Hledat

Ubytování

Ubytování město Rabbi

Ve městě Rabbi (Itálie) máme celkem 25 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Rabbi

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Rabbi

Baita Mas de l'Aret - Chalet

10

Baita Mas de l'Aret - Chalet

Ubytování (Horské chaty) Baita Mas de l'Aret - Chalet. Baita Mas de l'Aret - Chalet se nachází v Rabbi, 43 km od průsmyku Tonale, a nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Baita Mas de l'Aret - Chalet se nachází ve městě Rabbi (Itálie - Trentino Alto Adige).

Chalet Bambi

9,7

Chalet Bambi

Ubytování (Chata) Chalet Bambi. Chalet Bambi se nachází v Rabbi v regionu Trentino Alto Adige a nabízí terasu a výhled do zahrady. 41 km od průsmyku Tonale. Ubytování Chalet Bambi se nachází ve městě Rabbi (Itálie - Trentino Alto Adige).

Agritur Ruatti

9,7

Agritur Ruatti

UbytováníAgritur Ruatti. Agritur Ruatti se nachází v Rabínu a nabízí výhled na hory, zahradu, terasu a bar. Na farmě je zdarma k dispozici Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Agritur Ruatti se nachází ve městě Rabbi (Itálie - Trentino Alto Adige).

B&B Mas di Zonadi

9,7

B&B Mas di Zonadi

Ubytování (Venkovský dům) B&B Mas di Zonadi. B&B Mas di Zonadi se nachází ve městě Rabbi, 500 metrů od jeho centra a pouhých 10 minut jízdy autem od lyžařského areálu Folgarida-Marilleva, a nabízí... Ubytování B&B Mas di Zonadi se nachází ve městě Rabbi (Itálie - Trentino Alto Adige).

Maso Coler

9,7

Maso Coler

UbytováníMaso Coler. Maso Coler se nachází v národním parku Stelvio a nabízí zařízenou zahradu s lehátky a stoly. Ubytování Maso Coler se nachází ve městě Rabbi (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Heidi & Peter

9,6

Casa Heidi & Peter

Ubytování (Apartmány) Casa Heidi & Peter. Casa Heidi & Peter se nachází v Rabbi, 30 km od Molvena, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Casa Heidi & Peter se nachází ve městě Rabbi (Itálie - Trentino Alto Adige).

Maso Al Plan

9,6

Maso Al Plan

Ubytování (Chata) Maso Al Plan. Maso Al Plan se nachází v Rabbi v regionu Trentino Alto Adige a nabízí balkon a výhled na řeku. 28 km od Pinzola. Na místě je neplacené soukromé... Ubytování Maso Al Plan se nachází ve městě Rabbi (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Chalet val di Rabbi

9,5

Hotel Chalet val di Rabbi

UbytováníHotel Chalet val di Rabbi. Ubytování se nachází v Rabbi, 36 km od průsmyku Tonale. Ubytování Hotel Chalet val di Rabbi se nachází ve městě Rabbi (Itálie - Trentino Alto Adige).

HOTEL Chalet Val Di Rabbi

9,5

HOTEL Chalet Val Di Rabbi

Ubytování (Hotel) HOTEL Chalet Val Di Rabbi. Hotel HOTEL Chalet Val Di Rabbi je bývalý statek z 18. Ubytování HOTEL Chalet Val Di Rabbi se nachází ve městě Rabbi (Itálie - Trentino Alto Adige).

Albergo Miramonti

9,5

Albergo Miramonti

UbytováníAlbergo Miramonti. Albergo Miramonti se nachází v Rabbi a nabízí wellness centrum, bezplatnou půjčovnu kol a klasicky zařízené pokoje s LCD TV. Ubytování Albergo Miramonti se nachází ve městě Rabbi (Itálie - Trentino Alto Adige).

Baita Mas Sora Sass

9,5

Baita Mas Sora Sass

Ubytování (Chata) Baita Mas Sora Sass. Baita Mas Sora Sass se nachází v Rabínu a nabízí zahradu, gril a terasu. 27 km od Pinzola. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Baita Mas Sora Sass se nachází ve městě Rabbi (Itálie - Trentino Alto Adige).

Agritur Maso Ciprianna B&B

9,5

Agritur Maso Ciprianna B&B

Ubytování (Bed and breakfast) Agritur Maso Ciprianna B&B. Agritur Maso Ciprianna B&B se nachází v Rabbi, 77 km od Merana. Ubytování Agritur Maso Ciprianna B&B se nachází ve městě Rabbi (Itálie - Trentino Alto Adige).

Mas De La Bolp - Chalet

9,4

Mas De La Bolp - Chalet

Ubytování (Chata) Mas De La Bolp - Chalet. Mas De La Bolp se nachází na okraji národního parku Stelvio a nabízí apartmány s panoramatickým výhledem na lesy a údolí Rabbi. Ubytování Mas De La Bolp - Chalet se nachází ve městě Rabbi (Itálie - Trentino Alto Adige).

Abete Rosso

9,3

Abete Rosso

Ubytování (Penzion) Abete Rosso. Abete Rosso se nachází v národním parku Stelvio a nabízí bezplatné parkování a pokoje se satelitní TV s plochou obrazovkou. Ubytování Abete Rosso se nachází ve městě Rabbi (Itálie - Trentino Alto Adige).

Alpen Hotel Rabbi

9,1

Alpen Hotel Rabbi

Ubytování (Hotel) Alpen Hotel Rabbi. Alpen Hotel Rabbi se nachází v lázeňském městě Rabbi, které je součástí Národního parku Stelvio. Ubytování Alpen Hotel Rabbi se nachází ve městě Rabbi (Itálie - Trentino Alto Adige).

Al Doss

9,1

Al Doss

UbytováníAl Doss. Al Doss se nachází v Rabínu. Nabízí výhled na hory a řeku a je vzdálen 40 km od průsmyku Tonale. Ubytování Al Doss se nachází ve městě Rabbi (Itálie - Trentino Alto Adige).

Penasa Appartamenti

9

Penasa Appartamenti

Ubytování (Apartmán) Penasa Appartamenti. Penasa Appartamenti se nachází v Rabbi. 27 km od Molvena. Na místě je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Penasa Appartamenti se nachází ve městě Rabbi (Itálie - Trentino Alto Adige).

Baita Mas Rabbies

9

Baita Mas Rabbies

Ubytování (Chata) Baita Mas Rabbies. Baita Mas Rabbies nabízí ubytování s možností vlastního stravování a bezplatným Wi-Fi a soukromým parkovištěm v v Rabbi, 1 km od národního parku Stelvio. Ubytování Baita Mas Rabbies se nachází ve městě Rabbi (Itálie - Trentino Alto Adige).

Chalet Mas del Toni

8,9

Chalet Mas del Toni

Ubytování (Apartmány) Chalet Mas del Toni. Chalet Mas del Toni se nachází v Rabbi v regionu Trentino Alto Adige a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Ubytování Chalet Mas del Toni se nachází ve městě Rabbi (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Bonetti

8,8

Residence Bonetti

Ubytování (Apartmán) Residence Bonetti. Residence Bonetti se nachází ve městě Rabbi, 15 minut jízdy od národního parku Stelvio. Na místě je soukromé parkoviště. Ubytování Residence Bonetti se nachází ve městě Rabbi (Itálie - Trentino Alto Adige).

Albergo al Fontanin

8,8

Albergo al Fontanin

UbytováníAlbergo al Fontanin. Albergo Al Fontanin se nachází v zahradě uprostřed hor v národním parku Stelvio. Nabízí pokoje s vlastní koupelnou, společnou terasu a tradiční restauraci. Ubytování Albergo al Fontanin se nachází ve městě Rabbi (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Elena

8,7

Casa Elena

Ubytování (Apartmán) Casa Elena. Casa Elena se nachází uprostřed národního parku Stelvio, jen 5 minut chůze od centra obce Rabbi a 3 km od místních termálních lázní, a nabízí studia s... Ubytování Casa Elena se nachází ve městě Rabbi (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Chiara

8,7

Casa Chiara

UbytováníCasa Chiara. Casa Chiara se nachází v Rabbi v regionu Trentino Alto Adige a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Ubytování Casa Chiara se nachází ve městě Rabbi (Itálie - Trentino Alto Adige).

B&B Cicolini

8,4

B&B Cicolini

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Cicolini. B&B Cicolini je typický horský penzion, který se nachází 5 km od termálních lázní Rabbi a 20 km od lyžařského střediska Folgarida Marilleva. Ubytování B&B Cicolini se nachází ve městě Rabbi (Itálie - Trentino Alto Adige).

Affittacamere Penasa

8,3

Affittacamere Penasa

Ubytování (Penzion) Affittacamere Penasa. Ubytování se nachází v Rabbi v regionu Trentino Alto Adige, 40 km od Merana. Affittacamere Penasa nabízí zázemí pro vodní sporty a lyžařskou školu. Ubytování Affittacamere Penasa se nachází ve městě Rabbi (Itálie - Trentino Alto Adige).

Chalet Berghof Laret Arnica

Chalet Berghof Laret Arnica

UbytováníChalet Berghof Laret Arnica. Chalet Berghof Laret Arnica se nachází v Rabbi, 43 km od průsmyku Tonale, a nabízí balkon, zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Chalet Berghof Laret Arnica se nachází ve městě Rabbi (Itálie - Trentino Alto Adige).

Chalet Berghof Laret Ranuncolo

Chalet Berghof Laret Ranuncolo

UbytováníChalet Berghof Laret Ranuncolo. Chalet Berghof Laret Ranniekolo se nachází v Rabbi a nabízí zahradu, zázemí pro vodní sporty, gril, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Chalet Berghof Laret Ranuncolo se nachází ve městě Rabbi (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Rabbi

Město Rabbi se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 25 hotelů a ubytování ve městě Rabbi.