Hledat

Ubytování

Ubytování město Porreres

Ve městě Porreres (Španělsko) máme celkem 60 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Porreres

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Porreres

Finca Son Jorbo

9,7

Finca Son Jorbo

Ubytování (Bed and breakfast) Finca Son Jorbo. Located in Porreres, 33 km from Playa de Palma, Finca Son Jorbo provides an outdoor swimming pool and free WiFi. Ubytování Finca Son Jorbo se nachází ve městě Porreres (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 083 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Quality Villa Es Molí

9,6

Quality Villa Es Molí

Ubytování (Vila) Quality Villa Es Molí. Featuring accommodation with a private pool, pool view and a patio, Quality Villa Es Molí is set in Porreres. Ubytování Quality Villa Es Molí se nachází ve městě Porreres (Španělsko - Mallorca).

Finca Es Vinyet

9,6

Finca Es Vinyet

Ubytování (Prázdninový dům) Finca Es Vinyet. Set in Porreres, Finca Es Vinyet offers accommodation with a private pool, a patio and pool views. Ubytování Finca Es Vinyet se nachází ve městě Porreres (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 591 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sa Posada

9,6

Sa Posada

Ubytování (Prázdninový dům) Sa Posada. Prázdninový dům Sa Posada je situován ve městě Porreres, 35 minut jízdy autem od pobřeží. Nabízí vlastní bazén, terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Sa Posada se nachází ve městě Porreres (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 374 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Quality Villa Sa Tapia

9,6

Quality Villa Sa Tapia

Ubytování (Vila) Quality Villa Sa Tapia. Featuring accommodation with a private pool, pool view and a patio, Quality Villa Sa Tapia is set in Porreres. Ubytování Quality Villa Sa Tapia se nachází ve městě Porreres (Španělsko - Mallorca).

Es Riquers Hotel Rural

9,5

Es Riquers Hotel Rural

Ubytování (Venkovský dům) Es Riquers Hotel Rural. Es Riquers Hotel Rural se nachází v mallorském venkovském městě Porreres, 30 minut jízdy od centra Palmy. Ubytování Es Riquers Hotel Rural se nachází ve městě Porreres (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 814 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Agroturismo Ses Vistes

9,4

Agroturismo Ses Vistes

Ubytování (Farma) Agroturismo Ses Vistes. Set in Porreres, 32 km from Playa de Palma, Agroturismo Ses Vistes offers a bar and free WiFi. Ubytování Agroturismo Ses Vistes se nachází ve městě Porreres (Španělsko - Mallorca).

Agroturismo Can Feliu

9,2

Agroturismo Can Feliu

Ubytování (Venkovský dům) Agroturismo Can Feliu. Nádherný penzion Agroturismo Can Feliu ze 17. století se nachází v městečku Porreres a nabízí okouzlující pokoje s výhledem do okolní krajiny, na bazén a... Ubytování Agroturismo Can Feliu se nachází ve městě Porreres (Španělsko - Mallorca).

Sa Comella

9,2

Sa Comella

Ubytování (Prázdninový dům) Sa Comella. Sa Comella se nachází v Porreres na Mallorce a nabízí zahradu. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Sa Comella se nachází ve městě Porreres (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 148 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Finca Son Roig by Valentin

9,2

Finca Son Roig by Valentin

Ubytování (Venkovský dům) Finca Son Roig by Valentin. Finca Son Roig se nachází v krásné tradiční budově jen 5 km od města Porreres na klidném malorském venkově a nabízí luxusní bazén a sluneční terasu. Ubytování Finca Son Roig by Valentin se nachází ve městě Porreres (Španělsko - Mallorca).

Son Mercadal

9

Son Mercadal

Ubytování (Hotel) Son Mercadal. Penzion Son Mercadal se nachází na mallorském venkově, 4 km od obce Porreres a 30 minut jízdy od letiště Palma. Ubytování Son Mercadal se nachází ve městě Porreres (Španělsko - Mallorca).

Sa Bassa Rotja Ecoturisme

8,7

Sa Bassa Rotja Ecoturisme

Ubytování (Venkovský dům) Sa Bassa Rotja Ecoturisme. Sa Bassa Rotja Ecoturisme is a converted 13th-century country house, set in the Mallorcan countryside, 30 minutes’ drive from Palma Airport. Ubytování Sa Bassa Rotja Ecoturisme se nachází ve městě Porreres (Španělsko - Mallorca).

Can Sitjar

8,3

Can Sitjar

Ubytování (Vila) Can Sitjar. Can Sitjar is set in Porreres and offers an outdoor swimming pool, a garden and a terrace. The accommodation is 37 km from Playa de Palma. Ubytování Can Sitjar se nachází ve městě Porreres (Španělsko - Mallorca).

Finca Son Julia con Piscina Privada

Finca Son Julia con Piscina Privada

Ubytování (Vila) Finca Son Julia con Piscina Privada. Located in Porreres in the Majorca region, Finca Son Julia con Piscina Privada features a garden. The accommodation is 38 km from Palma de Mallorca. Ubytování Finca Son Julia con Piscina Privada se nachází ve městě Porreres (Španělsko - Mallorca).

Ca Na Marreta

Ca Na Marreta

Ubytování (Prázdninový dům) Ca Na Marreta. Ca Na Marreta is set in Porreres and offers free bikes, an outdoor swimming pool and a garden. Ubytování Ca Na Marreta se nachází ve městě Porreres (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 805 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Es Lladoner

Es Lladoner

Ubytování (Vila) Es Lladoner. Featuring accommodation with a private pool, pool view and a balcony, Es Lladoner is located in Porreres. Ubytování Es Lladoner se nachází ve městě Porreres (Španělsko - Mallorca).

Can Salas

Can Salas

Ubytování (Chata) Can Salas. Located in Porreres, Majorca, Can Salas has a terrace and garden views. The accommodation is 41.5 km from Palma de Mallorca. Ubytování Can Salas se nachází ve městě Porreres (Španělsko - Mallorca).

CHARMING FINCA SON JULIA WITH POOL NEAR PORRERES

CHARMING FINCA SON JULIA WITH POOL NEAR PORRERES

Ubytování (Prázdninový dům) CHARMING FINCA SON JULIA WITH POOL NEAR PORRERES. Located in Porreres, CHARMING FINCA SON JULIA WITH POOL NEAR PORRERES provides accommodation with a private pool, a patio and pool views. Ubytování CHARMING FINCA SON JULIA WITH POOL NEAR PORRERES se nachází ve městě Porreres (Španělsko - Mallorca).

Ses Pasadores

Ses Pasadores

Ubytování (Vila) Ses Pasadores. Ses Passadores is a villa situated in Porreres in the Majorca Region and is 39 km from Palma de Mallorca. Ubytování Ses Pasadores se nachází ve městě Porreres (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 343 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Son Veny

Son Veny

Ubytování (Vila) Son Veny. Featuring a spacious sun terrace with private swimming pool and BBQ facilities, Son Veny villa offers a peaceful location with countryside views, 2. Ubytování Son Veny se nachází ve městě Porreres (Španělsko - Mallorca).

Ca Na Xisca

Ca Na Xisca

Ubytování (Prázdninový dům) Ca Na Xisca. Boasting barbecue facilities and a terrace, Ca Na Xisca offers accommodation in Porreres with free WiFi and mountain views. Ubytování Ca Na Xisca se nachází ve městě Porreres (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 756 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Aleteo de la Mariposa

Aleteo de la Mariposa

Ubytování (Vila) Aleteo de la Mariposa. Featuring a garden, an outdoor pool and mountain views, Aleteo de la Mariposa is located in Porreres. Ubytování Aleteo de la Mariposa se nachází ve městě Porreres (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 21 624 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Ca's Muré

Casa Ca's Muré

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Ca's Muré. Casa Ca's Muré se nachází v Porreres a nabízí zahradu, soukromý bazén a výhled na bazén. 24 km od El Arenal. Ubytování Casa Ca's Muré se nachází ve městě Porreres (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 575 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Canaus

Canaus

Ubytování (Vila) Canaus. Canaus se nachází v Porreres a nabízí soukromý bazén. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Canaus se nachází ve městě Porreres (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 599 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cas Guitarró

Cas Guitarró

Ubytování (Prázdninový dům) Cas Guitarró. Situated in Porreres in the Balearic Islands region, Cas Guitarró features a patio and garden views. Ubytování Cas Guitarró se nachází ve městě Porreres (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 067 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hort de Can Bou

Hort de Can Bou

Ubytování (Vila) Hort de Can Bou. Featuring a private pool, sun loungers, barbecue and terrace, this villa is located in Porreres. Ubytování Hort de Can Bou se nachází ve městě Porreres (Španělsko - Mallorca).

Holiday Home Pueblo - PSR175

Holiday Home Pueblo - PSR175

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Pueblo - PSR175. Located in Porreres, Holiday Home Pueblo - PSR175 provides a private pool. Ubytování Holiday Home Pueblo - PSR175 se nachází ve městě Porreres (Španělsko - Mallorca).

Holiday Home Son Pau - PSR100

Holiday Home Son Pau - PSR100

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Son Pau - PSR100. Set in Porreres in the Balearic Islands region, Holiday Home Son Pau - PSR100 features a garden. Ubytování Holiday Home Son Pau - PSR100 se nachází ve městě Porreres (Španělsko - Mallorca).

Sa Volta Nova

Sa Volta Nova

Ubytování (Prázdninový dům) Sa Volta Nova. Located in Porreres in the Balearic Islands region, Sa Volta Nova features a garden. Ubytování Sa Volta Nova se nachází ve městě Porreres (Španělsko - Mallorca).

Son Draguet

Son Draguet

Ubytování (Vila) Son Draguet. Featuring a garden, an outdoor pool and mountain views, Son Draguet is set in Porreres. Ubytování Son Draguet se nachází ve městě Porreres (Španělsko - Mallorca).

Finca Son Juliá-Rentallorca

Finca Son Juliá-Rentallorca

Ubytování (Prázdninový dům) Finca Son Juliá-Rentallorca. Finca Son Juliá-Rentallorca se nachází v Porreres na Mallorce a nabízí balkon a výhled na bazén. 24 km od El Arenal. Ubytování Finca Son Juliá-Rentallorca se nachází ve městě Porreres (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 372 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday home C.Porreres-Felanitx km

Holiday home C.Porreres-Felanitx km

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home C.Porreres-Felanitx km. Holiday home C.Porreres-Felanitx km se nachází v Porreres a nabízí klimatizované ubytování se soukromým bazénem, výhledem na hory a terasou. Ubytování Holiday home C.Porreres-Felanitx km se nachází ve městě Porreres (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 154 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Amazing Finca in Mallorca with PRIVATE pool

Amazing Finca in Mallorca with PRIVATE pool

Ubytování (Prázdninový dům) Amazing Finca in Mallorca with PRIVATE pool. Boasting accommodation with a private pool, pool view and a terrace, Amazing Finca in Mallorca with PRIVATE pool is situated in Porreres. Ubytování Amazing Finca in Mallorca with PRIVATE pool se nachází ve městě Porreres (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 683 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Finca Son Mainou

Finca Son Mainou

Ubytování (Vila) Finca Son Mainou. Boasting a garden, an outdoor pool and pool views, Finca Son Mainou is set in Porreres. Ubytování Finca Son Mainou se nachází ve městě Porreres (Španělsko - Mallorca).

Son Vadó

Son Vadó

Ubytování (Vila) Son Vadó. Son Vadó is a detached villa set in Porreres in the Majorca Region and features a garden with an outdoor pool. Ubytování Son Vadó se nachází ve městě Porreres (Španělsko - Mallorca).

Cas Potecari

Cas Potecari

Ubytování (Prázdninový dům) Cas Potecari. Cas Potecari se nachází v Porreres na Mallorce a nabízí zahradu. 27 km od El Arenal. Ubytování Cas Potecari se nachází ve městě Porreres (Španělsko - Mallorca).

Cas Muré

Cas Muré

Ubytování (Prázdninový dům) Cas Muré. Situated in Porreres, Cas Muré features accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování Cas Muré se nachází ve městě Porreres (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 683 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa S'Estació

Villa S'Estació

Ubytování (Vila) Villa S'Estació. Located in Porreres, on the island of Mallorca, Villa S'Estació offers an outdoor pool and a terrace. Ubytování Villa S'Estació se nachází ve městě Porreres (Španělsko - Mallorca).

Son Dagueta

Son Dagueta

Ubytování (Vila) Son Dagueta. Featuring air-conditioned accommodation with a private pool, Son Dagueta is set in Porreres. The villa has sea views and is 33 km from Palma de Mallorca. Ubytování Son Dagueta se nachází ve městě Porreres (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 14 384 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ca na Mosseta

Ca na Mosseta

Ubytování (Apartmán) Ca na Mosseta. Ca na Mosseta is situated in Porreres. The air-conditioned accommodation is 55 km from Alcudia. Ubytování Ca na Mosseta se nachází ve městě Porreres (Španělsko - Mallorca).

Can Dego

Can Dego

Ubytování (Vila) Can Dego. Can Dego is a villa with a terrace, situated in Porreres. The property boasts views of the pool and is 45 km from Palma de Mallorca. Ubytování Can Dego se nachází ve městě Porreres (Španělsko - Mallorca).

Holiday Home Morla - PSR130

Holiday Home Morla - PSR130

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Morla - PSR130. Set in Porreres, Holiday Home Morla - PSR130 provides accommodation with a private pool, private parking and free WiFi. Ubytování Holiday Home Morla - PSR130 se nachází ve městě Porreres (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 517 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

FINCA SON MORA NEGRI

FINCA SON MORA NEGRI

Ubytování (Prázdninový dům) FINCA SON MORA NEGRI. Featuring air-conditioned accommodation with a terrace, FINCA SON MORA NEGRI is located in Porreres. Ubytování FINCA SON MORA NEGRI se nachází ve městě Porreres (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 989 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cas Mure

Cas Mure

Ubytování (Vila) Cas Mure. Cas Mure is set in Porreres. This villa offers accommodation with a terrace. The villa is equipped with a satellite TV. Ubytování Cas Mure se nachází ve městě Porreres (Španělsko - Mallorca).

Idilica Finca Inka-Son Jordi, piscina privada, wifi, naturaleza

Idilica Finca Inka-Son Jordi, piscina privada, wifi, naturaleza

Ubytování (Vila) Idilica Finca Inka-Son Jordi, piscina privada, wifi, naturaleza. Featuring a garden, an outdoor pool and mountain views, Idilica Finca Inka-Son Jordi, piscina privada, wifi, naturaleza is situated in Porreres. Ubytování Idilica Finca Inka-Son Jordi, piscina privada, wifi, naturaleza se nachází ve městě Porreres (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 16 932 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Son Mora

Son Mora

Ubytování (Vila) Son Mora. Located in Porreres, this villa features a terrace with pool views. The property is 43 km from Palma de Mallorca and boasts views of the garden. Ubytování Son Mora se nachází ve městě Porreres (Španělsko - Mallorca).

Villa Alcina

Villa Alcina

Ubytování (Vila) Villa Alcina. Featuring accommodation with a private pool, garden view and a balcony, Villa Alcina is located in Porreres. Ubytování Villa Alcina se nachází ve městě Porreres (Španělsko - Mallorca).

Finca Alqueria

Finca Alqueria

Ubytování (Prázdninový dům) Finca Alqueria. Finca Alqueria is a semi-detached holiday home with a terrace, situated in Porreres in the Majorca Region. Guests benefit from patio. Ubytování Finca Alqueria se nachází ve městě Porreres (Španělsko - Mallorca).

Es Rafal

Es Rafal

Ubytování (Vila) Es Rafal. Situated in Porreres, Es Rafal offers a welcome kit with a bottle of wine, a bottle of water and some fruits. Ubytování Es Rafal se nachází ve městě Porreres (Španělsko - Mallorca).

SON BARBUTXVII

SON BARBUTXVII

Ubytování (Prázdninový dům) SON BARBUTXVII. SON BARBUTXVII is located in Porreres and offers a seasonal outdoor swimming pool, a garden and barbecue facilities. Ubytování SON BARBUTXVII se nachází ve městě Porreres (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 12 507 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Son Obra Nou

Son Obra Nou

Ubytování (Vila) Son Obra Nou. Son Obra Nou offers accommodation in Porreres. The unit is 37 km from Palma de Mallorca. Son Obra Nou offers an outdoor pool. Ubytování Son Obra Nou se nachází ve městě Porreres (Španělsko - Mallorca).

Ubytování ve městě Porreres

Město Porreres se nachází na území země Španělsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 60 hotelů a ubytování ve městě Porreres.