Hledat

Ubytování

Ubytování město Riehen

Ve městě Riehen (Švýcarsko) máme celkem 1 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Riehen

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Riehen

Bed & Breakfast Chez Olivia et Pascal

9,6

Bed & Breakfast Chez Olivia et Pascal

Ubytování (Bed and breakfast) Bed & Breakfast Chez Olivia et Pascal. In a family house with a furnished garden, Bed & Breakfast Chez Olivia et Pascal in Riehen is located 50 metres from a tram stop and a 5-minute tram ride... Ubytování Bed & Breakfast Chez Olivia et Pascal se nachází ve městě Riehen (Švýcarsko - Canton of Basel-Stadt). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 235 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Schlafbar...?

9,1

Schlafbar...?

Ubytování (Bed and breakfast) Schlafbar...?. Featuring a swimming pool, a shared lounge and a garden and views of the garden, Schlafbar...? Ubytování Schlafbar...? se nachází ve městě Riehen (Švýcarsko - Canton of Basel-Stadt). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 527 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

B&B Euler

9

B&B Euler

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Euler. Surrounded by a garden with a sun terrace, B&B Euler offers accommodation units in Riehen, 5 km from the centre of Basel. Ubytování B&B Euler se nachází ve městě Riehen (Švýcarsko - Canton of Basel-Stadt). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 654 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chez Jean et Daisy

9

Chez Jean et Daisy

Ubytování (Bed and breakfast) Chez Jean et Daisy. Chez Jean et Daisy is a bed and breakfast located in Riehen; it offers a room with access to the furnished terrace and the lush garden, and free WiFi in... Ubytování Chez Jean et Daisy se nachází ve městě Riehen (Švýcarsko - Canton of Basel-Stadt). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 305 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

MFH Riehen

8,5

MFH Riehen

Ubytování (Apartmán) MFH Riehen. Situated in Basel, 6 km from Messe Basel, MFH Riehen features accommodation with barbecue facilities, free WiFi and a 24-hour front desk. Ubytování MFH Riehen se nachází ve městě Riehen (Švýcarsko - Canton of Basel-Stadt).

Hotel Landgasthof Riehen

8,4

Hotel Landgasthof Riehen

Ubytování (Hotel) Hotel Landgasthof Riehen. Only 300 metres from the Beyeler Foundation Art Museum, and 10 minutes by tram from the Basel City Center, the stylish Hotel Landgasthof Riehen is located... Ubytování Hotel Landgasthof Riehen se nachází ve městě Riehen (Švýcarsko - Canton of Basel-Stadt). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 422 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sternenhaus

Sternenhaus

Ubytování (Prázdninové domy) Sternenhaus. Situated a 10-minute walk from Baselworld and 500 metres from Beyeler Foundation in Riehen, Sternenhaus offers accommodation with a kitchen. Ubytování Sternenhaus se nachází ve městě Riehen (Švýcarsko - Canton of Basel-Stadt).

Li

Li

Ubytování (Hotel) Li. Located in Basel, 3.4 km from Messe Basel, Li has rooms with free WiFi access. The property is around 4.3 km from Kunstmuseum Basel, 4. Ubytování Li se nachází ve městě Riehen (Švýcarsko - Canton of Basel-Stadt). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 316 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Riehen

Město Riehen se nachází na území země Švýcarsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 1 hotelů a ubytování ve městě Riehen.