Hledat

Ubytování

Ubytování město Potamós

Ve městě Potamós (Řecko) máme celkem 28 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Potamós

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Potamós

Corfu Villa Galini

9,8

Corfu Villa Galini

Ubytování (Vila) Corfu Villa Galini. Boasting garden views, Corfu Villa Galini provides accommodation with a garden and a patio, around 2.2 km from Kontokali Beach. Ubytování Corfu Villa Galini se nachází ve městě Potamós (Řecko - Korfu).

Tilemachos House

9,8

Tilemachos House

Ubytování (Apartmán) Tilemachos House. Offering free WiFi and mountain views, Tilemachos House is an accommodation set in Potamos. The air-conditioned accommodation is 2.6 km from Corfu Town. Ubytování Tilemachos House se nachází ve městě Potamós (Řecko - Korfu). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 877 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Elli Potamos Corfu

9,6

Villa Elli Potamos Corfu

Ubytování (Vila) Villa Elli Potamos Corfu. Set in Potamós, within 1.5 km of Alykes Potamou Beach, Villa Elli Potamos Corfu offers accommodation with free WiFi, air conditioning and a garden. Ubytování Villa Elli Potamos Corfu se nachází ve městě Potamós (Řecko - Korfu). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 877 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

My Apartment Corfu

9,5

My Apartment Corfu

Ubytování (Apartmány) My Apartment Corfu. With a garden and a terrace, My Apartment Corfu offers free WiFi and is set in Potamós, 1.8 km from Alykes Potamou Beach. Ubytování My Apartment Corfu se nachází ve městě Potamós (Řecko - Korfu).

Villa Hermes

9,5

Villa Hermes

Ubytování (Vila) Villa Hermes. Villa Hermes stojí na klidném místě 3,8 km od města Korfu a 7 km od letoviska Glyfada nabízí ubytování v obci Potamós. Ubytování Villa Hermes se nachází ve městě Potamós (Řecko - Korfu).

Athena Corfu Apartments

9,4

Athena Corfu Apartments

Ubytování (Apartmán) Athena Corfu Apartments. Set in Potamós in the Corfu region, Athena Corfu Apartments features a patio and garden views. Ubytování Athena Corfu Apartments se nachází ve městě Potamós (Řecko - Korfu).

Kloudas Apartments

9,3

Kloudas Apartments

Ubytování (Apartmány) Kloudas Apartments. Situated in Potamós, 20 km from Paleokastritsa, Kloudas Apartments features a garden and free WiFi. Ubytování Kloudas Apartments se nachází ve městě Potamós (Řecko - Korfu). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 974 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Luxury Villa in Corfu

8,7

Luxury Villa in Corfu

Ubytování (Vila) Luxury Villa in Corfu. Set in Potamós, 1.1 km from Alykes Potamou Beach and 1. Ubytování Luxury Villa in Corfu se nachází ve městě Potamós (Řecko - Korfu).

Beautiful apartment near Corfu Town

7,3

Beautiful apartment near Corfu Town

Ubytování (Apartmán) Beautiful apartment near Corfu Town. Boasting mountain views, Beautiful apartment near Corfu Town provides accommodation with a balcony and a kettle, around 1.3 km from Alykes Potamou Beach. Ubytování Beautiful apartment near Corfu Town se nachází ve městě Potamós (Řecko - Korfu). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 588 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Elena's House

Elena's House

Ubytování (Apartmán) Elena's House. Elena's House is set in Potamós. Guests are welcome to enjoy the free WiFi. The apartment offers a terrace. Guests can also relax in the garden. Ubytování Elena's House se nachází ve městě Potamós (Řecko - Korfu). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 858 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Savvina

Villa Savvina

Ubytování (Vila) Villa Savvina. Situated in Potamós, Villa Savvina features accommodation with free WiFi, air conditioning, a fitness centre and access to a garden with an outdoor pool. Ubytování Villa Savvina se nachází ve městě Potamós (Řecko - Korfu). V následujících dnech se ceny pohybují od 200 220 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Nick & Eva

Villa Nick & Eva

Ubytování (Vila) Villa Nick & Eva. Villa Nick & Eva is located in Potamós and offers a garden and a terrace. The air-conditioned accommodation is 1. Ubytování Villa Nick & Eva se nachází ve městě Potamós (Řecko - Korfu). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 817 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Apanemo

Villa Apanemo

Ubytování (Apartmán) Villa Apanemo. Villa Apanemo offers accommodation in Potamós, 2.7 km from Alykes Potamou Beach. Ubytování Villa Apanemo se nachází ve městě Potamós (Řecko - Korfu). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 052 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Amelias

Villa Amelias

Ubytování (Vila) Villa Amelias. Villa Amelias is located in Potamós and offers a garden and a terrace. The air-conditioned accommodation is 1. Ubytování Villa Amelias se nachází ve městě Potamós (Řecko - Korfu).

Vicky's sweet home

Vicky's sweet home

Ubytování (Venkovský dům) Vicky's sweet home. Vicky's sweet home is situated in Potamós and offers a garden and a terrace. Ubytování Vicky's sweet home se nachází ve městě Potamós (Řecko - Korfu). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 053 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

M&M apartments 2

M&M apartments 2

Ubytování (Apartmán) M&M apartments 2. Located in Potamós, 1.1 km from Alykes Potamou Beach and 2. Ubytování M&M apartments 2 se nachází ve městě Potamós (Řecko - Korfu).

Helen by the river

Helen by the river

Ubytování (Apartmán) Helen by the river. Boasting river views, Helen by the river features accommodation with a garden and a balcony, around 3 km from Kontokali Beach. Ubytování Helen by the river se nachází ve městě Potamós (Řecko - Korfu). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 243 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

L'appartement de la riviere - by Corfuescapes

L'appartement de la riviere - by Corfuescapes

Ubytování (Apartmán) L'appartement de la riviere - by Corfuescapes. Set in Potamós in the Corfu region, L'appartement de la riviere - by Corfuescapes has a patio and river views. The air-conditioned accommodation is 1. Ubytování L'appartement de la riviere - by Corfuescapes se nachází ve městě Potamós (Řecko - Korfu).

Lefkes House

Lefkes House

Ubytování (Apartmán) Lefkes House. A garden and a terrace are provided on-site at Lefkes House, which is located in Potamós, just 1.3 km away from Alykes Potamou Beach. Ubytování Lefkes House se nachází ve městě Potamós (Řecko - Korfu).

Elena's House by the river

Elena's House by the river

Ubytování (Apartmán) Elena's House by the river. Elena's House by the river is situated in Potamós. Providing free WiFi, the property also has a garden and a terrace. Corfu Town is 3. Ubytování Elena's House by the river se nachází ve městě Potamós (Řecko - Korfu).

Spiretos

Spiretos

Ubytování (Prázdninový dům) Spiretos. Spiretos is set in Potamós and offers a garden. This holiday home offers accommodation with free WiFi. The holiday home also features 1 bathroom. Ubytování Spiretos se nachází ve městě Potamós (Řecko - Korfu). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 123 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Eleni's House

Eleni's House

Ubytování (Prázdninový dům) Eleni's House. Eleni's House is set in Potamós and offers a garden. Complimentary WiFi is available. The holiday home consists of 1 bathroom and a living room. Ubytování Eleni's House se nachází ve městě Potamós (Řecko - Korfu). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 648 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Potamós

Město Potamós se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 28 hotelů a ubytování ve městě Potamós.