Hledat

Ubytování

Ubytování město Petra

Ve městě Petra (Řecko) máme celkem 51 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Petra

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Petra

VASILIKOS MESONETES

10

VASILIKOS MESONETES

Ubytování (Prázdninové domy) VASILIKOS MESONETES. Located in Petra, a few steps from Petra Beach, and Naturist Beach reachable within 2. Ubytování VASILIKOS MESONETES se nachází ve městě Petra (Řecko - Lesvos).

Eleia Seafront Villas

9,9

Eleia Seafront Villas

Ubytování (Vila) Eleia Seafront Villas. Located between Petra and Anaxos villages, Eleia Seafront Villas features 4 individual villas with private pools offering panoramic views of the Aegean... Ubytování Eleia Seafront Villas se nachází ve městě Petra (Řecko - Lesvos).

COASTLINE

9,9

COASTLINE

Ubytování (Prázdninový dům) COASTLINE. Located in Petra, within 10 metres of Petra Beach, COASTLINE offers accommodation with free WiFi, air conditioning and a garden. Ubytování COASTLINE se nachází ve městě Petra (Řecko - Lesvos). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 460 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sun & Sea Hotel

9,7

Sun & Sea Hotel

Ubytování (Hotel) Sun & Sea Hotel. Featuring a seasonal outdoor pool surrounded by a furnished sun terrace, Sun & Sea Hotel is located in Petra, 50 metres from Petra Beach. Ubytování Sun & Sea Hotel se nachází ve městě Petra (Řecko - Lesvos).

Niki Studios Sea - Front

9,7

Niki Studios Sea - Front

Ubytování (Aparthotel) Niki Studios Sea - Front. Niki Studios se nachází přímo na nábřeží města Petra. Ubytování Niki Studios Sea - Front se nachází ve městě Petra (Řecko - Lesvos). V následujících dnech se ceny pohybují od 838 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vasiliki Studios

9,7

Vasiliki Studios

Ubytování (Apartmány) Vasiliki Studios. Set in a green garden with olive and fruit trees, Vasiliki Studios is 1 km from the sandy beach of Petra and 600 metres from the village centre. Ubytování Vasiliki Studios se nachází ve městě Petra (Řecko - Lesvos).

Gaea Gardens Studios & Villas

9,7

Gaea Gardens Studios & Villas

Ubytování (Apartmány) Gaea Gardens Studios & Villas. Offering free WiFi and a terrace, Gaea Gardens Studios & Villas is situated in Petra, just 100 metres from Petra Beach. Ubytování Gaea Gardens Studios & Villas se nachází ve městě Petra (Řecko - Lesvos).

Hotel Defkalion

9,6

Hotel Defkalion

Ubytování (Aparthotel) Hotel Defkalion. Hotel Defkalion is situated on a green hillside, North of Lesbos in the beautiful village of Petra, offering great views of this beautiful corner of the... Ubytování Hotel Defkalion se nachází ve městě Petra (Řecko - Lesvos).

2 Bedroom Chalet on Olympus Amazing View

9,6

2 Bedroom Chalet on Olympus Amazing View

Ubytování (Prázdninový dům) 2 Bedroom Chalet on Olympus Amazing View. Located in Pétra in the Macedonia region, 2 Bedroom Chalet on Olympus Amazing View has a balcony and mountain views. Ubytování 2 Bedroom Chalet on Olympus Amazing View se nachází ve městě Petra (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 240 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Little Bird Lesvos

9,5

Little Bird Lesvos

Ubytování (Aparthotel) Little Bird Lesvos. With pool views, Little Bird Lesvos is set in Petra and has a restaurant, a tour desk, bar, garden, seasonal outdoor pool and barbecue. Ubytování Little Bird Lesvos se nachází ve městě Petra (Řecko - Lesvos). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 252 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Live in Nature

9,4

Live in Nature

Ubytování (Apartmán) Live in Nature. Chata Live in Nature se nachází v obci Lafiónas na ostrově Lesvos a nabízí terasu. Výhled směřuje na moře, hory a do zahrady. Ubytování Live in Nature se nachází ve městě Petra (Řecko - Lesvos).

Archontiko Petras 1821

9,3

Archontiko Petras 1821

Ubytování (Penzion) Archontiko Petras 1821. Villa Archontiko of Petra 1821 is a stone-built, country style villa of 1821, located in the north of Lesvos Island, in the traditional village of Petra... Ubytování Archontiko Petras 1821 se nachází ve městě Petra (Řecko - Lesvos). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 492 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Marianthi

9,2

Villa Marianthi

Ubytování (Prázdninové domy) Villa Marianthi. Set in Petra, 1.1 km from Petra Beach and 1.6 km from Anaxos Beach, Villa Marianthi offers accommodation with free WiFi, air conditioning, a garden and a... Ubytování Villa Marianthi se nachází ve městě Petra (Řecko - Lesvos). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 101 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mr. Greek Villa

9,2

Mr. Greek Villa

Ubytování (Apartmány) Mr. Greek Villa. Located just 50 metres from Petra Beach, Mr. Greek Villa is surrounded by a lush garden with fruit trees and flowers. Ubytování Mr. Greek Villa se nachází ve městě Petra (Řecko - Lesvos).

Studio Evridiki

9,1

Studio Evridiki

Ubytování (Apartmány) Studio Evridiki. Just 50 metres from the beach in the scenic village of Petra, Studio Evridiki features self-catered accommodation amidst by a lush garden. Ubytování Studio Evridiki se nachází ve městě Petra (Řecko - Lesvos).

Studios Julia

8,9

Studios Julia

Ubytování (Apartmány) Studios Julia. Offering a garden, Studios Julia is located just 30 metres from the beach in Petra. Free WiFi is offered . Ubytování Studios Julia se nachází ve městě Petra (Řecko - Lesvos). V následujících dnech se ceny pohybují od 887 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Annamaria Studios & Apartments

8,9

Annamaria Studios & Apartments

Ubytování (Aparthotel) Annamaria Studios & Apartments. Anna Maria Studios leží pouhých 100 metrů od pláže v letovisku Petra. Hostům nabízí venkovní bazén, sluneční terasu, zahradu a balkon s výhledem na hory. Ubytování Annamaria Studios & Apartments se nachází ve městě Petra (Řecko - Lesvos). V následujících dnech se ceny pohybují od 800 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Vicky

8,9

Villa Vicky

Ubytování (Apartmány) Villa Vicky. Located 600 metres from Petra Beach, Villa Vicky offers a seasonal outdoor swimming pool, a garden and air-conditioned accommodation with a patio and free... Ubytování Villa Vicky se nachází ve městě Petra (Řecko - Lesvos).

Kavaki Studios

8,9

Kavaki Studios

Ubytování (Apartmány) Kavaki Studios. Kavaki Studios se nachází v Petře, 450 metrů od místní pláže Petra, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, terasou a plně vybaveným kuchyňským koutem. Ubytování Kavaki Studios se nachází ve městě Petra (Řecko - Lesvos).

Tsalis Studio

8,9

Tsalis Studio

Ubytování (Apartmány) Tsalis Studio. Located only 10 metres from Petra Beach, Tsalis Studio features self-catered accommodation with free Wi-Fi and balcony overlooking the Aegean Sea or the... Ubytování Tsalis Studio se nachází ve městě Petra (Řecko - Lesvos).

Amazing Holidays Maisonette

8,8

Amazing Holidays Maisonette

Ubytování (Prázdninový dům) Amazing Holidays Maisonette. Located in Petra, within 400 metres of Petra Beach and 2. Ubytování Amazing Holidays Maisonette se nachází ve městě Petra (Řecko - Lesvos). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 809 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Shining Star Apartments

8,8

Shining Star Apartments

Ubytování (Apartmán) Shining Star Apartments. Apartmány Shining Star se nacházejí ve vesnici Pétra, 300 metrů od pláže, a nabízí Wi-Fi připojení zdarma a sluneční terasu. Ubytování Shining Star Apartments se nachází ve městě Petra (Řecko - Lesvos).

Alma Hotel

8,7

Alma Hotel

Ubytování (Hotel) Alma Hotel. Alma Hotel se nachází na svahu s výhledem na vesnici Petra a Egejské moře. Ubytování Alma Hotel se nachází ve městě Petra (Řecko - Lesvos).

Blue Sky Hotel

8,7

Blue Sky Hotel

Ubytování (Aparthotel) Blue Sky Hotel. Situated less than 50 metres from the beach of Petra in Lesbos, Blue Sky Hotel offers a swimming pool and a poolside cocktail bar. Ubytování Blue Sky Hotel se nachází ve městě Petra (Řecko - Lesvos).

Elvira Rooms

8,7

Elvira Rooms

Ubytování (Penzion) Elvira Rooms. Elvira Rooms se nachází v letovisku Petra na ostrově Lesbos. Nabízí sluneční terasu a pokoje s výhledem do zahrady a na Egejské moře. Ubytování Elvira Rooms se nachází ve městě Petra (Řecko - Lesvos). V následujících dnech se ceny pohybují od 584 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Anessis Studios

8,6

Anessis Studios

Ubytování (Aparthotel) Anessis Studios. Okouzlující, rodinný Anessis Studios se nachází na centrálním místě na hlavní ulici Anaxos, která spojuje vesnice Petra a Skoutaros. Ubytování Anessis Studios se nachází ve městě Petra (Řecko - Lesvos).

Islands Apartments

8,6

Islands Apartments

Ubytování (Apartmány) Islands Apartments. Situated in Petra, 100 metres from Petra Beach, Islands Apartments boasts a terrace and views of the garden, the mountain or the sea. Ubytování Islands Apartments se nachází ve městě Petra (Řecko - Lesvos).

Theodora Hotel

8,5

Theodora Hotel

Ubytování (Aparthotel) Theodora Hotel. Within 250 metres from the sandy Petra Beach in Lesvos, Theodora Hotel features a pool with sun terrace and a bar amidst its lush garden. Ubytování Theodora Hotel se nachází ve městě Petra (Řecko - Lesvos). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 080 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Elektra Apartments & Studios

8,3

Elektra Apartments & Studios

Ubytování (Apartmány) Elektra Apartments & Studios. Elektra Apartments & Studios se nachází v Petře, 80 km od místní pláže, a nabízí bezplatné Wi-Fi a možnost ubytování s domácími mazlíčky. Ubytování Elektra Apartments & Studios se nachází ve městě Petra (Řecko - Lesvos).

Clara Hotel

8,1

Clara Hotel

Ubytování (Hotel) Clara Hotel. Hotel Clara se nachází na nízkém kopci v oblasti Avlaki v obci Petra na ostrově Lesbos, pouhých 200 metrů od písečné pláže, a nabízí bazén s mořskou vodou... Ubytování Clara Hotel se nachází ve městě Petra (Řecko - Lesvos).

Paradise Studios

7,9

Paradise Studios

Ubytování (Aparthotel) Paradise Studios. Featuring a pool with sun terrace and a snack bar amidst its lush garden, Paradise Studios is located 150 metres from the seafront of Petra in Lesvos. Ubytování Paradise Studios se nachází ve městě Petra (Řecko - Lesvos).

Dimitra

7,8

Dimitra

Ubytování (Apartmány) Dimitra. Dimitra se nachází přímo naproti pláže v letovisku Petra a nabízí snack bar. Ubytování Dimitra se nachází ve městě Petra (Řecko - Lesvos). V následujících dnech se ceny pohybují od 723 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Theofilos Hotel Petra

7,6

Theofilos Hotel Petra

Ubytování (Hotel) Theofilos Hotel Petra. Surrounded by lush greenery, in the seaside Petra village, Theofilos Hotel Petra offers rooms and apartments with free Wi-Fi and views over the pool or the... Ubytování Theofilos Hotel Petra se nachází ve městě Petra (Řecko - Lesvos). V následujících dnech se ceny pohybují od 995 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sunshine Apartments

7

Sunshine Apartments

Ubytování (Aparthotel) Sunshine Apartments. Apartmány Sunshine se nachází v Pétře na ostrově Lesbos, 900 metrů od petřské pláže. Patří k nim sezónní venkovní bazén a výhled na moře. Ubytování Sunshine Apartments se nachází ve městě Petra (Řecko - Lesvos).

ΟΥΡΑΝΙΑ ΤΣΟΠΛΑΚΗ

5,6

ΟΥΡΑΝΙΑ ΤΣΟΠΛΑΚΗ

Ubytování (Apartmán) ΟΥΡΑΝΙΑ ΤΣΟΠΛΑΚΗ. Boasting an outdoor pool, the family-run Ourania Studios is located within 300 metrres of the scenic beach in Petra. Ubytování ΟΥΡΑΝΙΑ ΤΣΟΠΛΑΚΗ se nachází ve městě Petra (Řecko - Lesvos). V následujících dnech se ceny pohybují od 964 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lovely Apartment in Lesvos Island with Swimming Pool

Lovely Apartment in Lesvos Island with Swimming Pool

Ubytování (Apartmán) Lovely Apartment in Lesvos Island with Swimming Pool. Lovely Apartment in Lesvos Island with Swimming Pool is a property located in Petra near Petra Beach. Ubytování Lovely Apartment in Lesvos Island with Swimming Pool se nachází ve městě Petra (Řecko - Lesvos). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 777 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pleasing Apartment in Lesbos Island with Swimming Pool

Pleasing Apartment in Lesbos Island with Swimming Pool

Ubytování (Apartmán) Pleasing Apartment in Lesbos Island with Swimming Pool. Located just less than 1 km from Petra Beach, Pleasing Apartment in Lesbos Island with Swimming Pool provides accommodation in Petra with access to water... Ubytování Pleasing Apartment in Lesbos Island with Swimming Pool se nachází ve městě Petra (Řecko - Lesvos). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 212 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alluring Apartment in Lesvos Island with Swimming Pool

Alluring Apartment in Lesvos Island with Swimming Pool

Ubytování (Apartmán) Alluring Apartment in Lesvos Island with Swimming Pool. Offering water sports facilities and barbecue facilities, Alluring Apartment in Lesvos Island with Swimming Pool is situated in Petra, less than 1 km from... Ubytování Alluring Apartment in Lesvos Island with Swimming Pool se nachází ve městě Petra (Řecko - Lesvos). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 212 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Scenic Apartment in Lesbos Island with Pool

Scenic Apartment in Lesbos Island with Pool

Ubytování (Apartmán) Scenic Apartment in Lesbos Island with Pool. Situated just 2.8 km from Naturist Beach in Petra, Scenic Apartment in Lesbos Island with Pool features a getaway with water sports facilities, outdoor... Ubytování Scenic Apartment in Lesbos Island with Pool se nachází ve městě Petra (Řecko - Lesvos). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 777 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lovely Apartment in Lesbos Island with Balcony

Lovely Apartment in Lesbos Island with Balcony

Ubytování (Apartmán) Lovely Apartment in Lesbos Island with Balcony. Set just 2.8 km from Naturist Beach in Petra, Lovely Apartment in Lesbos Island with Balcony offers a getaway with water sports facilities, outdoor pool,... Ubytování Lovely Apartment in Lesbos Island with Balcony se nachází ve městě Petra (Řecko - Lesvos). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 777 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cosy Apartment in Lesvos Island near Beach and Town Centre

Cosy Apartment in Lesvos Island near Beach and Town Centre

Ubytování (Apartmán) Cosy Apartment in Lesvos Island near Beach and Town Centre. Located less than 1 km from Petra Beach, Cosy Apartment in Lesvos Island near Beach and Town Centre is in Petra and features water sports facilities and... Ubytování Cosy Apartment in Lesvos Island near Beach and Town Centre se nachází ve městě Petra (Řecko - Lesvos). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 777 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Charming Apartment in Lesbos Island with Swimming Pool

Charming Apartment in Lesbos Island with Swimming Pool

Ubytování (Apartmán) Charming Apartment in Lesbos Island with Swimming Pool. Set just less than 1 km from Petra Beach in Petra, Charming Apartment in Lesbos Island with Swimming Pool offers a getaway with water sports facilities,... Ubytování Charming Apartment in Lesbos Island with Swimming Pool se nachází ve městě Petra (Řecko - Lesvos). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 777 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Serene Apartment in Lesvos Island with Swimming Pool

Serene Apartment in Lesvos Island with Swimming Pool

Ubytování (Apartmán) Serene Apartment in Lesvos Island with Swimming Pool. Located in Petra, within less than 1 km of Petra Beach, Serene Apartment in Lesvos Island with Swimming Pool offers accommodation with air conditioning. Ubytování Serene Apartment in Lesvos Island with Swimming Pool se nachází ve městě Petra (Řecko - Lesvos). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 777 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Enticing Apartment in Lesbos Island with Pool

Enticing Apartment in Lesbos Island with Pool

Ubytování (Apartmán) Enticing Apartment in Lesbos Island with Pool. Enticing Apartment in Lesbos Island with Pool, a property with water sports facilities and barbecue facilities, is set in Petra, less than 1 km from Petra... Ubytování Enticing Apartment in Lesbos Island with Pool se nachází ve městě Petra (Řecko - Lesvos). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 777 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Petra Villa

Petra Villa

Ubytování (Apartmán) Petra Villa. Petra Villa is situated in Pétra and offers a restaurant and a terrace. The apartment offers a children's playground. Ubytování Petra Villa se nachází ve městě Petra (Řecko - Epirus). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 259 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Nakellis Studios

Nakellis Studios

Ubytování (Aparthotel) Nakellis Studios. Set 100 metres from Petra Beach, Nakellis Studios offers an outdoor swimming pool, a bar and air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování Nakellis Studios se nachází ve městě Petra (Řecko - Lesvos).

Tranquil Apartment in Lesvos Island with Swimming Pool

Tranquil Apartment in Lesvos Island with Swimming Pool

Ubytování (Apartmán) Tranquil Apartment in Lesvos Island with Swimming Pool. Tranquil Apartment in Lesvos Island with Swimming Pool is located in Petra and offers water sports facilities. Ubytování Tranquil Apartment in Lesvos Island with Swimming Pool se nachází ve městě Petra (Řecko - Lesvos). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 777 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Attractive Apartment in Lesvos Island with Swimming Pool

Attractive Apartment in Lesvos Island with Swimming Pool

Ubytování (Apartmán) Attractive Apartment in Lesvos Island with Swimming Pool. Water sports facilities and barbecue facilities are featured in-house at Attractive Apartment in Lesvos Island with Swimming Pool, which is set in Petra,... Ubytování Attractive Apartment in Lesvos Island with Swimming Pool se nachází ve městě Petra (Řecko - Lesvos). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 777 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Miramare

Miramare

Ubytování (Penzion – hostinec) Miramare. Boasting a bar, garden and views of garden, Miramare is situated in Petra, 500 metres from Petra Beach. Ubytování Miramare se nachází ve městě Petra (Řecko - Lesvos).

Gorgeous Studio in Lesvos Island with Balcony

Gorgeous Studio in Lesvos Island with Balcony

Ubytování (Apartmán) Gorgeous Studio in Lesvos Island with Balcony. Water sports facilities and barbecue facilities are offered in-house at Gorgeous Studio in Lesvos Island with Balcony, which is located in Petra, just less... Ubytování Gorgeous Studio in Lesvos Island with Balcony se nachází ve městě Petra (Řecko - Lesvos).

Refreshing Apartment in Lesvos Island with Balcony

Refreshing Apartment in Lesvos Island with Balcony

Ubytování (Apartmán) Refreshing Apartment in Lesvos Island with Balcony. Water sports facilities and barbecue facilities are featured in-house at Refreshing Apartment in Lesvos Island with Balcony, which is located in Petra,... Ubytování Refreshing Apartment in Lesvos Island with Balcony se nachází ve městě Petra (Řecko - Lesvos). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 777 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Petra

Město Petra se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 51 hotelů a ubytování ve městě Petra.