Hledat

Ubytování

Ubytování město Pina

Ve městě Pina (Španělsko) máme celkem 4 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Pina

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Pina

Can Rayo

10

Can Rayo

Ubytování (Vila) Can Rayo. Can Rayo se nachází v Pině a nabízí zahradu, soukromý bazén a výhled do zahrady. 17 km od letoviska El Arenal. Ubytování Can Rayo se nachází ve městě Pina (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 32 100 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Finca Pina

9,3

Finca Pina

Ubytování (Prázdninový dům) Finca Pina. Boasting an outdoor pool and mountain views, Finca Pina is situated in Pina. The air-conditioned accommodation is 46 km from Alcudia. Ubytování Finca Pina se nachází ve městě Pina (Španělsko - Mallorca).

Mallorca town house with terrace

8,2

Mallorca town house with terrace

Ubytování (Vila) Mallorca town house with terrace. Located in Pina in the Balearic Islands region, Mallorca town house with terrace has a balcony and city views. Ubytování Mallorca town house with terrace se nachází ve městě Pina (Španělsko - Mallorca).

Can Verd

Can Verd

Ubytování (Prázdninový dům) Can Verd. Featuring air-conditioned accommodation with a patio, Can Verd is located in Pina. Ubytování Can Verd se nachází ve městě Pina (Španělsko - Mallorca).

Sa Teulera de Pina

Sa Teulera de Pina

Ubytování (Chata) Sa Teulera de Pina. Sa Teulera de Pina se nachází ve městě Pina na Mallorce a nabízí zahradu. Klimatizované ubytování je vzdálené 19 km od letoviska El Arenal. Ubytování Sa Teulera de Pina se nachází ve městě Pina (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 804 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mallorca town house with terrace sleep 6pax - a48978

Mallorca town house with terrace sleep 6pax - a48978

Ubytování (Prázdninový dům) Mallorca town house with terrace sleep 6pax - a48978. Mallorca town house with terrace sleep 6pax - a48978 is set in Pina. This holiday home also has free WiFi. The holiday home comes with a flat-screen TV. Ubytování Mallorca town house with terrace sleep 6pax - a48978 se nachází ve městě Pina (Španělsko - Mallorca).

Can Biel

Can Biel

Ubytování (Chata) Can Biel. Can Biel se nachází v Pině a nabízí zahradu a gril. Chata má výhled do zahrady a je vzdálená 19 km od El Arenal. Ubytování Can Biel se nachází ve městě Pina (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 25 045 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Charming Villa with Pool in Algaida

Charming Villa with Pool in Algaida

Ubytování (Vila) Charming Villa with Pool in Algaida. Charming Villa with Pool in Algaida se nachází v obci Pina a nabízí zahradu a terasu. Vila má výhled do zahrady a je vzdálená 16 km od El Arenal. Ubytování Charming Villa with Pool in Algaida se nachází ve městě Pina (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 833 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Pina

Město Pina se nachází na území země Španělsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 4 hotelů a ubytování ve městě Pina.