Hledat

Ubytování

Ubytování město Pontresina

Ve městě Pontresina (Švýcarsko) máme celkem 69 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Pontresina

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Pontresina

Apartment Kesch Chesa Quadrella

9,8

Apartment Kesch Chesa Quadrella

Ubytování (Apartmány) Apartment Kesch Chesa Quadrella. Situated in Pontresina, 45 km from Davos, Apartment Kesch Chesa Quadrella features a shared lounge and free WiFi. Ubytování Apartment Kesch Chesa Quadrella se nachází ve městě Pontresina (Švýcarsko - Grisons). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 132 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alpine Lodge Chesa al Parc

9,7

Alpine Lodge Chesa al Parc

Ubytování (Apartmány) Alpine Lodge Chesa al Parc. Alpine Lodge Chesa al Parc in Pontresina features a spa and fitness centre, as well as self-catering accommodation units with a balcony, mountain views and... Ubytování Alpine Lodge Chesa al Parc se nachází ve městě Pontresina (Švýcarsko - Grisons). V následujících dnech se ceny pohybují od 9 733 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel S

9,5

Hotel S

Ubytování (Hotel) Hotel S. Hotel S se nachází ve městě Pontresina a nabízí restauraci, bezplatné půjčení jízdních kol, fitness centrum a bar. Ubytování Hotel S se nachází ve městě Pontresina (Švýcarsko - Grisons).

Alpine Lodge Chesa a la Punt

9,5

Alpine Lodge Chesa a la Punt

Ubytování (Apartmány) Alpine Lodge Chesa a la Punt. Located in Pontresina, Alpine Lodge Chesa a la Punt provides accommodation with a fitness room, a Turkish bath and a sauna. Ubytování Alpine Lodge Chesa a la Punt se nachází ve městě Pontresina (Švýcarsko - Grisons). V následujících dnech se ceny pohybují od 9 430 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chesa Striun Bucher

9,4

Chesa Striun Bucher

Ubytování (Apartmán) Chesa Striun Bucher. Situated in Pontresina in the Grisons region, Chesa Striun Bucher features a terrace and river views. Ubytování Chesa Striun Bucher se nachází ve městě Pontresina (Švýcarsko - Grisons). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 059 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chesa Delfin

9,4

Chesa Delfin

Ubytování (Apartmán) Chesa Delfin. Offering free WiFi and mountain views, Chesa Delfin is an accommodation located in Pontresina. Ubytování Chesa Delfin se nachází ve městě Pontresina (Švýcarsko - Grisons). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 873 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alpine Lodge Chesa Plattner

9,4

Alpine Lodge Chesa Plattner

Ubytování (Chata) Alpine Lodge Chesa Plattner. Centrally located in Pontresina, 300 metres from the gondola lift, Alpine Lodge Chesa Plattner features a spa and wellness area, free Wi-Fi and apartments... Ubytování Alpine Lodge Chesa Plattner se nachází ve městě Pontresina (Švýcarsko - Grisons). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 637 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Walther Pontresina

9,4

Hotel Walther Pontresina

Ubytování (Hotel) Hotel Walther Pontresina. Family-run for 3 generations, this Belle-Époque hotel in Pontresina offers the 700 m² Aqua Viva spa area with an indoor pool, a hot tub, various saunas, a... Ubytování Hotel Walther Pontresina se nachází ve městě Pontresina (Švýcarsko - Grisons). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 870 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Grand Hotel Kronenhof

9,4

Grand Hotel Kronenhof

Ubytování (Hotel) Grand Hotel Kronenhof. Pětihvězdičkový Grand Hotel Kronenhof, postavený na konci 19. Ubytování Grand Hotel Kronenhof se nachází ve městě Pontresina (Švýcarsko - Grisons). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 170 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Albris

9,4

Hotel Albris

Ubytování (Hotel) Hotel Albris. The hotel is located in the heart of the Upper Engadine, surrounded by a mountain landscape, with direct access to hiking trails, ski pistes, and... Ubytování Hotel Albris se nachází ve městě Pontresina (Švýcarsko - Grisons). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 143 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chesa La Furia

9,3

Chesa La Furia

Ubytování (Apartmány) Chesa La Furia. Chesa La Furia is quietly located Pontresina and offers self-catered accommodation with mountain views and WiFi access. Ubytování Chesa La Furia se nachází ve městě Pontresina (Švýcarsko - Grisons). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 864 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Garni Chesa Mulin

9,3

Hotel Garni Chesa Mulin

Ubytování (Hotel) Hotel Garni Chesa Mulin. Enjoying a quiet and central position in Pontresina, Hotel Garni Chesa Mulin offers modern rooms, a sauna, a garden, a terrace, and garage parking. Ubytování Hotel Garni Chesa Mulin se nachází ve městě Pontresina (Švýcarsko - Grisons). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 657 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chesa Quadrella

9,3

Chesa Quadrella

Ubytování (Privát) Chesa Quadrella. Individually furnished rooms with a small kitchenette are provided at Chesa Quadrella in Pontresina, located 500 metres from the closest ski lift. Ubytování Chesa Quadrella se nachází ve městě Pontresina (Švýcarsko - Grisons). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 260 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Allegra

9,2

Hotel Allegra

Ubytování (Hotel) Hotel Allegra. Hotel Allegra se nachází v centru města Pontresina a je přímo propojen s wellness centrem Bellavita s krytými a venkovními bazény. Ubytování Hotel Allegra se nachází ve městě Pontresina (Švýcarsko - Grisons). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 117 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Müller - mountain lodge

9,2

Hotel Müller - mountain lodge

Ubytování (Hotel) Hotel Müller - mountain lodge. Situated 300 metres from the Pontresina cable car, the modern Hotel Müller - Mountain Lodge features a spa with sauna, steam bath and hot tub facilities,... Ubytování Hotel Müller - mountain lodge se nachází ve městě Pontresina (Švýcarsko - Grisons). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 260 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sleep only

9,1

Sleep only

Ubytování (Penzion) Sleep only. Dating back to 1914, the Sleep only is located in Pontresina centre, just 8 km from St. Moritz. The closest bus stop is a 3-minute walk away. Ubytování Sleep only se nachází ve městě Pontresina (Švýcarsko - Grisons).

Apartment Chesa Stiffler Veglia I

9,1

Apartment Chesa Stiffler Veglia I

Ubytování (Apartmán) Apartment Chesa Stiffler Veglia I. Apartment Chesa Stiffler Veglia I is located in Pontresina. The property has mountain views. Ubytování Apartment Chesa Stiffler Veglia I se nachází ve městě Pontresina (Švýcarsko - Grisons). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 674 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sporthotel Pontresina

9

Sporthotel Pontresina

Ubytování (Hotel) Sporthotel Pontresina. Impozantní Sporthotel Pontresina se nachází v srdci Engadinu. Ubytování Sporthotel Pontresina se nachází ve městě Pontresina (Švýcarsko - Grisons). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 708 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Chesa Lej

9

Apartment Chesa Lej

Ubytování (Apartmán) Apartment Chesa Lej. Apartment Chesa Lej is located in Pontresina. Featuring a balcony, the apartment is in an area where guests can engage in activities such as skiing and... Ubytování Apartment Chesa Lej se nachází ve městě Pontresina (Švýcarsko - Grisons). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 893 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Steinbock Pontresina

9

Hotel Steinbock Pontresina

Ubytování (Hotel) Hotel Steinbock Pontresina. Family-run since 3 generations, the Hotel Steinbock occupies a historic, Engadine-style building dating from 1651 in Pontresina and offers traditional... Ubytování Hotel Steinbock Pontresina se nachází ve městě Pontresina (Švýcarsko - Grisons). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 121 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gletscher-Hotel Morteratsch

9

Gletscher-Hotel Morteratsch

Ubytování (Hotel) Gletscher-Hotel Morteratsch. Conveniently located nearby Morteratsch station of the Bernina Railway, Hotel Morteratsch provides guests with a restaurant with Grisons specialties, a sun... Ubytování Gletscher-Hotel Morteratsch se nachází ve městě Pontresina (Švýcarsko - Grisons). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 633 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gasthaus & Hotel Berninahaus

9

Gasthaus & Hotel Berninahaus

Ubytování (Hotel) Gasthaus & Hotel Berninahaus. Gasthaus & Hotel Berninahaus se nachází hned u vlakového nádraží Bernina Suot na železnici Rhaetian, zapsané na seznamu UNESCO. Ubytování Gasthaus & Hotel Berninahaus se nachází ve městě Pontresina (Švýcarsko - Grisons). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 309 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chesa Rivarel - Pontresina

9

Chesa Rivarel - Pontresina

Ubytování (Apartmán) Chesa Rivarel - Pontresina. Apartmán Chesa Rivarel - Pontresina se nachází ve městě Pontresina, 1,7 km od lyžařského vleku Pontresina, 12 km od lanovky Ponylift Diavolezza i lanovky... Ubytování Chesa Rivarel - Pontresina se nachází ve městě Pontresina (Švýcarsko - Grisons). V následujících dnech se ceny pohybují od 9 193 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Engadinerhof Superior

8,9

Hotel Engadinerhof Superior

Ubytování (Hotel) Hotel Engadinerhof Superior. Offering a bar and a sun terrace, Hotel Engadinerhof is located in Pontresina in the Grisons Region. Ubytování Hotel Engadinerhof Superior se nachází ve městě Pontresina (Švýcarsko - Grisons). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 051 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Station

8,9

Hotel Station

Ubytování (Hotel) Hotel Station. Tento moderní a nejnovější hotel v Pontresine a Engadine se nachází v blízkosti vlakového nádraží. Nabízí Wi-Fi zdarma. Ubytování Hotel Station se nachází ve městě Pontresina (Švýcarsko - Grisons). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 341 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Roseg-Gletscher

8,8

Hotel Roseg-Gletscher

Ubytování (Hotel) Hotel Roseg-Gletscher. This hotel enjoys a secluded location in a car-free nature reserve, only 3 km from the Roseg Glacier. Ubytování Hotel Roseg-Gletscher se nachází ve městě Pontresina (Švýcarsko - Grisons). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 281 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pontresina Youth Hostel

8,8

Pontresina Youth Hostel

Ubytování (Hostel) Pontresina Youth Hostel. Youth Hostel Pontresina se nachází 30 metrů od vlakového nádraží Pontresina a 700 metrů od stanice místní lanovky. Ubytování Pontresina Youth Hostel se nachází ve městě Pontresina (Švýcarsko - Grisons). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 167 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Saratz Pontresina

8,8

Hotel Saratz Pontresina

Ubytování (Hotel) Hotel Saratz Pontresina. Prvotřídní 4hvězdičkový Hotel Saratz Pontresina se nachází v Pontresině, 5 minut jízdy od vlakového nádraží ve Svatém Mořici. Ubytování Hotel Saratz Pontresina se nachází ve městě Pontresina (Švýcarsko - Grisons). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 891 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Rosatsch

8,7

Hotel Rosatsch

Ubytování (Hotel) Hotel Rosatsch. Rodinný Hotel Rosatsch stojí v centru města Pontresina v Engadinském údolí, pouhých 100 metrů od sedačkové lanovky Alp Languard. Ubytování Hotel Rosatsch se nachází ve městě Pontresina (Švýcarsko - Grisons). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 891 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Palü

8,7

Hotel Palü

Ubytování (Hotel) Hotel Palü. At 1,777 metres above sea level near Pontresina, Hotel Palü offers modern rooms with mountain views and free Wi-Fi. Ubytování Hotel Palü se nachází ve městě Pontresina (Švýcarsko - Grisons). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 891 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chesa Muragl - Pontresina

8,7

Chesa Muragl - Pontresina

Ubytování (Apartmán) Chesa Muragl - Pontresina. Chesa Muragl - Pontresina is set in Pontresina. The accommodation is 33 km from Davos, and guests benefit from complimentary WiFi and private parking... Ubytování Chesa Muragl - Pontresina se nachází ve městě Pontresina (Švýcarsko - Grisons). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 466 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chesa Muragls

8,6

Chesa Muragls

Ubytování (Apartmán) Chesa Muragls. Chesa Muragls se nachází v srdci regionu Horní Engadin ve městě Pontresina, jen 4 km od Sv. Mořice. Ubytování Chesa Muragls se nachází ve městě Pontresina (Švýcarsko - Grisons). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 425 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Bernina

8,6

Hotel Bernina

Ubytování (Hotel) Hotel Bernina. Hotel Bernina features free bikes and a garden in Pontresina. Among the various facilities of this property are a terrace and a ski pass sales point. Ubytování Hotel Bernina se nachází ve městě Pontresina (Švýcarsko - Grisons). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 515 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Schweizerhof Pontresina

8,5

Hotel Schweizerhof Pontresina

Ubytování (Hotel) Hotel Schweizerhof Pontresina. Set in the heart of Pontresina, just beside the Alp Languard Ski Lift, Hotel Schweizerhof Pontresina offers fine local cuisine, free WiFi and panoramic... Ubytování Hotel Schweizerhof Pontresina se nachází ve městě Pontresina (Švýcarsko - Grisons). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 054 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Chesa Travogl

8,4

Apartment Chesa Travogl

Ubytování (Apartmán) Apartment Chesa Travogl. Apartment Chesa Travogl is set in Pontresina. Complimentary WiFi is offered throughout the property and private parking is available on site. Ubytování Apartment Chesa Travogl se nachází ve městě Pontresina (Švýcarsko - Grisons). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 265 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chesa Truoch - Pontresina

8,2

Chesa Truoch - Pontresina

Ubytování (Apartmán) Chesa Truoch - Pontresina. Located in Pontresina in the Grisons region, Chesa Truoch - Pontresina features a balcony and mountain views. Ubytování Chesa Truoch - Pontresina se nachází ve městě Pontresina (Švýcarsko - Grisons). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 775 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Chesa Corvatsch

7,9

Apartment Chesa Corvatsch

Ubytování (Apartmán) Apartment Chesa Corvatsch. Situated in Pontresina, Apartment Chesa Corvatsch features accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Apartment Chesa Corvatsch se nachází ve městě Pontresina (Švýcarsko - Grisons). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 279 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chesa Pitz Alv - Pontresina

7,7

Chesa Pitz Alv - Pontresina

Ubytování (Apartmány) Chesa Pitz Alv - Pontresina. Chesa Pitz Alv - Pontresina has mountain views, free WiFi and free private parking, situated in Pontresina. The accommodation features a sauna. Ubytování Chesa Pitz Alv - Pontresina se nachází ve městě Pontresina (Švýcarsko - Grisons). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 273 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Chesa Piz Cotschen

7,4

Apartment Chesa Piz Cotschen

Ubytování (Apartmán) Apartment Chesa Piz Cotschen. Situated in Pontresina in the Grisons region, Apartment Chesa Piz Cotschen is a 3-star property boasting free WiFi. Ubytování Apartment Chesa Piz Cotschen se nachází ve městě Pontresina (Švýcarsko - Grisons). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 705 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chesa Flora - Pontresina

Chesa Flora - Pontresina

Ubytování (Apartmán) Chesa Flora - Pontresina. Featuring a garden and a terrace, Chesa Flora - Pontresina features accommodation in Pontresina with free WiFi and mountain views. Ubytování Chesa Flora - Pontresina se nachází ve městě Pontresina (Švýcarsko - Grisons). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 946 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chesa Süls Ers

Chesa Süls Ers

Ubytování (Apartmán) Chesa Süls Ers. Located in Pontresina in the Grisons region, Chesa Süls Ers has a garden. Ubytování Chesa Süls Ers se nachází ve městě Pontresina (Švýcarsko - Grisons). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 795 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chesa Blais

Chesa Blais

Ubytování (Apartmán) Chesa Blais. Located in Pontresina, 5 km from the Marguns Celerina Cable Car, Chesa Blais is a self-catering accommodation with free WiFi access and a balcony with... Ubytování Chesa Blais se nachází ve městě Pontresina (Švýcarsko - Grisons). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 384 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chesa papaver 2

Chesa papaver 2

Ubytování (Prázdninový dům) Chesa papaver 2. Chesa papaver 2 is set in Pontresina and offers a casino and a terrace. This holiday home features a garden and free private parking. Ubytování Chesa papaver 2 se nachází ve městě Pontresina (Švýcarsko - Grisons).

Chesa Randurel

Chesa Randurel

Ubytování (Apartmán) Chesa Randurel. Set in Pontresina in the Grisons region, Chesa Randurel has a balcony and river views. Ubytování Chesa Randurel se nachází ve městě Pontresina (Švýcarsko - Grisons). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 998 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Chesa Misaun

Apartment Chesa Misaun

Ubytování (Apartmán) Apartment Chesa Misaun. Offering free WiFi and mountain views, Apartment Chesa Misaun is an accommodation located in Pontresina. Ubytování Apartment Chesa Misaun se nachází ve městě Pontresina (Švýcarsko - Grisons). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 300 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Chesa Vadret 12

Apartment Chesa Vadret 12

Ubytování (Apartmán) Apartment Chesa Vadret 12. Set in Pontresina in the Grisons region, Apartment Chesa Vadret 12 is a 4-star property boasting free WiFi. Ubytování Apartment Chesa Vadret 12 se nachází ve městě Pontresina (Švýcarsko - Grisons).

Ruhige Maisonette Dachwohnung mit Blick ins Grüne

Ruhige Maisonette Dachwohnung mit Blick ins Grüne

Ubytování (Apartmán) Ruhige Maisonette Dachwohnung mit Blick ins Grüne. Located in Pontresina in the Grisons region, Ruhige Maisonette Dachwohnung mit Blick ins Grüne has a garden. Ubytování Ruhige Maisonette Dachwohnung mit Blick ins Grüne se nachází ve městě Pontresina (Švýcarsko - Grisons).

Murinella

Murinella

Ubytování (Apartmán) Murinella. Located in Pontresina in the Grisons region, Murinella features a patio and garden views. Ubytování Murinella se nachází ve městě Pontresina (Švýcarsko - Grisons). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 880 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chesa Prüveda

Chesa Prüveda

Ubytování (Apartmán) Chesa Prüveda. Set in Pontresina in the Grisons region, Chesa Prüveda has a balcony and river views. Ubytování Chesa Prüveda se nachází ve městě Pontresina (Švýcarsko - Grisons). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 498 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chesa Tschuetta

Chesa Tschuetta

Ubytování (Apartmán) Chesa Tschuetta. Located in Pontresina in the Grisons region, Chesa Tschuetta features a patio and mountain views. Private parking is available on site. Ubytování Chesa Tschuetta se nachází ve městě Pontresina (Švýcarsko - Grisons). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 756 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chesa Striun Eidenbenz

Chesa Striun Eidenbenz

Ubytování (Apartmán) Chesa Striun Eidenbenz. Chesa Striun Eidenbenz is set in Pontresina and offers a garden, a casino and barbecue facilities. Ubytování Chesa Striun Eidenbenz se nachází ve městě Pontresina (Švýcarsko - Grisons). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 983 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Pontresina

Město Pontresina se nachází na území země Švýcarsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 69 hotelů a ubytování ve městě Pontresina.