Hledat

Ubytování

Ubytování město Rheinfelden

Ve městě Rheinfelden (Švýcarsko) máme celkem 6 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Rheinfelden

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Rheinfelden

Ferienhaus Altstadt CH-Rheinfelden

9,6

Ferienhaus Altstadt CH-Rheinfelden

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Altstadt CH-Rheinfelden. Ferienhaus Altstadt CH-Rheinfelden is located in Rheinfelden. The accommodation is 2. Ubytování Ferienhaus Altstadt CH-Rheinfelden se nachází ve městě Rheinfelden (Švýcarsko - Aargau). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 249 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hostel Tabakhuesli

9,2

Hostel Tabakhuesli

Ubytování (Hostel) Hostel Tabakhuesli. Boasting a garden, Hostel Tabakhuesli is situated in Rheinfelden in the Aargau region, 3.7 km from Feldschlösschen brewery. Ubytování Hostel Tabakhuesli se nachází ve městě Rheinfelden (Švýcarsko - Aargau). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 310 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ambrosia B&B

8,8

Ambrosia B&B

Ubytování (Bed and breakfast) Ambrosia B&B. Featuring free WiFi, Ambrosia B&B offers accommodation in Rheinfelden, 500 metres from train station. Ubytování Ambrosia B&B se nachází ve městě Rheinfelden (Švýcarsko - Aargau). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 607 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

B&B am Park

8,6

B&B am Park

Ubytování (Bed and breakfast) B&B am Park. B&B am Park is situated in Rheinfelden and offers barbecue facilities and a terrace. Located 3. Ubytování B&B am Park se nachází ve městě Rheinfelden (Švýcarsko - Aargau). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 160 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Rheinfelden

Město Rheinfelden se nachází na území země Švýcarsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 6 hotelů a ubytování ve městě Rheinfelden.