Hledat

Ubytování

Ubytování město Radovljica

Ve městě Radovljica (Slovinsko) máme celkem 62 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Radovljica

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Radovljica

Apartma House of Roses

10

Apartma House of Roses

Ubytování (Apartmán) Apartma House of Roses. Situated in Radovljica, within 2.5 km of Adventure Mini Golf Panorama, Apartma House of Roses offers accommodation with free WiFi, air conditioning and a... Ubytování Apartma House of Roses se nachází ve městě Radovljica (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)).

APARTMA BREMEC-STUDIO

10

APARTMA BREMEC-STUDIO

Ubytování (Apartmán) APARTMA BREMEC-STUDIO. APARTMA BREMEC-STUDIO se nachází přibližně 9 km od lyžařského střediska Vogel i od Storece a 19 km od lyžařského vleku Lucija. Ubytování APARTMA BREMEC-STUDIO se nachází ve městě (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 403 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartma Linhartov trg

9,9

Apartma Linhartov trg

Ubytování (Apartmány) Apartma Linhartov trg. Situated 3.9 km from Adventure Mini Golf Panorama and featuring barbecue facilities and free WiFi, Apartma Linhartov trg features accommodation in... Ubytování Apartma Linhartov trg se nachází ve městě Radovljica (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 245 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Galerija

9,9

Apartment Galerija

Ubytování (Apartmán) Apartment Galerija. Located in a quiet part of Radovljica, Apartment Galerija offers a self-catering accommodation unit with free WiFi access, air conditioning. Ubytování Apartment Galerija se nachází ve městě Radovljica (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 347 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Family Apartment

9,9

Family Apartment

Ubytování (Apartmán) Family Apartment. Located in Radovljica in the Gorenjska region, Family Apartment has a patio and garden views. The air-conditioned accommodation is 3. Ubytování Family Apartment se nachází ve městě Radovljica (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 858 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Triglav

9,8

Apartment Triglav

Ubytování (Apartmán) Apartment Triglav. Featuring river views, Apartment Triglav offers accommodation with a balcony and a kettle, around 7 km from Adventure Mini Golf Panorama. Ubytování Apartment Triglav se nachází ve městě Radovljica (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)).

Apartma Meta

9,8

Apartma Meta

Ubytování (Apartmán) Apartma Meta. Apartma Meta je apartmán situovaný v Radovljici v Hornokraňském regionu. K dispozici je zahrada a lze tu zdarma využívat Wi-Fi. Ubytování Apartma Meta se nachází ve městě Radovljica (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)).

Sound Apartma Eva

9,8

Sound Apartma Eva

Ubytování (Apartmán) Sound Apartma Eva. Sound Apartma Eva skýtá výhled na hory a nabízí ubytování s kuchyní v obci Radovlijca. Na místě je dostupné bezplatné Wi-Fi. Ubytování Sound Apartma Eva se nachází ve městě Radovljica (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 123 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Suzana Apartment

9,7

Suzana Apartment

Ubytování (Apartmány) Suzana Apartment. Set in Radovljica in the Gorenjska region and Adventure Mini Golf Panorama reachable within 2. Ubytování Suzana Apartment se nachází ve městě Radovljica (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 883 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartma Spaans

9,7

Apartma Spaans

Ubytování (Apartmán) Apartma Spaans. Featuring city views, Apartma Spaans provides accommodation with a garden and a terrace, around 2.8 km from Adventure Mini Golf Panorama. Ubytování Apartma Spaans se nachází ve městě Radovljica (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 245 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Asher

9,6

Apartment Asher

Ubytování (Apartmán) Apartment Asher. Tento apartmán se nachází ve městě Radovljica, 6 km od jezera Bled, a nabízí terasu, neplacené soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartment Asher se nachází ve městě Radovljica (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 633 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Kokl

9,6

Apartments Kokl

Ubytování (Apartmány) Apartments Kokl. Malý apartmánový hotel Kokl se nachází uprostřed klidných zahrad s výhledem na řeku Sávu a nabízí bowlingovou dráhu, půjčovnu jízdních kol zdarma a... Ubytování Apartments Kokl se nachází ve městě Radovljica (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)).

PUŽMAN Farm Glamping

9,6

PUŽMAN Farm Glamping

Ubytování (Kemp) PUŽMAN Farm Glamping. PUŽMAN Farm Glamping má výhled na hory, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkování zdarma, a se nachází v obci Radovljica, 7 km od Adventure Minigolf Panorama. Ubytování PUŽMAN Farm Glamping se nachází ve městě Radovljica (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)).

Apartments Jansa

9,6

Apartments Jansa

Ubytování (Apartmány) Apartments Jansa. Apartments Jansa je obklopen bujnou zelení. Stojí na klidném místě, kousek od středověkého města Radovljica. Ubytování Apartments Jansa se nachází ve městě Radovljica (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 608 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alpes

9,6

Alpes

Ubytování (Apartmán) Alpes. Alpes se nachází v Radovljici, 42 km od Lublaně. Nabízí výhled do zahrady, Wi-Fi zdarma a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Alpes se nachází ve městě Radovljica (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 135 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments and Wellness Jelovca

9,6

Apartments and Wellness Jelovca

Ubytování (Penzion) Apartments and Wellness Jelovca. Located in Radovljica, Apartments and Wellness Jelovca provides concierge services, non-smoking rooms, a garden, free WiFi and barbecue facilities. Ubytování Apartments and Wellness Jelovca se nachází ve městě Radovljica (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 633 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Magdalena

9,6

Apartments Magdalena

Ubytování (Apartmány) Apartments Magdalena. Located in Radovljica in the Gorenjska region and Adventure Mini Golf Panorama reachable within 2. Ubytování Apartments Magdalena se nachází ve městě Radovljica (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)).

THE VIEW apartment

9,5

THE VIEW apartment

Ubytování (Apartmán) THE VIEW apartment. Situated in Radovljica in the Gorenjska region, THE VIEW apartment features a balcony and lake views. The air-conditioned accommodation is 4. Ubytování THE VIEW apartment se nachází ve městě Radovljica (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)).

Apartment Tjaša

9,5

Apartment Tjaša

Ubytování (Apartmán) Apartment Tjaša. Located in Radovljica, within 4.1 km of Adventure Mini Golf Panorama, Apartment Tjaša offers accommodation with free WiFi, air conditioning and a garden. Ubytování Apartment Tjaša se nachází ve městě Radovljica (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 327 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartma Lucky

9,4

Apartma Lucky

Ubytování (Apartmán) Apartma Lucky. Apartma Lucky se nachází v obci Radovljica, 7 km od minigolfového hřiště Adventure Mini Golf Panorama, a nabízí bezplatné Wi-Fi, zahradu a terasu. Ubytování Apartma Lucky se nachází ve městě Radovljica (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)).

4 seasons apartment Radovljica

9,4

4 seasons apartment Radovljica

Ubytování (Apartmán) 4 seasons apartment Radovljica. Apartmán 4 Seasons Radovljica se nachází v Radovljici a nabízí bezplatné Wi-Fi, kasino a gril. Ubytování 4 seasons apartment Radovljica se nachází ve městě Radovljica (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)).

Jurcek

9,4

Jurcek

Ubytování (Prázdninový dům) Jurcek. Jurcek se nachází asi 3,3 km od zábavního parku Adventure Mini Golf Panorama a nabízí ubytování s terasou, patiem a výhledem do zahrady. Ubytování Jurcek se nachází ve městě Radovljica (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 449 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Noah Apartment

9,3

Noah Apartment

Ubytování (Apartmán) Noah Apartment. Located in Radovljica, within 3.4 km of Adventure Mini Golf Panorama, Noah Apartment is an accommodation offering city views. Ubytování Noah Apartment se nachází ve městě Radovljica (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)).

Linhart Hotel

9,3

Linhart Hotel

Ubytování (Hotel) Linhart Hotel. Hotel Linhart se nachází ve městě Radovljica, 7 km od Bledského jezera, a má kavárnu s terasou. Na místě je dostupné bezplatné Wi-Fi připojení. Ubytování Linhart Hotel se nachází ve městě Radovljica (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 531 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alp Glamping Village

9,3

Alp Glamping Village

Ubytování (Kemp) Alp Glamping Village. Alp Glamping Village nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a posezením. Ubytování Alp Glamping Village se nachází ve městě Radovljica (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)).

Alp Apartma

9,3

Alp Apartma

Ubytování (Apartmán) Alp Apartma. Boasting a garden and a terrace, Alp Apartma provides accommodation in Radovljica with free WiFi and garden views. Ubytování Alp Apartma se nachází ve městě Radovljica (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)).

Mama Mia Apartments

9,2

Mama Mia Apartments

Ubytování (Apartmány) Mama Mia Apartments. Apartmány Mama Mia se nachází v Radovljici. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a výhledem do zahrady s terasou. Ubytování Mama Mia Apartments se nachází ve městě Radovljica (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 307 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Sava

9,2

Apartment Sava

Ubytování (Apartmán) Apartment Sava. Featuring river views, Apartment Sava features accommodation with a garden and a balcony, around 7 km from Adventure Mini Golf Panorama. Ubytování Apartment Sava se nachází ve městě Radovljica (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 624 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Lectar

9,2

Pension Lectar

Ubytování (Penzion) Pension Lectar. Penzion Lectar se nachází v centru středověkého města Radovljica, obklopeného Julskými Alpami. Ubytování Pension Lectar se nachází ve městě Radovljica (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 123 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rooms Jelovca

9,2

Rooms Jelovca

Ubytování (Privát) Rooms Jelovca. Situated in Radovljica in the Gorenjska region, Rooms Jelovca features accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Rooms Jelovca se nachází ve městě Radovljica (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 378 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Medieval apartment

9,1

Medieval apartment

Ubytování (Apartmán) Medieval apartment. Boasting city views, Medieval apartment features accommodation with a restaurant, around 3.9 km from Adventure Mini Golf Panorama. Ubytování Medieval apartment se nachází ve městě Radovljica (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)).

Penzion Kovac

9,1

Penzion Kovac

Ubytování (Penzion) Penzion Kovac. Penzion Kovac se nachází v Radovljici nedaleko hlavního dálničního tahu spojující Lublaň s Rakouskem a může se pochlubit krásným výhledem na Julské Alpy. Ubytování Penzion Kovac se nachází ve městě Radovljica (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 837 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Life Hostel Slovenia

9,1

Life Hostel Slovenia

Ubytování (Hostel) Life Hostel Slovenia. Life Hostel Slovenia se nachází ve městě Radovljica, 41 km od Lublaně. Součástí hostelu je restaurace a bar. Ubytování Life Hostel Slovenia se nachází ve městě Radovljica (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)).

Apartma Aja

9,1

Apartma Aja

Ubytování (Apartmán) Apartma Aja. Apartma Aja se nachází ve městě Radovljica a nabízí výhledy na hory a řeku. Ubytování Apartma Aja se nachází ve městě Radovljica (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)).

Studio Lotrist

9

Studio Lotrist

Ubytování (Apartmány) Studio Lotrist. Situated within 7 km of Adventure Mini Golf Panorama in Radovljica, Studio Lotrist features accommodation with free WiFi and seating area. Ubytování Studio Lotrist se nachází ve městě Radovljica (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)).

ECO River Camp Globoko

9

ECO River Camp Globoko

Ubytování (Kemp) ECO River Camp Globoko. ECO River Camp Globoko se nachází v obci Radovljica a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování ECO River Camp Globoko se nachází ve městě Radovljica (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)).

Aparthouse Ani

8,8

Aparthouse Ani

Ubytování (Apartmány) Aparthouse Ani. Aparthous Ani leží na klidném místě ve městě Radovljica. Je obklopený horami a zelení a nabízí moderní apartmány s balkonem. Ubytování Aparthouse Ani se nachází ve městě Radovljica (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 756 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

edelweiss

8,8

edelweiss

Ubytování (Apartmán) edelweiss. Edelweiss se nachází v Radovljici, 4,3 km od Adventure Mini Golf Panorama. Nabízí ubytování s balkonem, bezplatným Wi-Fi a výhledem na hory. Ubytování edelweiss se nachází ve městě Radovljica (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 996 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sport Hotel Manca

8,8

Sport Hotel Manca

Ubytování (Hotel) Sport Hotel Manca. Rodinný Sport Hotel Manca se nachází v poklidném městečku Radovljica ležícím v samém srdci regionu Gorenjska, 6 km od Bledu, a nabízí pohodlné ubytování i... Ubytování Sport Hotel Manca se nachází ve městě Radovljica (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)).

Vila Podvin

8,8

Vila Podvin

Ubytování (Vily) Vila Podvin. Villa Podvin se nachází ve vesnici Mošnje Radovljica, 7 km od centra města Bled. Nabízí vlastní restauraci, ve které se podává slovinská kuchyně. Ubytování Vila Podvin se nachází ve městě Radovljica (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 067 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Guesthouse and Restaurant Kunstelj

8,8

Guesthouse and Restaurant Kunstelj

Ubytování (Penzion) Guesthouse and Restaurant Kunstelj. Rodinný penzion a restaurace Kunstelj těží z výborné polohy v srdci středověkého města Radovljica. Ubytování Guesthouse and Restaurant Kunstelj se nachází ve městě Radovljica (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 143 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartma Sava

8,6

Apartma Sava

Ubytování (Apartmán) Apartma Sava. Set in Radovljica and only 7 km from Adventure Mini Golf Panorama, Apartma Sava offers accommodation with river views, free WiFi and free private parking. Ubytování Apartma Sava se nachází ve městě Radovljica (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)).

Slovenian Green APARTMENT

8,6

Slovenian Green APARTMENT

Ubytování (Apartmány) Slovenian Green APARTMENT. Situated in Radovljica in the Gorenjska region and Adventure Mini Golf Panorama reachable within 1. Ubytování Slovenian Green APARTMENT se nachází ve městě Radovljica (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 501 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Old town Wall Radovljica - Appartment

8,5

Old town Wall Radovljica - Appartment

Ubytování (Apartmán) Old town Wall Radovljica - Appartment. Ubytování v soukromí Old town Wall Radovljica - Appartment se nachází v městečku Radovljica, 7 km od golfového hřiště Adventure Mini Golf Panorama, a... Ubytování Old town Wall Radovljica - Appartment se nachází ve městě Radovljica (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 296 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Houston Resort

8,3

Houston Resort

Ubytování (Penzion) Houston Resort. Houston Resort se nacházi v obci Radovljica, 6 km od minogolfu Adventure Mini Golf Panorama Nabízí řadu vybavení včetně restaurace, zahrady, baru a... Ubytování Houston Resort se nachází ve městě Radovljica (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 613 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sobe Krona

7,9

Sobe Krona

Ubytování (Penzion) Sobe Krona. Penzion Sobe Krona se nachází 4 km od města Radovljica a nabízí dětské hřiště, terasu a bar s výběrem nápojů. K některým pokojům patří terasa nebo balkon. Ubytování Sobe Krona se nachází ve městě Radovljica (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 123 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartma 5

7,9

Apartma 5

Ubytování (Apartmán) Apartma 5. Offering free WiFi and river views, Apartma 5 is an accommodation situated in Radovljica. Ubytování Apartma 5 se nachází ve městě Radovljica (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)).

Vidicev Dvorec

7,8

Vidicev Dvorec

Ubytování (Apartmány) Vidicev Dvorec. Vidicev Dvorec se nachází v renesančním panství postaveném v roce 1634 ve městě Radovljici, 6 km od Bledu, a nabízí zahradu a terasu. Ubytování Vidicev Dvorec se nachází ve městě Radovljica (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 199 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Robinson River Camp

7,4

Robinson River Camp

Ubytování (Kemp) Robinson River Camp. Robinson River Camp se nachází v Radovljici, 12 km od Bledu a jen pár kroků od řeky Sáva, a nabízí základní ubytování ve stanech. Ubytování Robinson River Camp se nachází ve městě Radovljica (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)).

CARNIOLAN HOUSE - GORENSKA HIŠKA

CARNIOLAN HOUSE - GORENSKA HIŠKA

Ubytování (Apartmán) CARNIOLAN HOUSE - GORENSKA HIŠKA. Featuring a terrace, CARNIOLAN HOUSE - GORENSKA HIŠKA offers accommodation in Radovljica with free WiFi and mountain views. Located 1. Ubytování CARNIOLAN HOUSE - GORENSKA HIŠKA se nachází ve městě Radovljica (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)).

Life Hotel Slovenia

Life Hotel Slovenia

Ubytování (Hotel) Life Hotel Slovenia. Life Hotel Slovenia is situated in Radovljica, 3.4 km from Adventure Mini Golf Panorama, and has a restaurant, a bar and a shared lounge. Ubytování Life Hotel Slovenia se nachází ve městě Radovljica (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 700 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Radovljica

Město Radovljica se nachází na území země Slovinsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 62 hotelů a ubytování ve městě Radovljica.