starém náměstí. Penzion na Starém náměstí se nachází v Rychnově nad Kněžnou a nabízí restauraci, bar, bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách a výhled na město. Ubytování Pension na Starém náměstí se nachází ve městě Rychnov nad Kněžnou (Česko - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 936 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Studanka

8,8

Hotel Studanka

Ubytování (Hotel) Hotel Studanka. Hotel Studánka se nachází na klidném místě s výhledem na les Včelný, 3 km od centra Rychnova nad Kněžnou. Ubytování Hotel Studanka se nachází ve městě Rychnov nad Kněžnou (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 909 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Studanka má celkové hodnocení 8,8. Pro Hotel Hotel Studanka momentálně evidujeme 20 recenzí.

Penzion U Zvonu

8,7

Penzion U Zvonu

Ubytování (Penzion) Penzion U Zvonu. Penzion U Zvonu se nachází v historickém centru města Rychnova nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Ubytování Penzion U Zvonu se nachází ve městě Rychnov nad Kněžnou (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 240 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion U Zvonu má celkové hodnocení 8,7. Pro Penzion Penzion U Zvonu momentálně evidujeme 41 recenzí.

Hotel Havel

8,3

Hotel Havel

Ubytování (Hotel) Hotel Havel. Hotel Havel se nachází na hlavním náměstí v Rychnově nad Kněžnou a nabízí pokoje s koupelnou, restauraci podávající mezinárodní kuchyni a bezplatné... Ubytování Hotel Havel se nachází ve městě Rychnov nad Kněžnou (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 184 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Havel má celkové hodnocení 8,3. Pro Hotel Hotel Havel momentálně evidujeme 105 recenzí.

Hotel Herman

7,3

Hotel Herman

Ubytování (Hotel) Hotel Herman. Hotel Herman se nachází v Rychnově nad Kněžnou a nabízí zahradu. K dispozici je terasa a bar. Hosté zde mohou využít bezplatné Wi-Fi. Ubytování Hotel Herman se nachází ve městě Rychnov nad Kněžnou (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 721 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Herman má celkové hodnocení 7,3. Pro Hotel Hotel Herman momentálně evidujeme 24 recenzí.

Hotel Zdobnice

6,8

Hotel Zdobnice

Ubytování (Hotel) Hotel Zdobnice. Hotel Zdobnice se nachází v Rychnově nad Kněžnou. Nabízí bar a restauraci. Hotel má také terasu a můžete se zde ubytovat v rodinných pokojích. Ubytování Hotel Zdobnice se nachází ve městě Rychnov nad Kněžnou (Česko - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 145 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Nový designový apartmán s klimatizací

Nový designový apartmán s klimatizací

Ubytování (Apartmán) Nový designový apartmán s klimatizací. Nový designový apartmán s klimatizací is situated in Rychnov nad Kněžnou. This property offers access to free WiFi. Ubytování Nový designový apartmán s klimatizací se nachází ve městě Rychnov nad Kněžnou (Česko - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 626 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

HOTEL HARMONY Dlouhá Ves

HOTEL HARMONY Dlouhá Ves

Ubytování (Hotel) HOTEL HARMONY Dlouhá Ves. HOTEL HARMONY Dlouhá Ves features a bar and a terrace in Rychnov nad Kněžnou. Ubytování HOTEL HARMONY Dlouhá Ves se nachází ve městě Rychnov nad Kněžnou (Česko - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 527 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sokolí hnízdo

Sokolí hnízdo

Ubytování (Penzion) Sokolí hnízdo. Situated in Hláska, Sokolí hnízdo has a restaurant, bar, garden, and free WiFi. Ubytování Sokolí hnízdo se nachází ve městě Rychnov nad Kněžnou (Česko - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 320 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion v chaloupce

Penzion v chaloupce

Ubytování (Penzion) Penzion v chaloupce. Offering free WiFi, Penzion v chaloupce is set in Rychnov nad Kněžnou. Guests can make use of a garden. Ubytování Penzion v chaloupce se nachází ve městě Rychnov nad Kněžnou (Česko - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 069 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)