Hledat

Ubytování

Ubytování město Port de Sóller

Ve městě Port de Sóller (Španělsko) máme celkem 74 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Port de Sóller

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Port de Sóller

Casa Sunny

9,8

Casa Sunny

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Sunny. Casa Sunny se nachází v Port de Soller a nabízí zahradu, gril, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Casa Sunny se nachází ve městě Port de Sóller (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 16 930 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Vista Bonita

9,7

Casa Vista Bonita

Ubytování (Apartmán) Casa Vista Bonita. Casa Vista Bonita se nachází v Port de Soller a nabízí klimatizované ubytování se soukromým bazénem. Ubytování Casa Vista Bonita se nachází ve městě Port de Sóller (Španělsko - Mallorca).

Apartament Carla

9,7

Apartament Carla

Ubytování (Apartmán) Apartament Carla. Situated in Port de Soller, 400 metres from Port de Soller Beach, 1.1 km from Playa d'en Repic and 4. Ubytování Apartament Carla se nachází ve městě Port de Sóller (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 146 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Patricia's, lovely apartment in Port de Sóller

9,4

Patricia's, lovely apartment in Port de Sóller

Ubytování (Apartmán) Patricia's, lovely apartment in Port de Sóller. Patricia's, lovely apartment in Port de Sóller se nachází v Port de Soller, 300 metrů od pláže Port de Soller. Ubytování Patricia's, lovely apartment in Port de Sóller se nachází ve městě Port de Sóller (Španělsko - Mallorca).

Jumeirah Port Soller Hotel & Spa

9,4

Jumeirah Port Soller Hotel & Spa

Ubytování (Hotel) Jumeirah Port Soller Hotel & Spa. Tento moderní hotel se nachází na severozápadním pobřeží Mallorky a má výhled na záliv Port de Sóller. Ubytování Jumeirah Port Soller Hotel & Spa se nachází ve městě Port de Sóller (Španělsko - Mallorca).

Hotel Esplendido

9,4

Hotel Esplendido

Ubytování (Hotel) Hotel Esplendido. Located on the beach front, Hotel Esplendido offers modern accommodation with air conditioning in Port de Soller. Ubytování Hotel Esplendido se nachází ve městě Port de Sóller (Španělsko - Mallorca).

Traumblickwohnung Montemar 19

9,3

Traumblickwohnung Montemar 19

Ubytování (Apartmán) Traumblickwohnung Montemar 19. Boasting air-conditioned accommodation with a balcony, Traumblickwohnung Montemar 19 is set in Port de Soller. Ubytování Traumblickwohnung Montemar 19 se nachází ve městě Port de Sóller (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 001 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamento gran terraza privada y vistas al mar

9,3

Apartamento gran terraza privada y vistas al mar

Ubytování (Apartmán) Apartamento gran terraza privada y vistas al mar. Apartamento gran terraza privada y vistas al mar se nachází v Port de Soller, 700 metrů od pláže Port de Soller a 1,3 km od pláže Playa d'en Repic. Ubytování Apartamento gran terraza privada y vistas al mar se nachází ve městě Port de Sóller (Španělsko - Mallorca).

Lili Apartments

9,3

Lili Apartments

Ubytování (Apartmány) Lili Apartments. Lili Apartments se nachází v letovisku Port de Sóller a nabízí ubytování s velkými terasami, ze kterých se otevírá nádherný výhled na moře nebo pohoří... Ubytování Lili Apartments se nachází ve městě Port de Sóller (Španělsko - Mallorca).

The Tram Stop

9,3

The Tram Stop

Ubytování (Apartmán) The Tram Stop. The Tram Stop se nachází v Port de Soller, pouhých 100 metrů od pláže Port de Soller, a nabízí ubytování u pláže s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování The Tram Stop se nachází ve městě Port de Sóller (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 114 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Agroturismo Muleta de Ca S'hereu

9,3

Agroturismo Muleta de Ca S'hereu

Ubytování (Venkovský dům) Agroturismo Muleta de Ca S'hereu. This hotel is set in olive groves on a hill, 1.5 km from Soller Bay. Ubytování Agroturismo Muleta de Ca S'hereu se nachází ve městě Port de Sóller (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 168 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Aimia Hotel

9,2

Aimia Hotel

Ubytování (Hotel) Aimia Hotel. Aimia Hotel & Spa se nachází jen pár metrů od přístavu Puerto de Sóller, na severozápadě Mallorky. Ubytování Aimia Hotel se nachází ve městě Port de Sóller (Španělsko - Mallorca).

Los Geranios

9,1

Los Geranios

Ubytování (Hotel) Los Geranios. Los Geranios is a comfortable hotel situated in the Platja d'en Repic beach resort in Puerto de Sóller. The majority of rooms have side sea or sea view. Ubytování Los Geranios se nachází ve městě Port de Sóller (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 261 671 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Boutique Minister

9

Hotel Boutique Minister

Ubytování (Hotel) Hotel Boutique Minister. Hotel Boutique Minister se nachází na pláži Playa D'en Repic v obci Puerto de Sóller. Ubytování Hotel Boutique Minister se nachází ve městě Port de Sóller (Španělsko - Mallorca).

Es Faro House

9

Es Faro House

Ubytování (Prázdninové domy) Es Faro House. Es Faro House se nachází v Port de Soller, jen pár kroků od pláže Playa d'en Repic a 350 metrů od pláže Port de Soller. Ubytování Es Faro House se nachází ve městě Port de Sóller (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 507 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pure Salt Port de Sóller

9

Pure Salt Port de Sóller

Ubytování (Hotel) Pure Salt Port de Sóller. Set on the seafront next to Platja d'en Repic Beach, Pure Salt Port de Sóller offers a seasonal outdoor pool. Ubytování Pure Salt Port de Sóller se nachází ve městě Port de Sóller (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 714 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Marina

9

Hotel Marina

Ubytování (Hotel) Hotel Marina. Rodinný Hotel Marina se nachází ve vesničce Puerto de Sóller a má výhled na pouhých 10 metrů vzdálenou pláž Platja den Repić a místní promenádu. Ubytování Hotel Marina se nachází ve městě Port de Sóller (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 067 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Sol with private terrace, garden, pool, beautiful view

9

Casa Sol with private terrace, garden, pool, beautiful view

Ubytování (Apartmán) Casa Sol with private terrace, garden, pool, beautiful view. Featuring an outdoor swimming pool and a terrace, Casa Sol with private terrace, garden, pool, beautiful view offers accommodation in Port de Soller, 1 km... Ubytování Casa Sol with private terrace, garden, pool, beautiful view se nachází ve městě Port de Sóller (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 721 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

ca na bel

8,9

ca na bel

Ubytování (Apartmán) ca na bel. Ca na bel offers accommodation in Port de Soller. The nearest airport is Palma de Mallorca Airport, 35 km from the apartment. Ubytování ca na bel se nachází ve městě Port de Sóller (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 763 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

ca na JB

8,9

ca na JB

Ubytování (Apartmán) ca na JB. Ca na JB se nachází u pláže v Port de Soller, jen pár kroků od pláže Port de Soller a 350 metrů od pláže Playa d'en Repic. Ubytování ca na JB se nachází ve městě Port de Sóller (Španělsko - Mallorca).

Petit Palau

8,9

Petit Palau

Ubytování (Apartmán) Petit Palau. Located in Port de Soller, Petit Palau provides air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. The property features sea and mountain views. Ubytování Petit Palau se nachází ve městě Port de Sóller (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 604 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bikini Island & Mountain Port de Soller

8,8

Bikini Island & Mountain Port de Soller

Ubytování (Hotel) Bikini Island & Mountain Port de Soller. Bikini Island & Mountain Hotel Port de Soller se nachází na úchvatném místně na ostrově Mallorca a nabízí ubytování s výhledem na záliv Puerto de Soller,... Ubytování Bikini Island & Mountain Port de Soller se nachází ve městě Port de Sóller (Španělsko - Mallorca).

FERGUS Style Soller Beach

8,8

FERGUS Style Soller Beach

Ubytování (Hotel) FERGUS Style Soller Beach. Hotel FERGUS Style Soller Beach se nachází v přístavu Port de Sóller a nabízí úžasný výhled na moře. Ubytování FERGUS Style Soller Beach se nachází ve městě Port de Sóller (Španělsko - Mallorca).

Villa Es Coco

8,8

Villa Es Coco

Ubytování (Vila) Villa Es Coco. Offering a garden and garden view, Villa Es Coco is situated in Port de Soller, 2 km from Port de Soller Beach and 2.4 km from Playa d'en Repic. Ubytování Villa Es Coco se nachází ve městě Port de Sóller (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 472 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Torre Picada Duplex

8,7

Torre Picada Duplex

Ubytování (Apartmán) Torre Picada Duplex. Boasting garden views, Torre Picada Duplex offers accommodation with a balcony and a kettle, around 4.1 km from Port de Sóller. Ubytování Torre Picada Duplex se nachází ve městě Port de Sóller (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 935 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Eden Soller

8,5

Hotel Eden Soller

Ubytování (Hotel) Hotel Eden Soller. Tento přímořský hotel se sezónním venkovním bazénem nabízí prostorné, klimatizované pokoje. Ubytování Hotel Eden Soller se nachází ve městě Port de Sóller (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 094 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Marsella

8,4

Marsella

Ubytování (Apartmán) Marsella. Located in Port de Soller, a few steps from Port de Soller Beach and 2. Ubytování Marsella se nachází ve městě Port de Sóller (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 17 968 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Montemar 33

8,4

Montemar 33

Ubytování (Apartmán) Montemar 33. Situated in Port de Soller, 700 metres from Port de Soller Beach and 400 metres from Port de Sóller, Montemar 33 offers air conditioning. Ubytování Montemar 33 se nachází ve městě Port de Sóller (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 18 768 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ca Na Magda

8,2

Ca Na Magda

Ubytování (Apartmán) Ca Na Magda. Ca Na Magda se nachází asi 200 metrů od pláže Port de Soller a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem na moře. Ubytování Ca Na Magda se nachází ve městě Port de Sóller (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 17 499 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Eden Nord Soller

8,2

Hotel Eden Nord Soller

Ubytování (Hotel) Hotel Eden Nord Soller. Hotel Eden Nord se nachází v rybářském městečku Port de Sóller, 150 metrů od pláže, a nabízí venkovní bazén a klimatizované pokoje s terasou nebo balkonem. Ubytování Hotel Eden Nord Soller se nachází ve městě Port de Sóller (Španělsko - Mallorca).

Hartmut Friedrich Apartment Port de Soller

8,2

Hartmut Friedrich Apartment Port de Soller

Ubytování (Apartmán) Hartmut Friedrich Apartment Port de Soller. Located in Port de Soller, Hartmut Friedrich Apartment Port de Soller provides beachfront accommodation with an outdoor swimming pool, a garden, a shared... Ubytování Hartmut Friedrich Apartment Port de Soller se nachází ve městě Port de Sóller (Španělsko - Mallorca).

Bellavista Port de Soller

8,1

Bellavista Port de Soller

Ubytování (Apartmán) Bellavista Port de Soller. Bellavista Port de Soller se nachází asi 100 metrů od pláže Port de Soller a nabízí ubytování s balkonem, kávovarem a výhledem na moře. Ubytování Bellavista Port de Soller se nachází ve městě Port de Sóller (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 21 743 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sa Torre

8,1

Sa Torre

Ubytování (Apartmán) Sa Torre. Sa Torre se nachází v Port de Sóller, 2,2 km od přístavu Port de Sóller. V tomto apartmánu je k dispozici bezplatné Wi-Fi a kompletně vybavená kuchyně. Ubytování Sa Torre se nachází ve městě Port de Sóller (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 20 208 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment S'Atalaia Sea Views

8

Apartment S'Atalaia Sea Views

Ubytování (Apartmán) Apartment S'Atalaia Sea Views. Apartment S'Atalaia Sea Views se nachází asi 700 metrů od pláže Port de Soller a nabízí výhled na moře, terasu a kávovar. Ubytování Apartment S'Atalaia Sea Views se nachází ve městě Port de Sóller (Španělsko - Mallorca).

Hotel Miramar

7,7

Hotel Miramar

Ubytování (Hotel) Hotel Miramar. Tento rodinný hotel se nachází přímo na pobřeží mallorského letoviska Port de Sóller. Ubytování Hotel Miramar se nachází ve městě Port de Sóller (Španělsko - Mallorca).

Soller Garden

7,6

Soller Garden

Ubytování (Hotel) Soller Garden. Soller Garden v Puerto de Soller nabízí restauraci, venkovní bazén, bar a sdílený lounge. Pláž Port de Soller je vzdálená 600 metrů. Ubytování Soller Garden se nachází ve městě Port de Sóller (Španělsko - Mallorca).

Hotel Citric Sóller

7,5

Hotel Citric Sóller

Ubytování (Hotel) Hotel Citric Sóller. Hotel Citric Sóller je situován přímo u moře v letovisku Puerto de Sóller a nabízí světlé pokoje, z nichž většina má výhled na místní přístav a moře nebo... Ubytování Hotel Citric Sóller se nachází ve městě Port de Sóller (Španělsko - Mallorca).

Montemar 36

7,4

Montemar 36

Ubytování (Apartmán) Montemar 36. Montemar 36 se nachází v Port de Soller, jen pár kroků od pláže Playa d'en Repic a 350 metrů od pláže Port de Soller. Ubytování Montemar 36 se nachází ve městě Port de Sóller (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 21 833 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Puerto Rico Apt. Port de Sóller

7,4

Puerto Rico Apt. Port de Sóller

Ubytování (Apartmán) Puerto Rico Apt. Port de Sóller. Boasting mountain views, Puerto Rico Apt. Port de Sóller features accommodation with a terrace and a kettle, around 500 metres from Port de Soller Beach. Ubytování Puerto Rico Apt. Port de Sóller se nachází ve městě Port de Sóller (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 12 061 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cas Mariner

7

Cas Mariner

Ubytování (Prázdninový dům) Cas Mariner. Situated in Port de Soller, 500 metres from Port de Soller Beach and 3. Ubytování Cas Mariner se nachází ve městě Port de Sóller (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 20 195 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ca'n Pascale

Ca'n Pascale

Ubytování (Apartmán) Ca'n Pascale. Boasting sea views, Ca'n Pascale features accommodation with a balcony and a kettle, around less than 1 km from Port de Sóller. Ubytování Ca'n Pascale se nachází ve městě Port de Sóller (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 553 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Beach Apartment

Beach Apartment

Ubytování (Apartmán) Beach Apartment. Situated in Port de Soller, 600 metres from Port de Soller Beach and 1. Ubytování Beach Apartment se nachází ve městě Port de Sóller (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 307 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Finca Can Barretes

Finca Can Barretes

Ubytování (Prázdninový dům) Finca Can Barretes. Set in Port de Soller, 1.6 km from Port de Soller Beach and 2. Ubytování Finca Can Barretes se nachází ve městě Port de Sóller (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 9 715 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cozy House Can Pati

Cozy House Can Pati

Ubytování (Prázdninový dům) Cozy House Can Pati. Boasting garden views, Cozy House Can Pati features accommodation with a patio and a kettle, around 5 km from Port de Sóller. Set 2. Ubytování Cozy House Can Pati se nachází ve městě Port de Sóller (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 213 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ponent

Ponent

Ubytování (Apartmán) Ponent. Offering mountain views, Ponent is an accommodation set in Port de Soller, less than 1 km from Port de Soller Beach and 3.7 km from Port de Sóller. Ubytování Ponent se nachází ve městě Port de Sóller (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 18 332 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Moderno apartamento con vista a la montaña

Moderno apartamento con vista a la montaña

Ubytování (Apartmán) Moderno apartamento con vista a la montaña. Just 500 metres from Port de Soller Beach and 1.3 km from Port de Sóller, Moderno apartamento con vista a la montaña features accommodation in Port de... Ubytování Moderno apartamento con vista a la montaña se nachází ve městě Port de Sóller (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 099 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Cami de la Mar

Villa Cami de la Mar

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Cami de la Mar. Boasting air-conditioned accommodation with a private pool, Villa Cami de la Mar is set in Port de Soller. Ubytování Villa Cami de la Mar se nachází ve městě Port de Sóller (Španělsko - Mallorca).

Casa Port de Soller

Casa Port de Soller

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Port de Soller. Situated in Port de Soller, less than 1 km from Port de Sóller, Casa Port de Soller features air-conditioned accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování Casa Port de Soller se nachází ve městě Port de Sóller (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 986 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Ona

Villa Ona

Ubytování (Vila) Villa Ona. Villa Ona se nachází asi 500 metrů od pláže Port de Soller a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem na město. Ubytování Villa Ona se nachází ve městě Port de Sóller (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 16 596 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Marbat

Marbat

Ubytování (Apartmán) Marbat. Marbat nabízí ubytování s výhledem na hory, terasou a rychlovarnou konvicí, asi 150 metrů od pláže Port de Soller. Nabízí výhled na moře, terasu a bazén. Ubytování Marbat se nachází ve městě Port de Sóller (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 18 282 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sa Caleta

Sa Caleta

Ubytování (Vila) Sa Caleta. Sa Caleta se nachází v Port de Soller, jen pár kroků od pláže Port de Soller a 550 metrů od pláže Playa d'en Repic. Ubytování Sa Caleta se nachází ve městě Port de Sóller (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 15 406 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Port de Sóller

Město Port de Sóller se nachází na území země Španělsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 74 hotelů a ubytování ve městě Port de Sóller.