Hledat

Ubytování

Ubytování město Petra

Ve městě Petra (Španělsko) máme celkem 68 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Petra

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Petra

Cas Padri Font

9,7

Cas Padri Font

Ubytování (Prázdninový dům) Cas Padri Font. Located in Petra in the Balearic Islands region, Cas Padri Font has a patio and city views. The air-conditioned accommodation is 30 km from Alcudia. Ubytování Cas Padri Font se nachází ve městě Petra (Španělsko - Mallorca).

Sa Creu d´en Vall

9,7

Sa Creu d´en Vall

Ubytování (Prázdninový dům) Sa Creu d´en Vall. Sa Creu d'en Vall se nachází ve městě Petra, 30 km od Alcudie, a nabízí klimatizované ubytování s vlastním bazénem, výhledem na bazén, patiem a neplaceným... Ubytování Sa Creu d´en Vall se nachází ve městě Petra (Španělsko - Mallorca).

CAN ROCA CASA CON ENCANTO

9,7

CAN ROCA CASA CON ENCANTO

Ubytování (Prázdninový dům) CAN ROCA CASA CON ENCANTO. CAN ROCA CASA CON ENCANTO se nachází v Petrě na Mallorce a nabízí terasu, výhled do zahrady a sdílený bazén. Ubytování CAN ROCA CASA CON ENCANTO se nachází ve městě Petra (Španělsko - Mallorca).

Can Roca

9,6

Can Roca

Ubytování (Prázdninový dům) Can Roca. Can Roca se nachází ve městě Petra, 49 km od města Palma de Mallorca, a nabízí klimatizované ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Can Roca se nachází ve městě Petra (Španělsko - Mallorca).

Agroturismo Son Burgues

9,6

Agroturismo Son Burgues

Ubytování (Hotel) Agroturismo Son Burgues. Tento venkovský dům se nachází na velkém pozemku v kopcích v centru Mallorky a nabízí atraktivní apartmány s bezplatným Wi-Fi a soukromou terasou a... Ubytování Agroturismo Son Burgues se nachází ve městě Petra (Španělsko - Mallorca).

Son Pusseta

9,6

Son Pusseta

Ubytování (Vila) Son Pusseta. Featuring a garden, an outdoor pool and mountain views, Son Pusseta is located in Petra. Ubytování Son Pusseta se nachází ve městě Petra (Španělsko - Mallorca).

Can Botellas

9,5

Can Botellas

Ubytování (Prázdninový dům) Can Botellas. Boasting a restaurant, a garden, and a terrace, Can Botellas provides accommodation in Petra with free WiFi and pool views. Ubytování Can Botellas se nachází ve městě Petra (Španělsko - Mallorca).

Agroturismo Son Sant Andreu

9,1

Agroturismo Son Sant Andreu

Ubytování (Farma) Agroturismo Son Sant Andreu. Agroturismo Son Sant Andreu se nachází ve městě Petra a nabízí bezplatné Wi-Fi, venkovní bazén, sluneční terasu a výhled na hory. Ubytování Agroturismo Son Sant Andreu se nachází ve městě Petra (Španělsko - Mallorca).

Casa Font-Fullana

9,1

Casa Font-Fullana

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Font-Fullana. Casa Font-Fullana se nachází v Petrě a nabízí ubytování se soukromým bazénem a bezplatným Wi-Fi. Nabízí výhled do zahrady a je vzdálen 48 km od El Arenal. Ubytování Casa Font-Fullana se nachází ve městě Petra (Španělsko - Mallorca).

Ermitans

9,1

Ermitans

Ubytování (Prázdninový dům) Ermitans. Ermitans is located in Petra and offers free bikes, a shared lounge and a garden. The accommodation is 30 km from Alcudia. Ubytování Ermitans se nachází ve městě Petra (Španělsko - Mallorca).

Agroturisme Son Torrat

8

Agroturisme Son Torrat

Ubytování (Venkovský dům) Agroturisme Son Torrat. Agroturisme Son Torrat se nachází v domě z 15. století na ostrově Mallorca a nabízí venkovní bazén a vířivku. Ubytování Agroturisme Son Torrat se nachází ve městě Petra (Španělsko - Mallorca).

Es convent holiday home

Es convent holiday home

Ubytování (Vila) Es convent holiday home. Es convent holiday home se nachází v Petrě na Mallorce a nabízí zahradu. Klimatizované ubytování je vzdálené 33 km od letoviska El Arenal. Ubytování Es convent holiday home se nachází ve městě Petra (Španělsko - Mallorca).

Finca Na Blanca

Finca Na Blanca

Ubytování (Prázdninový dům) Finca Na Blanca. Finca Na Blanca se nachází ve městě Petra a nabízí zahradu, soukromý bazén a výhled do zahrady. 20 km od Alcudie. Ubytování Finca Na Blanca se nachází ve městě Petra (Španělsko - Mallorca).

Villa Barbara in Petra

Villa Barbara in Petra

Ubytování (Vila) Villa Barbara in Petra. Located in Petra in the Majorca region, Villa Barbara in Petra features a garden. Ubytování Villa Barbara in Petra se nachází ve městě Petra (Španělsko - Mallorca).

Son Mieres -De Sa Font-

Son Mieres -De Sa Font-

Ubytování (Vila) Son Mieres -De Sa Font-. Son Mieres -De nabízí zahradu, venkovní bazén a výhled na bazén. Sa Font- se nachází ve městě Petra. Ubytování Son Mieres -De Sa Font- se nachází ve městě Petra (Španělsko - Mallorca).

Son Perxa Petra Villa 029

Son Perxa Petra Villa 029

Ubytování (Prázdninový dům) Son Perxa Petra Villa 029. Son Perxa Petra Villa 029 se nachází ve městě Petra a nabízí zahradu, soukromý bazén a výhled do zahrady. Ubytování Son Perxa Petra Villa 029 se nachází ve městě Petra (Španělsko - Mallorca).

VILLA SON CAPELLETA DE PETRA

VILLA SON CAPELLETA DE PETRA

Ubytování (Prázdninový dům) VILLA SON CAPELLETA DE PETRA. VILLA SON CAPELLETA DE PETRA is situated in Petra and offers free bikes, an outdoor swimming pool and a shared lounge. Ubytování VILLA SON CAPELLETA DE PETRA se nachází ve městě Petra (Španělsko - Mallorca).

Cozy Holiday Home in Petra Majorca with Private Pool

Cozy Holiday Home in Petra Majorca with Private Pool

Ubytování (Prázdninový dům) Cozy Holiday Home in Petra Majorca with Private Pool. Located in Petra, Cozy Holiday Home in Petra Majorca with Private Pool provides a private pool and free WiFi. The accommodation is 30 km from Alcudia. Ubytování Cozy Holiday Home in Petra Majorca with Private Pool se nachází ve městě Petra (Španělsko - Mallorca).

Can Casta

Can Casta

Ubytování (Prázdninový dům) Can Casta. Located in Petra, Can Casta provides a private pool and free WiFi. The accommodation is 27 km from Alcudia. Ubytování Can Casta se nachází ve městě Petra (Španělsko - Mallorca).

Luz de Luna

Luz de Luna

Ubytování (Vila) Luz de Luna. Situated in Petra, Luz de Luna features a private pool. Ubytování Luz de Luna se nachází ve městě Petra (Španělsko - Mallorca).

VILLA RURAL SA PLETA MALLORQUINA

VILLA RURAL SA PLETA MALLORQUINA

Ubytování (Prázdninový dům) VILLA RURAL SA PLETA MALLORQUINA. VILLA RURAL SA PLETA MALLORQUINA is located in Petra and offers free bikes, an outdoor swimming pool and a garden. Ubytování VILLA RURAL SA PLETA MALLORQUINA se nachází ve městě Petra (Španělsko - Mallorca).

Country House Horlandis

Country House Horlandis

Ubytování (Prázdninový dům) Country House Horlandis. Featuring a garden, private pool and pool views, Country House Horlandis is set in Petra. Ubytování Country House Horlandis se nachází ve městě Petra (Španělsko - Mallorca).

Sa Pleta Villa Petra 027

Sa Pleta Villa Petra 027

Ubytování (Prázdninový dům) Sa Pleta Villa Petra 027. Sa Pleta Villa Petra 027 se nachází ve městě Petra a nabízí zahradu, soukromý bazén a výhled do zahrady. Ubytování Sa Pleta Villa Petra 027 se nachází ve městě Petra (Španělsko - Mallorca).

YourHouse Sa Cova

YourHouse Sa Cova

Ubytování (Prázdninový dům) YourHouse Sa Cova. YourHouse Sa Cova se nachází v Petrě na Mallorce a nabízí zahradu. K dispozici je bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování YourHouse Sa Cova se nachází ve městě Petra (Španělsko - Mallorca).

Villeta SON MARCH

Villeta SON MARCH

Ubytování (Prázdninový dům) Villeta SON MARCH. Villeta SON MARCH is situated in Petra and offers free bikes, a shared lounge and a terrace. Ubytování Villeta SON MARCH se nachází ve městě Petra (Španělsko - Mallorca).

Villa Sonrisa

Villa Sonrisa

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Sonrisa. Featuring a garden, private pool and garden views, Villa Sonrisa is located in Petra. The holiday home features pool views and is 30 km from Alcudia. Ubytování Villa Sonrisa se nachází ve městě Petra (Španělsko - Mallorca).

Villa Rural La Perxita Mallorquina

Villa Rural La Perxita Mallorquina

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Rural La Perxita Mallorquina. Villa Rural La Perxita Mallorquina is set in Petra and offers a restaurant, a shared lounge and a tennis court. Ubytování Villa Rural La Perxita Mallorquina se nachází ve městě Petra (Španělsko - Mallorca).

Es Turonet

Es Turonet

Ubytování (Prázdninový dům) Es Turonet. Set in Petra, Es Turonet offers accommodation with a private pool. Ubytování Es Turonet se nachází ve městě Petra (Španělsko - Mallorca).

Finca Luna Bella

Finca Luna Bella

Ubytování (Vila) Finca Luna Bella. Situated in Petra, Finca Luna Bella features accommodation with a private pool. Ubytování Finca Luna Bella se nachází ve městě Petra (Španělsko - Mallorca).

CA SA BEATA

CA SA BEATA

Ubytování (Prázdninový dům) CA SA BEATA. CA SA BEATA is situated in Petra and offers a restaurant, an outdoor swimming pool and a garden. The air-conditioned accommodation is 30 km from Alcudia. Ubytování CA SA BEATA se nachází ve městě Petra (Španělsko - Mallorca).

YourHouse Son Perxa, quiet villa with private pool for 8 guests

YourHouse Son Perxa, quiet villa with private pool for 8 guests

Ubytování (Vila) YourHouse Son Perxa, quiet villa with private pool for 8 guests. YourHouse Son Perxa, klidná vila s vlastním bazénem pro 8 osob se nachází v Petrě a nabízí zahradu, soukromý bazén a výhled na bazén. 31 km od El Arenal. Ubytování YourHouse Son Perxa, quiet villa with private pool for 8 guests se nachází ve městě Petra (Španělsko - Mallorca).

Casa Antic Forn, Petra 229

Casa Antic Forn, Petra 229

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Antic Forn, Petra 229. Featuring a garden and a terrace, Casa Antic Forn, Petra 229 offers accommodation in Petra with free WiFi and garden views. Ubytování Casa Antic Forn, Petra 229 se nachází ve městě Petra (Španělsko - Mallorca).

Ses Covetes

Ses Covetes

Ubytování (Vila) Ses Covetes. Featuring a private swimming pool and a large garden, Cirera is located in the small town of Petra. Ubytování Ses Covetes se nachází ve městě Petra (Španělsko - Mallorca).

Son Moll

Son Moll

Ubytování (Vila) Son Moll. Located in Petra, Es Molí offers an outdoor pool. This self-catering accommodation features free WiFi. Ubytování Son Moll se nachází ve městě Petra (Španělsko - Mallorca).

Villa Es Cabanells

Villa Es Cabanells

Ubytování (Vila) Villa Es Cabanells. Boasting air-conditioned accommodation with a balcony, Villa Es Cabanells is situated in Son Serra de Marina. Ubytování Villa Es Cabanells se nachází ve městě Petra (Španělsko - Mallorca).

Sa Pleta de Farrutx

Sa Pleta de Farrutx

Ubytování (Vila) Sa Pleta de Farrutx. Featuring an outdoor pool and pool views, Sa Pleta de Farrutx is located in Petra. Ubytování Sa Pleta de Farrutx se nachází ve městě Petra (Španělsko - Mallorca).

Ubytování ve městě Petra

Město Petra se nachází na území země Španělsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 68 hotelů a ubytování ve městě Petra.