Hledat

Ubytování

Ubytování město Ras Sedr

Ve městě Ras Sedr (Egypt) máme celkem 33 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Ras Sedr

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Ras Sedr

La Hacienda 7007

9,5

La Hacienda 7007

Ubytování (Apartmán) La Hacienda 7007. Set in Ras Sedr in the South Sinai region, La Hacienda 7007 features a garden. The accommodation is 37 km from Ain Sokhna. Ubytování La Hacienda 7007 se nachází ve městě Ras Sedr (Egypt - South Sinai).

Luxury Chalet - La Hacienda

9,3

Luxury Chalet - La Hacienda

Ubytování (Chata) Luxury Chalet - La Hacienda. Luxury Chalet - La Hacienda is located in Ras Sedr and offers a shared lounge, a private beach area and water sports facilities. Ubytování Luxury Chalet - La Hacienda se nachází ve městě Ras Sedr (Egypt - South Sinai).

Mousa coast resort Private Chalet villa Colorado lakes

9,2

Mousa coast resort Private Chalet villa Colorado lakes

Ubytování (Chata) Mousa coast resort Private Chalet villa Colorado lakes. Mousa coast resort Chalet villa Colorado lakes is situated in Ras Sedr and offers a restaurant, an outdoor swimming pool and a terrace. Ubytování Mousa coast resort Private Chalet villa Colorado lakes se nachází ve městě Ras Sedr (Egypt - South Sinai).

2 Bedroom Apartment, Mousa Coast Resort

9,2

2 Bedroom Apartment, Mousa Coast Resort

Ubytování (Apartmán) 2 Bedroom Apartment, Mousa Coast Resort. Located in Ras Sedr in the South Sinai region, 2 Bedroom Apartment, Mousa Coast Resort features a terrace and sea views. Ubytování 2 Bedroom Apartment, Mousa Coast Resort se nachází ve městě Ras Sedr (Egypt - South Sinai).

Furnished Chalet Apartment at La Hacienda Ras Sedr

9,1

Furnished Chalet Apartment at La Hacienda Ras Sedr

Ubytování (Apartmán) Furnished Chalet Apartment at La Hacienda Ras Sedr. Furnished Chalet Apartment at La Hacienda Ras Sedr se nachází v Ras Sedr a nabízí restauraci, soukromou pláž a terasu. Ubytování Furnished Chalet Apartment at La Hacienda Ras Sedr se nachází ve městě Ras Sedr (Egypt - South Sinai).

Fade Hotel by La Hacienda Ras Sudr

8,2

Fade Hotel by La Hacienda Ras Sudr

Ubytování (Rezort) Fade Hotel by La Hacienda Ras Sudr. Tento 4hvězdičkový hotel se nachází v Sinaji na pobřeží Suezského zálivu a nabízí výhled na moře. Ubytování Fade Hotel by La Hacienda Ras Sudr se nachází ve městě Ras Sedr (Egypt - South Sinai).

Palm Beach Host Mark

7,5

Palm Beach Host Mark

Ubytování (Rezort) Palm Beach Host Mark. Palm Beach Host Mark features a restaurant, outdoor swimming pool, a bar and shared lounge in Ras Sedr. Ubytování Palm Beach Host Mark se nachází ve městě Ras Sedr (Egypt - South Sinai).

La hacienda Ras Sudr Beach front

7,4

La hacienda Ras Sudr Beach front

Ubytování (Apartmán) La hacienda Ras Sudr Beach front. La hacienda Ras Sudr Beach front se nachází v Ras Sedr a nabízí soukromou pláž a tenisový kurt. Ubytování La hacienda Ras Sudr Beach front se nachází ve městě Ras Sedr (Egypt - South Sinai).

Mousa Coast Resort - Cairo Beach

7,2

Mousa Coast Resort - Cairo Beach

Ubytování (Rezort) Mousa Coast Resort - Cairo Beach. Featuring a private sandy beach, Mousa Coast is a 4-star resort that offers modern accommodation with Wi-Fi. Ubytování Mousa Coast Resort - Cairo Beach se nachází ve městě Ras Sedr (Egypt - South Sinai).

Sinaway Lagoon Aquapark Hotel and Spa

7,2

Sinaway Lagoon Aquapark Hotel and Spa

Ubytování (Hotel) Sinaway Lagoon Aquapark Hotel and Spa. Sinaway Lagoon Aquapark Hotel and Spa se nachází v Ras Sedr a nabízí soukromou pláž, venkovní bazén a fitness centrum. Ubytování Sinaway Lagoon Aquapark Hotel and Spa se nachází ve městě Ras Sedr (Egypt - South Sinai).

Golden Beach 1 Ras Sedr

7

Golden Beach 1 Ras Sedr

Ubytování (Hotel) Golden Beach 1 Ras Sedr. Golden Beach 1 Ras Sedr se nachází v Ras Sedr a nabízí 4hvězdičkové ubytování s výhledem na pláž, sdílený lounge, zahradu a terasu. Ubytování Golden Beach 1 Ras Sedr se nachází ve městě Ras Sedr (Egypt - South Sinai).

Concorde Royal Beach Resort

6,5

Concorde Royal Beach Resort

Ubytování (Hotel) Concorde Royal Beach Resort. Concorde Royal Beach Resort has a restaurant, outdoor swimming pool, a bar and garden in Ras Sedr. Ubytování Concorde Royal Beach Resort se nachází ve městě Ras Sedr (Egypt - South Sinai).

Green Sudr Resort

6,2

Green Sudr Resort

Ubytování (Rezort) Green Sudr Resort. Offering kite-boarding courses and equipment, Kitesurfing Green Sudr is located in Ra’s Matārimah. Ubytování Green Sudr Resort se nachází ve městě Ras Sedr (Egypt - South Sinai).

Cecil Hotel

6,1

Cecil Hotel

Ubytování (Hotel) Cecil Hotel. Boasting a garden and a terrace, Cecil Hotel is situated in Ras Sedr. Ubytování Cecil Hotel se nachází ve městě Ras Sedr (Egypt - South Sinai).

Mousa Coast Chalets & Villas (Managed By Mousa Coast)

5,9

Mousa Coast Chalets & Villas (Managed By Mousa Coast)

Ubytování (Apartmány) Mousa Coast Chalets & Villas (Managed By Mousa Coast). Mousa Coast Chalets & Villas (Managed By Mousa Coast) se nachází v Ras Sedr a nabízí výhled do zahrady, restauraci, nepřetržitě otevřenou recepci, bar,... Ubytování Mousa Coast Chalets & Villas (Managed By Mousa Coast) se nachází ve městě Ras Sedr (Egypt - South Sinai).

Chalet in Grand Beach village

4,8

Chalet in Grand Beach village

Ubytování (Chata) Chalet in Grand Beach village. Set in Ras Sedr in the South Sinai region, Chalet in Grand Beach village has a balcony. This chalet features a garden and free private parking. Ubytování Chalet in Grand Beach village se nachází ve městě Ras Sedr (Egypt - South Sinai).

Gateaway chalet with a sunny garden in Ras Sedr

Gateaway chalet with a sunny garden in Ras Sedr

Ubytování (Apartmán) Gateaway chalet with a sunny garden in Ras Sedr. Gateaway chalet with a sunny garden in Ras Sedr se nachází v Ras Sedr a nabízí zahradu, soukromý bazén a výhled do zahrady. Ubytování Gateaway chalet with a sunny garden in Ras Sedr se nachází ve městě Ras Sedr (Egypt - South Sinai).

Diamond resort

Diamond resort

Ubytování (Apartmány) Diamond resort. Diamond resort se nachází v Ras Sedr a nabízí ubytování s balkonem. Ubytování Diamond resort se nachází ve městě Ras Sedr (Egypt - South Sinai).

Chalet in lahacienda-resort Ras Sedr

Chalet in lahacienda-resort Ras Sedr

Ubytování (Apartmán) Chalet in lahacienda-resort Ras Sedr. Chalet in lahacienda-resort Ras Sedr se nachází v Ras Sedr a nabízí ubytování se soukromým bazénem. K dispozici je také balkon. Ubytování Chalet in lahacienda-resort Ras Sedr se nachází ve městě Ras Sedr (Egypt - South Sinai).

Cozy Relaxed Ground Chalet with Terrace-Ras Sudr

Cozy Relaxed Ground Chalet with Terrace-Ras Sudr

Ubytování (Apartmán) Cozy Relaxed Ground Chalet with Terrace-Ras Sudr. Cozy Relaxed Ground Chalet with Terrace-Ras Sudr se nachází v Ras Sedr a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Ain Sokhna leží 40 km daleko. Ubytování Cozy Relaxed Ground Chalet with Terrace-Ras Sudr se nachází ve městě Ras Sedr (Egypt - South Sinai).

شاليه

شاليه

Ubytování (Chata) شاليه. Set in Ras Sedr, شاليه offers accommodation with a private pool, a balcony and garden views. Ubytování شاليه se nachází ve městě Ras Sedr (Egypt - South Sinai).

قريه بلو لاجون رأس سدر

قريه بلو لاجون رأس سدر

Ubytování (Aparthotel) قريه بلو لاجون رأس سدر. Offering sea views, قريه بلو لاجون رأس سدر in Ras Sedr offers accommodation, a bar and a terrace. Ubytování قريه بلو لاجون رأس سدر se nachází ve městě Ras Sedr (Egypt - South Sinai).

Golden Beach 1

Golden Beach 1

Ubytování (Chata) Golden Beach 1. Golden Beach 1 is set in Ras Sedr and offers a seasonal outdoor swimming pool, a private beach area and a terrace. Ubytování Golden Beach 1 se nachází ve městě Ras Sedr (Egypt - South Sinai).

La Hacienda Ras Sudr - Cozy Chalet for rent

La Hacienda Ras Sudr - Cozy Chalet for rent

Ubytování (Prázdninový dům) La Hacienda Ras Sudr - Cozy Chalet for rent. La Hacienda Ras Sudr - Cozy Chalet for rent se nachází v Ras Sedr a nabízí ubytování se soukromým bazénem, výhledem do zahrady a terasou. Ubytování La Hacienda Ras Sudr - Cozy Chalet for rent se nachází ve městě Ras Sedr (Egypt - South Sinai).

Cecil Hotel Ras Sedr

Cecil Hotel Ras Sedr

Ubytování (Hotel) Cecil Hotel Ras Sedr. Cecil Hotel Ras Sedr se nachází v Ras Sedr a nabízí 4hvězdičkové ubytování s vlastním balkonem. Ubytování Cecil Hotel Ras Sedr se nachází ve městě Ras Sedr (Egypt - South Sinai).

شاليهات كايرو بلازا جروب

شاليهات كايرو بلازا جروب

Ubytování (Horské chaty) شاليهات كايرو بلازا جروب. With lake views, شاليهات كايرو بلازا جروب is set in Ras Sedr and has a restaurant, a 24-hour front desk, bar, garden, outdoor pool and children's... Ubytování شاليهات كايرو بلازا جروب se nachází ve městě Ras Sedr (Egypt - South Sinai).

شالية بجنوب سيناء رأس سدر عائلات فقط

شالية بجنوب سيناء رأس سدر عائلات فقط

Ubytování (Apartmán) شالية بجنوب سيناء رأس سدر عائلات فقط. Featuring accommodation with a private pool, garden view and a balcony, شالية بجنوب سيناء رأس سدر عائلات فقط is set in Ras Sedr. Ubytování شالية بجنوب سيناء رأس سدر عائلات فقط se nachází ve městě Ras Sedr (Egypt - South Sinai).

شاليه اقتصادي غرفه واحده

شاليه اقتصادي غرفه واحده

Ubytování (Rezort) شاليه اقتصادي غرفه واحده. شاليه اقتصادي غرفه واحده is situated in Ras Sedr and has a bar and a garden. Ubytování شاليه اقتصادي غرفه واحده se nachází ve městě Ras Sedr (Egypt - South Sinai).

Rassedr worse booking experience just book me elsewhere

Rassedr worse booking experience just book me elsewhere

Ubytování (Apartmán) Rassedr worse booking experience just book me elsewhere. Rassedr horší rezervace experience just book me else se nachází v Ras Sedr a nabízí ubytování s vlastním bazénem, výhledem do zahrady a balkonem. Ubytování Rassedr worse booking experience just book me elsewhere se nachází ve městě Ras Sedr (Egypt - South Sinai).

Gharandal Ras sudr

Gharandal Ras sudr

Ubytování (Apartmán) Gharandal Ras sudr. Gharandal Ras sudr se nachází v Ras Sedr v Jižním Sinaji a nabízí zahradu. Ain Sokhna leží 50 km daleko. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Gharandal Ras sudr se nachází ve městě Ras Sedr (Egypt - South Sinai).

Gateaway chalet with a sunny garden in Ras Sedr

Gateaway chalet with a sunny garden in Ras Sedr

Ubytování (Apartmán) Gateaway chalet with a sunny garden in Ras Sedr. Gateaway chalet with a sunny garden in Ras Sedr se nachází v Ras Sedr a nabízí sezónní venkovní bazén, zahradu a terasu. Ain Sokhna leží 37 km daleko. Ubytování Gateaway chalet with a sunny garden in Ras Sedr se nachází ve městě Ras Sedr (Egypt - South Sinai).

Cozy sunny ground chalet with terrace-Ras Sudr

Cozy sunny ground chalet with terrace-Ras Sudr

Ubytování (Chata) Cozy sunny ground chalet with terrace-Ras Sudr. Cozy sunny ground chalet with terrace-Ras Sudr se nachází v Ras Sedr a nabízí zahradu, soukromou pláž a terasu. Ain Sokhna leží 37 km daleko. Ubytování Cozy sunny ground chalet with terrace-Ras Sudr se nachází ve městě Ras Sedr (Egypt - South Sinai).

شاليه للايجار بلولاجوون راس سدر

شاليه للايجار بلولاجوون راس سدر

Ubytování (Apartmány) شاليه للايجار بلولاجوون راس سدر. Located in Ras Sedr in the South Sinai region, شاليه للايجار بلولاجوون راس سدر provides accommodation with free private parking. Ubytování شاليه للايجار بلولاجوون راس سدر se nachází ve městě Ras Sedr (Egypt - South Sinai).

شاليه قريه بلو لاجون راس سدر عائلات فقط

شاليه قريه بلو لاجون راس سدر عائلات فقط

Ubytování (Apartmány) شاليه قريه بلو لاجون راس سدر عائلات فقط. Located in Ras Sedr, شاليه قريه بلو لاجون راس سدر عائلات فقط provides accommodation with a flat-screen TV and a kitchen. Ubytování شاليه قريه بلو لاجون راس سدر عائلات فقط se nachází ve městě Ras Sedr (Egypt - South Sinai).

رأس سدر _ جنوب سيناء _ قرية كونكورد السياحية

رأس سدر _ جنوب سيناء _ قرية كونكورد السياحية

Ubytování (Apartmán) رأس سدر _ جنوب سيناء _ قرية كونكورد السياحية. Situated in Ras Sedr, رأس سدر _ جنوب سيناء _ قرية كونكورد السياحية features accommodation with a private pool, a balcony and garden views. Ubytování رأس سدر _ جنوب سيناء _ قرية كونكورد السياحية se nachází ve městě Ras Sedr (Egypt - South Sinai).

Rent-MousaCoast-Kiro

Rent-MousaCoast-Kiro

Ubytování (Chata) Rent-MousaCoast-Kiro. Rent-MousaCoast-Kiro se nachází v Ras Sedr a nabízí bar, sdílený lounge a soukromou pláž. Klimatizované ubytování leží 36 km od Ain Sokhna. Ubytování Rent-MousaCoast-Kiro se nachází ve městě Ras Sedr (Egypt - South Sinai).

Sea La Vie

Sea La Vie

Ubytování (Apartmán) Sea La Vie. Sea La Vie se nachází v Ras Sedr a nabízí ubytování s vlastním bazénem, výhledem do zahrady a balkonem. Ubytování Sea La Vie se nachází ve městě Ras Sedr (Egypt - South Sinai).

Diamond resort Ras Sudr chalet

Diamond resort Ras Sudr chalet

Ubytování (Apartmán) Diamond resort Ras Sudr chalet. Boasting accommodation with a balcony, Diamond resort Ras Sudr chalet is situated in Ras Sedr. Ubytování Diamond resort Ras Sudr chalet se nachází ve městě Ras Sedr (Egypt - South Sinai).

Golden beach Ras sadr

Golden beach Ras sadr

Ubytování (Apartmán) Golden beach Ras sadr. Featuring accommodation with a private pool, Golden beach Ras sadr is set in Ras Sedr. Ubytování Golden beach Ras sadr se nachází ve městě Ras Sedr (Egypt - South Sinai).

La Perla Resort Ras Sudr

La Perla Resort Ras Sudr

Ubytování (Rezort) La Perla Resort Ras Sudr. La Perla Resort Ras Sudr se nachází na pláži Ras Sedr a nabízí venkovní bazén a zahradu. K dispozici je pokojová služba a terasa. Ubytování La Perla Resort Ras Sudr se nachází ve městě Ras Sedr (Egypt - South Sinai).

شالية بسعر مميز

شالية بسعر مميز

Ubytování (Apartmán) شالية بسعر مميز. Set in Ras Sedr, شالية بسعر مميز offers accommodation with a private pool, a balcony and garden views. Ubytování شالية بسعر مميز se nachází ve městě Ras Sedr (Egypt - South Sinai).

lahacienda ras sudr

lahacienda ras sudr

Ubytování (Vila) lahacienda ras sudr. Boasting air-conditioned accommodation with a balcony, lahacienda ras sudr is located in Ras Sedr. Ubytování lahacienda ras sudr se nachází ve městě Ras Sedr (Egypt - South Sinai).

Concorde (Royal Beach) chalet Ras Sedr - South Sinai

Concorde (Royal Beach) chalet Ras Sedr - South Sinai

Ubytování (Chata) Concorde (Royal Beach) chalet Ras Sedr - South Sinai. Featuring air-conditioned accommodation with a private pool, pool view and a patio, Concorde (Royal Beach) chalet Ras Sedr - South Sinai is located in Ras... Ubytování Concorde (Royal Beach) chalet Ras Sedr - South Sinai se nachází ve městě Ras Sedr (Egypt - South Sinai).

منتجع موسي كوست بنتاهاوس

منتجع موسي كوست بنتاهاوس

Ubytování (Chata) منتجع موسي كوست بنتاهاوس. منتجع موسي كوست بنتاهاوس is situated in Ras Sedr and offers a garden and a terrace. The accommodation is 37 km from Ain Sokhna. Ubytování منتجع موسي كوست بنتاهاوس se nachází ve městě Ras Sedr (Egypt - South Sinai).

Ubytování ve městě Ras Sedr

Město Ras Sedr se nachází na území země Egypt. Momentálně pro vás evidujeme celkem 33 hotelů a ubytování ve městě Ras Sedr.