Hledat

Ubytování

Ubytování město Pemónia

Ve městě Pemónia (Řecko) máme celkem 3 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Pemónia

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Pemónia

Villa Kalithea

Villa Kalithea

Ubytování (Vila) Villa Kalithea. Surrounded by a 1.200 m2-garden in Pnemonia, the fully equipped Villa Kalithea offers a private pool, furnished sun terrace and views of the White... Ubytování Villa Kalithea se nachází ve městě Pemónia (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 007 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chania Secluded Retreat - Kallithea Luxury Villa

Chania Secluded Retreat - Kallithea Luxury Villa

Ubytování (Vila) Chania Secluded Retreat - Kallithea Luxury Villa. Situated in Pemónia, Chania Secluded Retreat - Kallithea Luxury Villa features accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování Chania Secluded Retreat - Kallithea Luxury Villa se nachází ve městě Pemónia (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 13 406 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Pemonia

Holiday Home Pemonia

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Pemonia. Situated in Pemónia in the Crete region, Holiday Home Pemonia has a garden. Ubytování Holiday Home Pemonia se nachází ve městě Pemónia (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 885 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Pemónia

Město Pemónia se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 3 hotelů a ubytování ve městě Pemónia.