Hledat

Ubytování

Ubytování město Portocolom

Ve městě Portocolom (Španělsko) máme celkem 121 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Portocolom

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Portocolom

Ca Na Maureta

9,7

Ca Na Maureta

Ubytování (Apartmán) Ca Na Maureta. Ca Na Maureta se nachází v letovisku Portocolom a nabízí venkovní bazén, zahradu a gril. Hosté zde mohou využívat také terasu. Ubytování Ca Na Maureta se nachází ve městě Portocolom (Španělsko - Mallorca).

Sa Punta

9,7

Sa Punta

Ubytování (Apartmán) Sa Punta. Situated in Portocolom, 700 metres from Platja De S'Algar, Sa Punta features accommodation with a shared lounge, free WiFi, a 24-hour front desk, and a... Ubytování Sa Punta se nachází ve městě Portocolom (Španělsko - Mallorca).

Es Varadero

9,6

Es Varadero

Ubytování (Apartmán) Es Varadero. Situated in Portocolom, 1.3 km from Platja De S'Algar, Es Varadero features air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Es Varadero se nachází ve městě Portocolom (Španělsko - Mallorca).

Bonita casa en Portocolom

9,4

Bonita casa en Portocolom

Ubytování (Prázdninový dům) Bonita casa en Portocolom. Situated in Portocolom, 700 metres from Platja De S'Algar, Bonita casa en Portocolom features air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování Bonita casa en Portocolom se nachází ve městě Portocolom (Španělsko - Mallorca).

Sa Plana Nova

9,2

Sa Plana Nova

Ubytování (Venkovský dům) Sa Plana Nova. Sa Plana Nova se nachází v Portocolomu a nabízí ubytování s terasou nebo balkonem, bezplatným Wi-Fi a TV s plochou obrazovkou, sezónní venkovní bazén a... Ubytování Sa Plana Nova se nachází ve městě Portocolom (Španělsko - Mallorca).

Apartamentos Loremar

9,1

Apartamentos Loremar

Ubytování (Apartmány) Apartamentos Loremar. Apartamentos Loremar se nachází v Portocolomu, v blízkosti pláží Cala Marcal, Cala Brafi a S'Arenal. Nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartamentos Loremar se nachází ve městě Portocolom (Španělsko - Mallorca).

Hostal Bahía Azul

8,9

Hostal Bahía Azul

Ubytování (Hotel) Hostal Bahía Azul. Hostal Bahía Azul se nachází v Portocolomu, 650 metrů od pláže Cala Marcal a 750 metrů od pláže S'Arenal. Nabízí restauraci, bar, zahradu a bezplatné... Ubytování Hostal Bahía Azul se nachází ve městě Portocolom (Španělsko - Mallorca).

Mar 5 . Portocolom

8,9

Mar 5 . Portocolom

Ubytování (Prázdninový dům) Mar 5 . Portocolom. Situated in Portocolom, within less than 1 km of Platja De S'Algar, Mar 5. Portocolom offers accommodation with free WiFi, air conditioning and a terrace. Ubytování Mar 5 . Portocolom se nachází ve městě Portocolom (Španělsko - Mallorca).

Portomar Apartments

8,7

Portomar Apartments

Ubytování (Hotel) Portomar Apartments. Portomar Apartments se nachází v Portocolomu a nabízí restauraci, fitness centrum, bar a sdílený lounge. Ubytování Portomar Apartments se nachází ve městě Portocolom (Španělsko - Mallorca).

Can Sard

8,6

Can Sard

Ubytování (Vila) Can Sard. Can Sard se nachází v Portocolomu, 5 minut chůze od pláže, a nabízí soukromý bazén s venkovní sprchou, zařízenou terasu, gril a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Can Sard se nachází ve městě Portocolom (Španělsko - Mallorca).

Apartamento PortoSun CARACOL a 200m de la playa

8,2

Apartamento PortoSun CARACOL a 200m de la playa

Ubytování (Apartmán) Apartamento PortoSun CARACOL a 200m de la playa. Situated in Portocolom, this air-conditioned apartment features a terrace with mountain views. The unit is 45 km from El Arenal. Ubytování Apartamento PortoSun CARACOL a 200m de la playa se nachází ve městě Portocolom (Španělsko - Mallorca).

Apartamento PortoSun PEZ a 200m de la playa

8,2

Apartamento PortoSun PEZ a 200m de la playa

Ubytování (Apartmán) Apartamento PortoSun PEZ a 200m de la playa. Set 45 km from El Arenal and 47 km from Playa de Palma, Apartamento PortoSun PEZ a 200m de la playa offers accommodation in Portocolom. Ubytování Apartamento PortoSun PEZ a 200m de la playa se nachází ve městě Portocolom (Španělsko - Mallorca).

Orange Colom - Seaside Apartments

8,2

Orange Colom - Seaside Apartments

Ubytování (Aparthotel) Orange Colom - Seaside Apartments. Apartmány Orange Colom - Seaside se nacházejí u pobřeží ve městě Porto Colom. Ubytování Orange Colom - Seaside Apartments se nachází ve městě Portocolom (Španělsko - Mallorca).

Apartamentos Can Marsalet

8

Apartamentos Can Marsalet

Ubytování (Apartmán) Apartamentos Can Marsalet. Hotel Apartamentos Can Marsalet se nachází v centru půvabné rybářské vesnice Portocolom, jen 40 metrů od písečné zátoky Cala Marsal. Ubytování Apartamentos Can Marsalet se nachází ve městě Portocolom (Španělsko - Mallorca).

Residence by G Bella Maria

8

Residence by G Bella Maria

Ubytování (Aparthotel) Residence by G Bella Maria. Bella Maria se nachází ve městě Puerto Colom. Nabízí sezónní venkovní bazén a bezplatné Wi-Fi. Některé apartmány mají mikrovlnnou troubu. Ubytování Residence by G Bella Maria se nachází ve městě Portocolom (Španělsko - Mallorca).

Can Sard

Can Sard

Ubytování (Vila) Can Sard. Can Sard se nachází asi 250 metrů od pláže Cala Marcal a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem na město. Ubytování Can Sard se nachází ve městě Portocolom (Španělsko - Mallorca).

Can Blau

Can Blau

Ubytování (Prázdninový dům) Can Blau. Can Blau se nachází v Portocolomu, 750 metrů od pláže Playa Arenal des Ases, necelý 1 km od pláže S'Arenal a 15 minut chůze od pláže Cala Marcal. Ubytování Can Blau se nachází ve městě Portocolom (Španělsko - Mallorca).

Apartment Corb Marí

Apartment Corb Marí

Ubytování (Apartmán) Apartment Corb Marí. Apartment Corb Marí se nachází v Portocolomu, jen pár kroků od pláže Cala Marcal, a nabízí ubytování u pláže s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartment Corb Marí se nachází ve městě Portocolom (Španělsko - Mallorca).

Apartment Soleado

Apartment Soleado

Ubytování (Aparthotel) Apartment Soleado. Apartment Soleado se nachází v Portocolomu, 49 km od přístavu Port d'Alcudia, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartment Soleado se nachází ve městě Portocolom (Španělsko - Mallorca).

Casa Can Alou

Casa Can Alou

Ubytování (Vila) Casa Can Alou. Casa Can Alou se nachází v Portocolomu a nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Casa Can Alou se nachází ve městě Portocolom (Španělsko - Mallorca).

Penthouse MAR Y VENT with sea views!

Penthouse MAR Y VENT with sea views!

Ubytování (Apartmán) Penthouse MAR Y VENT with sea views!. Penthouse MAR Y VENT se nachází v Portocolomu a nabízí výhled na moře. Nabízí ubytování se soukromým bazénem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Penthouse MAR Y VENT with sea views! se nachází ve městě Portocolom (Španělsko - Mallorca).

Preciosa casa rural con A/C y WiFI

Preciosa casa rural con A/C y WiFI

Ubytování (Prázdninový dům) Preciosa casa rural con A/C y WiFI. Preciosa casa rural con A/C y WiFI se nachází 3 km od pláže Cala Marcal a nabízí ubytování se zahradou, patiem a výhledem do zahrady. Ubytování Preciosa casa rural con A/C y WiFI se nachází ve městě Portocolom (Španělsko - Mallorca).

Villa Rico

Villa Rico

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Rico. Villa Rico se nachází v Portocolomu, 1,2 km od pláže Cala Marcal a 1,5 km od pláže Playa Arenal des Ases. Ubytování Villa Rico se nachází ve městě Portocolom (Španělsko - Mallorca).

Apartamento PortoSun CORNET a 200m de la playa

Apartamento PortoSun CORNET a 200m de la playa

Ubytování (Apartmán) Apartamento PortoSun CORNET a 200m de la playa. Located 45 km from El Arenal, Apartamento PortoSun CORNET a 200m de la playa offers accommodation in Portocolom. Guests benefit from balcony. Ubytování Apartamento PortoSun CORNET a 200m de la playa se nachází ve městě Portocolom (Španělsko - Mallorca).

Vista Azul. Portocolom

Vista Azul. Portocolom

Ubytování (Vila) Vista Azul. Portocolom. Situated in Portocolom, within 1.4 km of Platja De S'Algar, Vista Azul. Ubytování Vista Azul. Portocolom se nachází ve městě Portocolom (Španělsko - Mallorca).

Four-Bedroom Holiday Home in Porto Colom

Four-Bedroom Holiday Home in Porto Colom

Ubytování (Prázdninový dům) Four-Bedroom Holiday Home in Porto Colom. Boasting air-conditioned accommodation with a private pool, Four-Bedroom Holiday Home in Porto Colom is set in Portocolom. Ubytování Four-Bedroom Holiday Home in Porto Colom se nachází ve městě Portocolom (Španělsko - Mallorca).

Ponent

Ponent

Ubytování (Apartmán) Ponent. Ponent is a seafront property located in Puerto Colom. The air-conditioned accommodation is 1. Ubytování Ponent se nachází ve městě Portocolom (Španělsko - Mallorca).

Es Clape

Es Clape

Ubytování (Vila) Es Clape. Set in Portocolom, Es Clape offers accommodation with free WiFi, air conditioning, a shared lounge and access to a garden with an outdoor pool. Ubytování Es Clape se nachází ve městě Portocolom (Španělsko - Mallorca).

Llevant

Llevant

Ubytování (Apartmán) Llevant. Located in Portocolom, within 1.3 km of Platja De S'Algar, Llevant offers accommodation with free WiFi, air conditioning and a terrace. Ubytování Llevant se nachází ve městě Portocolom (Španělsko - Mallorca).

S'Arenal Petit

S'Arenal Petit

Ubytování (Prázdninový dům) S'Arenal Petit. Featuring air-conditioned accommodation with a patio, S'Arenal Petit is situated in Portocolom. Ubytování S'Arenal Petit se nachází ve městě Portocolom (Španělsko - Mallorca).

Ubytování ve městě Portocolom

Město Portocolom se nachází na území země Španělsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 121 hotelů a ubytování ve městě Portocolom.