Hledat

Ubytování

Ubytování město Riobianco

Ve městě Riobianco (Itálie) máme celkem 4 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Riobianco

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Riobianco

Biohof Hamann

9,7

Biohof Hamann

Ubytování (Farma) Biohof Hamann. Hotel Biohof Hamann stojí uprostřed zelených luk, 15 km od Sarentina, 33 km od Bolzana a 62 km od Merana, a nabízí typické pokoje s výhledem na hory. Ubytování Biohof Hamann se nachází ve městě Riobianco (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Feldrand

7,8

Hotel Feldrand

Ubytování (Hotel) Hotel Feldrand. Hotel Feldrand se nachází v Riobiancu, v nadmořské výšce 1 250 metrů. Ubytování Hotel Feldrand se nachází ve městě Riobianco (Itálie - Trentino Alto Adige).

Huterhof Apt Talblick

Huterhof Apt Talblick

Ubytování (Apartmány) Huterhof Apt Talblick. Huterhof Apt Talblick se nachází v Riobiancu a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Výhled směřuje na hory. Ubytování Huterhof Apt Talblick se nachází ve městě Riobianco (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ferienhaus Steindlhof

Ferienhaus Steindlhof

UbytováníFerienhaus Steindlhof. Ferienhaus Steindlhof se nachází v Riobiancu a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Tento apartmán má zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Ferienhaus Steindlhof se nachází ve městě Riobianco (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Riobianco

Město Riobianco se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 4 hotelů a ubytování ve městě Riobianco.