Hledat

Ubytování

Ubytování město Pieve Tesino

Ve městě Pieve Tesino (Itálie) máme celkem 7 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Pieve Tesino

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Pieve Tesino

L' aurora

10

L' aurora

Ubytování (Apartmán) L' aurora. L' aurora se nachází v Pieve Tesino a nabízí terasu. Levico Terme je vzdálené 31 km a Trento 57 km. Ubytování L' aurora se nachází ve městě Pieve Tesino (Itálie - Trentino Alto Adige).

Maso Moretto

9,9

Maso Moretto

Ubytování (Apartmán) Maso Moretto. Maso Moretto se nachází v obci Pieve Tesino a nabízí zahradu a gril. 34 km od Moeny. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Maso Moretto se nachází ve městě Pieve Tesino (Itálie - Trentino Alto Adige).

Taxus Hostel

9

Taxus Hostel

Ubytování (Hostel) Taxus Hostel. Taxus Hostel se nachází v centru Pieve Tesino a nabízí pokoje s výhledem na hory a bezplatným Wi-Fi. Každé ráno se podává kontinentální snídaně. Ubytování Taxus Hostel se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamento Pieve

9

Appartamento Pieve

Ubytování (Apartmán) Appartamento Pieve. Appartamento Pieve se nachází v obci Pieve Tesino a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. 49 km od Alleghe. Ubytování Appartamento Pieve se nachází ve městě Pieve Tesino (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Maria

Casa Maria

Ubytování (Apartmány) Casa Maria. Casa Maria se nachází v obci Pieve Tesino v regionu Trentino Alto Adige a nabízí balkon a výhled do zahrady. Nabízí zahradu a neplacené soukromé... Ubytování Casa Maria se nachází ve městě Pieve Tesino (Itálie - Trentino Alto Adige).

BAITA ELIO - 022142-AT-010446

BAITA ELIO - 022142-AT-010446

Ubytování (Horské chaty) BAITA ELIO - 022142-AT-010446. BAITA ELIO - 022142-AT-010446 se nachází v Pieve Tesino a nabízí sdílený lounge. Je vzdálen 44 km od Canazei a nabízí neplacené soukromé parkoviště. Ubytování BAITA ELIO - 022142-AT-010446 se nachází ve městě Pieve Tesino (Itálie - Trentino Alto Adige).

Masetto Zanna

Masetto Zanna

Ubytování (Apartmány) Masetto Zanna. Masetto Zanna se nachází v Pieve Tesino. 42 km od jezera Lago di Levico. Apartmán má 2 ložnice, obývací pokoj, plně vybavenou kuchyň a 1 koupelnu. Ubytování Masetto Zanna se nachází ve městě Pieve Tesino (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Pieve Tesino

Město Pieve Tesino se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 7 hotelů a ubytování ve městě Pieve Tesino.