Hledat

Ubytování

Ubytování město Playa de Palma

Ve městě Playa de Palma (Španělsko) máme celkem 90 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Playa de Palma

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Playa de Palma

Apartaments Delfin

9,7

Apartaments Delfin

Ubytování (Apartmány) Apartaments Delfin. Apartamentos Delfín se nachází přímo u pláže v letovisku Can Pastilla. Ubytování Apartaments Delfin se nachází ve městě Playa de Palma (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 643 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Posada d' Es Molí

9,5

Posada d' Es Molí

Ubytování (Hotel) Posada d' Es Molí. Posada d'Es Moli v Playa de Palma se nachází na Mallorce, na poklidném místě jen 3 km od pláže, a nabízí skvělé místo na dovolenou pro dospělé hosty. Ubytování Posada d' Es Molí se nachází ve městě Playa de Palma (Španělsko - Mallorca).

Hipotels Gran Playa de Palma

9,4

Hipotels Gran Playa de Palma

Ubytování (Hotel) Hipotels Gran Playa de Palma. Hipotels Gran Playa de Palma je moderní hotel situovaný v letovisku Playa de Palma, 2 km od Aqualandu El Arenal. Ubytování Hipotels Gran Playa de Palma se nachází ve městě Playa de Palma (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 835 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hipotels Playa de Palma Palace&Spa

9,3

Hipotels Playa de Palma Palace&Spa

Ubytování (Hotel) Hipotels Playa de Palma Palace&Spa. Hipotels Playa de Palma Palace&Spa se nachází v letovisku Playa de Palma a nabízí zahradu, terasu, venkovní bazén, wellness centrum a bezplatné Wi-Fi ve... Ubytování Hipotels Playa de Palma Palace&Spa se nachází ve městě Playa de Palma (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 930 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Isabel

9,3

Villa Isabel

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Isabel. Located in Platja de Palma, Villa Isabel holiday home offers a private garden and a furnished terrace with barbecue facilities 300 metres from Can Pastilla... Ubytování Villa Isabel se nachází ve městě Playa de Palma (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 033 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Myseahouse Flamingo - Adults Only 4* Sup

9,2

Myseahouse Flamingo - Adults Only 4* Sup

Ubytování (Hotel) Myseahouse Flamingo - Adults Only 4* Sup. Hotel Flamingo - Adults Only 4 * Sup se stojí na pobřeží ve městě Playa de Palma. Nabízí dva venkovní bazény s výhledem na moře. Ubytování Myseahouse Flamingo - Adults Only 4* Sup se nachází ve městě Playa de Palma (Španělsko - Mallorca).

Iberostar Selection Llaut Palma

9,1

Iberostar Selection Llaut Palma

Ubytování (Hotel) Iberostar Selection Llaut Palma. Iberostar Selection Llaut Palma se nachází v Playa de Palma. Nabízí venkovní bazén, sluneční terasu, wellness centrum, vířivku, bar a soukromé parkoviště. Ubytování Iberostar Selection Llaut Palma se nachází ve městě Playa de Palma (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 297 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Negresco - Adults Only

9,1

Hotel Negresco - Adults Only

Ubytování (Hotel) Hotel Negresco - Adults Only. Hotel Negresco se nachází na pobřeží letoviska Playa de Palma a nabízí venkovní bazén. Pokoje mají klimatizaci a úplný nebo částečný výhled na moře. Ubytování Hotel Negresco - Adults Only se nachází ve městě Playa de Palma (Španělsko - Mallorca).

Iberostar Selection Playa de Palma

9

Iberostar Selection Playa de Palma

Ubytování (Hotel) Iberostar Selection Playa de Palma. Iberostar Playa de Palma se nachází u pláže v letovisku Playa de Palma, v blízkostí možností nočního vyžití a jen 5 minut jízdy od letiště Palma. Ubytování Iberostar Selection Playa de Palma se nachází ve městě Playa de Palma (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 042 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Iberostar Bahía de Palma - Adults Only

9

Iberostar Bahía de Palma - Adults Only

Ubytování (Hotel) Iberostar Bahía de Palma - Adults Only. Hotel Iberostar Bahia de Palma - Adults Only se nachází jen 20 metrů od dlouhé písečné pláže. Ubytování Iberostar Bahía de Palma - Adults Only se nachází ve městě Playa de Palma (Španělsko - Mallorca).

Hotel Riu Concordia

9

Hotel Riu Concordia

Ubytování (Hotel) Hotel Riu Concordia. Hotel Riu Concordia se nachází ve městě Palma de Mallorca, 11 km od přístavu Palma. Ubytování Hotel Riu Concordia se nachází ve městě Playa de Palma (Španělsko - Mallorca).

Apartamentos Tres Torres

9

Apartamentos Tres Torres

Ubytování (Apartmány) Apartamentos Tres Torres. Apartamentos Tres Torres jsou situovány u venkovního bazénu a zahrad, pouhých 200 metrů od pláže Playa de Palma na Mallorce. Ubytování Apartamentos Tres Torres se nachází ve městě Playa de Palma (Španělsko - Mallorca).

HSM Hotel Golden Playa

8,9

HSM Hotel Golden Playa

Ubytování (Hotel) HSM Hotel Golden Playa. Hotel Golden Playa se nachází vedle pláže a promenády v letovisku Playa de Palma. Nabízí pokoje s balkonem, venkovní bazén a wellness centrum. Ubytování HSM Hotel Golden Playa se nachází ve městě Playa de Palma (Španělsko - Mallorca).

Grupotel Playa de Palma Suites & Spa

8,9

Grupotel Playa de Palma Suites & Spa

Ubytování (Hotel) Grupotel Playa de Palma Suites & Spa. Tento atraktivní hotel se nachází pouhých 5 minut chůze od pláže Bahía de Palma a nabízí velký bazén a luxusní lázně. Ubytování Grupotel Playa de Palma Suites & Spa se nachází ve městě Playa de Palma (Španělsko - Mallorca).

Pure Salt Garonda - Adults Only

8,9

Pure Salt Garonda - Adults Only

Ubytování (Hotel) Pure Salt Garonda - Adults Only. Pětihvězdičkový hotel Pure Salt Garonda určený pouze pro dospělé se nachází na pobřeží Playa de Palma, 6,5 km od letiště Son Sant Joan. Ubytování Pure Salt Garonda - Adults Only se nachází ve městě Playa de Palma (Španělsko - Mallorca).

Hotel Paradiso Garden

8,9

Hotel Paradiso Garden

Ubytování (Hotel) Hotel Paradiso Garden. Hotel Paradiso Garden se nachází na klidném místě letoviska Playa de Palma, 200 metrů od pláže, a nabízí bezplatné wellness s krytým bazénem, saunou,... Ubytování Hotel Paradiso Garden se nachází ve městě Playa de Palma (Španělsko - Mallorca).

AYA Seahotel

8,8

AYA Seahotel

Ubytování (Hotel) AYA Seahotel. Tento hotel vhodný pro rodiny se nachází u pláže Playa de Palma. Kolem hotelu rostou palmy a jeho součástí je upravená zahrada a venkovní bazén. Ubytování AYA Seahotel se nachází ve městě Playa de Palma (Španělsko - Mallorca).

Iberostar Cristina

8,8

Iberostar Cristina

Ubytování (Hotel) Iberostar Cristina. Hotel Iberostar Cristina je obklopen borovicemi a nachází se pouhých 100 metrů od pláže v letovisku Playa de Palma. Ubytování Iberostar Cristina se nachází ve městě Playa de Palma (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 454 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Houm Plaza Son Rigo

8,7

Houm Plaza Son Rigo

Ubytování (Aparthotel) Houm Plaza Son Rigo. Houm Plaza Son Rigo se nachází 100 metrů od pláže v Playa de Palma. Nabízí kryté i venkovní bazény, saunu a posilovnu. Ubytování Houm Plaza Son Rigo se nachází ve městě Playa de Palma (Španělsko - Mallorca).

Hotel Luxor

8,7

Hotel Luxor

Ubytování (Hotel) Hotel Luxor. Hotel Luxor se nachází v klidné oblasti Las Maravillas v oblíbeném letovisku Playa de Palma, 200 metrů od pláže, a nabízí venkovní bazén, 1 brouzdací bazén... Ubytování Hotel Luxor se nachází ve městě Playa de Palma (Španělsko - Mallorca).

Grupotel Acapulco Playa - Adults Only

8,7

Grupotel Acapulco Playa - Adults Only

Ubytování (Hotel) Grupotel Acapulco Playa - Adults Only. Grupotel Acapulco Playa - Adults Only se nachází na pláži Palya de Palma, 6 km od letiště Palma a nabízí vyhřívaný krytý bazén, venkovní bazén s vířivkou,... Ubytování Grupotel Acapulco Playa - Adults Only se nachází ve městě Playa de Palma (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 401 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Playa Golf

8,7

Hotel Playa Golf

Ubytování (Hotel) Hotel Playa Golf. Hotel Playa Golf se nachází na pláži Playa de Palma, 10 minut autem od města Palma. Ubytování Hotel Playa Golf se nachází ve městě Playa de Palma (Španělsko - Mallorca).

HM Balanguera Beach - Adults Only

8,6

HM Balanguera Beach - Adults Only

Ubytování (Hotel) HM Balanguera Beach - Adults Only. Hotel HM Balanguera Beach se nachází jen několik metrů od známé pláže Playa de Palma, 5 km od letiště Aeropuerto de Palma, a představuje ideální zázemí,... Ubytování HM Balanguera Beach - Adults Only se nachází ve městě Playa de Palma (Španělsko - Mallorca).

Myseahouse Neptuno

8,6

Myseahouse Neptuno

Ubytování (Hotel) Myseahouse Neptuno. Tento hotel se nachází na krásném místě na Mallorce, přímo u pláže Playa de Palma. Nabízí 2 venkovní bazény s výhledem na třpytící se Středozemní moře. Ubytování Myseahouse Neptuno se nachází ve městě Playa de Palma (Španělsko - Mallorca).

tent Capi Playa

8,6

tent Capi Playa

Ubytování (Hotel) tent Capi Playa. Tento hotel v centru letoviska Playa de Palma stojí 140 metrů od pláže. Nabízí venkovní bazén a klimatizované ubytování se soukromým balkonem. Ubytování tent Capi Playa se nachází ve městě Playa de Palma (Španělsko - Mallorca).

Apartamentos Jade

8,6

Apartamentos Jade

Ubytování (Apartmány) Apartamentos Jade. Tyto moderní apartmány se nacházejí v živé části ostrova Palma, 150 metrů od pláže Palma, a jsou ideální pro strávení prosluněné rodinné dovolené na... Ubytování Apartamentos Jade se nachází ve městě Playa de Palma (Španělsko - Mallorca).

Hotel Obelisco

8,5

Hotel Obelisco

Ubytování (Hotel) Hotel Obelisco. Hotel Obelisco se nachází v Playa de Palma, 200 metrů od pláže. Nabízí ubytování s balkonem, restauraci, posilovnu, krytý bazén a venkovní bazén. Ubytování Hotel Obelisco se nachází ve městě Playa de Palma (Španělsko - Mallorca).

Hotel Pamplona

8,5

Hotel Pamplona

Ubytování (Hotel) Hotel Pamplona. Hotel Pamplona je vzdálený 100 metrů od pláže Playa de Palma a 5 minut jízdy od letiště v Palmě. Ubytování Hotel Pamplona se nachází ve městě Playa de Palma (Španělsko - Mallorca).

Hotel Principe

8,5

Hotel Principe

Ubytování (Hotel) Hotel Principe. Hotel Principe je vzdálený 2 minuty chůze od pláže Palma Beach v letovisku Palma de Mallorca. Ubytování Hotel Principe se nachází ve městě Playa de Palma (Španělsko - Mallorca).

Hotel Caballero

8,5

Hotel Caballero

Ubytování (Hotel) Hotel Caballero. Hotel Caballero stojí jen kousek od dlouhé a rozlehlé písečné pláže. Je dobře vybavený pro zábavnou rodinnou dovolenou na slunci a na pláži. Ubytování Hotel Caballero se nachází ve městě Playa de Palma (Španělsko - Mallorca).

Aparthotel Fontanellas Playa

8,5

Aparthotel Fontanellas Playa

Ubytování (Aparthotel) Aparthotel Fontanellas Playa. Aparthotel Fontanellas Playa se nachází na pláži v centru letoviska Playa de Palma a nabízí moderní ubytování s TV s plochou obrazovkou, výhled na pláž,... Ubytování Aparthotel Fontanellas Playa se nachází ve městě Playa de Palma (Španělsko - Mallorca).

Hotel Playa Grande - Adults Only

8,5

Hotel Playa Grande - Adults Only

Ubytování (Hotel) Hotel Playa Grande - Adults Only. Hotel se nachází na pěší zóně s přístupem k pláži Playa de Palma vzdálené jen 20 metrů od hotelu. Ubytování Hotel Playa Grande - Adults Only se nachází ve městě Playa de Palma (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 204 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Leman Hotel y Apartamentos

8,4

Leman Hotel y Apartamentos

Ubytování (Hotel) Leman Hotel y Apartamentos. Leman Hotel y Apartamentos features a restaurant, seasonal outdoor swimming pool, a fitness centre and bar in Playa de Palma. Ubytování Leman Hotel y Apartamentos se nachází ve městě Playa de Palma (Španělsko - Mallorca).

Hotel Coral

8,4

Hotel Coral

Ubytování (Hotel) Hotel Coral. Hotel Coral se nachází v centru Las Maravillas, pouhých 100 metrů od pláže. Ubytování Hotel Coral se nachází ve městě Playa de Palma (Španělsko - Mallorca).

HM Ayron Park

8,4

HM Ayron Park

Ubytování (Hotel) HM Ayron Park. Tento hotel s výhledem na pláž se nachází ve výhodné lokalitě v letovisku Playa de Palma na Malorce, jen několik minut jízdy autem od letiště, a je... Ubytování HM Ayron Park se nachází ve městě Playa de Palma (Španělsko - Mallorca).

Grupotel Orient

8,4

Grupotel Orient

Ubytování (Hotel) Grupotel Orient. Grupotel Orient se nachází v klidné oblasti, pouhých 500 metrů od pláže Playa de Palma na Mallorce. Ubytování Grupotel Orient se nachází ve městě Playa de Palma (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 537 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Maravillas

8,4

Villa Maravillas

Ubytování (Vila) Villa Maravillas. Ubytování se nachází v letovisku Playa de Palma, Villa Maravillas nabízí ubytování se soukromým bazénem. Ubytování Villa Maravillas se nachází ve městě Playa de Palma (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 16 770 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Seasun Aniram

8,3

Hotel Seasun Aniram

Ubytování (Hotel) Hotel Seasun Aniram. Hotel Seasun Aniram se nachází v Playa de Palma. Nabízí sezónní venkovní bazén, bar, výhled na moře, restauraci, bar, pokojovou službu a ve všech... Ubytování Hotel Seasun Aniram se nachází ve městě Playa de Palma (Španělsko - Mallorca).

Houm Villa Nets

8,3

Houm Villa Nets

Ubytování (Vila) Houm Villa Nets. Offering access to 3 outdoor pools and a spa centre, Villa Houm is located in Playa de Palma, 5 minutes’ walk from the beach. Ubytování Houm Villa Nets se nachází ve městě Playa de Palma (Španělsko - Mallorca).

Hotel Hispania

8,3

Hotel Hispania

Ubytování (Hotel) Hotel Hispania. Hotel Hispania se nachází u pláže Playa de Palma na Mallorce a nabízí venkovní bazén obklopený zahradou a sluneční terasou. Ubytování Hotel Hispania se nachází ve městě Playa de Palma (Španělsko - Mallorca).

THB Maria Isabel - Adults Only

8,3

THB Maria Isabel - Adults Only

Ubytování (Hotel) THB Maria Isabel - Adults Only. THB Maria Isabel se nachází 400 metrů od pláže Palma. Nabízí venkovní bazén a wellness centrum s krytým bazénem a saunou. Ubytování THB Maria Isabel - Adults Only se nachází ve městě Playa de Palma (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 260 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Occidental Playa de Palma

8,3

Occidental Playa de Palma

Ubytování (Hotel) Occidental Playa de Palma. Occidental Playa de Palma (dříve Barceló Pueblo Park) nabízí plně vybavené cyklistické centrum, venkovní bazén a wellness/fittness centrum. Ubytování Occidental Playa de Palma se nachází ve městě Playa de Palma (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 491 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Timor

8,3

Hotel Timor

Ubytování (Hotel) Hotel Timor. Čtyřhvězdičkový Hotel Timor je situovaný 150 metrů od pláže v letovisku Playa de Palma. Ubytování Hotel Timor se nachází ve městě Playa de Palma (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 344 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Vista Odin

8,2

Hotel Vista Odin

Ubytování (Hotel) Hotel Vista Odin. Hotel Vista Odin se nachází v letovisku Playa de Palma a nabízí turistické informace a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Hotel Vista Odin se nachází ve městě Playa de Palma (Španělsko - Mallorca).

Grupotel Taurus Park

8,2

Grupotel Taurus Park

Ubytování (Hotel) Grupotel Taurus Park. Grupotel Taurus Park se nachází 500 metrů od pláže v letovisku Playa de Palma. Ubytování Grupotel Taurus Park se nachází ve městě Playa de Palma (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 380 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

HM Tropical

8,2

HM Tropical

Ubytování (Hotel) HM Tropical. Hotel HM Tropical se nachází u pláže Palma a nabízí venkovní bazén i nepřetržitě otevřenou recepci. Pokoje jsou klimatizované a mají soukromý balkon. Ubytování HM Tropical se nachází ve městě Playa de Palma (Španělsko - Mallorca).

Villa Matias

8,1

Villa Matias

Ubytování (Vila) Villa Matias. Set in Playa de Palma, 600 metres from a sandy beach, Villa Matias offers a 4-bedroom villa with an outdoor pool, a large, furnished terrace and a barbecue... Ubytování Villa Matias se nachází ve městě Playa de Palma (Španělsko - Mallorca).

Hotel Cosmopolitan

8,1

Hotel Cosmopolitan

Ubytování (Hotel) Hotel Cosmopolitan. Hotel Cosmopolitan, obklopený palmami, leží 500 metrů od pláže Palma a nabízí venkovní bazén, bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách a minigolfové hřiště. Ubytování Hotel Cosmopolitan se nachází ve městě Playa de Palma (Španělsko - Mallorca).

Hostal Playa de Palma

8,1

Hostal Playa de Palma

Ubytování (Penzion) Hostal Playa de Palma. Tento penzion se nachází jen 100 metrů od pláže Playa de Palma, méně než 10 minut autem od letiště v Palmě. Ubytování Hostal Playa de Palma se nachází ve městě Playa de Palma (Španělsko - Mallorca).

Cook's Club Palma Beach

8

Cook's Club Palma Beach

Ubytování (Hotel) Cook's Club Palma Beach. Cook's Club Palma Beach se nachází v pulzujícím letovisku Playa de Palma na Mallorce, 400 metrů od pláže S’Arenal. Ubytování Cook's Club Palma Beach se nachází ve městě Playa de Palma (Španělsko - Mallorca).

Hotel Pabisa Chico

8

Hotel Pabisa Chico

Ubytování (Hotel) Hotel Pabisa Chico. Hotel Pabisa Chico se nachází v letovisku Playa de Palma, 700 metrů od nočního klubu Mega Park, a nabízí pokoje s klimatizací. Všechny pokoje mají balkon. Ubytování Hotel Pabisa Chico se nachází ve městě Playa de Palma (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 861 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Playa de Palma

Město Playa de Palma se nachází na území země Španělsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 90 hotelů a ubytování ve městě Playa de Palma.