Hledat

Ubytování

Ubytování město Pfelders

Ve městě Pfelders (Itálie) máme celkem 14 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Pfelders

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Pfelders

Ferienhaus Maria Arnika

10

Ferienhaus Maria Arnika

Ubytování (Apartmán) Ferienhaus Maria Arnika. Ferienhaus Maria Arnika se nachází v obci Pfelders a nabízí ubytování s balkonem. Ubytování Ferienhaus Maria Arnika se nachází ve městě Pfelders (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Restaurant Rosmarie

9,7

Hotel Restaurant Rosmarie

Ubytování (Hotel) Hotel Restaurant Rosmarie. Pension Restaurant Rosmarie nabízí tenisový kurt a pokoje s terasou nebo balkonem. Ubytování Hotel Restaurant Rosmarie se nachází ve městě Pfelders (Itálie - Trentino Alto Adige).

Garni-Hotel Wiesental

9,3

Garni-Hotel Wiesental

Ubytování (Penzion) Garni-Hotel Wiesental. Penzion Garni-Hotel Wiesental se nachází vedle lyžařských vleků ve městě Pfelders, 11 km od Moos in Passeier, a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Ubytování Garni-Hotel Wiesental se nachází ve městě Pfelders (Itálie - Trentino Alto Adige).

Fewo Sonnenuntergang - Zeppichl

9,3

Fewo Sonnenuntergang - Zeppichl

Ubytování (Apartmán) Fewo Sonnenuntergang - Zeppichl. FeWo Sonnenuntergang - Zeppichl se nachází asi 35 km od Parco Maia a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem na hory. Ubytování Fewo Sonnenuntergang - Zeppichl se nachází ve městě Pfelders (Itálie - Trentino Alto Adige).

Petergut

9,2

Petergut

Ubytování (Apartmány) Petergut. Petergut se nachází ve městě Pfelders, 36 km od střelného prachu - Polveriera, a nabízí výhled na řeku, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Petergut se nachází ve městě Pfelders (Itálie - Trentino Alto Adige).

Thomashof

9,2

Thomashof

Ubytování (Farma) Thomashof. Thomashof se nachází 240 metrů od lyžařských vleků Gampen. Nabízí pokoje s výhledem na hory, bezplatné Wi-Fi a satelitní TV s plochou obrazovkou. Ubytování Thomashof se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ferienhaus Maria Edelweiss

8,5

Ferienhaus Maria Edelweiss

Ubytování (Apartmán) Ferienhaus Maria Edelweiss. Ferienhaus Maria Edelweiss se nachází v obci Pfelders v regionu Trentino Alto Adige a nabízí balkon. Ubytování Ferienhaus Maria Edelweiss se nachází ve městě Pfelders (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ferienhaus Maria Schneeglöcklein

8

Ferienhaus Maria Schneeglöcklein

Ubytování (Apartmán) Ferienhaus Maria Schneeglöcklein. Ferienhaus Maria SCHNEEGLÖCKLEIN se nachází v obci Pfelders v regionu Trentino Alto Adige a nabízí balkon a výhled na hory. Ubytování Ferienhaus Maria Schneeglöcklein se nachází ve městě Pfelders (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ferienhaus Maria Steinröserl

6

Ferienhaus Maria Steinröserl

Ubytování (Apartmán) Ferienhaus Maria Steinröserl. Ferienhaus Maria STEINRÖSERL se nachází v obci Pfelders v regionu Trentino Alto Adige a nabízí balkon a výhled na hory. Ubytování Ferienhaus Maria Steinröserl se nachází ve městě Pfelders (Itálie - Trentino Alto Adige).

Fewo Sonnenaufgang - Zeppichl

Fewo Sonnenaufgang - Zeppichl

Ubytování (Apartmán) Fewo Sonnenaufgang - Zeppichl. FeWo Sonnenaufgang - Zeppichl se nachází v Pfelders v regionu Trentino Alto Adige a nabízí balkon a výhled na hory. 15 km od Merana. Ubytování Fewo Sonnenaufgang - Zeppichl se nachází ve městě Pfelders (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ferienwohnung Edelweiss

Ferienwohnung Edelweiss

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung Edelweiss. Ferienwohnung Edelweiss nabízí ubytování s výhledem do zahrady, terasou a rychlovarnou konvicí, asi 36 km od střelného prachu - Polveriera. Ubytování Ferienwohnung Edelweiss se nachází ve městě Pfelders (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ferienwohnung Pfelders

Ferienwohnung Pfelders

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung Pfelders. Ferienwohnung Pfelders se nachází 36 km od střelného prachu - Polveriera a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Ubytování Ferienwohnung Pfelders se nachází ve městě Pfelders (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ferienwohnung Lazins

Ferienwohnung Lazins

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung Lazins. Ferienwohnung Lazins nabízí ubytování s výhledem do zahrady, terasou a rychlovarnou konvicí, asi 36 km od střelného prachu - Polveriera. Ubytování Ferienwohnung Lazins se nachází ve městě Pfelders (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Pfelders

Město Pfelders se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 14 hotelů a ubytování ve městě Pfelders.