Hledat

Ubytování

Ubytování město Roda

Ve městě Roda (Řecko) máme celkem 78 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Roda

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Roda

Roberto's Apartments

10

Roberto's Apartments

Ubytování (Apartmány) Roberto's Apartments. Roberto's Apartments se nachází 200 metrů od pláže Roda a nabízí zahradu a ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Roberto's Apartments se nachází ve městě Roda (Řecko - Korfu).

Kerkyra Apartments

9,9

Kerkyra Apartments

Ubytování (Apartmány) Kerkyra Apartments. Kerkyra Apartments se nachází v Rodě, 100 metrů od pláže Roda a 350 metrů od pláže Achravi. Ubytování Kerkyra Apartments se nachází ve městě Roda (Řecko - Korfu).

Bella Terra Houses

9,5

Bella Terra Houses

Ubytování (Apartmány) Bella Terra Houses. Nachází se jen pár kroků od pláže Roda, Bella Terra Houses nabízí terasu a ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Bella Terra Houses se nachází ve městě Roda (Řecko - Korfu).

Wings Apartments

9,5

Wings Apartments

Ubytování (Aparthotel) Wings Apartments. Located 50 metres from Roda Beach, Wings Apartments offers accommodation with a balcony, as well as a garden and a terrace. Ubytování Wings Apartments se nachází ve městě Roda (Řecko - Korfu).

Georgia Apartments

9,5

Georgia Apartments

Ubytování (Apartmány) Georgia Apartments. Georgia Apartments features garden views, free WiFi and free private parking, set in Roda, 1.4 km from Roda Beach. Ubytování Georgia Apartments se nachází ve městě Roda (Řecko - Korfu).

Roda Crossroad deluxe

9,3

Roda Crossroad deluxe

Ubytování (Apartmán) Roda Crossroad deluxe. Boasting garden views, Roda Crossroad deluxe provides accommodation with a patio and a kettle, around 700 metres from Achravi Beach. Ubytování Roda Crossroad deluxe se nachází ve městě Roda (Řecko - Korfu).

Roda CrossRoad Flat

9,3

Roda CrossRoad Flat

Ubytování (Apartmán) Roda CrossRoad Flat. Roda CrossRoad Flat is located in Roda, 700 metres from Achravi Beach and 2.9 km from Astrakeri Beach, in an area where hiking can be enjoyed. Ubytování Roda CrossRoad Flat se nachází ve městě Roda (Řecko - Korfu).

Aqua Luxury Suites

9,2

Aqua Luxury Suites

Ubytování (Hotel) Aqua Luxury Suites. Aqua Luxury Suites se nachází v Rodě, jen pár kroků od pláže Roda. Ubytování Aqua Luxury Suites se nachází ve městě Roda (Řecko - Korfu).

Theo's Fiona Apartments

9,2

Theo's Fiona Apartments

Ubytování (Aparthotel) Theo's Fiona Apartments. Situated 300 metres from Roda Beach, Theo's Fiona Apartments offers a garden, and air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Theo's Fiona Apartments se nachází ve městě Roda (Řecko - Korfu).

Roda Crossroad

9,1

Roda Crossroad

Ubytování (Apartmán) Roda Crossroad. Featuring garden views, Roda Crossroad features accommodation with a balcony and a kettle, around 700 metres from Achravi Beach. Ubytování Roda Crossroad se nachází ve městě Roda (Řecko - Korfu).

Ballas Paradise

8,9

Ballas Paradise

Ubytování (Apartmány) Ballas Paradise. Offering free WiFi and a sun terrace, Ballas Paradise is set amidst a blossomed garden in Roda Village. Free private parking is available on site. Ubytování Ballas Paradise se nachází ve městě Roda (Řecko - Korfu).

Banos Apartments and swimming pool

8,9

Banos Apartments and swimming pool

Ubytování (Apartmány) Banos Apartments and swimming pool. Banos Apartments and swimming pool se nachází v obci Roda a nabízí bazén, bar, zahradu, výhled na bazén a ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Banos Apartments and swimming pool se nachází ve městě Roda (Řecko - Korfu).

Alex Apartments

8,7

Alex Apartments

Ubytování (Apartmány) Alex Apartments. Alex Apartments se nachází v Ródě, 22 km od města Korfu, a mají zahradu, gril a sluneční terasu. Některé apartmány mají obývací a jídelní kout a terasu. Ubytování Alex Apartments se nachází ve městě Roda (Řecko - Korfu).

Robolla Beach Aparthotel

8,6

Robolla Beach Aparthotel

Ubytování (Aparthotel) Robolla Beach Aparthotel. Set in Roda, 24 km from Paleokastritsa, Robolla Beach Aparthotel offers a restaurant and free WiFi. The aparthotel offers a continental or buffet... Ubytování Robolla Beach Aparthotel se nachází ve městě Roda (Řecko - Korfu).

Telis Apartments

8,6

Telis Apartments

Ubytování (Apartmány) Telis Apartments. Situated in Roda, 1.5 km from Astrakeri Beach and 1. Ubytování Telis Apartments se nachází ve městě Roda (Řecko - Korfu).

Makris Apartments

8,5

Makris Apartments

Ubytování (Aparthotel) Makris Apartments. Makris Apartments Hotel nabízí apartmány s možností vlastního stravování a s balkony s výhledem na hotelovou zahradu a moře. Ubytování Makris Apartments se nachází ve městě Roda (Řecko - Korfu).

Roda Pearl Resort

8,1

Roda Pearl Resort

Ubytování (Apartmány) Roda Pearl Resort. Rodinný Roda Pearl Resort poskytuje ubytování s balkonem a možností vlastního stravování pouhých 5 minut chůze od pláže ve vesničce Roda. Ubytování Roda Pearl Resort se nachází ve městě Roda (Řecko - Korfu).

Aphrodite Beachfront Hotel by Konnect, Roda

7,7

Aphrodite Beachfront Hotel by Konnect, Roda

Ubytování (Hotel) Aphrodite Beachfront Hotel by Konnect, Roda. Aphrodite Beachfront Hotel by Konnect, Roda se nachází ve městě Roda, jen pár kroků od pláže Roda. Ubytování Aphrodite Beachfront Hotel by Konnect, Roda se nachází ve městě Roda (Řecko - Korfu).

Maria Apartments

7,6

Maria Apartments

Ubytování (Apartmán) Maria Apartments. Featuring mountain views, Maria Apartments provides accommodation with a garden and a balcony, around 1.7 km from Roda Beach. Ubytování Maria Apartments se nachází ve městě Roda (Řecko - Korfu).

Ubytování ve městě Roda

Město Roda se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 78 hotelů a ubytování ve městě Roda.