Hledat

Ubytování

Ubytování město Peio

Ve městě Peio (Itálie) máme celkem 16 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Peio

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Peio

Apartment Maso Roncal

10

Apartment Maso Roncal

Ubytování (Prázdninový dům) Apartment Maso Roncal. Tříhvězdičkový apartmán Maso Roncal se nachází v Peiu v regionu Trentino Alto Adige a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartment Maso Roncal se nachází ve městě Peio (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamento Cirmolo

9,7

Appartamento Cirmolo

Ubytování (Bed and breakfast) Appartamento Cirmolo. Appartamento Cirmolo se nachází v Peiu, 27 km od průsmyku Tonale, a nabízí ubytování s výhledem na hory. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Appartamento Cirmolo se nachází ve městě Peio (Itálie - Trentino Alto Adige).

Un balcone sulla Val di Pejo

9,7

Un balcone sulla Val di Pejo

UbytováníUn balcone sulla Val di Pejo. Un balcone sulla Val di Pejo se nachází v Peiu a nabízí gril. K dispozici je neplacené soukromé parkoviště. K průsmyku Tonale je to 27 km. Ubytování Un balcone sulla Val di Pejo se nachází ve městě Peio (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Hotel Santa Maria piscina e wellness

9,7

Residence Hotel Santa Maria piscina e wellness

Ubytování (Apartmány) Residence Hotel Santa Maria piscina e wellness. Residence Hotel Santa Maria piscina e wellness se nachází 300 metrů od lyžařského vleku Pejo 3000 v Peiu a nabízí zahradu, bezplatnou půjčovnu kol a výhled... Ubytování Residence Hotel Santa Maria piscina e wellness se nachází ve městě Peio (Itálie - Trentino Alto Adige).

Maso Rapunzel

9,3

Maso Rapunzel

UbytováníMaso Rapunzel. Maso Rapunzel se nachází v Peiu a nabízí gril. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny. Ubytování Maso Rapunzel se nachází ve městě Peio (Itálie - Trentino Alto Adige).

Alpino Charme Apartments

9,3

Alpino Charme Apartments

UbytováníAlpino Charme Apartments. Alpino Charme Apartments se nachází v centru Peia, 150 metrů od lyžařského vleku Pejo 3000, a nabízí balkon. Ubytování Alpino Charme Apartments se nachází ve městě Peio (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Arcobaleno

9,2

Casa Arcobaleno

UbytováníCasa Arcobaleno. Casa Arcobaleno se nachází v Cogolu v regionu Trentino Alto Adige, 21 km od průsmyku Tonale, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, grilem, zahradou a... Ubytování Casa Arcobaleno se nachází ve městě Peio (Itálie - Trentino Alto Adige).

Maso Pejo

9

Maso Pejo

UbytováníMaso Pejo. Maso Pejo se nachází v Peiu, 27 km od průsmyku Tonale, a nabízí výhled na hory. Ubytování Maso Pejo se nachází ve městě Peio (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Chalet Genziana

8,9

Hotel Chalet Genziana

UbytováníHotel Chalet Genziana. Hotel s intimní atmosférou Chalet Genziana je situován v budově statku z 18. Ubytování Hotel Chalet Genziana se nachází ve městě Peio (Itálie - Trentino Alto Adige).

Albergo Sporting

8,8

Albergo Sporting

Ubytování (Hotel) Albergo Sporting. Albergo Sporting se nachází ve městě Peio, pouhých 100 metrů od termálních lázní Peio Thermal Resort, v srdci národního parku Stelvio. Ubytování Albergo Sporting se nachází ve městě Peio (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamento Vacanze Chantal

8,8

Appartamento Vacanze Chantal

Ubytování (Apartmán) Appartamento Vacanze Chantal. Appartamento Vacanze Chantal se nachází asi 27 km od průsmyku Tonale a nabízí ubytování s balkonem, kávovarem a výhledem na hory. Ubytování Appartamento Vacanze Chantal se nachází ve městě Peio (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Rosa Degli Angeli

8,7

Hotel Rosa Degli Angeli

Ubytování (Hotel) Hotel Rosa Degli Angeli. Tento nově postavený 3hvězdičkový Superior hotel Rosa Degli Angeli se nachází v samém srdci národního parku Stelvio v obci Peio a nabízí skvělé zařízení na... Ubytování Hotel Rosa Degli Angeli se nachází ve městě Peio (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Centrale

8,2

Hotel Centrale

Ubytování (Hotel) Hotel Centrale. Tento hotel v národním parku Stelvio stojí na úpatí horského masívu Ortles-Cevedale. Ubytování Hotel Centrale se nachází ve městě Peio (Itálie - Trentino Alto Adige).

Baita Vioz

7

Baita Vioz

UbytováníBaita Vioz. Located in Peio, 33 km from Molveno, Baita Vioz provides a restaurant and free WiFi. Ubytování Baita Vioz se nachází ve městě Peio (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Vioz

6,8

Residence Vioz

Ubytování (Aparthotel) Residence Vioz. Residence Vioz se nachází v Peiu a nabízí zahradu. 81 km od Trenta. Wi-Fi je zde dostupné zdarma. Apartmány jsou vybavené TV. Ubytování Residence Vioz se nachází ve městě Peio (Itálie - Trentino Alto Adige).

Maso Rapunzel

Maso Rapunzel

UbytováníMaso Rapunzel. Maso Rapunzel se nachází v Peiu a nabízí zahradu, gril, bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Maso Rapunzel se nachází ve městě Peio (Itálie - Trentino Alto Adige).

Chalet Masi Stablo Cedrone

Chalet Masi Stablo Cedrone

UbytováníChalet Masi Stablo Cedrone. Chalet Masi Stablo Cedrone se nachází 23 km od průsmyku Tonale a nabízí ubytování se zahradou, patiem a výhledem na hory. Ubytování Chalet Masi Stablo Cedrone se nachází ve městě Peio (Itálie - Trentino Alto Adige).

Chalet Masi Stablo Sghirlàt

Chalet Masi Stablo Sghirlàt

UbytováníChalet Masi Stablo Sghirlàt. Chalet Masi Stablo Sghirlàt se nachází 23 km od průsmyku Tonale a nabízí ubytování se zahradou, patiem a výhledem na hory. Ubytování Chalet Masi Stablo Sghirlàt se nachází ve městě Peio (Itálie - Trentino Alto Adige).

Chalet indipendente Mas Tarlenta nel Parco Nazionale dello Stelvio

Chalet indipendente Mas Tarlenta nel Parco Nazionale dello Stelvio

UbytováníChalet indipendente Mas Tarlenta nel Parco Nazionale dello Stelvio. Chalet indipendente Mas Tarlenta nel Parco Nazionale dello Stelvio se nachází v Peiu a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Chalet indipendente Mas Tarlenta nel Parco Nazionale dello Stelvio se nachází ve městě Peio (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Ai Laresi 1

Casa Ai Laresi 1

UbytováníCasa Ai Laresi 1. Casa Ai Laresi 1 offers accommodation in Peio, 20 km from Tonale Pass. It features garden views and free WiFithroughout the property. Ubytování Casa Ai Laresi 1 se nachází ve městě Peio (Itálie - Trentino Alto Adige).

Chalet Masi Stablo Leprotto

Chalet Masi Stablo Leprotto

UbytováníChalet Masi Stablo Leprotto. Chalet Masi Stablo Leprotto se nachází 23 km od průsmyku Tonale a nabízí ubytování se zahradou, patiem a výhledem na hory. Ubytování Chalet Masi Stablo Leprotto se nachází ve městě Peio (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Peio

Casa Peio

UbytováníCasa Peio. Casa Peio se nachází v Peiu, 27 km od průsmyku Tonale, v oblasti, kde se můžete věnovat cyklistice. Výhled směřuje na hory. Ubytování Casa Peio se nachází ve městě Peio (Itálie - Trentino Alto Adige).

Baita Mas Socina

Baita Mas Socina

Ubytování (Chata) Baita Mas Socina. Baita Mas Socina se nachází v Peiu v regionu Trentino Alto Adige a nabízí terasu a výhled na hory. Do Molvena je to 34 km. Ubytování Baita Mas Socina se nachází ve městě Peio (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Ai Laresi 2

Casa Ai Laresi 2

UbytováníCasa Ai Laresi 2. Casa Ai Laresi 2 se nachází v Peiu a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Casa Ai Laresi 2 se nachází ve městě Peio (Itálie - Trentino Alto Adige).

Chalet Masi Stablo Ghimpel

Chalet Masi Stablo Ghimpel

UbytováníChalet Masi Stablo Ghimpel. Chalet Masi Stablo Ghimpel se nachází 23 km od průsmyku Tonale a nabízí zahradu, terasu a výhled na hory. Ubytování Chalet Masi Stablo Ghimpel se nachází ve městě Peio (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Peio

Město Peio se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 16 hotelů a ubytování ve městě Peio.