Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Pilníkov

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Pilníkov

Statek pod lípou

9,6

Statek pod lípou

Ubytování (Penzion) Statek pod lípou. Statek pod lípou se nachází v obci Pilníkov. Nabízí bazén, Wi-Fi zdarma a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Statek pod lípou se nachází ve městě Pilníkov (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 901 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Statek pod lípou má celkové hodnocení 9,6. Pro Penzion Statek pod lípou momentálně evidujeme 95 recenzí.

Penzion U Skutilů

9,5

Penzion U Skutilů

Ubytování (Penzion) Penzion U Skutilů. Penzion U Skutilů se nachází v Pilníkově a nabízí tenisový kurt, zahradu, terasu, lyžárnu, bezplatné Wi-Fi a přepážku s turistickými informacemi, na které... Ubytování Penzion U Skutilů se nachází ve městě Pilníkov (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 644 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion U Skutilů má celkové hodnocení 9,5. Pro Penzion Penzion U Skutilů momentálně evidujeme 161 recenzí.

Pension 338

8,8

Pension 338

Ubytování (Penzion) Pension 338. Pension 338 se nachází v obci Pilníkov, 10 km od centra Trutnova. Nabízí zahradu s dětským hřištěm a zdarma Wi-Fi ve všech prostorách a soukromé... Ubytování Pension 338 se nachází ve městě Pilníkov (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 236 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Pension 338 má celkové hodnocení 8,8. Pro Penzion Pension 338 momentálně evidujeme 36 recenzí.

Holiday home Dolce I

Holiday home Dolce I

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Dolce I. Holiday home Dolce I is located in Pilníkov. The accommodation is 49 km from Špindlerův Mlýn. Ubytování Holiday home Dolce I se nachází ve městě Pilníkov (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 225 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Prázdninový dům Holiday home Dolce I nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.