Hledat

Ubytování

Ubytování město Portocolom

Ve městě Portocolom (Španělsko) máme celkem 121 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Portocolom

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Portocolom

Ca Na Maureta

9,7

Ca Na Maureta

Ubytování (Apartmán) Ca Na Maureta. Ca Na Maureta se nachází v letovisku Portocolom a nabízí venkovní bazén, zahradu a gril. Hosté zde mohou využívat také terasu. Ubytování Ca Na Maureta se nachází ve městě Portocolom (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 093 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sa Punta

9,7

Sa Punta

Ubytování (Apartmán) Sa Punta. Situated in Portocolom, 700 metres from Platja De S'Algar, Sa Punta features accommodation with a shared lounge, free WiFi, a 24-hour front desk, and a... Ubytování Sa Punta se nachází ve městě Portocolom (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 227 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Es Varadero

9,6

Es Varadero

Ubytování (Apartmán) Es Varadero. Situated in Portocolom, 1.3 km from Platja De S'Algar, Es Varadero features air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Es Varadero se nachází ve městě Portocolom (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 219 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bonita casa en Portocolom

9,4

Bonita casa en Portocolom

Ubytování (Prázdninový dům) Bonita casa en Portocolom. Situated in Portocolom, 700 metres from Platja De S'Algar, Bonita casa en Portocolom features air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování Bonita casa en Portocolom se nachází ve městě Portocolom (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 208 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Ca N'alou

9,4

Villa Ca N'alou

Ubytování (Vila) Villa Ca N'alou. Set in Portocolom, 700 metres from Platja De S'Algar, Villa Ca N'alou offers air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Villa Ca N'alou se nachází ve městě Portocolom (Španělsko - Mallorca).

Agroturisme Ca'n Gaia

9,3

Agroturisme Ca'n Gaia

Ubytování (Farma) Agroturisme Ca'n Gaia. Featuring an outdoor pool, a barbecue and views of the garden, Ca'n Gaia offers accommodation in Felanitx. Guests can enjoy a drink at the bar. Ubytování Agroturisme Ca'n Gaia se nachází ve městě Portocolom (Španělsko - Mallorca).

Sa Plana Nova

9,2

Sa Plana Nova

Ubytování (Venkovský dům) Sa Plana Nova. Sa Plana Nova se nachází v Portocolomu a nabízí ubytování s terasou nebo balkonem, bezplatným Wi-Fi a TV s plochou obrazovkou, sezónní venkovní bazén a... Ubytování Sa Plana Nova se nachází ve městě Portocolom (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 011 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Can Pota

9,2

Can Pota

Ubytování (Vila) Can Pota. Featuring an outdoor pool and sea views, Can Pota is located in Portocolom. This villa features a private pool, a garden and free private parking. Ubytování Can Pota se nachází ve městě Portocolom (Španělsko - Mallorca).

Villa del Mar. Portocolom

9,2

Villa del Mar. Portocolom

Ubytování (Vila) Villa del Mar. Portocolom. Set in Portocolom, within 2.2 km of Platja De S'Algar, Villa del Mar. Ubytování Villa del Mar. Portocolom se nachází ve městě Portocolom (Španělsko - Mallorca).

Apartamentos Loremar

9,1

Apartamentos Loremar

Ubytování (Apartmány) Apartamentos Loremar. Apartamentos Loremar se nachází v Portocolomu, v blízkosti pláží Cala Marcal, Cala Brafi a S'Arenal. Nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartamentos Loremar se nachází ve městě Portocolom (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 026 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sa Nau Agroturismo - Adults Only

9,1

Sa Nau Agroturismo - Adults Only

Ubytování (Farma) Sa Nau Agroturismo - Adults Only. Set in a former Mallorcan farm and surrounded by countryside, Sa Nau features gardens with 3 outdoor pools and sun terraces. Ubytování Sa Nau Agroturismo - Adults Only se nachází ve městě Portocolom (Španělsko - Mallorca).

Hostal Bahía Azul

8,9

Hostal Bahía Azul

Ubytování (Hotel) Hostal Bahía Azul. Hostal Bahía Azul se nachází v Portocolomu, 650 metrů od pláže Cala Marcal a 750 metrů od pláže S'Arenal. Nabízí restauraci, bar, zahradu a bezplatné... Ubytování Hostal Bahía Azul se nachází ve městě Portocolom (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 889 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mar 5 . Portocolom

8,9

Mar 5 . Portocolom

Ubytování (Prázdninový dům) Mar 5 . Portocolom. Situated in Portocolom, within less than 1 km of Platja De S'Algar, Mar 5. Portocolom offers accommodation with free WiFi, air conditioning and a terrace. Ubytování Mar 5 . Portocolom se nachází ve městě Portocolom (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 945 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sa Casona

8,9

Sa Casona

Ubytování (Prázdninový dům) Sa Casona. Set in Portocolom in the Balearic Islands region, Sa Casona features a garden. The air-conditioned accommodation is 2. Ubytování Sa Casona se nachází ve městě Portocolom (Španělsko - Mallorca).

Portomar Apartments

8,7

Portomar Apartments

Ubytování (Hotel) Portomar Apartments. Portomar Apartments se nachází v Portocolomu a nabízí restauraci, fitness centrum, bar a sdílený lounge. Ubytování Portomar Apartments se nachází ve městě Portocolom (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 711 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Can Sard

8,6

Can Sard

Ubytování (Vila) Can Sard. Can Sard se nachází v Portocolomu, 5 minut chůze od pláže, a nabízí soukromý bazén s venkovní sprchou, zařízenou terasu, gril a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Can Sard se nachází ve městě Portocolom (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 324 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Marsal

8,6

Villa Marsal

Ubytování (Vila) Villa Marsal. Villa Marsal je vilový dům situovaný v Portocolomu, 250 metrů od pláže Cala Marcal. Ubytování Villa Marsal se nachází ve městě Portocolom (Španělsko - Mallorca).

Hotel Club Cala Marsal

8,4

Hotel Club Cala Marsal

Ubytování (Hotel) Hotel Club Cala Marsal. Tento hotel se nachází pouhých 200 metrů od slunných, bílých pláží Mallorky a nabízí celou řadu služeb pro celou rodinu, včetně venkovního bazénu, Wi-Fi... Ubytování Hotel Club Cala Marsal se nachází ve městě Portocolom (Španělsko - Mallorca).

Ferienhaus Sa Portassa

8,4

Ferienhaus Sa Portassa

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Sa Portassa. Located in Portocolom, this holiday home is 45 km from El Arenal. Ferienhaus Sa Portassa comes with air conditioning and free WiFi. Ubytování Ferienhaus Sa Portassa se nachází ve městě Portocolom (Španělsko - Mallorca).

Apartamento PortoSun CARACOL a 200m de la playa

8,2

Apartamento PortoSun CARACOL a 200m de la playa

Ubytování (Apartmán) Apartamento PortoSun CARACOL a 200m de la playa. Situated in Portocolom, this air-conditioned apartment features a terrace with mountain views. The unit is 45 km from El Arenal. Ubytování Apartamento PortoSun CARACOL a 200m de la playa se nachází ve městě Portocolom (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 11 039 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Aparthotel Pierre & Vacances Mallorca Cecilia

8,2

Aparthotel Pierre & Vacances Mallorca Cecilia

Ubytování (Aparthotel) Aparthotel Pierre & Vacances Mallorca Cecilia. Aparthotel Pierre & Vacances Mallorca Cecilia se nachází v klidné vilové čtvrti ve městě Porto Colom a nabízí prostorné a dobře vybavené apartmány, ideální... Ubytování Aparthotel Pierre & Vacances Mallorca Cecilia se nachází ve městě Portocolom (Španělsko - Mallorca).

Apartamento PortoSun PEZ a 200m de la playa

8,2

Apartamento PortoSun PEZ a 200m de la playa

Ubytování (Apartmán) Apartamento PortoSun PEZ a 200m de la playa. Set 45 km from El Arenal and 47 km from Playa de Palma, Apartamento PortoSun PEZ a 200m de la playa offers accommodation in Portocolom. Ubytování Apartamento PortoSun PEZ a 200m de la playa se nachází ve městě Portocolom (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 10 142 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Orange Colom - Seaside Apartments

8,2

Orange Colom - Seaside Apartments

Ubytování (Aparthotel) Orange Colom - Seaside Apartments. Apartmány Orange Colom - Seaside se nacházejí u pobřeží ve městě Porto Colom. Ubytování Orange Colom - Seaside Apartments se nachází ve městě Portocolom (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 696 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamentos Can Marsalet

8

Apartamentos Can Marsalet

Ubytování (Apartmán) Apartamentos Can Marsalet. Hotel Apartamentos Can Marsalet se nachází v centru půvabné rybářské vesnice Portocolom, jen 40 metrů od písečné zátoky Cala Marsal. Ubytování Apartamentos Can Marsalet se nachází ve městě Portocolom (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 337 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Residence by G Bella Maria

8

Residence by G Bella Maria

Ubytování (Aparthotel) Residence by G Bella Maria. Bella Maria se nachází ve městě Puerto Colom. Nabízí sezónní venkovní bazén a bezplatné Wi-Fi. Některé apartmány mají mikrovlnnou troubu. Ubytování Residence by G Bella Maria se nachází ve městě Portocolom (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 823 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ca Na Ventura

7,7

Ca Na Ventura

Ubytování (Vila) Ca Na Ventura. Located in Portocolom, just less than 1 km from Platja De S'Algar, Ca Na Ventura provides beachfront accommodation with an outdoor swimming pool, a garden,... Ubytování Ca Na Ventura se nachází ve městě Portocolom (Španělsko - Mallorca).

Apartamentos Marivent

7,6

Apartamentos Marivent

Ubytování (Apartmány) Apartamentos Marivent. Apartamentos Marivent se nachází ve městě Puerto Colom a nabízí ubytování s možností vlastního stravování, bezplatné Wi-Fi připojení a vlastní bazén s... Ubytování Apartamentos Marivent se nachází ve městě Portocolom (Španělsko - Mallorca).

JS Portocolom Suites

7,4

JS Portocolom Suites

Ubytování (Rezort) JS Portocolom Suites. JS Corso Suites se nachází v centru města Portocolom na Mallorce. Nabízí malebný výhled na přístav a historické centrum. Ubytování JS Portocolom Suites se nachází ve městě Portocolom (Španělsko - Mallorca).

Hostal Residencia San Francisco

7,2

Hostal Residencia San Francisco

Ubytování (Penzion) Hostal Residencia San Francisco. Hostal Residencia San Francisco se nachází v letovisku Portocolom, 10 minut chůze od pláže Cala Marcal. Nabízí sezónní venkovní bazén. Ubytování Hostal Residencia San Francisco se nachází ve městě Portocolom (Španělsko - Mallorca).

15 Carrer de Cala Marçal

5,7

15 Carrer de Cala Marçal

Ubytování (Apartmán) 15 Carrer de Cala Marçal. Located in Portocolom, 150 metres from Cala Marcal Beach and less than 1 km from Cala Brafi Beach, 15 Carrer de Cala Marçal offers air conditioning. Ubytování 15 Carrer de Cala Marçal se nachází ve městě Portocolom (Španělsko - Mallorca).

Four-Bedroom Holiday Home in Porto Colom

Four-Bedroom Holiday Home in Porto Colom

Ubytování (Prázdninový dům) Four-Bedroom Holiday Home in Porto Colom. Boasting air-conditioned accommodation with a private pool, Four-Bedroom Holiday Home in Porto Colom is set in Portocolom. Ubytování Four-Bedroom Holiday Home in Porto Colom se nachází ve městě Portocolom (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 20 188 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Es Clape

Es Clape

Ubytování (Vila) Es Clape. Set in Portocolom, Es Clape offers accommodation with free WiFi, air conditioning, a shared lounge and access to a garden with an outdoor pool. Ubytování Es Clape se nachází ve městě Portocolom (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 31 139 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Can Fiol

Can Fiol

Ubytování (Vila) Can Fiol. Featuring an outdoor pool and sea views, Can Fiol is located in Portocolom. This villa features a private pool, a garden and free private parking. Ubytování Can Fiol se nachází ve městě Portocolom (Španělsko - Mallorca).

S'Arenal Petit

S'Arenal Petit

Ubytování (Prázdninový dům) S'Arenal Petit. Featuring air-conditioned accommodation with a patio, S'Arenal Petit is situated in Portocolom. Ubytování S'Arenal Petit se nachází ve městě Portocolom (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 608 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

S'Aguait

S'Aguait

Ubytování (Vila) S'Aguait. Boasting air-conditioned accommodation with a terrace, S'Aguait is located in Portocolom. This villa also has a private pool and a garden. Ubytování S'Aguait se nachází ve městě Portocolom (Španělsko - Mallorca).

Ponent

Ponent

Ubytování (Apartmán) Ponent. Ponent is a seafront property located in Puerto Colom. The air-conditioned accommodation is 1. Ubytování Ponent se nachází ve městě Portocolom (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 774 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Llevant

Llevant

Ubytování (Apartmán) Llevant. Located in Portocolom, within 1.3 km of Platja De S'Algar, Llevant offers accommodation with free WiFi, air conditioning and a terrace. Ubytování Llevant se nachází ve městě Portocolom (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 764 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Portocolom - 261836

Portocolom - 261836

Ubytování (Chata) Portocolom - 261836. Situated in Portocolom, within 2.2 km of Platja De S'Algar, Portocolom - 261836 offers accommodation with free WiFi, air conditioning and a garden. Ubytování Portocolom - 261836 se nachází ve městě Portocolom (Španělsko - Mallorca).

Vista Azul. Portocolom

Vista Azul. Portocolom

Ubytování (Vila) Vista Azul. Portocolom. Situated in Portocolom, within 1.4 km of Platja De S'Algar, Vista Azul. Ubytování Vista Azul. Portocolom se nachází ve městě Portocolom (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 10 546 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamento PortoSun CORNET a 200m de la playa

Apartamento PortoSun CORNET a 200m de la playa

Ubytování (Apartmán) Apartamento PortoSun CORNET a 200m de la playa. Located 45 km from El Arenal, Apartamento PortoSun CORNET a 200m de la playa offers accommodation in Portocolom. Guests benefit from balcony. Ubytování Apartamento PortoSun CORNET a 200m de la playa se nachází ve městě Portocolom (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 10 142 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Varadero, Portocolom

Villa Varadero, Portocolom

Ubytování (Vila) Villa Varadero, Portocolom. Located in Portocolom, Villa Varadero, Portocolom provides accommodation with a private pool. Ubytování Villa Varadero, Portocolom se nachází ve městě Portocolom (Španělsko - Mallorca).

Apartment Soleado

Apartment Soleado

Ubytování (Aparthotel) Apartment Soleado. Apartment Soleado se nachází v Portocolomu, 49 km od přístavu Port d'Alcudia, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartment Soleado se nachází ve městě Portocolom (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 359 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Can Alou

Casa Can Alou

Ubytování (Vila) Casa Can Alou. Casa Can Alou se nachází v Portocolomu a nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Casa Can Alou se nachází ve městě Portocolom (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 54 937 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Corb Marí

Apartment Corb Marí

Ubytování (Apartmán) Apartment Corb Marí. Apartment Corb Marí se nachází v Portocolomu, jen pár kroků od pláže Cala Marcal, a nabízí ubytování u pláže s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartment Corb Marí se nachází ve městě Portocolom (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 298 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penthouse MAR Y VENT with sea views!

Penthouse MAR Y VENT with sea views!

Ubytování (Apartmán) Penthouse MAR Y VENT with sea views!. Penthouse MAR Y VENT se nachází v Portocolomu a nabízí výhled na moře. Nabízí ubytování se soukromým bazénem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Penthouse MAR Y VENT with sea views! se nachází ve městě Portocolom (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 953 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bellevue Belsana

Bellevue Belsana

Ubytování (Hotel) Bellevue Belsana. Bellevue Belsana se nachází přímo u moře v klidné části krásné rybářské vesnice Porto Colom. Ubytování Bellevue Belsana se nachází ve městě Portocolom (Španělsko - Mallorca).

Preciosa casa rural con A/C y WiFI

Preciosa casa rural con A/C y WiFI

Ubytování (Prázdninový dům) Preciosa casa rural con A/C y WiFI. Preciosa casa rural con A/C y WiFI se nachází 3 km od pláže Cala Marcal a nabízí ubytování se zahradou, patiem a výhledem do zahrady. Ubytování Preciosa casa rural con A/C y WiFI se nachází ve městě Portocolom (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 552 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Dolce Vita

Villa Dolce Vita

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Dolce Vita. Villa Dolce Vita se nachází v Portocolomu, 1,3 km od pláže Cala Marcal a 1,8 km od pláže Cala Brafi. Ubytování Villa Dolce Vita se nachází ve městě Portocolom (Španělsko - Mallorca).

Can Sard

Can Sard

Ubytování (Vila) Can Sard. Can Sard se nachází asi 250 metrů od pláže Cala Marcal a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem na město. Ubytování Can Sard se nachází ve městě Portocolom (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 43 890 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Can Blau

Can Blau

Ubytování (Prázdninový dům) Can Blau. Can Blau se nachází v Portocolomu, 750 metrů od pláže Playa Arenal des Ases, necelý 1 km od pláže S'Arenal a 15 minut chůze od pláže Cala Marcal. Ubytování Can Blau se nachází ve městě Portocolom (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 15 859 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Rico

Villa Rico

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Rico. Villa Rico se nachází v Portocolomu, 1,2 km od pláže Cala Marcal a 1,5 km od pláže Playa Arenal des Ases. Ubytování Villa Rico se nachází ve městě Portocolom (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 9 240 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Portocolom

Město Portocolom se nachází na území země Španělsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 121 hotelů a ubytování ve městě Portocolom.