Hledat

Ubytování

Ubytování město Pinzolo

Ve městě Pinzolo (Itálie) máme celkem 122 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Pinzolo

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Pinzolo

Attic Campiglio Style 7

10

Attic Campiglio Style 7

Ubytování (Apartmán) Attic Campiglio Style 7. Attic Campiglio Style 7 se nachází v Pinzolu v regionu Trentino Alto Adige a nabízí balkon. 31 km od města Riva del Garda. Ubytování Attic Campiglio Style 7 se nachází ve městě Pinzolo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamento Adamello Presanella

10

Appartamento Adamello Presanella

Ubytování (Apartmány) Appartamento Adamello Presanella. Appartamento Adamello Presanella se nachází v Pinzolu. Ubytování Appartamento Adamello Presanella se nachází ve městě Pinzolo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Lux Apartment Pinzolo Top Class 1

10

Lux Apartment Pinzolo Top Class 1

Ubytování (Apartmán) Lux Apartment Pinzolo Top Class 1. Lux Apartment Pinzolo Top Class 1 se nachází v Pinzolu v regionu Trentino Alto Adige a nabízí terasu a výhled na město. Ubytování Lux Apartment Pinzolo Top Class 1 se nachází ve městě Pinzolo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Nido del Brenta

10

Nido del Brenta

Ubytování (Apartmán) Nido del Brenta. Nido del Brenta se nachází v Madonna di Campiglio a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Nido del Brenta se nachází ve městě Pinzolo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ciasa Fatati

10

Ciasa Fatati

Ubytování (Apartmány) Ciasa Fatati. Ciasa Fatati se nachází v Pinzolu. Nabízí terasu, neplacené soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Ciasa Fatati se nachází ve městě Pinzolo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Lovely apt in Pinzolo Val Rendena 6

10

Lovely apt in Pinzolo Val Rendena 6

UbytováníLovely apt in Pinzolo Val Rendena 6. Lovely apt in Pinzolo Val Rendena 6 offers accommodation in Pinzolo, 50 km from Varone Waterfall. Ubytování Lovely apt in Pinzolo Val Rendena 6 se nachází ve městě Pinzolo (Itálie - Trentino Alto Adige).

B&B Casa il sasso

9,9

B&B Casa il sasso

UbytováníB&B Casa il sasso. B&B Casa il sasso se nachází v Pinzolu v regionu Trentino Alto Adige a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování B&B Casa il sasso se nachází ve městě Pinzolo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Chalet Mountain Plaza - Apt Garden

9,7

Chalet Mountain Plaza - Apt Garden

Ubytování (Apartmán) Chalet Mountain Plaza - Apt Garden. Chalet Mountain Plaza - Apt Garden se nachází v Pinzolu a nabízí vířivku. Ubytování Chalet Mountain Plaza - Apt Garden se nachází ve městě Pinzolo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Lefay Resort & SPA Dolomiti

9,6

Lefay Resort & SPA Dolomiti

Ubytování (Hotel) Lefay Resort & SPA Dolomiti. Hotel Lefay Resort & SPA Dolomiti se nachází v městečku Pinzolo, 400 metrů od stanice lanovky Pinzolo-Prà Rodont, a nabízí zahradu, bar, sdílený lounge a... Ubytování Lefay Resort & SPA Dolomiti se nachází ve městě Pinzolo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Chalet Mountain Plaza - Apt Homewood

9,5

Chalet Mountain Plaza - Apt Homewood

Ubytování (Apartmán) Chalet Mountain Plaza - Apt Homewood. Chalet Mountain Plaza - Apt Homewood se nachází v Pinzolu v regionu Trentino Alto Adige a nabízí balkon a výhled do zahrady. Ubytování Chalet Mountain Plaza - Apt Homewood se nachází ve městě Pinzolo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Pimont Alpine Chalet

9,5

Pimont Alpine Chalet

Ubytování (Chata) Pimont Alpine Chalet. Pimont Alpine Chalet se nachází v Madonna di Campiglio a nabízí restauraci, pokojovou službu a výhled na hory. Ubytování Pimont Alpine Chalet se nachází ve městě Pinzolo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Pinzolo, grazioso appartamento, wellness a 100 metri

9,5

Pinzolo, grazioso appartamento, wellness a 100 metri

UbytováníPinzolo, grazioso appartamento, wellness a 100 metri. Pinzolo, grazioso appartamento, wellness a 100 metri se nachází v Pinzolu. Tento apartmán má zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Pinzolo, grazioso appartamento, wellness a 100 metri se nachází ve městě Pinzolo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Ruina

9,5

Residence Ruina

UbytováníResidence Ruina. Residence Ruina se nachází v Pinzolu. Na místě je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Residence Ruina se nachází ve městě Pinzolo (Itálie - Trentino Alto Adige).

La Mansarda di Emma

9,5

La Mansarda di Emma

Ubytování (Apartmán) La Mansarda di Emma. La Mansarda di Emma se nachází v Pinzolu a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování La Mansarda di Emma se nachází ve městě Pinzolo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Chalet Mountain Plaza - Apt Greenvalley

9,5

Chalet Mountain Plaza - Apt Greenvalley

Ubytování (Apartmán) Chalet Mountain Plaza - Apt Greenvalley. Chalet Mountain Plaza - Apt Greenvalley se nachází v Pinzolu v regionu Trentino Alto Adige a nabízí balkon a výhled do zahrady. Ubytování Chalet Mountain Plaza - Apt Greenvalley se nachází ve městě Pinzolo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa al Sole Apt. 2

9,4

Casa al Sole Apt. 2

Ubytování (Apartmán) Casa al Sole Apt. 2. Nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Casa al Sole Apt. 2 se nachází v Pinzolu. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Casa al Sole Apt. 2 se nachází ve městě Pinzolo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Garni San Lorenzo

9,4

Garni San Lorenzo

Ubytování (Hotel) Garni San Lorenzo. Rodinný Garni San Lorenzo se nachází v centru Pinzola a nabízí moderně zařízené pokoje s TV s plochou obrazovkou a snídani s domácími koláči a vejci. Ubytování Garni San Lorenzo se nachází ve městě Pinzolo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Villa Verde B&B

9,4

Villa Verde B&B

Ubytování (Bed and breakfast) Villa Verde B&B. Villa Verde B&B se nachází v Pinzolu a nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Villa Verde B&B se nachází ve městě Pinzolo (Itálie - Trentino Alto Adige).

La Mansarda di nonna Delfa

9,3

La Mansarda di nonna Delfa

Ubytování (Apartmán) La Mansarda di nonna Delfa. La Mansarda di nonna Delfa se nachází v Pinzolu v regionu Trentino Alto Adige a nabízí balkon a výhled do zahrady. 49 km od jezera Molveno. Ubytování La Mansarda di nonna Delfa se nachází ve městě Pinzolo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Salvaterra Affittacamere

9,3

Casa Salvaterra Affittacamere

Ubytování (Penzion) Casa Salvaterra Affittacamere. Casa Salvaterra Affittacamere se nachází v Pinzolu, 600 metrů od lanovky Pinzolo-Prà Rodont, a nabízí zahradu. Penzion nabízí lyžárnu a úschovnu zavazadel. Ubytování Casa Salvaterra Affittacamere se nachází ve městě Pinzolo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Isabel

9,3

Isabel

Ubytování (Apartmán) Isabel. Isabel se nachází v Pinzolu. 49 km od jezera Molveno. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Isabel se nachází ve městě Pinzolo (Itálie - Trentino Alto Adige).

021 Attico Quadrilocale, Pinzolo

9,3

021 Attico Quadrilocale, Pinzolo

Ubytování (Apartmán) 021 Attico Quadrilocale, Pinzolo. Pinzolo se nachází v Pinzolu v regionu Trentino Alto Adige, 021 Attico Quadrilocale, a nabízí balkon a výhled na hory. Do Limone sul Garda je to 39 km. Ubytování 021 Attico Quadrilocale, Pinzolo se nachází ve městě Pinzolo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa al Sole Apt. 3

9,3

Casa al Sole Apt. 3

Ubytování (Apartmán) Casa al Sole Apt. 3. Casa al Sole Apt. 3 se nachází v Pinzolu. Nabízí terasu, neplacené soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Casa al Sole Apt. 3 se nachází ve městě Pinzolo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa al Sole Apt 1

9,2

Casa al Sole Apt 1

Ubytování (Apartmán) Casa al Sole Apt 1. Casa al Sole Apt 1 se nachází asi 49 km od jezera Molveno a nabízí ubytování s balkonem, kávovarem a výhledem na město. Ubytování Casa al Sole Apt 1 se nachází ve městě Pinzolo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Dalbon Chistè

9,2

Casa Dalbon Chistè

Ubytování (Apartmán) Casa Dalbon Chistè. Casa Dalbon Chistè se nachází v Pinzolu v regionu Trentino Alto Adige a nabízí zahradu. Molveno je vzdálené 16 km. Ubytování Casa Dalbon Chistè se nachází ve městě Pinzolo (Itálie - Trentino Alto Adige).

HOTEL La Locanda

9,2

HOTEL La Locanda

Ubytování (Hotel) HOTEL La Locanda. HOTEL La Locanda se nachází v centru známého horského letoviska Pinzolo a nabízí bezplatné parkování a prostorné pokoje s bezplatným Wi-Fi. Ubytování HOTEL La Locanda se nachází ve městě Pinzolo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Sillia Appartamenti

9,2

Sillia Appartamenti

Ubytování (Apartmány) Sillia Appartamenti. Sillia Appartamenti se nachází v klidné oblasti v centru Pinzola, pouhých 150 metrů od lanovky. Ubytování Sillia Appartamenti se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Ferrari

9,2

Hotel Ferrari

Ubytování (Hotel) Hotel Ferrari. Hotel Ferrari stojí jen 1 km od sjezdovek v horském středisku Pinzolo a pár kroků od centra a nabízí neplacené soukromé parkoviště a pokoje s výhledem na... Ubytování Hotel Ferrari se nachází ve městě Pinzolo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Natalie

9,2

Casa Natalie

UbytováníCasa Natalie. Casa Natalie se nachází v Pinzolu a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a zahradou s grilem a výhledem na hory. Ubytování Casa Natalie se nachází ve městě Pinzolo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Pinzolo Wellness Apartament

9,1

Pinzolo Wellness Apartament

Ubytování (Apartmán) Pinzolo Wellness Apartament. Pinzolo Wellness Apartament se nachází v Pinzolu a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Pinzolo Wellness Apartament se nachází ve městě Pinzolo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamento Adamello 14

9,1

Appartamento Adamello 14

Ubytování (Apartmán) Appartamento Adamello 14. Appartamento Adamello 14 se nachází v Pinzolu a nabízí gril. Ubytování Appartamento Adamello 14 se nachází ve městě Pinzolo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Affitto a Pinzolo

9,1

Affitto a Pinzolo

Ubytování (Prázdninové domy) Affitto a Pinzolo. Affitto a Pinzolo se nachází v Madonna di Campiglio. Výhled směřuje do zahrady a na hory. Ubytování Affitto a Pinzolo se nachází ve městě Pinzolo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamento

9,1

Appartamento

Ubytování (Aparthotel) Appartamento. Appartamento in Madonna di Campiglio nabízí výhled do zahrady, restauraci, bar, sdílený lounge, zahradu a přímý přístup na sjezdovku. Ubytování Appartamento se nachází ve městě Pinzolo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Cristina

9,1

Hotel Cristina

Ubytování (Hotel) Hotel Cristina. Hotel Cristina se nachází ve městě Pinzolo a nabízí wellness centrum s krytým bazénem, parní saunou a saunou. Ubytování Hotel Cristina se nachází ve městě Pinzolo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Luxury Exclusive Attic

9

Luxury Exclusive Attic

Ubytování (Apartmán) Luxury Exclusive Attic. Luxury Exclusive Attic se nachází v Pinzolu a nabízí terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Molveno je vzdálené 16 km. Ubytování Luxury Exclusive Attic se nachází ve městě Pinzolo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel La Palù

9

Hotel La Palù

Ubytování (Hotel) Hotel La Palù. Rodinný Hotel La Palù se nachází v centru Pinzola, 300 metrů od sjezdovek Pinzolo, a nabízí pokoje s balkonem, bar a lyžárnu. Ubytování Hotel La Palù se nachází ve městě Pinzolo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Doppia Suite Pinzolo by Holiday World

9

Doppia Suite Pinzolo by Holiday World

UbytováníDoppia Suite Pinzolo by Holiday World. Nido di Nardis by Holiday World se nachází v Pinzolu a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na město. Ubytování Doppia Suite Pinzolo by Holiday World se nachází ve městě Pinzolo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Attic Campiglio Style 6

9

Attic Campiglio Style 6

Ubytování (Apartmán) Attic Campiglio Style 6. Attic Campiglio Style 6 se nachází v Pinzolu v regionu Trentino Alto Adige a nabízí terasu. 16 km od Molvena. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Attic Campiglio Style 6 se nachází ve městě Pinzolo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamenti Viviani

9

Appartamenti Viviani

Ubytování (Apartmány) Appartamenti Viviani. Appartamenti Viviani se nachází v Pinzolu a nabízí ubytování s výhledem na hory, bezplatné půjčení jízdních kol, fitness centrum, zahradu a terasu. Ubytování Appartamenti Viviani se nachází ve městě Pinzolo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamento Adamello 11

9

Appartamento Adamello 11

Ubytování (Apartmán) Appartamento Adamello 11. Appartamento Adamello 11 se nachází v Pinzolu a nabízí gril. Na místě je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Appartamento Adamello 11 se nachází ve městě Pinzolo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamento Adamello 7

9

Appartamento Adamello 7

UbytováníAppartamento Adamello 7. Appartamento Adamello 7 se nachází v Pinzolu a nabízí gril. Ve všech prostorách je zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Appartamento Adamello 7 se nachází ve městě Pinzolo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Chalet Mountain Plaza - Apt Overland

9

Chalet Mountain Plaza - Apt Overland

Ubytování (Apartmán) Chalet Mountain Plaza - Apt Overland. Chalet Mountain Plaza - Apt Overland se nachází v Pinzolu v regionu Trentino Alto Adige a nabízí balkon a výhled do zahrady. Ubytování Chalet Mountain Plaza - Apt Overland se nachází ve městě Pinzolo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamento DOLOMIA vicino alle funivie

8,9

Appartamento DOLOMIA vicino alle funivie

Ubytování (Apartmán) Appartamento DOLOMIA vicino alle funivie. Appartamento DOLOMIA vicino alle funivie se nachází asi 50 km od jezera Molveno a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem na hory. Ubytování Appartamento DOLOMIA vicino alle funivie se nachází ve městě Pinzolo (Itálie - Trentino Alto Adige).

ROSENSUITE La Residenza del rosengarten

8,9

ROSENSUITE La Residenza del rosengarten

UbytováníROSENSUITE La Residenza del rosengarten. ROSENSUITE La Residenza del rosengarten se nachází v Pinzolu v regionu Trentino Alto Adige a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, neplaceným soukromým... Ubytování ROSENSUITE La Residenza del rosengarten se nachází ve městě Pinzolo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Dolomeet Boutique Hotel

8,9

Dolomeet Boutique Hotel

Ubytování (Hotel) Dolomeet Boutique Hotel. Dolomeet Boutique Hotel se nachází v centru Pinzola, 200 metrů od lyžařských vleků, a nabízí krásný výhled na Dolomity, možnost bezplatného půjčení... Ubytování Dolomeet Boutique Hotel se nachází ve městě Pinzolo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Alisea Home

8,9

Alisea Home

Ubytování (Prázdninový dům) Alisea Home. Alisea Home se nachází v Pinzolu a nabízí terasu. 16 km od Molvena. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Alisea Home se nachází ve městě Pinzolo (Itálie - Trentino Alto Adige).

hotel garni B&B Maffei

8,9

hotel garni B&B Maffei

Ubytování (Hotel) hotel garni B&B Maffei. Hotel garni B&B Maffei se nachází v Pinzolu, 50 km od jezera Molveno, a nabízí bar, pokoje, bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách a zahradu. Ubytování hotel garni B&B Maffei se nachází ve městě Pinzolo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Wanda

8,9

Hotel Wanda

Ubytování (Hotel) Hotel Wanda. Rodinný Hotel Wanda se nachází ve městě Pinzolo a nabízí bezplatné wellness centrum a prostornou zahradu. Ubytování Hotel Wanda se nachází ve městě Pinzolo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamento Baldino

8,8

Appartamento Baldino

Ubytování (Apartmány) Appartamento Baldino. Appartamento Baldino se nachází v Pinzolu a nabízí studio a apartmán. Wi-Fi je dostupné zdarma. Ubytování Appartamento Baldino se nachází ve městě Pinzolo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Beverly Hotel

8,8

Beverly Hotel

Ubytování (Hotel) Beverly Hotel. Čtyřhvězdičkový Beverly Hotel se nachází 50 metrů od centra města Pinzolo v národním parku Brenta. Ubytování Beverly Hotel se nachází ve městě Pinzolo (Itálie - Trentino Alto Adige).

PERNICI MOUNTAIN HOUSE

8,8

PERNICI MOUNTAIN HOUSE

Ubytování (Apartmány) PERNICI MOUNTAIN HOUSE. PERNICI MOUNTAIN HOUSE se nachází v Pinzolu a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na město. 49 km od jezera Molveno. Ubytování PERNICI MOUNTAIN HOUSE se nachází ve městě Pinzolo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Pinzolo

Město Pinzolo se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 122 hotelů a ubytování ve městě Pinzolo.