Hledat

Ubytování

Ubytování město Perissa

Ve městě Perissa (Řecko) máme celkem 133 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Perissa

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Perissa

Adelphi Apartments

9,9

Adelphi Apartments

Ubytování (Apartmány) Adelphi Apartments. Set in Perissa in the Santorini region, with Perissa Beach and Perivolos Beach nearby, Adelphi Apartments offers accommodation with free WiFi and free... Ubytování Adelphi Apartments se nachází ve městě Perissa (Řecko - Santorini).

HONES - RELAX HOUSE

9,8

HONES - RELAX HOUSE

Ubytování (Vila) HONES - RELAX HOUSE. Located only 500 metres from the centre of Perissa, HONES - RELAX HOUSE offers accommodation comes with a terrace, garden and outdoor pool. Ubytování HONES - RELAX HOUSE se nachází ve městě Perissa (Řecko - Santorini).

Margarenia Studios

9,7

Margarenia Studios

Ubytování (Aparthotel) Margarenia Studios. Krásně zrekonstruované ubytování Margarenia Studios se nachází mezi obcemi Perissa a Perivolos a nabízí ubytování s možností vlastního stravování, venkovní... Ubytování Margarenia Studios se nachází ve městě Perissa (Řecko - Santorini).

Elixirium villa

9,7

Elixirium villa

Ubytování (Vila) Elixirium villa. Boasting a private pool and sea views, Elixirium villa is situated in Perissa, less than 1 km from the beach. This property offers access to a patio. Ubytování Elixirium villa se nachází ve městě Perissa (Řecko - Santorini). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 655 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Nefeli

9,7

Villa Nefeli

Ubytování (Apartmány) Villa Nefeli. Tento rodinný hotel se nachází v Perisse, jen 50 metrů od zdejší pláže s černým pískem a 2 minuty pěšky od centra obce. Ubytování Villa Nefeli se nachází ve městě Perissa (Řecko - Santorini).

Sunhaus

9,7

Sunhaus

Ubytování (Apartmány) Sunhaus. Designed according to the traditional architecture of Santorini, Sunhaus offers accommodation in the heart of Perissa, in Santorini. Ubytování Sunhaus se nachází ve městě Perissa (Řecko - Santorini).

Stelios Place

9,7

Stelios Place

Ubytování (Aparthotel) Stelios Place. Family-run Stelios Place is located in Perissa, 30 metres from the black, sandy beach. Ubytování Stelios Place se nachází ve městě Perissa (Řecko - Santorini).

Anastasia Princess Luxury Residence & Suites - Adults Only

9,6

Anastasia Princess Luxury Residence & Suites - Adults Only

Ubytování (Hotel) Anastasia Princess Luxury Residence & Suites - Adults Only. Anastasia Princess Hotel & Suites se nachází v obci Perissa na ostrově Santorini a nabízí soukromý bazén a Wi-Fi dostupné ve všech prostorách. Ubytování Anastasia Princess Luxury Residence & Suites - Adults Only se nachází ve městě Perissa (Řecko - Santorini).

Evizorzia Villas

9,5

Evizorzia Villas

Ubytování (Apartmány) Evizorzia Villas. Rodinné ubytování Evizorzia Villas se nachází 10 minut chůze od pláže Perissa s černým pískem a nabízí bazén a sluneční terasu. Ubytování Evizorzia Villas se nachází ve městě Perissa (Řecko - Santorini).

Daylight Hotel

9,5

Daylight Hotel

Ubytování (Hotel) Daylight Hotel. Daylight Hotel se nachází v obci Perissa, pouhých 100 metrů od jedinečné černé pláže, a nabízí sezónní venkovní bazén a slunnou terasu Hosté mohou zdarma... Ubytování Daylight Hotel se nachází ve městě Perissa (Řecko - Santorini).

Filira Suites

9,5

Filira Suites

Ubytování (Hotel) Filira Suites. Set in Perissa, within 700 metres of Perissa Beach and 700 metres of Perivolos Beach, Filira Suites offers accommodation with a seasonal outdoor swimming... Ubytování Filira Suites se nachází ve městě Perissa (Řecko - Santorini).

Aegeeis

9,5

Aegeeis

Ubytování (Hotel) Aegeeis. Set in Perissa, less than 1 km from Perivolos Beach, Aegeeis offers accommodation with a restaurant, free private parking, a seasonal outdoor swimming pool... Ubytování Aegeeis se nachází ve městě Perissa (Řecko - Santorini).

Harmonia Beach Hotel

9,4

Harmonia Beach Hotel

Ubytování (Hotel) Harmonia Beach Hotel. Ideally set in the Perissa Beach district of Perissa, Harmonia Beach Hotel is situated 100 metres from Perissa Beach, less than 1 km from Perivolos Beach... Ubytování Harmonia Beach Hotel se nachází ve městě Perissa (Řecko - Santorini).

Katefiani Villas

9,4

Katefiani Villas

Ubytování (Apartmány) Katefiani Villas. Rodinný penzion Katefiani Villas se těší prvotřídní poloze v centru letoviska Perissa, jen několik minut chůze od jedné z nejlepších pláží souostroví... Ubytování Katefiani Villas se nachází ve městě Perissa (Řecko - Santorini).

Artemis Perissa

9,4

Artemis Perissa

Ubytování (Hotel) Artemis Perissa. Artemis se nachází 450 metrů od černé pláže Perissa a nabízí venkovní bazén s vířivkou, snack bar u bazénu s výhledem na Egejské moře, klimatizované pokoje... Ubytování Artemis Perissa se nachází ve městě Perissa (Řecko - Santorini).

Kouros Village Hotel - Adults Only

9,4

Kouros Village Hotel - Adults Only

Ubytování (Hotel) Kouros Village Hotel - Adults Only. Kouros Village Hotel - Adults Only in Perissa provides adults-only accommodation with a restaurant, a bar and a garden. Ubytování Kouros Village Hotel - Adults Only se nachází ve městě Perissa (Řecko - Santorini).

Villa George Santorini

9,3

Villa George Santorini

Ubytování (Vila) Villa George Santorini. Villa George Santorini se nachází přibližně 2,1 km od starověké Thery a 1,2 km od aquaparku Santorini a nabízí ubytování se zahradou a výhledem na moře. Ubytování Villa George Santorini se nachází ve městě Perissa (Řecko - Santorini). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 329 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Aretousa Villas

9,3

Aretousa Villas

Ubytování (Aparthotel) Aretousa Villas. Villa Aretousa poskytuje příjemné a čisté ubytování s Wi-Fi v letovisku Perissa, jen 250 metrů od pláže s černými oblázky. Ubytování Aretousa Villas se nachází ve městě Perissa (Řecko - Santorini).

Semprou Rooms

9,3

Semprou Rooms

Ubytování (Penzion) Semprou Rooms. Semprou Rooms v kykladském stylu se nachází ve vesnici Perissa na Santorini, 250 metrů od černé písečné pláže. Ubytování Semprou Rooms se nachází ve městě Perissa (Řecko - Santorini).

Sellada Beach Hotel

9,3

Sellada Beach Hotel

Ubytování (Hotel) Sellada Beach Hotel. Tento hotel v kykladském stylu se nachází přímo na pláži Perissa na ostrově Santorini. Nabízí ubytování v tradičním stylu a výhled na Krétské moře. Ubytování Sellada Beach Hotel se nachází ve městě Perissa (Řecko - Santorini).

Roula Villa Studios & Apartments

9,2

Roula Villa Studios & Apartments

Ubytování (Bed and breakfast) Roula Villa Studios & Apartments. Roulla Villa se nachází jen kousek pěšky od pláže Perissa. Nabízí velký venkovní bazén s vířivkou a 1x týdně tématické řecké večery. Ubytování Roula Villa Studios & Apartments se nachází ve městě Perissa (Řecko - Santorini).

Villa Kasteli

9,2

Villa Kasteli

Ubytování (Hostel) Villa Kasteli. Rodinná Villa Kasteli se nachází ve vesnici Perissa Santorini a nabízí klimatizované ubytování se zařízeným balkonem. Ubytování Villa Kasteli se nachází ve městě Perissa (Řecko - Santorini).

Almyra Villa

9,2

Almyra Villa

Ubytování (Apartmány) Almyra Villa. Almyra Villa se nachází v Perisse, jen několik minut pěšky od pláže s černým pískem a 1,7 km od starověkého města Thera. Ubytování Almyra Villa se nachází ve městě Perissa (Řecko - Santorini).

Santa Barbara

9,2

Santa Barbara

Ubytování (Hotel) Santa Barbara. Rodinný hotel Santa Barbara se nachází 150 metrů od černé písečné pláže Perissa na ostrově Santorini a nabízí prostorné pokoje s bezplatným Wi-Fi a... Ubytování Santa Barbara se nachází ve městě Perissa (Řecko - Santorini).

Philoxenia Hotel & Studios

9,2

Philoxenia Hotel & Studios

Ubytování (Hotel) Philoxenia Hotel & Studios. Philoxenia Hotel & Studios se nachází v letovisku Perissa na ostrově Santorini, 1,8 km od starověké Thery, a nabízí sezónní venkovní bazén, výhled na hory... Ubytování Philoxenia Hotel & Studios se nachází ve městě Perissa (Řecko - Santorini).

Villa Spyros Studios

9,2

Villa Spyros Studios

Ubytování (Apartmány) Villa Spyros Studios. Villa Spyros stojí na klidném místě, jen 150 metrů od pláže Perissa a 3 minuty chůze od veřejné dopravy, obchodů, restaurací a barů. Ubytování Villa Spyros Studios se nachází ve městě Perissa (Řecko - Santorini).

Thera Incognita Studios

9,1

Thera Incognita Studios

Ubytování (Apartmány) Thera Incognita Studios. Thera Incognita se nachází přímo u pláže s černým pískem v Perisse. Ubytování Thera Incognita Studios se nachází ve městě Perissa (Řecko - Santorini).

Villa Anemomilos Perissa

9,1

Villa Anemomilos Perissa

Ubytování (Aparthotel) Villa Anemomilos Perissa. Villa Anemomilos Perissa je situovaná v poklidné lokalitě v santorinském letovisku Perissa, pouhých 600 metrů od černé písečné pláže, a nabízí pokoje s... Ubytování Villa Anemomilos Perissa se nachází ve městě Perissa (Řecko - Santorini).

Evelina Pension

9,1

Evelina Pension

Ubytování (Penzion) Evelina Pension. Rodinný Evelina Pension se nachází v Perisse, pouhých 50 metrů od zdejší pláže s černým pískem, a poskytuje pokoje a studia s klimatizací a zařízeným... Ubytování Evelina Pension se nachází ve městě Perissa (Řecko - Santorini). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 108 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Three Harites

9,1

Three Harites

Ubytování (Aparthotel) Three Harites. Elegantní komplex Three Harites je situován méně než 100 metrů od známé černé pláže v letovisku Perissa a nabízí klimatizovaná studia s možností vlastního... Ubytování Three Harites se nachází ve městě Perissa (Řecko - Santorini).

Villa Voula

9,1

Villa Voula

Ubytování (Aparthotel) Villa Voula. Villa Voula se nachází v centru Perissy, jen 150 metrů od majestátní rezortní černé pláže, a nabízí cenově dostupné ubytování. Ubytování Villa Voula se nachází ve městě Perissa (Řecko - Santorini).

Villa Valvis

9,1

Villa Valvis

Ubytování (Aparthotel) Villa Valvis. Tento hotel zařízený v tradičním stylu se nachází jen 3 minuty chůze od černé pláže Perivolos. Nabízí skvělé levné ubytování u pláže na ostrově Santorini. Ubytování Villa Valvis se nachází ve městě Perissa (Řecko - Santorini).

Marousi Suites

9,1

Marousi Suites

Ubytování (Apartmány) Marousi Suites. Marousi Suites se nachází v Perisse, 9 minut pěšky od starověké Thery a 8 minut pěšky od pláže. Nabízí výhled na moře a Wi-Fi zdarma. Ubytování Marousi Suites se nachází ve městě Perissa (Řecko - Santorini).

Studio Letta

9,1

Studio Letta

Ubytování (Apartmány) Studio Letta. Studio Letta se nachází pouhých 100 metrů od pláže Perissa. Ubytování Studio Letta se nachází ve městě Perissa (Řecko - Santorini).

Samson΄s Village

9,1

Samson΄s Village

Ubytování (Aparthotel) Samson΄s Village. Samson΄s Village nabízí tradiční ubytování v kykladském stylu s výhledem na moře a bezplatným Wi-Fi. Stojí pouhé 2 minuty chůze od pláže Perissa. Ubytování Samson΄s Village se nachází ve městě Perissa (Řecko - Santorini).

Meltemi Village Hotel

9

Meltemi Village Hotel

Ubytování (Hotel) Meltemi Village Hotel. Meltemi Village Hotel stojí jen 350 metrů od pláže Perissa s černým pískem a přímo uprostřed všech místních aktivit. Ubytování Meltemi Village Hotel se nachází ve městě Perissa (Řecko - Santorini).

Tristhenia

9

Tristhenia

Ubytování (Aparthotel) Tristhenia. Tristhenia se nachází v centru Perissy, pouze 190 metrů od pláže, a nabízí venkovní bazén, sluneční terasu a bezplatné Wi-Fi připojení. Ubytování Tristhenia se nachází ve městě Perissa (Řecko - Santorini).

Ostria Beach Studios

9

Ostria Beach Studios

Ubytování (Aparthotel) Ostria Beach Studios. Ostria Beach Studios se nachází v letovisku Perissa, 1,5 km od starověké Théry a 600 metrů od aquaparku Santorini. Ubytování Ostria Beach Studios se nachází ve městě Perissa (Řecko - Santorini). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 553 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Amaryllis Hotel

9

Amaryllis Hotel

Ubytování (Hotel) Amaryllis Hotel. Amaryllis Hotel se nachází v obci Perissa, 1,5 km od starověkého města Thera a 700 metrů od aquaparku v Santorini. Ubytování Amaryllis Hotel se nachází ve městě Perissa (Řecko - Santorini).

Villa Kalamia Dolphins

9

Villa Kalamia Dolphins

Ubytování (Hotel) Villa Kalamia Dolphins. Villa Dolphins nabízí ubytování v Perisse, na ostrově Santorini, 200 metrů od pláže Perissa. Pokoje mají TV s plochou obrazovkou a rychlovarnou konvici. Ubytování Villa Kalamia Dolphins se nachází ve městě Perissa (Řecko - Santorini).

Villa Clio

9

Villa Clio

Ubytování (Aparthotel) Villa Clio. Villa Clio se nachází v Perisse na ostrově Santorini, jen 200 metrů od pláže s černým vulkanickým pískem. Ubytování Villa Clio se nachází ve městě Perissa (Řecko - Santorini).

Loukas and Emma Family Houses

9

Loukas and Emma Family Houses

Ubytování (Apartmány) Loukas and Emma Family Houses. Loukas and Emma Houses, komplex prostorných apartmánů, se nachází 500 metrů od pláže Perissa. Ubytování Loukas and Emma Family Houses se nachází ve městě Perissa (Řecko - Santorini). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 585 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Divelia Hotel

9

Divelia Hotel

Ubytování (Bed and breakfast) Divelia Hotel. Situated 300 metres from Perissa Beach, Divelia Hotel offers a seasonal outdoor swimming pool, a bar and air-conditioned accommodation with a balcony and... Ubytování Divelia Hotel se nachází ve městě Perissa (Řecko - Santorini).

Studios Apartments Kapetanios

9

Studios Apartments Kapetanios

Ubytování (Apartmány) Studios Apartments Kapetanios. Studios Kapetanios se nachází v Perisse, 2,1 km od starověké Thery a 1,1 km od pláže Perissa, a nabízí sluneční terasu a bezplatné Wi-Fi ve všech... Ubytování Studios Apartments Kapetanios se nachází ve městě Perissa (Řecko - Santorini).

LavaRock Villa

8,9

LavaRock Villa

Ubytování (Hotel) LavaRock Villa. Set in Perissa, LavaRock Villa offers accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování LavaRock Villa se nachází ve městě Perissa (Řecko - Santorini).

Villa Kostas

8,9

Villa Kostas

Ubytování (Hotel) Villa Kostas. Vila Kostas se nachází pouhých 80 metrů od písečné pláže v obci Perisa a nabízí pokoje s vlastním balkonem. Ubytování Villa Kostas se nachází ve městě Perissa (Řecko - Santorini). V následujících dnech se ceny pohybují od 788 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Antoperla Luxury Hotel & Spa

8,9

Antoperla Luxury Hotel & Spa

Ubytování (Hotel) Antoperla Luxury Hotel & Spa. Antoperla Luxury Hotel & Spa se nachází pouhých 100 metrů od písečné pláže Perissa a nabízí sezónní venkovní bazén, středomořskou restauraci a bar u... Ubytování Antoperla Luxury Hotel & Spa se nachází ve městě Perissa (Řecko - Santorini).

Villa Georgia

8,9

Villa Georgia

Ubytování (Hotel) Villa Georgia. Tyto apartmány s vlastním stravováním se nacházejí v nově postavené nemovitosti v městečku Perissa a nabízejí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Villa Georgia se nachází ve městě Perissa (Řecko - Santorini).

Mark & Joanna Studios

8,9

Mark & Joanna Studios

Ubytování (Aparthotel) Mark & Joanna Studios. Mark & ​​Joanna se nachází v centru města Perissa, 300 metrů od černé písečné pláže. Jedná se o ubytování zařízené v kykladském stylu. Ubytování Mark & Joanna Studios se nachází ve městě Perissa (Řecko - Santorini).

Aqua Blue Beach Hotel

8,9

Aqua Blue Beach Hotel

Ubytování (Hotel) Aqua Blue Beach Hotel. Aqua Blue Beach Hotel se nachází přímo na pláži Perissa. Ubytování Aqua Blue Beach Hotel se nachází ve městě Perissa (Řecko - Santorini).

Anna Maria Rooms

8,8

Anna Maria Rooms

Ubytování (Hotel) Anna Maria Rooms. Anna Maria Rooms se nacházejí ve městě Perissa v kraji Santorini, jen 800 metrů od města Ancient Thera, a nabízejí ubytování se sluneční terasou a výhledem... Ubytování Anna Maria Rooms se nachází ve městě Perissa (Řecko - Santorini).

Ubytování ve městě Perissa

Město Perissa se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 133 hotelů a ubytování ve městě Perissa.