Hledat

Ubytování

Ubytování město Playa de Muro

Ve městě Playa de Muro (Španělsko) máme celkem 134 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Playa de Muro

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Playa de Muro

Ca Na Capellá

9,6

Ca Na Capellá

Ubytování (Prázdninový dům) Ca Na Capellá. Situated just 150 metres from Es Comu Beach, Ca Na Capellá features accommodation in Playa de Muro with access to a shared lounge, a garden, as well as a... Ubytování Ca Na Capellá se nachází ve městě Playa de Muro (Španělsko - Mallorca).

Villa Sirenes

9,5

Villa Sirenes

Ubytování (Vila) Villa Sirenes. Located in Playa de Muro, this air-conditioned villa features a terrace with pool views. Ubytování Villa Sirenes se nachází ve městě Playa de Muro (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 545 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Grupotel Parc Natural & Spa

9,3

Grupotel Parc Natural & Spa

Ubytování (Hotel) Grupotel Parc Natural & Spa. Grupotel Parc Natural & Spa se nachází uprostřed nádherné přírodní rezervace S'Albufera a nabízí výhled na záliv Alcudia. Ubytování Grupotel Parc Natural & Spa se nachází ve městě Playa de Muro (Španělsko - Mallorca).

Villa Gran Familia

9,2

Villa Gran Familia

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Gran Familia. Villa Gran Familia se nachází v Playa de Muro, 48 km od města Palma de Mallorca. Nabízí výhled na hory. Ubytování Villa Gran Familia se nachází ve městě Playa de Muro (Španělsko - Mallorca).

Iberostar Playa de Muro

9

Iberostar Playa de Muro

Ubytování (Hotel) Iberostar Playa de Muro. Iberostar Playa de Muro se nachází na výborném místě s výhledem na pláž Playa de Muro, 100 metrů od přírodní rezervace Albufera. Ubytování Iberostar Playa de Muro se nachází ve městě Playa de Muro (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 809 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Iberostar Selection Playa de Muro Village

8,9

Iberostar Selection Playa de Muro Village

Ubytování (Hotel) Iberostar Selection Playa de Muro Village. Iberostar Selection Playa de Muro Village je velký rezort v letovisku Platja de Muro, který se nachází 200 metrů od přírodní rezervace S'Albufera. Ubytování Iberostar Selection Playa de Muro Village se nachází ve městě Playa de Muro (Španělsko - Mallorca).

Prinsotel La Dorada - 4* Sup

8,9

Prinsotel La Dorada - 4* Sup

Ubytování (Aparthotel) Prinsotel La Dorada - 4* Sup. Prinsotel La Dorada se nachází v sousedství přírodní rezervace Albufera na Mallorce, 200 metrů od pláží v zátoce Alcudia. Ubytování Prinsotel La Dorada - 4* Sup se nachází ve městě Playa de Muro (Španělsko - Mallorca).

Playa Esperanza Resort

8,9

Playa Esperanza Resort

Ubytování (Aparthotel) Playa Esperanza Resort. Playa Esperanza je hotel situovaný u pláže Muro. Stojí v zahradách s výměrou 60 000 m² a otevírá se z něho překrásný výhled na moře. Ubytování Playa Esperanza Resort se nachází ve městě Playa de Muro (Španělsko - Mallorca).

VIVA Blue & Spa

8,9

VIVA Blue & Spa

Ubytování (Aparthotel) VIVA Blue & Spa. Tento sezónní aparthotel se nachází 200 metrů od pláže Playa de Muro, vedle přírodní rezervace S'Albufera v severní Mallorce. Ubytování VIVA Blue & Spa se nachází ve městě Playa de Muro (Španělsko - Mallorca).

Mar Hotels Playa de Muro Suites

8,9

Mar Hotels Playa de Muro Suites

Ubytování (Hotel) Mar Hotels Playa de Muro Suites. Tento hotel se nachází v Alcudii, pouhých 150 metrů od místních nádherných pláží. Nabízí venkovní bazén, u kterého si lze vychutnat koktejl ve stínu palem. Ubytování Mar Hotels Playa de Muro Suites se nachází ve městě Playa de Muro (Španělsko - Mallorca).

Iberostar Alcudia Park

8,9

Iberostar Alcudia Park

Ubytování (Hotel) Iberostar Alcudia Park. Moderní hotel Iberostar Alcudia Park se nachází na pláži Muro uprostřed pobřeží zálivu Alcudia. Ubytování Iberostar Alcudia Park se nachází ve městě Playa de Muro (Španělsko - Mallorca).

Muro Beach House

8,8

Muro Beach House

Ubytování (Prázdninový dům) Muro Beach House. Located in Playa de Muro, within 1.7 km of Playa de Muro Beach, Muro Beach House offers accommodation with free WiFi, air conditioning and a garden. Ubytování Muro Beach House se nachází ve městě Playa de Muro (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 569 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Grupotel Amapola - All Inclusive

8,8

Grupotel Amapola - All Inclusive

Ubytování (Hotel) Grupotel Amapola - All Inclusive. Tento elegantní hotel vhodný pro rodiny stojí u jezera, jen 500 metrů od pláže. Nabízí velký venkovní bazén a tenisový kurt. Ubytování Grupotel Amapola - All Inclusive se nachází ve městě Playa de Muro (Španělsko - Mallorca).

Las Gaviotas Suites Hotel & Spa

8,8

Las Gaviotas Suites Hotel & Spa

Ubytování (Hotel) Las Gaviotas Suites Hotel & Spa. Designový Las Gaviotas Suites Hotel & Spa se nachází jen 100 metrů od pláže Playa del Muro na Mallorce, uprostřed zahrady o rozloze 15 000 m² s venkovními... Ubytování Las Gaviotas Suites Hotel & Spa se nachází ve městě Playa de Muro (Španělsko - Mallorca).

Iberostar Albufera Playa

8,8

Iberostar Albufera Playa

Ubytování (Hotel) Iberostar Albufera Playa. Tento stylový hotel se nachází u pláže letoviska Playa de Muro a nabízí elegantní pokoje s klimatizací a zařízeným balkonem, tenisový kurt, 2 kurty na... Ubytování Iberostar Albufera Playa se nachází ve městě Playa de Muro (Španělsko - Mallorca).

Valentin Playa de Muro

8,8

Valentin Playa de Muro

Ubytování (Rezort) Valentin Playa de Muro. Tento komplex bungalovů je obklopený borovicemi a nachází se 250 metrů od pláže. Ubytování Valentin Playa de Muro se nachází ve městě Playa de Muro (Španělsko - Mallorca).

Grupotel Natura Playa

8,8

Grupotel Natura Playa

Ubytování (Hotel) Grupotel Natura Playa. Grupotel Natura Playa se nachází v letovisku Playa de Muro. Nabízí restauraci, bar, zahradu a terasu. Ubytování Grupotel Natura Playa se nachází ve městě Playa de Muro (Španělsko - Mallorca).

Grupotel Los Principes & Spa

8,6

Grupotel Los Principes & Spa

Ubytování (Hotel) Grupotel Los Principes & Spa. Los Principes & Spa se nachází v krásných zahradách. Ubytování Grupotel Los Principes & Spa se nachází ve městě Playa de Muro (Španělsko - Mallorca).

BQ Alcudia Sun Village

8,6

BQ Alcudia Sun Village

Ubytování (Rezort) BQ Alcudia Sun Village. BQ Alcudia Sun Village se nachází v letovisku Playa de Muro na Mallorce, 650 metrů od pláže, a nabízí bazény, restaurace a zábavní program. Ubytování BQ Alcudia Sun Village se nachází ve městě Playa de Muro (Španělsko - Mallorca).

Js Alcudi-Mar

8,5

Js Alcudi-Mar

Ubytování (Rezort) Js Alcudi-Mar. Js Alcudi-Mar se nachází necelých 100 metrů od pláže Playa de Muro a nabízí klimatizované pokoje s balkonem. Ubytování Js Alcudi-Mar se nachází ve městě Playa de Muro (Španělsko - Mallorca).

TUI BLUE Alcudia Pins

8,5

TUI BLUE Alcudia Pins

Ubytování (Aparthotel) TUI BLUE Alcudia Pins. TUI BLUE Alcudia Pins se nachází u pláže v letovisku Playa de Muro, 1,4 km od pláže Platja de Muro - Es Comú. Nabízí restauraci, bar a zahradu. Ubytování TUI BLUE Alcudia Pins se nachází ve městě Playa de Muro (Španělsko - Mallorca).

Iberostar Albufera Park

8,5

Iberostar Albufera Park

Ubytování (Hotel) Iberostar Albufera Park. Iberostar Albufera Park se nachází 100 metrů od přírodní rezervace Albufera a nabízí bezplatné vysokorychlostní Wi-Fi ve všech prostorách, bazén v... Ubytování Iberostar Albufera Park se nachází ve městě Playa de Muro (Španělsko - Mallorca).

Universal Aparthotel Elisa

8,5

Universal Aparthotel Elisa

Ubytování (Aparthotel) Universal Aparthotel Elisa. Universal Aparthotel Elisa se nachází poblíž národního parku S’Albufera a 400 metrů od pláží letoviska Alcudia. Ubytování Universal Aparthotel Elisa se nachází ve městě Playa de Muro (Španělsko - Mallorca).

Aparthotel Ses Fotges

8,4

Aparthotel Ses Fotges

Ubytování (Aparthotel) Aparthotel Ses Fotges. Aparthotel Ses Fotges se nachází 100 metrů od pláže Playa de Muro a nabízí restauraci, sezónní venkovní bazén, bar a zahradu. Ubytování Aparthotel Ses Fotges se nachází ve městě Playa de Muro (Španělsko - Mallorca).

HSM Lago Park Apartments

8,4

HSM Lago Park Apartments

Ubytování (Aparthotel) HSM Lago Park Apartments. HSM Lago Park se nachází v letovisku Playa de Muro, 150 metrů od písečné pláže. Nabízí klimatizované apartmány a studia s balkonem a venkovní bazén. Ubytování HSM Lago Park Apartments se nachází ve městě Playa de Muro (Španělsko - Mallorca).

Eix Lagotel Holiday Resort

8,3

Eix Lagotel Holiday Resort

Ubytování (Aparthotel) Eix Lagotel Holiday Resort. Mallorský komplex Eix Lagotel Holiday Resort stojí uprostřed zahrady na břehu jezera a sousedí s přírodní rezervací S'Abulfera. Ubytování Eix Lagotel Holiday Resort se nachází ve městě Playa de Muro (Španělsko - Mallorca).

Zafiro Bahia

8,3

Zafiro Bahia

Ubytování (Aparthotel) Zafiro Bahia. Aparthotel Zafiro Bahia se nachází na severním pobřeží Mallorky a nabízí bazény, rozlehlé zahrady, zdarma dostupné Wi-Fi a výhled na moře a na pláž Playa... Ubytování Zafiro Bahia se nachází ve městě Playa de Muro (Španělsko - Mallorca).

Grupotel Alcudia Suite

8,2

Grupotel Alcudia Suite

Ubytování (Aparthotel) Grupotel Alcudia Suite. Grupotel Alcudia Suite se nachází v zálivu Alcudia na Mallorce, 200 metrů od pláže Playa de Muro. Ubytování Grupotel Alcudia Suite se nachází ve městě Playa de Muro (Španělsko - Mallorca).

Mar Blava House

8,2

Mar Blava House

Ubytování (Chata) Mar Blava House. Featuring a spacious terrace and garden with outdoor dining area and barbecue facilities, Mar Blava House is located in Playa de Muro in Mallorca, just 200... Ubytování Mar Blava House se nachází ve městě Playa de Muro (Španělsko - Mallorca).

YourHouse Buguemvillea 9

8,2

YourHouse Buguemvillea 9

Ubytování (Apartmán) YourHouse Buguemvillea 9. Set in Playa de Muro, a few steps from Playa de Muro Beach, YourHouse Buguemvillea 9 offers air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování YourHouse Buguemvillea 9 se nachází ve městě Playa de Muro (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 575 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Be Live Collection Palace de Muro

8,1

Be Live Collection Palace de Muro

Ubytování (Hotel) Be Live Collection Palace de Muro. Be Live Collection Palace de Muro se nachází pár metrů od pláže Playa de Muro, odkud se můžete kochat výhledem na Středozemní moře. Ubytování Be Live Collection Palace de Muro se nachází ve městě Playa de Muro (Španělsko - Mallorca).

Verdera

8,1

Verdera

Ubytování (Chata) Verdera. Set in a residential area less than 5 minutes' walk from the beach, Verdera is located in Playa de Muro. Free WiFi access is available in this holiday... Ubytování Verdera se nachází ve městě Playa de Muro (Španělsko - Mallorca).

Garden Holiday Village - Adults Only

7,9

Garden Holiday Village - Adults Only

Ubytování (Hotel) Garden Holiday Village - Adults Only. Garden Holiday Village – Adults Only je ideální pro romantickou dovolenou. Ubytování Garden Holiday Village - Adults Only se nachází ve městě Playa de Muro (Španělsko - Mallorca).

Roc Continental Park Hotel & Apartments

7,6

Roc Continental Park Hotel & Apartments

Ubytování (Aparthotel) Roc Continental Park Hotel & Apartments. Hotel Roc Continental Park se nachází pouhých 200 metrů od pláže Playa de Muro. Nabízí venkovní bazén a bazén pro děti. Ubytování Roc Continental Park Hotel & Apartments se nachází ve městě Playa de Muro (Španělsko - Mallorca).

Beach Villa Carmen

7

Beach Villa Carmen

Ubytování (Vila) Beach Villa Carmen. Boasting a garden, Beach Villa Carmen features accommodation in Playa de Muro with free WiFi and pool views. Ubytování Beach Villa Carmen se nachází ve městě Playa de Muro (Španělsko - Mallorca).

Chalet Villa Margarita

Chalet Villa Margarita

Ubytování (Chata) Chalet Villa Margarita. Chalet Villa Margarita is set in Playa de Muro, 500 metres from Playa de Muro Beach, in an area where hiking can be enjoyed. Ubytování Chalet Villa Margarita se nachází ve městě Playa de Muro (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 653 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa EDEN A and B next to the beach

Villa EDEN A and B next to the beach

Ubytování (Vily) Villa EDEN A and B next to the beach. Located within 600 metres of Playa de Muro Beach in Playa de Muro, Villa EDEN A and B next to the beach provides accommodation with free WiFi and seating... Ubytování Villa EDEN A and B next to the beach se nachází ve městě Playa de Muro (Španělsko - Mallorca).

Quic

Quic

Ubytování (Chata) Quic. Quic is located in Playa de Muro and offers a garden and barbecue facilities. Ubytování Quic se nachází ve městě Playa de Muro (Španělsko - Mallorca).

Villa REUS ALCUDIA

Villa REUS ALCUDIA

Ubytování (Vila) Villa REUS ALCUDIA. REUS is a villa in Playa de Muro with access to a garden and a terrace. The air-conditioned accommodation is 48 km from Palma de Mallorca. Ubytování Villa REUS ALCUDIA se nachází ve městě Playa de Muro (Španělsko - Mallorca).

Villa Natura Park House at Platja de Muro Beach

Villa Natura Park House at Platja de Muro Beach

Ubytování (Vila) Villa Natura Park House at Platja de Muro Beach. Villa Natura Park House at Platja de Muro Beach is a villa situated 20 meters from Playa de Muro in the Majorca Region and 48 km from Palma de Mallorca. Ubytování Villa Natura Park House at Platja de Muro Beach se nachází ve městě Playa de Muro (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 572 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Platja de Muro Holiday Home Sleeps 8 with Pool Air Con and WiFi

Platja de Muro Holiday Home Sleeps 8 with Pool Air Con and WiFi

Ubytování (Prázdninový dům) Platja de Muro Holiday Home Sleeps 8 with Pool Air Con and WiFi. Platja de Muro Holiday Home Sleeps 8 with Pool Air Con and WiFi is located in Playa de Muro and has a private pool, a kitchen and pool views. Ubytování Platja de Muro Holiday Home Sleeps 8 with Pool Air Con and WiFi se nachází ve městě Playa de Muro (Španělsko - Mallorca).

Platja de Muro Holiday Home Sleeps 4 with Pool Air Con and WiFi

Platja de Muro Holiday Home Sleeps 4 with Pool Air Con and WiFi

Ubytování (Prázdninový dům) Platja de Muro Holiday Home Sleeps 4 with Pool Air Con and WiFi. Boasting air-conditioned accommodation with a private pool, pool view and a terrace, Platja de Muro Holiday Home Sleeps 4 with Pool Air Con and WiFi is set... Ubytování Platja de Muro Holiday Home Sleeps 4 with Pool Air Con and WiFi se nachází ve městě Playa de Muro (Španělsko - Mallorca).

Platja de Muro 158649

Platja de Muro 158649

Ubytování (Apartmán) Platja de Muro 158649. Set in Playa de Muro, within 500 metres of Playa de Muro Beach, Platja de Muro 158649 offers accommodation with free WiFi, air conditioning and a garden. Ubytování Platja de Muro 158649 se nachází ve městě Playa de Muro (Španělsko - Mallorca).

Playa de Muro - 266031

Playa de Muro - 266031

Ubytování (Prázdninový dům) Playa de Muro - 266031. Playa de Muro - 266031 is located in Playa de Muro, 80 metres from Playa de Muro Beach, in an area where fishing can be enjoyed. Ubytování Playa de Muro - 266031 se nachází ve městě Playa de Muro (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 185 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Playa de Muro Villa Sleeps 7 Pool Air Con WiFi

Playa de Muro Villa Sleeps 7 Pool Air Con WiFi

Ubytování (Vila) Playa de Muro Villa Sleeps 7 Pool Air Con WiFi. Boasting air-conditioned accommodation with a private pool, Playa de Muro Villa Sleeps 7 Pool Air Con WiFi is situated in Playa de Muro. Ubytování Playa de Muro Villa Sleeps 7 Pool Air Con WiFi se nachází ve městě Playa de Muro (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 218 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Playa de Muro Villa Sleeps 6 with Air Con and WiFi

Playa de Muro Villa Sleeps 6 with Air Con and WiFi

Ubytování (Vila) Playa de Muro Villa Sleeps 6 with Air Con and WiFi. Playa de Muro Villa Sleeps 6 with Air Con and WiFi is set in Playa de Muro and offers a garden and barbecue facilities. Ubytování Playa de Muro Villa Sleeps 6 with Air Con and WiFi se nachází ve městě Playa de Muro (Španělsko - Mallorca).

Playa de Muro Villa Sleeps 6 Pool Air Con WiFi

Playa de Muro Villa Sleeps 6 Pool Air Con WiFi

Ubytování (Vila) Playa de Muro Villa Sleeps 6 Pool Air Con WiFi. Featuring an outdoor pool and pool views, Playa de Muro Villa Sleeps 6 Pool Air Con WiFi is set in Playa de Muro. Ubytování Playa de Muro Villa Sleeps 6 Pool Air Con WiFi se nachází ve městě Playa de Muro (Španělsko - Mallorca).

Playa de Muro Holiday Home Sleeps 5 with Pool Air Con and WiFi

Playa de Muro Holiday Home Sleeps 5 with Pool Air Con and WiFi

Ubytování (Prázdninový dům) Playa de Muro Holiday Home Sleeps 5 with Pool Air Con and WiFi. Featuring an outdoor pool and pool views, Playa de Muro Holiday Home Sleeps 5 with Pool Air Con and WiFi is located in Playa de Muro. Ubytování Playa de Muro Holiday Home Sleeps 5 with Pool Air Con and WiFi se nachází ve městě Playa de Muro (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 341 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa CANTA Alcudia

Villa CANTA Alcudia

Ubytování (Prázdninový dům) Villa CANTA Alcudia. Located in Playa de Muro, within 1.5 km of Playa de Muro Beach, Villa CANTA Alcudia offers accommodation with free WiFi, air conditioning and a terrace. Ubytování Villa CANTA Alcudia se nachází ve městě Playa de Muro (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 082 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Francina ID:52964

Casa Francina ID:52964

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Francina ID:52964. Casa Francina ID:52964 is situated in Playa de Muro and has a private pool, a kitchen and pool views. Ubytování Casa Francina ID:52964 se nachází ve městě Playa de Muro (Španělsko - Mallorca).

Apartment Buganvilla

Apartment Buganvilla

Ubytování (Apartmán) Apartment Buganvilla. Set in Playa de Muro, just 600 metres from Playa de Muro Beach, Apartment Buganvilla offers accommodation with free WiFi. Ubytování Apartment Buganvilla se nachází ve městě Playa de Muro (Španělsko - Mallorca).

Ubytování ve městě Playa de Muro

Město Playa de Muro se nachází na území země Španělsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 134 hotelů a ubytování ve městě Playa de Muro.