Hledat

Ubytování

Ubytování město Prato allo Stelvio

Ve městě Prato allo Stelvio (Itálie) máme celkem 10 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Prato allo Stelvio

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Prato allo Stelvio

Residence-Garni Haus Tschenett

9,3

Residence-Garni Haus Tschenett

Ubytování (Hotel) Residence-Garni Haus Tschenett. Residence-Garni Haus Tschenett se nachází ve městě Prato allo Stelvio, 5 minut chůze od centra. Ubytování Residence-Garni Haus Tschenett se nachází ve městě Prato allo Stelvio (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Ortlerhof

9,3

Residence Ortlerhof

Ubytování (Aparthotel) Residence Ortlerhof. Ortles Ski Arena Garden Residence Ortlerhof se nachází pouhých 15 km od lyžařského areálu Ortles a nabízí apartmány v alpském stylu a zahradu se stoly a... Ubytování Residence Ortlerhof se nachází ve městě Prato allo Stelvio (Itálie - Trentino Alto Adige).

Sankt Johann Suites & Apartments

9,1

Sankt Johann Suites & Apartments

Ubytování (Aparthotel) Sankt Johann Suites & Apartments. Sankt Johann Suites & Apartments se nachází v centru malé, ale živé vesnice Prato a nabízí moderní apartmány s možností vlastního stravování. Ubytování Sankt Johann Suites & Apartments se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Sägemühle

9

Residence Sägemühle

Ubytování (Aparthotel) Residence Sägemühle. Residence Sägemühle se nachází 5 minut chůze od centra města Prato allo Stelvio a nabízí bezplatné Wi-Fi, krytý bazén, finskou saunu, restauraci a... Ubytování Residence Sägemühle se nachází ve městě Prato allo Stelvio (Itálie - Trentino Alto Adige).

Pension Astoria

9

Pension Astoria

Ubytování (Hotel) Pension Astoria. Pension Astoria nabízí společnou terasu se slunečníky, stoly a židlemi i bezplatné Wi-Fi v centru obce Prato allo Stelvio. Ubytování Pension Astoria se nachází ve městě Prato allo Stelvio (Itálie - Trentino Alto Adige).

Garden Park Hotel

9

Garden Park Hotel

Ubytování (Hotel) Garden Park Hotel. Garden Park je rodinný 4hvězdičkový hotel v národním parku Stilfser Joch v jihotyrolském regionu Prad. Ubytování Garden Park Hotel se nachází ve městě Prato allo Stelvio (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Gustav Thoeni

8,9

Residence Gustav Thoeni

Ubytování (Aparthotel) Residence Gustav Thoeni. Rezidence Gustav Thoeni se nachází v městečku Prato allo Stelvio a nabízí moderní apartmány s podlahami i nábytkem ze dřeva, zdarma dostupné Wi-Fi, zahradu... Ubytování Residence Gustav Thoeni se nachází ve městě Prato allo Stelvio (Itálie - Trentino Alto Adige).

Aktiv & Wellnesshotel Zentral

8,8

Aktiv & Wellnesshotel Zentral

Ubytování (Hotel) Aktiv & Wellnesshotel Zentral. Aktiv & Wellnesshotel Zentral se nachází v centru města Prato allo Stelvio a nabízí panoramatický výhled na hory. Ubytování Aktiv & Wellnesshotel Zentral se nachází ve městě Prato allo Stelvio (Itálie - Trentino Alto Adige).

Gasthof Stern

8,2

Gasthof Stern

Ubytování (Penzion) Gasthof Stern. Gasthof Stern se nachází ve středisku Prato allo Stelvio a nabízí tradiční restauraci a bezplatné půjčení jízdních kol. Ubytování Gasthof Stern se nachází ve městě Prato allo Stelvio (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Prato allo Stelvio

Město Prato allo Stelvio se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 10 hotelů a ubytování ve městě Prato allo Stelvio.