Hledat

Ubytování

Ubytování město Portorož

Ve městě Portorož (Slovinsko) máme celkem 353 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Portorož

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Portorož

Apartmaji Relax

10

Apartmaji Relax

Ubytování (Apartmán) Apartmaji Relax. Boasting a balcony with garden views, a garden and a tennis court, Apartmaji Relax can be found in Portorož, close to Portoroz Thermal Spa and 2. Ubytování Apartmaji Relax se nachází ve městě Portorož (Slovinsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 334 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Cvetka

9,9

Apartment Cvetka

Ubytování (Apartmán) Apartment Cvetka. Featuring air-conditioned accommodation with a balcony, Apartment Cvetka is located in Portorož. Ubytování Apartment Cvetka se nachází ve městě Portorož (Slovinsko).

Beautiful Bay View Apartment Portoroz IU

9,9

Beautiful Bay View Apartment Portoroz IU

Ubytování (Apartmán) Beautiful Bay View Apartment Portoroz IU. Set in Portorož and only 1.9 km from Portoroz Thermal Spa, Beautiful Bay View Apartment Portoroz IU offers accommodation with garden views, free WiFi and... Ubytování Beautiful Bay View Apartment Portoroz IU se nachází ve městě Portorož (Slovinsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 434 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

BBP apartment

9,9

BBP apartment

Ubytování (Apartmán) BBP apartment. Boasting garden views, BBP apartment features accommodation with a garden and a balcony, around 6 km from Sečovlje Salina Nature Park. Ubytování BBP apartment se nachází ve městě Portorož (Slovinsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 101 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Silvia

9,9

Pension Silvia

Ubytování (Bed and breakfast) Pension Silvia. Rodinný Pension Silvia se nachází 150 metrů od pláže Bernardin a 1 km od oblíbené písečné pláže v centru města Portorož. Ubytování Pension Silvia se nachází ve městě Portorož (Slovinsko).

Apartments Tim

9,8

Apartments Tim

Ubytování (Apartmány) Apartments Tim. Apartments Tim se nachází v Portoroži, 1,1 km od termálních lázní a 6 km od přírodního parku Sečovlje Salina. Ubytování Apartments Tim se nachází ve městě Portorož (Slovinsko).

Villa Lili

9,8

Villa Lili

Ubytování (Apartmány) Villa Lili. Villa Lili se nachází v Portoroži, 700 metrů od termálních lázní a 2,6 km od přírodního parku Sečovlje Salina, a nabízí bezplatné Wi-Fi a kuchyň. Ubytování Villa Lili se nachází ve městě Portorož (Slovinsko).

Karmens quiet place

9,8

Karmens quiet place

Ubytování (Apartmán) Karmens quiet place. Situated in Portorož, within less than 1 km of Camp Lucija Beach and a 13-minute walk of Seca Cape Beach, Karmens quiet place offers accommodation with... Ubytování Karmens quiet place se nachází ve městě Portorož (Slovinsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 382 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

APARTMA SEA VIEW

9,8

APARTMA SEA VIEW

Ubytování (Apartmán) APARTMA SEA VIEW. Featuring garden views, APARTMA SEA VIEW offers accommodation with a garden and a balcony, around 2.5 km from Seca Cape Beach. Ubytování APARTMA SEA VIEW se nachází ve městě Portorož (Slovinsko).

SeaView apartment Mirjam

9,8

SeaView apartment Mirjam

Ubytování (Apartmán) SeaView apartment Mirjam. Set in Portorož, within 6 km of Sečovlje Salina Nature Park, SeaView apartment Mirjam is an accommodation offering sea views. Ubytování SeaView apartment Mirjam se nachází ve městě Portorož (Slovinsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 442 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Harmony apartment Portoroz

9,8

Harmony apartment Portoroz

Ubytování (Apartmány) Harmony apartment Portoroz. Apartmány Harmony Portorož se nachází v Portoroži, pouhých 2,5 km od termálních lázní a 2,7 km od přírodního parku Sečovlje Salina. Ubytování Harmony apartment Portoroz se nachází ve městě Portorož (Slovinsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 093 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartma Categorical

9,7

Apartma Categorical

Ubytování (Apartmán) Apartma Categorical. Featuring garden views, Apartma Categorical provides accommodation with a garden and a terrace, around 6 km from Sečovlje Salina Nature Park. Ubytování Apartma Categorical se nachází ve městě Portorož (Slovinsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 199 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Fully Furnished Studio A/C WiFi MAP

9,7

Fully Furnished Studio A/C WiFi MAP

Ubytování (Apartmán) Fully Furnished Studio A/C WiFi MAP. Located in Portorož, within 1.7 km of Portoroz Thermal Spa and 6 km of Sečovlje Salina Nature Park, Fully Furnished Studio A/C WiFi MAP offers... Ubytování Fully Furnished Studio A/C WiFi MAP se nachází ve městě Portorož (Slovinsko).

Apartments & Rooms Matos

9,7

Apartments & Rooms Matos

Ubytování (Apartmány) Apartments & Rooms Matos. Apartments & Rooms Matos leží 150 metrů od pláže, 1 km od centra Portorože a 1,5 km od historického centra města Piran. Ubytování Apartments & Rooms Matos se nachází ve městě Portorož (Slovinsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 706 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Apollonio Portorož

9,7

Apartment Apollonio Portorož

Ubytování (Apartmán) Apartment Apollonio Portorož. Apartment Apollonio Portorož se nachází asi 1 km od centra Portorože. Nabízí venkovní bazén, prostornou terasu obklopenou svěží zahradou a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartment Apollonio Portorož se nachází ve městě Portorož (Slovinsko).

Apartments Ostanek 2

9,7

Apartments Ostanek 2

Ubytování (Apartmány) Apartments Ostanek 2. Apartments Ostanek 2 features sea views, free WiFi and free private parking, set in Portorož, 1.2 km from Portoroz Thermal Spa. Ubytování Apartments Ostanek 2 se nachází ve městě Portorož (Slovinsko).

Apartments Maraž

9,7

Apartments Maraž

Ubytování (Apartmány) Apartments Maraž. Apartments Maraž se nachází v Portoroži, 2,3 km od termálních lázní Portorož a 2,7 km od přírodního parku Sečovlje Salina, a nabízí ubytování s bezplatným... Ubytování Apartments Maraž se nachází ve městě Portorož (Slovinsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 138 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Solmar, Apartment with big terrace near nature

9,7

Solmar, Apartment with big terrace near nature

Ubytování (Apartmán) Solmar, Apartment with big terrace near nature. Solmar, Apartment with big terrace near nature se nachází v letovisku Portorož, 2,3 km od přírodního parku Sečoveljské soliny a 2,6 km od termálních lázní... Ubytování Solmar, Apartment with big terrace near nature se nachází ve městě Portorož (Slovinsko).

Urban, comfort and close to the sea

9,7

Urban, comfort and close to the sea

Ubytování (Apartmán) Urban, comfort and close to the sea. Urban, comfort and close to the sea, boasting a terrace, is situated in Portorož, 1.1 km from Portoroz Thermal Spa and 4. Ubytování Urban, comfort and close to the sea se nachází ve městě Portorož (Slovinsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 628 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Floating House Marina Royal

9,7

Floating House Marina Royal

Ubytování (Prázdninové domy) Floating House Marina Royal. Plovoucí dům Marina Royal se nachází v Portoroži. Nabízí ubytování s výhledem na moře, restauraci, nepřetržitě otevřenou recepci, bar, zahradu, venkovní... Ubytování Floating House Marina Royal se nachází ve městě Portorož (Slovinsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 358 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Laurus

9,7

Apartment Laurus

Ubytování (Apartmán) Apartment Laurus. Apartment Laurus stojí na klidném místě, 1 km od nejbližší pláže a nabízí výhled na přírodní park Sečovlje Salina, který se nachází 600 metrů od hotelu. Ubytování Apartment Laurus se nachází ve městě Portorož (Slovinsko).

Apartment Katja

9,7

Apartment Katja

Ubytování (Penzion) Apartment Katja. Situated in Portorož, within 1.6 km of Portoroz Thermal Spa and 6 km of Sečovlje Salina Nature Park, Apartment Katja features accommodation with a garden... Ubytování Apartment Katja se nachází ve městě Portorož (Slovinsko).

Perfection in Portoroz SM1

9,7

Perfection in Portoroz SM1

Ubytování (Apartmány) Perfection in Portoroz SM1. Offering free WiFi and garden views, Perfection in Portoroz SM1 is an accommodation located in Portorož, just 400 metres from Meduza Beach and 1. Ubytování Perfection in Portoroz SM1 se nachází ve městě Portorož (Slovinsko).

Forgotten Garden Villa

9,7

Forgotten Garden Villa

Ubytování (Apartmány) Forgotten Garden Villa. Forgotten Garden Villa se nachází v Portoroži, 500 metrů od termálních lázní Portorož a 5 km od přírodního parku Sečovlje Salina. Ubytování Forgotten Garden Villa se nachází ve městě Portorož (Slovinsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 768 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Vesna Apartment

9,7

Villa Vesna Apartment

Ubytování (Apartmán) Villa Vesna Apartment. Situated in Portorož, 1 km from Portoroz Thermal Spa and 3. Ubytování Villa Vesna Apartment se nachází ve městě Portorož (Slovinsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 496 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Monfort

9,6

Monfort

Ubytování (Apartmány) Monfort. Apartmán Monfort se nachází v Portoroži. Nabízí terasu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Monfort se nachází ve městě Portorož (Slovinsko).

Casa Maly

9,6

Casa Maly

Ubytování (Apartmány) Casa Maly. Casa Maly se nachází v Portoroži, nedaleko místních termálních lázní. Nabízí ubytování s terasou, bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování Casa Maly se nachází ve městě Portorož (Slovinsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 914 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Casetta

9,6

Apartment Casetta

Ubytování (Apartmán) Apartment Casetta. Offering a garden and garden view, Apartment Casetta is located in Portorož, 600 metres from Meduza Beach and 700 metres from Vile Park Beach. Ubytování Apartment Casetta se nachází ve městě Portorož (Slovinsko).

FLOATING SEA HOUSE AURORA

9,6

FLOATING SEA HOUSE AURORA

Ubytování (Prázdninový dům) FLOATING SEA HOUSE AURORA. Located in Portorož, just 2.3 km from Portoroz Thermal Spa, FLOATING SEA HOUSE AURORA provides beachfront accommodation with a restaurant, a bar, a casino... Ubytování FLOATING SEA HOUSE AURORA se nachází ve městě Portorož (Slovinsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 063 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartma Viktorija

9,6

Apartma Viktorija

Ubytování (Apartmán) Apartma Viktorija. Featuring sea views, Apartma Viktorija provides accommodation with a balcony and a kettle, around 5 km from Portoroz Thermal Spa. Ubytování Apartma Viktorija se nachází ve městě Portorož (Slovinsko).

Apartment Sunset View

9,6

Apartment Sunset View

Ubytování (Apartmán) Apartment Sunset View. Apartment Sunset View je apartmán s balkonem, výhledem do zahrady a Wi-Fi zdarma situovaný v Portoroži. Ubytování Apartment Sunset View se nachází ve městě Portorož (Slovinsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 260 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appa Apartments

9,6

Appa Apartments

Ubytování (Penzion) Appa Apartments. Situated in Portorož, within 1.5 km of Portoroz Thermal Spa and 6 km of Sečovlje Salina Nature Park, Appa Apartments features accommodation with a garden... Ubytování Appa Apartments se nachází ve městě Portorož (Slovinsko).

Elegant Apartment BOP1

9,6

Elegant Apartment BOP1

Ubytování (Apartmán) Elegant Apartment BOP1. Located in Portorož, within 1.7 km of Portoroz Thermal Spa and 6 km of Sečovlje Salina Nature Park, Elegant Apartment BOP1 offers accommodation with free... Ubytování Elegant Apartment BOP1 se nachází ve městě Portorož (Slovinsko).

floating house Memory

9,6

floating house Memory

Ubytování (Prázdninový dům) floating house Memory. Prázdninový dům floating house Memory se nachází v Portoroži, 2,4 km od tamních termálních lázní a 2,7 km od přírodního rezervace Sečoveljské soliny, a... Ubytování floating house Memory se nachází ve městě Portorož (Slovinsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 511 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmaji Vera

9,6

Apartmaji Vera

Ubytování (Apartmány) Apartmaji Vera. Located 500 metres from Portoroz Thermal Spa, Apartmaji Vera offers a garden, barbecue facilities and air-conditioned accommodation with a balcony and free... Ubytování Apartmaji Vera se nachází ve městě Portorož (Slovinsko).

T&R Apartment

9,6

T&R Apartment

Ubytování (Apartmán) T&R Apartment. T&R Apartment, a property with a garden, is set in Portorož, 1.1 km from Camp Lucija Beach, 1. Ubytování T&R Apartment se nachází ve městě Portorož (Slovinsko).

Apartments Bagar

9,6

Apartments Bagar

Ubytování (Apartmány) Apartments Bagar. Apartments Bagar has garden views, free WiFi and free private parking, situated in Portorož, 1.1 km from Portoroz Thermal Spa. Ubytování Apartments Bagar se nachází ve městě Portorož (Slovinsko).

Casa Rossa Apartment

9,6

Casa Rossa Apartment

Ubytování (Apartmán) Casa Rossa Apartment. Set 1 km from Portoroz Thermal Spa in Portorož, this air-conditioned apartment is surrounded by a garden. The property features free WiFi. Ubytování Casa Rossa Apartment se nachází ve městě Portorož (Slovinsko).

Apartment Alea

9,6

Apartment Alea

Ubytování (Apartmán) Apartment Alea. Featuring a garden, Apartment Alea offers accommodation in Portorož, 600 metres from the Bernardin Beach and water sports facilities. Ubytování Apartment Alea se nachází ve městě Portorož (Slovinsko).

Apartment Janko

9,6

Apartment Janko

Ubytování (Apartmány) Apartment Janko. Apartment Janko features garden views, free WiFi and free private parking, located in Portorož, 2 km from Sečovlje Salina Nature Park. Ubytování Apartment Janko se nachází ve městě Portorož (Slovinsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 188 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vila Vesna

9,6

Vila Vesna

Ubytování (Apartmán) Vila Vesna. Vila Vesna se nachází v Portoroži, nedaleko místních termálních lázní. Ubytování Vila Vesna se nachází ve městě Portorož (Slovinsko).

Luxury Apartments PORTO, free parking

9,6

Luxury Apartments PORTO, free parking

Ubytování (Apartmány) Luxury Apartments PORTO, free parking. Luxury Apartments PORTO, free parking se nachází v Portoroži, 500 metrů od termálních lázní Portorož a 5 km od přírodního parku Sečovlje Salina, a nabízí... Ubytování Luxury Apartments PORTO, free parking se nachází ve městě Portorož (Slovinsko).

Stella

9,6

Stella

Ubytování (Apartmán) Stella. Tento apartmán se nachází v Portoroži, 800 metrů od přírodního parku Sečovlje Salina, a nabízí gril a sluneční terasu s lehátky. Ubytování Stella se nachází ve městě Portorož (Slovinsko).

Apartment Vrenjak

9,5

Apartment Vrenjak

Ubytování (Apartmány) Apartment Vrenjak. Apartment Vrenjak se nachází na klidném svahu v Portoroži a nabízí ubytování s možností vlastního stravování a s panoramatickým výhledem na Jaderské moře a... Ubytování Apartment Vrenjak se nachází ve městě Portorož (Slovinsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 062 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Frador

9,5

Apartment Frador

Ubytování (Apartmán) Apartment Frador. Apartmán Frador se nachází v Portoroži, 1,5 km od termálních lázní Portorož a 6 km od přírodního parku Sečovlje Salina. Ubytování Apartment Frador se nachází ve městě Portorož (Slovinsko).

Villa Maria

9,5

Villa Maria

Ubytování (Apartmány) Villa Maria. Vila Maria se nachází v Portoroži, 1,8 km od termálních lázní Portorož a 3,9 km od přírodního parku Sečovlje Salina. Ubytování Villa Maria se nachází ve městě Portorož (Slovinsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 341 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Two-Bedroom Apartment in Portoroz

9,5

Two-Bedroom Apartment in Portoroz

Ubytování (Apartmán) Two-Bedroom Apartment in Portoroz. Offering free WiFi and free private parking, Two-Bedroom Apartment in Portoroz is set in Portorož, just 1.5 km from Portoroz Thermal Spa. Ubytování Two-Bedroom Apartment in Portoroz se nachází ve městě Portorož (Slovinsko).

Portoroz Central Apartment LR3

9,5

Portoroz Central Apartment LR3

Ubytování (Apartmán) Portoroz Central Apartment LR3. Situated in Portorož, 400 metres from Central Beach Portoroz and 600 metres from Meduza Beach, Portoroz Central Apartment LR3 offers free WiFi and air... Ubytování Portoroz Central Apartment LR3 se nachází ve městě Portorož (Slovinsko).

Apartments Hafner

9,5

Apartments Hafner

Ubytování (Apartmány) Apartments Hafner. Apartmány Hafner jsou klimatizované apartmány s Wi-Fi zdarma a přístupem do zahrady s grilem situované v Portoroži, 2 km od portožských termálních lázní a... Ubytování Apartments Hafner se nachází ve městě Portorož (Slovinsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 787 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Floating Apartment Hurrea

9,5

Floating Apartment Hurrea

Ubytování (Prázdninový dům) Floating Apartment Hurrea. Floating Hurrea se nachází v letovisku Marina Portorož a nabízí prázdninový dům se střešní terasou s vířivkou a lehátky, Wi-Fi zdarma a bezplatné soukromé... Ubytování Floating Apartment Hurrea se nachází ve městě Portorož (Slovinsko).

Apartma Seča

9,5

Apartma Seča

Ubytování (Apartmány) Apartma Seča. Apartma Seča se nachází v Portoroži, 1,9 km od přírodního parku Sečovlje Salina a 3,6 km od termálních lázní. Nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartma Seča se nachází ve městě Portorož (Slovinsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 582 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Portorož

Město Portorož se nachází na území země Slovinsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 353 hotelů a ubytování ve městě Portorož.