Hledat

Ubytování

Ubytování město Peio

Ve městě Peio (Itálie) máme celkem 16 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Peio

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Peio

Apartment Maso Roncal

10

Apartment Maso Roncal

Ubytování (Prázdninový dům) Apartment Maso Roncal. Tříhvězdičkový apartmán Maso Roncal se nachází v Peiu v regionu Trentino Alto Adige a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartment Maso Roncal se nachází ve městě Peio (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamento Cirmolo

9,7

Appartamento Cirmolo

Ubytování (Bed and breakfast) Appartamento Cirmolo. Appartamento Cirmolo se nachází v Peiu, 27 km od průsmyku Tonale, a nabízí ubytování s výhledem na hory. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Appartamento Cirmolo se nachází ve městě Peio (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Hotel Santa Maria piscina e wellness

9,7

Residence Hotel Santa Maria piscina e wellness

Ubytování (Apartmány) Residence Hotel Santa Maria piscina e wellness. Residence Hotel Santa Maria piscina e wellness se nachází 300 metrů od lyžařského vleku Pejo 3000 v Peiu a nabízí zahradu, bezplatnou půjčovnu kol a výhled... Ubytování Residence Hotel Santa Maria piscina e wellness se nachází ve městě Peio (Itálie - Trentino Alto Adige).

Albergo Sporting

8,8

Albergo Sporting

Ubytování (Hotel) Albergo Sporting. Albergo Sporting se nachází ve městě Peio, pouhých 100 metrů od termálních lázní Peio Thermal Resort, v srdci národního parku Stelvio. Ubytování Albergo Sporting se nachází ve městě Peio (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamento Vacanze Chantal

8,8

Appartamento Vacanze Chantal

Ubytování (Apartmán) Appartamento Vacanze Chantal. Appartamento Vacanze Chantal se nachází asi 27 km od průsmyku Tonale a nabízí ubytování s balkonem, kávovarem a výhledem na hory. Ubytování Appartamento Vacanze Chantal se nachází ve městě Peio (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Rosa Degli Angeli

8,7

Hotel Rosa Degli Angeli

Ubytování (Hotel) Hotel Rosa Degli Angeli. Tento nově postavený 3hvězdičkový Superior hotel Rosa Degli Angeli se nachází v samém srdci národního parku Stelvio v obci Peio a nabízí skvělé zařízení na... Ubytování Hotel Rosa Degli Angeli se nachází ve městě Peio (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Centrale

8,2

Hotel Centrale

Ubytování (Hotel) Hotel Centrale. Tento hotel v národním parku Stelvio stojí na úpatí horského masívu Ortles-Cevedale. Ubytování Hotel Centrale se nachází ve městě Peio (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Vioz

6,8

Residence Vioz

Ubytování (Aparthotel) Residence Vioz. Residence Vioz se nachází v Peiu a nabízí zahradu. 81 km od Trenta. Wi-Fi je zde dostupné zdarma. Apartmány jsou vybavené TV. Ubytování Residence Vioz se nachází ve městě Peio (Itálie - Trentino Alto Adige).

Baita Mas Socina

Baita Mas Socina

Ubytování (Chata) Baita Mas Socina. Baita Mas Socina se nachází v Peiu v regionu Trentino Alto Adige a nabízí terasu a výhled na hory. Do Molvena je to 34 km. Ubytování Baita Mas Socina se nachází ve městě Peio (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Peio

Město Peio se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 16 hotelů a ubytování ve městě Peio.