Hledat

Ubytování

Ubytování město Playa de Palma

Ve městě Playa de Palma (Španělsko) máme celkem 90 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Playa de Palma

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Playa de Palma

Apartaments Delfin

9,7

Apartaments Delfin

Ubytování (Apartmány) Apartaments Delfin. Apartamentos Delfín se nachází přímo u pláže v letovisku Can Pastilla. Ubytování Apartaments Delfin se nachází ve městě Playa de Palma (Španělsko - Mallorca).

Hipotels Gran Playa de Palma

9,4

Hipotels Gran Playa de Palma

Ubytování (Hotel) Hipotels Gran Playa de Palma. Hipotels Gran Playa de Palma je moderní hotel situovaný v letovisku Playa de Palma, 2 km od Aqualandu El Arenal. Ubytování Hipotels Gran Playa de Palma se nachází ve městě Playa de Palma (Španělsko - Mallorca).

Hipotels Playa de Palma Palace&Spa

9,3

Hipotels Playa de Palma Palace&Spa

Ubytování (Hotel) Hipotels Playa de Palma Palace&Spa. Hipotels Playa de Palma Palace&Spa se nachází v letovisku Playa de Palma a nabízí zahradu, terasu, venkovní bazén, wellness centrum a bezplatné Wi-Fi ve... Ubytování Hipotels Playa de Palma Palace&Spa se nachází ve městě Playa de Palma (Španělsko - Mallorca).

Villa Isabel

9,3

Villa Isabel

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Isabel. Located in Platja de Palma, Villa Isabel holiday home offers a private garden and a furnished terrace with barbecue facilities 300 metres from Can Pastilla... Ubytování Villa Isabel se nachází ve městě Playa de Palma (Španělsko - Mallorca).

Iberostar Selection Llaut Palma

9,1

Iberostar Selection Llaut Palma

Ubytování (Hotel) Iberostar Selection Llaut Palma. Iberostar Selection Llaut Palma se nachází v Playa de Palma. Nabízí venkovní bazén, sluneční terasu, wellness centrum, vířivku, bar a soukromé parkoviště. Ubytování Iberostar Selection Llaut Palma se nachází ve městě Playa de Palma (Španělsko - Mallorca).

Iberostar Selection Playa de Palma

9

Iberostar Selection Playa de Palma

Ubytování (Hotel) Iberostar Selection Playa de Palma. Iberostar Playa de Palma se nachází u pláže v letovisku Playa de Palma, v blízkostí možností nočního vyžití a jen 5 minut jízdy od letiště Palma. Ubytování Iberostar Selection Playa de Palma se nachází ve městě Playa de Palma (Španělsko - Mallorca).

Iberostar Cristina

8,8

Iberostar Cristina

Ubytování (Hotel) Iberostar Cristina. Hotel Iberostar Cristina je obklopen borovicemi a nachází se pouhých 100 metrů od pláže v letovisku Playa de Palma. Ubytování Iberostar Cristina se nachází ve městě Playa de Palma (Španělsko - Mallorca).

Grupotel Acapulco Playa - Adults Only

8,7

Grupotel Acapulco Playa - Adults Only

Ubytování (Hotel) Grupotel Acapulco Playa - Adults Only. Grupotel Acapulco Playa - Adults Only se nachází na pláži Palya de Palma, 6 km od letiště Palma a nabízí vyhřívaný krytý bazén, venkovní bazén s vířivkou,... Ubytování Grupotel Acapulco Playa - Adults Only se nachází ve městě Playa de Palma (Španělsko - Mallorca).

Hotel Playa Grande - Adults Only

8,5

Hotel Playa Grande - Adults Only

Ubytování (Hotel) Hotel Playa Grande - Adults Only. Hotel se nachází na pěší zóně s přístupem k pláži Playa de Palma vzdálené jen 20 metrů od hotelu. Ubytování Hotel Playa Grande - Adults Only se nachází ve městě Playa de Palma (Španělsko - Mallorca).

Villa Maravillas

8,4

Villa Maravillas

Ubytování (Vila) Villa Maravillas. Ubytování se nachází v letovisku Playa de Palma, Villa Maravillas nabízí ubytování se soukromým bazénem. Ubytování Villa Maravillas se nachází ve městě Playa de Palma (Španělsko - Mallorca).

Grupotel Orient

8,4

Grupotel Orient

Ubytování (Hotel) Grupotel Orient. Grupotel Orient se nachází v klidné oblasti, pouhých 500 metrů od pláže Playa de Palma na Mallorce. Ubytování Grupotel Orient se nachází ve městě Playa de Palma (Španělsko - Mallorca).

THB Maria Isabel - Adults Only

8,3

THB Maria Isabel - Adults Only

Ubytování (Hotel) THB Maria Isabel - Adults Only. THB Maria Isabel se nachází 400 metrů od pláže Palma. Nabízí venkovní bazén a wellness centrum s krytým bazénem a saunou. Ubytování THB Maria Isabel - Adults Only se nachází ve městě Playa de Palma (Španělsko - Mallorca).

Occidental Playa de Palma

8,3

Occidental Playa de Palma

Ubytování (Hotel) Occidental Playa de Palma. Occidental Playa de Palma (dříve Barceló Pueblo Park) nabízí plně vybavené cyklistické centrum, venkovní bazén a wellness/fittness centrum. Ubytování Occidental Playa de Palma se nachází ve městě Playa de Palma (Španělsko - Mallorca).

Hotel Timor

8,3

Hotel Timor

Ubytování (Hotel) Hotel Timor. Čtyřhvězdičkový Hotel Timor je situovaný 150 metrů od pláže v letovisku Playa de Palma. Ubytování Hotel Timor se nachází ve městě Playa de Palma (Španělsko - Mallorca).

Grupotel Taurus Park

8,2

Grupotel Taurus Park

Ubytování (Hotel) Grupotel Taurus Park. Grupotel Taurus Park se nachází 500 metrů od pláže v letovisku Playa de Palma. Ubytování Grupotel Taurus Park se nachází ve městě Playa de Palma (Španělsko - Mallorca).

Hotel Pabisa Chico

8

Hotel Pabisa Chico

Ubytování (Hotel) Hotel Pabisa Chico. Hotel Pabisa Chico se nachází v letovisku Playa de Palma, 700 metrů od nočního klubu Mega Park, a nabízí pokoje s klimatizací. Všechny pokoje mají balkon. Ubytování Hotel Pabisa Chico se nachází ve městě Playa de Palma (Španělsko - Mallorca).

Ubytování ve městě Playa de Palma

Město Playa de Palma se nachází na území země Španělsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 90 hotelů a ubytování ve městě Playa de Palma.