Hledat

Ubytování

Ubytování město Potamós

Ve městě Potamós (Řecko) máme celkem 28 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Potamós

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Potamós

Tilemachos House

9,8

Tilemachos House

Ubytování (Apartmán) Tilemachos House. Offering free WiFi and mountain views, Tilemachos House is an accommodation set in Potamos. The air-conditioned accommodation is 2.6 km from Corfu Town. Ubytování Tilemachos House se nachází ve městě Potamós (Řecko - Korfu).

Villa Elli Potamos Corfu

9,6

Villa Elli Potamos Corfu

Ubytování (Vila) Villa Elli Potamos Corfu. Set in Potamós, within 1.5 km of Alykes Potamou Beach, Villa Elli Potamos Corfu offers accommodation with free WiFi, air conditioning and a garden. Ubytování Villa Elli Potamos Corfu se nachází ve městě Potamós (Řecko - Korfu).

Kloudas Apartments

9,3

Kloudas Apartments

Ubytování (Apartmány) Kloudas Apartments. Situated in Potamós, 20 km from Paleokastritsa, Kloudas Apartments features a garden and free WiFi. Ubytování Kloudas Apartments se nachází ve městě Potamós (Řecko - Korfu).

Beautiful apartment near Corfu Town

7,3

Beautiful apartment near Corfu Town

Ubytování (Apartmán) Beautiful apartment near Corfu Town. Boasting mountain views, Beautiful apartment near Corfu Town provides accommodation with a balcony and a kettle, around 1.3 km from Alykes Potamou Beach. Ubytování Beautiful apartment near Corfu Town se nachází ve městě Potamós (Řecko - Korfu).

Rodi House

Rodi House

Ubytování (Vila) Rodi House. Rodi House se nachází asi 2 km od pláže Alykes Potamou a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Ubytování Rodi House se nachází ve městě Potamós (Řecko - Korfu).

Casa al Fiume

Casa al Fiume

Ubytování (Apartmán) Casa al Fiume. Casa al Fiume se nachází v Potamósu na Korfu a nabízí balkon. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Casa al Fiume se nachází ve městě Potamós (Řecko - Korfu).

Villa Savvina

Villa Savvina

Ubytování (Vila) Villa Savvina. Situated in Potamós, Villa Savvina features accommodation with free WiFi, air conditioning, a fitness centre and access to a garden with an outdoor pool. Ubytování Villa Savvina se nachází ve městě Potamós (Řecko - Korfu).

Villa Nick & Eva

Villa Nick & Eva

Ubytování (Vila) Villa Nick & Eva. Villa Nick & Eva is located in Potamós and offers a garden and a terrace. The air-conditioned accommodation is 1. Ubytování Villa Nick & Eva se nachází ve městě Potamós (Řecko - Korfu).

Elena's House

Elena's House

Ubytování (Apartmán) Elena's House. Elena's House is set in Potamós. Guests are welcome to enjoy the free WiFi. The apartment offers a terrace. Guests can also relax in the garden. Ubytování Elena's House se nachází ve městě Potamós (Řecko - Korfu).

Riverside House by Corfuescapes

Riverside House by Corfuescapes

Ubytování (Prázdninový dům) Riverside House by Corfuescapes. Riverside House by Corfuescapes se nachází v Potamós, necelý 1 km od pláže Alykes Potamou a 2,8 km od pláže Kontokali, a nabízí bezplatné Wi-Fi a... Ubytování Riverside House by Corfuescapes se nachází ve městě Potamós (Řecko - Korfu).

Christie's beautiful appartment

Christie's beautiful appartment

Ubytování (Apartmán) Christie's beautiful appartment. Christie's beautiful appartment se zahradou a terasou se nachází v Potamós, 2,6 km od pláže Kontokali. Ubytování Christie's beautiful appartment se nachází ve městě Potamós (Řecko - Korfu).

Villa Apanemo

Villa Apanemo

Ubytování (Apartmán) Villa Apanemo. Villa Apanemo offers accommodation in Potamós, 2.7 km from Alykes Potamou Beach. Ubytování Villa Apanemo se nachází ve městě Potamós (Řecko - Korfu).

Helen by the river

Helen by the river

Ubytování (Apartmán) Helen by the river. Boasting river views, Helen by the river features accommodation with a garden and a balcony, around 3 km from Kontokali Beach. Ubytování Helen by the river se nachází ve městě Potamós (Řecko - Korfu).

Vicky's sweet home

Vicky's sweet home

Ubytování (Venkovský dům) Vicky's sweet home. Vicky's sweet home is situated in Potamós and offers a garden and a terrace. Ubytování Vicky's sweet home se nachází ve městě Potamós (Řecko - Korfu).

Corfu River House

Corfu River House

Ubytování (Prázdninový dům) Corfu River House. Corfu River House se nachází v Potamósu a nabízí sdílený lounge, zahradu a terasu. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Corfu River House se nachází ve městě Potamós (Řecko - Korfu).

Corfu countryside apartment

Corfu countryside apartment

Ubytování (Apartmán) Corfu countryside apartment. Corfu rural apartment se nachází v Potamósu, 1,3 km od pláže Alykes Potamou a 3 km od pláže Kontokali. Ubytování Corfu countryside apartment se nachází ve městě Potamós (Řecko - Korfu).

Spiretos

Spiretos

Ubytování (Prázdninový dům) Spiretos. Spiretos is set in Potamós and offers a garden. This holiday home offers accommodation with free WiFi. The holiday home also features 1 bathroom. Ubytování Spiretos se nachází ve městě Potamós (Řecko - Korfu).

Eleni's House

Eleni's House

Ubytování (Prázdninový dům) Eleni's House. Eleni's House is set in Potamós and offers a garden. Complimentary WiFi is available. The holiday home consists of 1 bathroom and a living room. Ubytování Eleni's House se nachází ve městě Potamós (Řecko - Korfu).

Ubytování ve městě Potamós

Město Potamós se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 28 hotelů a ubytování ve městě Potamós.