Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Rokytnice nad Jizerou

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Rokytnice nad Jizerou

Apartmán Roky - Horní Rokytnice

10

Apartmán Roky - Horní Rokytnice

Ubytování (Apartmán) Apartmán Roky - Horní Rokytnice. Apartmán Roky - Horní Rokytnice je apartmán s kuchyní, který se nachází v Rokytnici nad Jizerou, 1,4 km od lyžařského areálu Horní Domky a od lanovky na... Ubytování Apartmán Roky - Horní Rokytnice se nachází ve městě Rokytnice nad Jizerou (Česká republika - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 390 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán Roky - Horní Rokytnice má celkové hodnocení 10. Pro Apartmán Apartmán Roky - Horní Rokytnice momentálně evidujeme 9 recenzí.

Luxury apartment Studios Rokytnice

9,9

Luxury apartment Studios Rokytnice

Ubytování (Apartmán) Luxury apartment Studios Rokytnice. Luxury apartment Studios Rokytnice se nachází na místě s výhledem na hory v Rokytnici nad Jizerou, nedaleko Horních Domků, a nabízí možnost vlastního... Ubytování Luxury apartment Studios Rokytnice se nachází ve městě Rokytnice nad Jizerou (Česká republika - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 576 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Luxury apartment Studios Rokytnice má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Luxury apartment Studios Rokytnice momentálně evidujeme 5 recenzí.

Vlevo&Dole

9,9

Vlevo&Dole

Ubytování (Penzion) Vlevo&Dole. Vlevo&Dole se nachází v Rokytnici nad Jizerou, 3,1 km od Horních Domků, vleku Lysá hora i od Snowparku a 3,5 km od lyžařského vleku Křížek. Ubytování Vlevo&Dole se nachází ve městě Rokytnice nad Jizerou (Česká republika - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 844 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Vlevo&Dole má celkové hodnocení 9,9. Pro Penzion Vlevo&Dole momentálně evidujeme 10 recenzí.

Apartmány Fišerka

9,9

Apartmány Fišerka

Ubytování (Apartmán) Apartmány Fišerka. Apartmány Fišerka se nachází v Rokytnici nad Jizerou, 5 km od lyžařských areálů Horní Domky a Lysá hora. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartmány Fišerka se nachází ve městě Rokytnice nad Jizerou (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Apartmány Fišerka má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Apartmány Fišerka momentálně evidujeme 5 recenzí.

Ubytování v Rokytnici na Manhattanu

9,8

Ubytování v Rokytnici na Manhattanu

Ubytování (Apartmán) Ubytování v Rokytnici na Manhattanu. Ubytování v Rokytnici na Manhattanu s terasou se nachází v Rokytnici nad Jizerou, 2,8 km od Horních Domků a 2,8 km od Ski Lift Lysá hora. Ubytování Ubytování v Rokytnici na Manhattanu se nachází ve městě Rokytnice nad Jizerou (Česká republika - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 576 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Ubytování v Rokytnici na Manhattanu má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Ubytování v Rokytnici na Manhattanu momentálně evidujeme 7 recenzí.

Stylový loftový apartmán v nové Rezidenci Kotel

9,8

Stylový loftový apartmán v nové Rezidenci Kotel

Ubytování (Apartmán) Stylový loftový apartmán v nové Rezidenci Kotel. Stylový loftový apartmán v nové Rezidenci Kotel se nachází v Rokytnici nad Jizerou. Jelenia Góra je vzdálená 28 km. Ubytování Stylový loftový apartmán v nové Rezidenci Kotel se nachází ve městě Rokytnice nad Jizerou (Česko - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 364 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmány EDDY

9,7

Apartmány EDDY

Ubytování (Penzion) Apartmány EDDY. Apartmány EDDY se nachází v Rokytnici nad Jizerou, 5 km od Horních Domků. Ubytování Apartmány EDDY se nachází ve městě Rokytnice nad Jizerou (Česko - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 449 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rokytnice 22

9,7

Rokytnice 22

Ubytování (Apartmán) Rokytnice 22. Rokytnice 22 se nachází v Rokytnici nad Jizerou, 2,6 km od lyžařského areálu Horní Domky, 3,2 km od lyžařského vleku Lysá hora a 3,1 km od vleku Kaprun I. Ubytování Rokytnice 22 se nachází ve městě Rokytnice nad Jizerou (Česká republika - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 416 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Rokytnice 22 má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Rokytnice 22 momentálně evidujeme 19 recenzí.

Apartmány Ski Lift

9,7

Apartmány Ski Lift

Ubytování (Apartmán) Apartmány Ski Lift. Apartmány Ski Lift jsou situované v klidném prostředí, 300 metrů od vleku v lyžařském areálu Horní Domky a 2 km od centra Rokytnice nad Jizerou. Ubytování Apartmány Ski Lift se nachází ve městě Rokytnice nad Jizerou (Česká republika - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 909 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmány Ski Lift má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartmány Ski Lift momentálně evidujeme 36 recenzí.

Roubenka U Šimánků

9,7

Roubenka U Šimánků

Ubytování (Chata) Roubenka U Šimánků. Roubenka U Šimánků se nachází v Rokytnici nad Jizerou, necelý 1 km od skiareálu Horní Domky a 12 minut chůze od lanovky na Lysou horu. Ubytování Roubenka U Šimánků se nachází ve městě Rokytnice nad Jizerou (Česká republika - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 305 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Roubenka U Šimánků má celkové hodnocení 9,7. Pro Chata Roubenka U Šimánků momentálně evidujeme 6 recenzí.

Apartmány Votočkovi

9,7

Apartmány Votočkovi

Ubytování (Apartmán) Apartmány Votočkovi. Apartmány Votočkovi se nachází v Rokytnici nad Jizerou, 400 metrů od lyžařského areálu Horní Domky. Ubytování Apartmány Votočkovi se nachází ve městě Rokytnice nad Jizerou (Česká republika - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 128 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmány Votočkovi má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartmány Votočkovi momentálně evidujeme 30 recenzí.

Penzion Bona

9,7

Penzion Bona

Ubytování (Penzion) Penzion Bona. Penzion Bona má polohu v centru, ale stále ještě na klidném místě, jen 300 metrů od hlavního náměstí v Rokytnici nad Jizerou. Ubytování Penzion Bona se nachází ve městě Rokytnice nad Jizerou (Česká republika - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 267 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Bona má celkové hodnocení 9,7. Pro Penzion Penzion Bona momentálně evidujeme 33 recenzí.

Apartmány Ester

9,6

Apartmány Ester

Ubytování (Apartmán) Apartmány Ester. Krkonošské Apartmány Ester se nachází v Rokytnici nad Jizerou, 500 metrů od lyžařského areálu Rokytnice. Ubytování Apartmány Ester se nachází ve městě Rokytnice nad Jizerou (Česká republika - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 854 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmány Ester má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Apartmány Ester momentálně evidujeme 36 recenzí.

OK-35

9,6

OK-35

Ubytování (Apartmán) OK-35. OK-35 se nachází 3,7 km od Horních Domků. Nabízí lyžárnu, gril a bezplatné Wi-Fi. Ubytování OK-35 se nachází ve městě Rokytnice nad Jizerou (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování OK-35 má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán OK-35 momentálně evidujeme 28 recenzí.

B&B Na Kopečku

9,6

B&B Na Kopečku

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Na Kopečku. B & B Na Kopečku se nachází 1 km od sjezdovek Studenov. Ubytování B&B Na Kopečku se nachází ve městě Rokytnice nad Jizerou (Česká republika - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 274 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování B&B Na Kopečku má celkové hodnocení 9,6. Pro Bed and breakfast B&B Na Kopečku momentálně evidujeme 94 recenzí.

Apartments Iwona

9,6

Apartments Iwona

Ubytování (Apartmán) Apartments Iwona. Apartmány Iwona se nachází v Rokytnici nad Jizerou, 500 metrů od ski areálu Horní Domky a 2,7 km od lyžařského vleku na Lysou horu. Ubytování Apartments Iwona se nachází ve městě Rokytnice nad Jizerou (Česká republika - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 267 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartments Iwona má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Apartments Iwona momentálně evidujeme 42 recenzí.

Ubytování MAPE, Rokytnice nad Jizerou, Horní 679, 512 44

9,5

Ubytování MAPE, Rokytnice nad Jizerou, Horní 679, 512 44

Ubytování (Apartmán) Ubytování MAPE, Rokytnice nad Jizerou, Horní 679, 512 44. Ubytování MAPE, Rokytnice nad Jizerou, Horní 679, 512 44 se nachází v Rokytnici nad Jizerou, asi 3,7 km od lyžařského areálu Horní Domky. Ubytování Ubytování MAPE, Rokytnice nad Jizerou, Horní 679, 512 44 se nachází ve městě Rokytnice nad Jizerou (Česká republika - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 606 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Ubytování MAPE, Rokytnice nad Jizerou, Horní 679, 512 44 má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Ubytování MAPE, Rokytnice nad Jizerou, Horní 679, 512 44 momentálně evidujeme 9 recenzí.

Penzion Slunečnice

9,5

Penzion Slunečnice

Ubytování (Penzion) Penzion Slunečnice. Penzion Slunečnice se nachází 1,5 km od centra Rokytnice nad Jizerou, 3 km od lyžařského střediska Studenov, a nabízí zdarma dostupné Wi-Fi i dobrý výchozí... Ubytování Penzion Slunečnice se nachází ve městě Rokytnice nad Jizerou (Česká republika - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 762 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Slunečnice má celkové hodnocení 9,5. Pro Penzion Penzion Slunečnice momentálně evidujeme 174 recenzí.

Apartmán Rokytnice Horní 725

9,5

Apartmán Rokytnice Horní 725

Ubytování (Apartmán) Apartmán Rokytnice Horní 725. Apartmán Rokytnice Horní 725 se nachází v Rokytnici nad Jizerou, jen 1,8 km od Horních Domků, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartmán Rokytnice Horní 725 se nachází ve městě Rokytnice nad Jizerou (Česká republika - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 884 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán Rokytnice Horní 725 má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Apartmán Rokytnice Horní 725 momentálně evidujeme 7 recenzí.

Chalupa Zuzánek 50

9,5

Chalupa Zuzánek 50

Ubytování (Prázdninový dům) Chalupa Zuzánek 50. Chalupa Zuzánek 50 se nachází v Rokytnici nad Jizerou, jen 1,5 km od lyžařského areálu Horní Domky. Nabízí zahradu, zázemí pro grilování a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Chalupa Zuzánek 50 se nachází ve městě Rokytnice nad Jizerou (Česká republika - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 101 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chalupa Zuzánek 50 má celkové hodnocení 9,5. Pro Prázdninový dům Chalupa Zuzánek 50 momentálně evidujeme 41 recenzí.

Apartmany Karolinka

9,5

Apartmany Karolinka

Ubytování (Apartmán) Apartmany Karolinka. Apartmány Karolinka se nacházejí v Rokytnici nad Jizerou, 6 km od lyžařského areálu Horní Domky a 7 km od lyžařských vleků Lysá hora i Kaprun I. Ubytování Apartmany Karolinka se nachází ve městě Rokytnice nad Jizerou (Česká republika - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 973 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmany Karolinka má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Apartmany Karolinka momentálně evidujeme 9 recenzí.

Apartment Rokys

9,5

Apartment Rokys

Ubytování (Apartmán) Apartment Rokys. Apartmán Rokys se nachází 150 metrů od nejbližší lanovky Sudenov v Rokytnici nad Jizerou. Nabízí lyžárnu, lyžařskou školu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartment Rokys se nachází ve městě Rokytnice nad Jizerou (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Apartment Rokys má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Apartment Rokys momentálně evidujeme 11 recenzí.

Apartmán Rezidence Rokytnice

9,5

Apartmán Rezidence Rokytnice

Ubytování (Apartmán) Apartmán Rezidence Rokytnice. Rezidence Rokytnice se nachází v Rokytnici nad Jizerou a nabízí ubytování se soukromým bazénem, terasou a výhledem do zahrady. Ubytování Apartmán Rezidence Rokytnice se nachází ve městě Rokytnice nad Jizerou (Česko - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 236 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmany Samuel

9,5

Apartmany Samuel

Ubytování (Apartmán) Apartmany Samuel. Apartmány Samuel se nacházejí v Rokytnici nad Jizerou. Ubytování Apartmany Samuel se nachází ve městě Rokytnice nad Jizerou (Česká republika - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 545 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmany Samuel má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Apartmany Samuel momentálně evidujeme 27 recenzí.

PRIVAT Pacholik

9,5

PRIVAT Pacholik

Ubytování (Privát) PRIVAT Pacholik. PRIVÁT Pacholík se nachází v Rokytnici nad Jizerou a nabízí 3hvězdičkové ubytování se zahradou a venkovním bazénem. Na místě je dostupné bezplatné Wi-Fi. Ubytování PRIVAT Pacholik se nachází ve městě Rokytnice nad Jizerou (Česká republika - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 414 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování PRIVAT Pacholik má celkové hodnocení 9,5. Pro Privát PRIVAT Pacholik momentálně evidujeme 26 recenzí.

Apartman Iveta

9,5

Apartman Iveta

Ubytování (Apartmán) Apartman Iveta. Apartmán Iveta se nachází v budově z roku 2016 v Rokytnici nad Jizerou, 1,2 km od Horních Domků a 2 km od lyžařského areálu Lysá hora. Ubytování Apartman Iveta se nachází ve městě Rokytnice nad Jizerou (Česká republika - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 122 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartman Iveta má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Apartman Iveta momentálně evidujeme 31 recenzí.

Penzion Kaminek

9,4

Penzion Kaminek

Ubytování (Penzion) Penzion Kaminek. Penzion Kamínek se nachází v Rokytnici nad Jizerou, 30 metrů od lyžařského vleku Lysá Hora, a nabízí ubytování s možností vlastního stravování, zdarma... Ubytování Penzion Kaminek se nachází ve městě Rokytnice nad Jizerou (Česká republika - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 793 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Kaminek má celkové hodnocení 9,4. Pro Penzion Penzion Kaminek momentálně evidujeme 52 recenzí.

Apartmany Ruby

9,4

Apartmany Ruby

Ubytování (Apartmán) Apartmany Ruby. Apartmány Ruby se nacházejí v Rokytnici nad Jizerou, 3,4 km od lyžařského areálu Horní Domky, a nabízejí ubytování s možností vlastního stravování,... Ubytování Apartmany Ruby se nachází ve městě Rokytnice nad Jizerou (Česká republika - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 919 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmany Ruby má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán Apartmany Ruby momentálně evidujeme 76 recenzí.

Apartmány Udatný

9,4

Apartmány Udatný

Ubytování (Apartmán) Apartmány Udatný. Apartmány Udatný se nachází v Rokytnici nad Jizerou, 300 metrů od skiareálu Horní Domky a nabízí Wi-Fi zdarma i výhled na hory. Ubytování Apartmány Udatný se nachází ve městě Rokytnice nad Jizerou (Česká republika - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 159 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmány Udatný má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán Apartmány Udatný momentálně evidujeme 58 recenzí.

Horská chata Skácelka

9,4

Horská chata Skácelka

Ubytování (Chata) Horská chata Skácelka. Horská chata Skácelka leží přímo na sjezdovkách v Krkonoších a disponuje vlastní saunou a nabízí slevu na výuku lyžování v místní lyžařské škole. Ubytování Horská chata Skácelka se nachází ve městě Rokytnice nad Jizerou (Česká republika - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 534 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Horská chata Skácelka má celkové hodnocení 9,4. Pro Chata Horská chata Skácelka momentálně evidujeme 68 recenzí.

Modrý pension

9,4

Modrý pension

Ubytování (Penzion) Modrý pension. Modrý penzion se nachází v Rokytnici nad Jizerou, 1,8 km od lyžařského areálu Horní Domky. Ubytování Modrý pension se nachází ve městě Rokytnice nad Jizerou (Česko - Liberecký kraj).

Penzion Major

9,4

Penzion Major

Ubytování (Penzion) Penzion Major. Penzion Major se nachází v Rokytnici nad Jizerou, 500 metrů od centra města. Ubytování Penzion Major se nachází ve městě Rokytnice nad Jizerou (Česká republika - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 205 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Major má celkové hodnocení 9,4. Pro Penzion Penzion Major momentálně evidujeme 192 recenzí.

Apartmány Stará Škola

9,4

Apartmány Stará Škola

Ubytování (Apartmán) Apartmány Stará Škola. Apartmány Stará Škola nabízí ubytování s možností vlastního stravování a výhledem na hrad Trosky a zahradu v Krčkovicích. Na místě funguje Wi-Fi. Ubytování Apartmány Stará Škola se nachází ve městě (Česko - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 965 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Nedrik

9,3

Apartment Nedrik

Ubytování (Apartmán) Apartment Nedrik. Apartment Nedrik se nachází v Rokytnici nad Jizerou, 4,3 km od Horních Domků, a nabízí zahradu a parkování na místě zdarma. Ubytování Apartment Nedrik se nachází ve městě Rokytnice nad Jizerou (Česká republika - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 725 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartment Nedrik má celkové hodnocení 9,3. Pro Apartmán Apartment Nedrik momentálně evidujeme 125 recenzí.

Apartmany Silver

9,3

Apartmany Silver

Ubytování (Apartmán) Apartmany Silver. Apartmány Silver v Rokytnici nad Jizerou nabízí letní venkovní bazén s relaxačním prostorem, infračervenou saunu, možnost vlastního stravování a Wi-Fi... Ubytování Apartmany Silver se nachází ve městě Rokytnice nad Jizerou (Česká republika - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 958 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmany Silver má celkové hodnocení 9,3. Pro Apartmán Apartmany Silver momentálně evidujeme 105 recenzí.

Apartmány u Jiroušů

9,3

Apartmány u Jiroušů

Ubytování (Apartmán) Apartmány u Jiroušů. Apartmány U Jiroušů se nachází v Rokytnici nad Jizerou a nabízí venkovní bazén, ​​gril, zahradu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartmány u Jiroušů se nachází ve městě Rokytnice nad Jizerou (Česká republika - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 056 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmány u Jiroušů má celkové hodnocení 9,3. Pro Apartmán Apartmány u Jiroušů momentálně evidujeme 41 recenzí.

Apartmány Ilona

9,3

Apartmány Ilona

Ubytování (Apartmán) Apartmány Ilona. Apartmány Ilona se nacházejí v Rokytnici nad Jizerou, 20 km od Karpacze. Nabízejí zahradu, sezónní venkovní bazén a výhled na hory a do zahrady. Ubytování Apartmány Ilona se nachází ve městě Rokytnice nad Jizerou (Česká republika - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 824 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmány Ilona má celkové hodnocení 9,3. Pro Apartmán Apartmány Ilona momentálně evidujeme 15 recenzí.

Garni Hotel Horské Špičky

9,3

Garni Hotel Horské Špičky

Ubytování (Hotel) Garni Hotel Horské Špičky. Hotel Garni Horské Špičky se nachází v Rokytnici nad Jizerou v Libereckém kraji a nabízí saunu, infračervenou saunu, lyžárnu, zdarma snídaně a soukromé... Ubytování Garni Hotel Horské Špičky se nachází ve městě Rokytnice nad Jizerou (Česká republika - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 030 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Garni Hotel Horské Špičky má celkové hodnocení 9,3. Pro Hotel Garni Hotel Horské Špičky momentálně evidujeme 245 recenzí.

Apartmán Rokytnice 213

9,2

Apartmán Rokytnice 213

Ubytování (Apartmán) Apartmán Rokytnice 213. Apartmán Rokytnice 213 nabízí ubytování v Rokytnici nad Jizerou, jen 3 minuty pěšky od centra města. Výhled směřuje na hory. Ubytování Apartmán Rokytnice 213 se nachází ve městě Rokytnice nad Jizerou (Česká republika - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 601 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán Rokytnice 213 má celkové hodnocení 9,2. Pro Apartmán Apartmán Rokytnice 213 momentálně evidujeme 10 recenzí.

Šnekolend

9,2

Šnekolend

Ubytování (Penzion) Šnekolend. Šnekolend se nachází v Rokytnici nad Jizerou, 1,6 km od skiareálu Horní Domky, 2,9 km od lyžařského vleku Kaprun I, 2,4 km od vleku Kaprun II a 2,9 km od... Ubytování Šnekolend se nachází ve městě Rokytnice nad Jizerou (Česká republika - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 463 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Šnekolend má celkové hodnocení 9,2. Pro Penzion Šnekolend momentálně evidujeme 62 recenzí.

Privat SKI Erlebach

9,2

Privat SKI Erlebach

Ubytování (Apartmán) Privat SKI Erlebach. Privat SKI Erlebach se nachází v Rokytnici nad Jizerou, 600 metrů od centra města a 41 km od Špindlerova Mlýna, a nabízí dvoulůžkové ubytování s manželskou... Ubytování Privat SKI Erlebach se nachází ve městě Rokytnice nad Jizerou (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Privat SKI Erlebach má celkové hodnocení 9,2. Pro Apartmán Privat SKI Erlebach momentálně evidujeme 11 recenzí.

Studio Paula

9,2

Studio Paula

Ubytování (Apartmán) Studio Paula. Studio Paula se nachází v Rokytnici nad Jizerou, 1,3 km od Horních Domků, 1,7 km od vleku Kaprun I a 1,9 km od vleku na Lysou horu. Ubytování Studio Paula se nachází ve městě Rokytnice nad Jizerou (Česká republika - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 992 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Studio Paula má celkové hodnocení 9,2. Pro Apartmán Studio Paula momentálně evidujeme 12 recenzí.

Rokytnice 434

9,2

Rokytnice 434

Ubytování (Apartmán) Rokytnice 434. Rokytnice 434 se nachází na okraji Krkonošského národního parku a v centru Rokytnice nad Jizerou. Ubytování Rokytnice 434 se nachází ve městě Rokytnice nad Jizerou (Česká republika - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 721 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Rokytnice 434 má celkové hodnocení 9,2. Pro Apartmán Rokytnice 434 momentálně evidujeme 31 recenzí.

Apartmány U Lanovky

9,2

Apartmány U Lanovky

Ubytování (Apartmán) Apartmány U Lanovky. Apartmány U Lanovky se nachází v Rokytnici nad Jizerou, hned vedle lyžařského vleku Horní Domky. Ubytování Apartmány U Lanovky se nachází ve městě Rokytnice nad Jizerou (Česká republika - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 107 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmány U Lanovky má celkové hodnocení 9,2. Pro Apartmán Apartmány U Lanovky momentálně evidujeme 45 recenzí.

Apartmány Rokytka Snowhouse

9,2

Apartmány Rokytka Snowhouse

Ubytování (Apartmán) Apartmány Rokytka Snowhouse. Apartmány Rokytka Snowhouse nabízí ubytování s možností vlastního stravování a bezplatným Wi-Fi a v zimě přístup na lyžích až k budově. Ubytování Apartmány Rokytka Snowhouse se nachází ve městě Rokytnice nad Jizerou (Česká republika - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 151 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmány Rokytka Snowhouse má celkové hodnocení 9,2. Pro Apartmán Apartmány Rokytka Snowhouse momentálně evidujeme 199 recenzí.

Pension Troll

9,1

Pension Troll

Ubytování (Penzion) Pension Troll. Tento malý a moderní penzion se nachází v lyžařském středisku Rokytnice nad Jizerou v Libereckém kraji. Do vybavení hotelu patří sauna a restaurace. Ubytování Pension Troll se nachází ve městě Rokytnice nad Jizerou (Česká republika - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 025 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Pension Troll má celkové hodnocení 9,1. Pro Penzion Pension Troll momentálně evidujeme 149 recenzí.

Apartments Eterna 212

9,1

Apartments Eterna 212

Ubytování (Apartmán) Apartments Eterna 212. Apartments Eterna 212 nabízí ubytování v apartmánu s možností vlastního stravování a zařízeným balkonem v Rokytnici nad Jizerou, 5 minut jízdy od... Ubytování Apartments Eterna 212 se nachází ve městě Rokytnice nad Jizerou (Česká republika - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 593 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartments Eterna 212 má celkové hodnocení 9,1. Pro Apartmán Apartments Eterna 212 momentálně evidujeme 8 recenzí.

Apartmán Rokytka 205

9,1

Apartmán Rokytka 205

Ubytování (Apartmán) Apartmán Rokytka 205. Apartmán Rokytka 205 se nachází v Rokytnici nad Jizerou a nabízí ubytování 1,6 km od Horních Domků a 1,8 km od lyžařského areálu Lysá hora. Ubytování Apartmán Rokytka 205 se nachází ve městě Rokytnice nad Jizerou (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Apartmán Rokytka 205 má celkové hodnocení 9,1. Pro Apartmán Apartmán Rokytka 205 momentálně evidujeme 20 recenzí.

Apartmán Sylvie

9,1

Apartmán Sylvie

Ubytování (Apartmán) Apartmán Sylvie. Apartmán Sylvie se nachází v obci Rokytno, 46 km od města Świeradów-Zdrój a nabízí sezónní venkovní bazén, zahradu, přímý přístup na sjezdovku a ubytování... Ubytování Apartmán Sylvie se nachází ve městě Rokytnice nad Jizerou (Česko - Liberecký kraj).

Apartment Gebrt

9,1

Apartment Gebrt

Ubytování (Apartmán) Apartment Gebrt. Apartmán Gebrt se nachází v Rokytnici nad Jizerou a nabízí balkon. Výhled směřuje na hory. Ubytování Apartment Gebrt se nachází ve městě Rokytnice nad Jizerou (Česká republika - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 936 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartment Gebrt má celkové hodnocení 9,1. Pro Apartmán Apartment Gebrt momentálně evidujeme 24 recenzí.

Apartmán 466

9,1

Apartmán 466

Ubytování (Apartmán) Apartmán 466. Apartmán 466 se nachází v Rokytnici nad Jizerou, přímo na náměstí, 2,9 km od lyžařského vleku na Lysé hoře, a nabízí zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Apartmán 466 se nachází ve městě Rokytnice nad Jizerou (Česká republika - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 107 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán 466 má celkové hodnocení 9,1. Pro Apartmán Apartmán 466 momentálně evidujeme 18 recenzí.