Hledat

Ubytování

Ubytování město Perissa

Ve městě Perissa (Řecko) máme celkem 133 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Perissa

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Perissa

Elixirium villa

9,7

Elixirium villa

Ubytování (Vila) Elixirium villa. Boasting a private pool and sea views, Elixirium villa is situated in Perissa, less than 1 km from the beach. This property offers access to a patio. Ubytování Elixirium villa se nachází ve městě Perissa (Řecko - Santorini).

Sagma Villas

9,6

Sagma Villas

Ubytování (Vila) Sagma Villas. Sagma Villas se nachází asi 1,1 km od pláže Perivolos a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Ubytování Sagma Villas se nachází ve městě Perissa (Řecko - Santorini).

Kasteli Luxury Rooms

9,5

Kasteli Luxury Rooms

Ubytování (Bed and breakfast) Kasteli Luxury Rooms. Kasteli Luxury Rooms se nachází 200 metrů od pláže Perissa a nabízí ubytování se zahradou, terasou a pokojovou službou. Wi-Fi je zde dostupné zdarma. Ubytování Kasteli Luxury Rooms se nachází ve městě Perissa (Řecko - Santorini).

Villa Arietta Santorini

9,4

Villa Arietta Santorini

Ubytování (Apartmány) Villa Arietta Santorini. Villa Arietta Santorini se nachází necelý 1 km od pláže Perissa a nabízí ubytování se zahradou, terasou a nepřetržitě otevřenou recepcí. Ubytování Villa Arietta Santorini se nachází ve městě Perissa (Řecko - Santorini).

Petra Aqua Villa

9,4

Petra Aqua Villa

Ubytování (Bed and breakfast) Petra Aqua Villa. Petra Aqua Villa se nachází 400 metrů od pláže Perissa a nabízí zahradu, terasu a klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Petra Aqua Villa se nachází ve městě Perissa (Řecko - Santorini).

Lunar Santorini Hotel

9,3

Lunar Santorini Hotel

Ubytování (Penzion – hostinec) Lunar Santorini Hotel. Lunar Santorini Hotel se těší atraktivní poloze v letovisku Perissa Beach, 250 metrů od pláže Perissa, 650 metrů od pláže Perivolos a 2,2 km od pláže... Ubytování Lunar Santorini Hotel se nachází ve městě Perissa (Řecko - Santorini).

Villa George Santorini

9,3

Villa George Santorini

Ubytování (Vila) Villa George Santorini. Villa George Santorini se nachází přibližně 2,1 km od starověké Thery a 1,2 km od aquaparku Santorini a nabízí ubytování se zahradou a výhledem na moře. Ubytování Villa George Santorini se nachází ve městě Perissa (Řecko - Santorini).

Marton Perissa

9,3

Marton Perissa

Ubytování (Apartmány) Marton Perissa. Marton Perissa se nachází v Perisse, nedaleko pláží Perissa, Perivolos a Kamari, a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Marton Perissa se nachází ve městě Perissa (Řecko - Santorini).

Majesty villa Sea View villa

9,2

Majesty villa Sea View villa

Ubytování (Prázdninový dům) Majesty villa Sea View villa. Majesty villa Sea View villa se nachází v Perisse, jen pár kroků od pláže Perissa a 150 metrů od pláže Perivolos. Ubytování Majesty villa Sea View villa se nachází ve městě Perissa (Řecko - Santorini).

Comfortbnb -Sabbia Calda apts

9,2

Comfortbnb -Sabbia Calda apts

Ubytování (Apartmány) Comfortbnb -Sabbia Calda apts. Comfortbnb -Sabbia Calda apts se nachází v Perisse, nedaleko pláží Perissa, Perivolos a Kamari. Nabízí výhled do zahrady, zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Comfortbnb -Sabbia Calda apts se nachází ve městě Perissa (Řecko - Santorini).

Evelina Pension

9,1

Evelina Pension

Ubytování (Penzion) Evelina Pension. Rodinný Evelina Pension se nachází v Perisse, pouhých 50 metrů od zdejší pláže s černým pískem, a poskytuje pokoje a studia s klimatizací a zařízeným... Ubytování Evelina Pension se nachází ve městě Perissa (Řecko - Santorini).

Exi Sea Side Suites

9,1

Exi Sea Side Suites

Ubytování (Aparthotel) Exi Sea Side Suites. Exi Sea Side Suites se nachází jen pár kroků od pláže Perissa a nabízí zahradu, terasu a klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Exi Sea Side Suites se nachází ve městě Perissa (Řecko - Santorini).

Ostria Beach Studios

9

Ostria Beach Studios

Ubytování (Aparthotel) Ostria Beach Studios. Ostria Beach Studios se nachází v letovisku Perissa, 1,5 km od starověké Théry a 600 metrů od aquaparku Santorini. Ubytování Ostria Beach Studios se nachází ve městě Perissa (Řecko - Santorini).

Demilmar Luxury Suites

9

Demilmar Luxury Suites

Ubytování (Hotel) Demilmar Luxury Suites. Demilmar Luxury Suites se nachází v Perisse, jen pár kroků od pláže Perissa. Nabízí restauraci, bar a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Demilmar Luxury Suites se nachází ve městě Perissa (Řecko - Santorini).

Ubytování ve městě Perissa

Město Perissa se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 133 hotelů a ubytování ve městě Perissa.