Hledat

Ubytování

Ubytování město Romeno

Ve městě Romeno (Itálie) máme celkem 7 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Romeno

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Romeno

Casa Vacanze Paola

9,8

Casa Vacanze Paola

UbytováníCasa Vacanze Paola. Casa Vacanze Paola se nachází v Romenu a nabízí ubytování se zahradou a výhledem do zahrady. Ve všech prostorách je dostupné bezplatné Wi-Fi. Ubytování Casa Vacanze Paola se nachází ve městě Romeno (Itálie - Trentino Alto Adige).

Agritur Maso San Bartolomeo

9,5

Agritur Maso San Bartolomeo

UbytováníAgritur Maso San Bartolomeo. Agritur Maso San Bartolomeo je zrestaurovaný statek vedle romenského kostela sv. Tomáše a Bartoloměje z 11. století. Ubytování Agritur Maso San Bartolomeo se nachází ve městě Romeno (Itálie - Trentino Alto Adige).

SAN ROMEDIO Agriturismo

9,3

SAN ROMEDIO Agriturismo

Ubytování (Farma) SAN ROMEDIO Agriturismo. SAN ROMEDIO Agriturismo se nachází 44 km od jezera Molveno a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování SAN ROMEDIO Agriturismo se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

La Quiete Resort

9,3

La Quiete Resort

Ubytování (Hotel) La Quiete Resort. La Quiete nabízí lázně s krytým bazénem, zahradu s venkovním bazénem a bezplatné půjčení jízdních kol. Ubytování La Quiete Resort se nachází ve městě Romeno (Itálie - Trentino Alto Adige).

VILLA NUOVA

7,3

VILLA NUOVA

UbytováníVILLA NUOVA. Nachází se v Romenu a VILLA NUOVA se nachází 42 km od vlakového nádraží Maia Bassa a nabízí expresní check-in a check-out, nekuřácké pokoje, sdílený... Ubytování VILLA NUOVA se nachází ve městě Romeno (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Romeno

Město Romeno se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 7 hotelů a ubytování ve městě Romeno.