Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Pilníkov

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Pilníkov

Statek pod lípou

9,6

Statek pod lípou

Ubytování (Penzion) Statek pod lípou. Statek pod lípou se nachází v obci Pilníkov. Nabízí bazén, Wi-Fi zdarma a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Statek pod lípou se nachází ve městě Pilníkov (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 901 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Statek pod lípou má celkové hodnocení 9,6. Pro Penzion Statek pod lípou momentálně evidujeme 95 recenzí.

Penzion U Skutilů

9,5

Penzion U Skutilů

Ubytování (Penzion) Penzion U Skutilů. Penzion U Skutilů se nachází v Pilníkově a nabízí tenisový kurt, zahradu, terasu, lyžárnu, bezplatné Wi-Fi a přepážku s turistickými informacemi, na které... Ubytování Penzion U Skutilů se nachází ve městě Pilníkov (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 644 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion U Skutilů má celkové hodnocení 9,5. Pro Penzion Penzion U Skutilů momentálně evidujeme 161 recenzí.

Pension 338

8,8

Pension 338

Ubytování (Penzion) Pension 338. Pension 338 se nachází v obci Pilníkov, 10 km od centra Trutnova. Nabízí zahradu s dětským hřištěm a zdarma Wi-Fi ve všech prostorách a soukromé... Ubytování Pension 338 se nachází ve městě Pilníkov (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 236 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Pension 338 má celkové hodnocení 8,8. Pro Penzion Pension 338 momentálně evidujeme 36 recenzí.

Krkonoše Apartman Pohoda

Krkonoše Apartman Pohoda

Ubytování (Apartmán) Krkonoše Apartman Pohoda. Krkonoše Apartman Pohoda is situated in Pilníkov and offers a garden, a tennis court and a terrace. Ubytování Krkonoše Apartman Pohoda se nachází ve městě Pilníkov (Česko - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 591 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday home Dolce I

Holiday home Dolce I

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Dolce I. Holiday home Dolce I is located in Pilníkov. The accommodation is 49 km from Špindlerův Mlýn. Ubytování Holiday home Dolce I se nachází ve městě Pilníkov (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 225 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Prázdninový dům Holiday home Dolce I nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.