Hledat

Ubytování

Ubytování město Prevalje

Ve městě Prevalje (Slovinsko) máme celkem 6 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Prevalje

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Prevalje

Apartments Organic Tourist Farm Gradišnik

9,8

Apartments Organic Tourist Farm Gradišnik

Ubytování (Farma) Apartments Organic Tourist Farm Gradišnik. Offering a barbecue and views of the mountains, Apartments Organic Tourist Farm Gradišnik is located in Prevalje in the Carinthia Region, 43 km from... Ubytování Apartments Organic Tourist Farm Gradišnik se nachází ve městě Prevalje (Slovinsko - Koroška (Slovinské Korutany)).

Hiša Poljana

9,4

Hiša Poljana

Ubytování (Bed and breakfast) Hiša Poljana. Hiša Poljana se nachází v obci Prevalje a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a posezením. Ubytování Hiša Poljana se nachází ve městě Prevalje (Slovinsko - Koroška (Slovinské Korutany)). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 112 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gostišče Krivograd

9,3

Gostišče Krivograd

Ubytování (Penzion) Gostišče Krivograd. Krivograd Guesthouse nabízí ubytování v Prevalje, 5 km od hranic s Rakouskem. V tomto rodinném hotelu se můžete ubytovat s domácími mazlíčky. Ubytování Gostišče Krivograd se nachází ve městě Prevalje (Slovinsko - Koroška (Slovinské Korutany)). V následujících dnech se ceny pohybují od 934 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Guest House Hober

9

Guest House Hober

Ubytování (Penzion) Guest House Hober. Hotel Hober se nachází v Prevalje, 45 km od Klagenfurtu, a nabízí wellness centrum a vířivku. Hosté si tu mohou také zajít do restaurace. Ubytování Guest House Hober se nachází ve městě Prevalje (Slovinsko - Koroška (Slovinské Korutany)). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 054 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Brančurnik

Brančurnik

Ubytování (Hotel) Brančurnik. Brančurnik features a restaurant, bar, a garden and terrace in Prevalje. This 3-star hotel offers ski storage space and room service. Ubytování Brančurnik se nachází ve městě Prevalje (Slovinsko - Koroška (Slovinské Korutany)). V následujících dnech se ceny pohybují od 773 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartma Miša

Apartma Miša

Ubytování (Apartmán) Apartma Miša. Apartma Miša is located in Prevalje and offers a terrace. The property is 41 km from Wolfsberg, and complimentary private parking is provided. Ubytování Apartma Miša se nachází ve městě Prevalje (Slovinsko - Koroška (Slovinské Korutany)). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 131 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Prevalje

Město Prevalje se nachází na území země Slovinsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 6 hotelů a ubytování ve městě Prevalje.