Hledat

Ubytování

Ubytování město Passo del Tonale

Ve městě Passo del Tonale (Itálie) máme celkem 77 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Passo del Tonale

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Passo del Tonale

BMP APARTMENT EDELWEISS PASSO DEL TONALE

10

BMP APARTMENT EDELWEISS PASSO DEL TONALE

Ubytování (Apartmány) BMP APARTMENT EDELWEISS PASSO DEL TONALE. Nachází se v Passo del Tonale, v blízkosti Tonale Pass, BMP APARTMENT EDELWEISS PASSO DEL TONALE nabízí možnost pronájmu lyžařského vybavení, přímý přístup... Ubytování BMP APARTMENT EDELWEISS PASSO DEL TONALE se nachází ve městě Passo del Tonale (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamento Cristallo di Ghiaccio

9,9

Appartamento Cristallo di Ghiaccio

Ubytování (Apartmán) Appartamento Cristallo di Ghiaccio. Appartamento Cristallo di Ghiaccio se nachází asi 400 metrů od průsmyku Tonale a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem na hory. Ubytování Appartamento Cristallo di Ghiaccio se nachází ve městě Passo del Tonale (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamento Tapì

9,5

Appartamento Tapì

Ubytování (Apartmán) Appartamento Tapì. Appartamento Tapì se nachází asi 2 km od průsmyku Tonale a nabízí ubytování s terasou a výhledem do zahrady. Ubytování Appartamento Tapì se nachází ve městě Passo del Tonale (Itálie - Trentino Alto Adige).

cima Monticelli

9,5

cima Monticelli

Ubytování (Apartmán) cima Monticelli. Cima Monticelli se nachází v Passo del Tonale, 500 metrů od průsmyku Tonale, a nabízí terasu. Ubytování cima Monticelli se nachází ve městě Passo del Tonale (Itálie - Trentino Alto Adige).

CAPANNA PRESENA

9,3

CAPANNA PRESENA

Ubytování (Rezort) CAPANNA PRESENA. CAPANNA PRESENA se nachází v Passo del Tonale, 300 metrů od průsmyku Tonale, a nabízí restauraci, bar, wellness centrum a bezplatné Wi-Fi. Ubytování CAPANNA PRESENA se nachází ve městě Passo del Tonale (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Vacanza Tonale CIPAT -AT-25357uno

9,2

Casa Vacanza Tonale CIPAT -AT-25357uno

Ubytování (Apartmán) Casa Vacanza Tonale CIPAT -AT-25357uno. Casa Vacanza Tonale CIPAT -AT-25357uno nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a výhledem na hory v Passo del Tonale, pouhých 400 metrů od průsmyku Tonale. Ubytování Casa Vacanza Tonale CIPAT -AT-25357uno se nachází ve městě Passo del Tonale (Itálie - Trentino Alto Adige).

Gran Baita - Da Sandro

9,2

Gran Baita - Da Sandro

Ubytování (Apartmán) Gran Baita - Da Sandro. Gran Baita - Da Sandro se nachází v Passo del Tonale, necelý 1 km od průsmyku Tonale, a nabízí ubytování s kuchyňským koutem. Ubytování Gran Baita - Da Sandro se nachází ve městě Passo del Tonale (Itálie - Trentino Alto Adige).

Il Faita

9,2

Il Faita

Ubytování (Hotel) Il Faita. Il Faita se nachází u sjezdovek v oblasti Passo del Tonale a nabízí restauraci, bar a terasu s výhledem na hory. Až před vchod lze dojet na lyžích. Ubytování Il Faita se nachází ve městě Passo del Tonale (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamento Deer

9,2

Appartamento Deer

Ubytování (Apartmán) Appartamento Deer. Appartamento Deer nabízí ubytování v Passo del Tonale, 500 metrů od průsmyku Tonale. Tento apartmán má výhled na město a hory a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Appartamento Deer se nachází ve městě Passo del Tonale (Itálie - Trentino Alto Adige).

La Torretta

9,1

La Torretta

Ubytování (Hotel) La Torretta. La Torretta se nachází ve městě Passo del Tonale, mezi národními parky Stelvio a Adamello Brenta, a nabízí moderně vybavené pokoje zahrnující Wi-Fi zdarma,... Ubytování La Torretta se nachází ve městě Passo del Tonale (Itálie - Trentino Alto Adige).

Tonale 80

9

Tonale 80

Ubytování (Apartmán) Tonale 80. Tonale 80 se nachází asi 800 metrů od průsmyku Tonale a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem na hory. Ubytování Tonale 80 se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Bezzi

9

Hotel Bezzi

Ubytování (Hotel) Hotel Bezzi. Hotel Bezzi se nachází v Passo del Tonale, 2,1 km od průsmyku Tonale, a nabízí bar, neplacené soukromé parkoviště, sdílený lounge a přímý přístup na... Ubytování Hotel Bezzi se nachází ve městě Passo del Tonale (Itálie - Trentino Alto Adige).

APPARTAMENTO 63

8,9

APPARTAMENTO 63

Ubytování (Apartmán) APPARTAMENTO 63. APPARTAMENTO 63 se nachází v Passo del Tonale, 300 metrů od průsmyku Tonale, a nabízí sdílený lounge a zahradu. Výhled směřuje do zahrady a na město. Ubytování APPARTAMENTO 63 se nachází ve městě Passo del Tonale (Itálie - Trentino Alto Adige).

Owl's Nest Apartment

8,9

Owl's Nest Apartment

Ubytování (Apartmán) Owl's Nest Apartment. Owl's Nest Apartment se nachází v Passo del Tonale, pouhých 500 metrů od průsmyku Tonale, a nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Owl's Nest Apartment se nachází ve městě Passo del Tonale (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartemento Casa Giuli

8,8

Appartemento Casa Giuli

Ubytování (Apartmán) Appartemento Casa Giuli. Appartemento Casa Giuli se nachází v Passo del Tonale. 2,7 km od průsmyku Tonale. Na místě je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Appartemento Casa Giuli se nachází ve městě Passo del Tonale (Itálie - Trentino Alto Adige).

Antonella's Home

8,8

Antonella's Home

Ubytování (Apartmán) Antonella's Home. Antonella's Home se nachází 500 metrů od průsmyku Tonale v Passo del Tonale a nabízí ubytování s kuchyňským koutem. Ubytování Antonella's Home se nachází ve městě Passo del Tonale (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamento Alta Quota

8,7

Appartamento Alta Quota

Ubytování (Apartmán) Appartamento Alta Quota. Appartamento Alta Quota se nachází v Passo del Tonale a nabízí vířivku. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Appartamento Alta Quota se nachází ve městě Passo del Tonale (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamento Presanella

8,7

Appartamento Presanella

Ubytování (Apartmán) Appartamento Presanella. Appartamento Presanella se nachází necelý 1 km od průsmyku Tonale a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Ubytování Appartamento Presanella se nachází ve městě Passo del Tonale (Itálie - Trentino Alto Adige).

Gran Baita

8,7

Gran Baita

Ubytování (Aparthotel) Gran Baita. Gran Baita se nachází v Passo del Tonale, 200 metrů od průsmyku Tonale. Některé apartmány mají kuchyň s mikrovlnnou troubou a lednicí. Ubytování Gran Baita se nachází ve městě Passo del Tonale (Itálie - Trentino Alto Adige).

Astro alpino House

8,6

Astro alpino House

Ubytování (Apartmán) Astro alpino House. Astro alpino House se nachází v Passo del Tonale. 500 metrů od průsmyku Tonale Pass. Ubytování Astro alpino House se nachází ve městě Passo del Tonale (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Cielo Blu

8,6

Hotel Cielo Blu

Ubytování (Hotel) Hotel Cielo Blu. Hotel Cielo Blu se nachází 2 minuty chůze od centra Tonale, v těsné blízkosti sjezdovek a 600 metrů od lyžařského vleku Paradiso. Ubytování Hotel Cielo Blu se nachází ve městě Passo del Tonale (Itálie - Trentino Alto Adige).

RESIDENZA GENZIANA

8,6

RESIDENZA GENZIANA

Ubytování (Apartmán) RESIDENZA GENZIANA. RESIDENZA GENZIANA se nachází v Passo del Tonale a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Nabízí terasu. Ubytování RESIDENZA GENZIANA se nachází ve městě Passo del Tonale (Itálie - Trentino Alto Adige).

Sporting Hotel

8,6

Sporting Hotel

Ubytování (Hotel) Sporting Hotel. Sporting Hotel se nachází v Passo del Tonale, na úpatí národního parku Stelvio. Nabízí plně vybavené wellness centrum velké 800 m². Ubytování Sporting Hotel se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Soleneve

8,6

Soleneve

Ubytování (Apartmán) Soleneve. Soleneve nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a výhledem na hory v Passo del Tonale, pouhých 500 metrů od průsmyku Tonale. Ubytování Soleneve se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel La Roccia

8,6

Hotel La Roccia

Ubytování (Hotel) Hotel La Roccia. Hotel La Roccia je situován na panoramatickém místě a nabízí přímý přístup na sjezdovky lyžařského areálu Ponte di Legno. Ubytování Hotel La Roccia se nachází ve městě Passo del Tonale (Itálie - Trentino Alto Adige).

Dallo sciatore

8,6

Dallo sciatore

Ubytování (Apartmán) Dallo sciatore. Dallo sciatore se nachází v Passo del Tonale. 300 metrů od průsmyku Tonale Pass. Ubytování Dallo sciatore se nachází ve městě Passo del Tonale (Itálie - Trentino Alto Adige).

Alpencolor Hotel Tonale

8,5

Alpencolor Hotel Tonale

Ubytování (Hotel) Alpencolor Hotel Tonale. Rodinný Alpencolor Hotel Tonale se nachází 50 metrů od kluziště v Passo del Tonale, přímo u lanovky Valena jedoucí na sjezdovky Adamello. Ubytování Alpencolor Hotel Tonale se nachází ve městě Passo del Tonale (Itálie - Trentino Alto Adige).

appartamento 21 residence Adamello

8,4

appartamento 21 residence Adamello

Ubytování (Apartmány) appartamento 21 residence Adamello. appartamento 21 residence Adamello se nachází asi 600 metrů od průsmyku Tonale a nabízí ubytování se zahradou, balkonem a výhledem na hory. Ubytování appartamento 21 residence Adamello se nachází ve městě Passo del Tonale (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Presena

8,4

Hotel Presena

Ubytování (Hotel) Hotel Presena. Tento hotel v alpském stylu se nachází uprostřed oblasti Passo del Tonale. Ubytování Hotel Presena se nachází ve městě Passo del Tonale (Itálie - Trentino Alto Adige).

ROYAL SUITE TOTTO'NETTA 504

8,4

ROYAL SUITE TOTTO'NETTA 504

Ubytování (Apartmán) ROYAL SUITE TOTTO'NETTA 504. Královská apartmá TOTTO'NETTA 504 se nachází v Passo del Tonale. Ubytování ROYAL SUITE TOTTO'NETTA 504 se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

casa Balto

8,4

casa Balto

Ubytování (Apartmán) casa Balto. Casa Balto se nachází v Passo del Tonale, pouhých 400 metrů od průsmyku Tonale, a nabízí ubytování s výhledem do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené... Ubytování casa Balto se nachází ve městě Passo del Tonale (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Panorama

8,4

Hotel Panorama

Ubytování (Hotel) Hotel Panorama. Hotel Panorama se nachází v obci Passo del Tonale, 100 metrů od lyžařského vleku Adamello a nabízí hernu, lyžárnu, restauraci a bezplatné Wi-Fi a... Ubytování Hotel Panorama se nachází ve městě Passo del Tonale (Itálie - Trentino Alto Adige).

BILOCALE N.10

8,3

BILOCALE N.10

Ubytování (Apartmán) BILOCALE N.10. BILOCALE N.10 se nachází v Passo del Tonale, 400 metrů od průsmyku Tonale, a nabízí výhled do zahrady. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování BILOCALE N.10 se nachází ve městě Passo del Tonale (Itálie - Trentino Alto Adige).

Be Smiling Appartament

8,3

Be Smiling Appartament

Ubytování (Apartmán) Be Smiling Appartament. Be Smiling Appartament se nachází 400 metrů od průsmyku Tonale a nabízí ubytování s výhledem na město a přímým přístupem na sjezdovku. Ubytování Be Smiling Appartament se nachází ve městě Passo del Tonale (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamento vacanza Top Residence

8,3

Appartamento vacanza Top Residence

Ubytování (Apartmán) Appartamento vacanza Top Residence. Nachází se v Passo del Tonale, v blízkosti Tonale Pass, Appartamento vacanza Top Residence nabízí bar, půjčovnu lyžařského vybavení, prodej skipasů,... Ubytování Appartamento vacanza Top Residence se nachází ve městě Passo del Tonale (Itálie - Trentino Alto Adige).

Monolocale Settimocielo

8,3

Monolocale Settimocielo

Ubytování (Apartmán) Monolocale Settimocielo. Monolocale Settimocielo se nachází v Passo del Tonale, 200 metrů od průsmyku Tonale a 400 metrů od lanovky Alpe Alta. Ubytování Monolocale Settimocielo se nachází ve městě Passo del Tonale (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamento Biancaneve

8,3

Appartamento Biancaneve

Ubytování (Apartmán) Appartamento Biancaneve. Appartamento Biancaneve se nachází v Passo del Tonale. Nabízí výhled do zahrady a na město a je vzdálen 400 metrů od průsmyku Tonale. Ubytování Appartamento Biancaneve se nachází ve městě Passo del Tonale (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Sole

8,3

Hotel Sole

Ubytování (Hotel) Hotel Sole. Hotel Sole se nachází v letovisku Passo del Tonale, horském průsmyku přes Rhaetské Alpy. Zdarma nabízí wellness a fitness centrum. Ubytování Hotel Sole se nachází ve městě Passo del Tonale (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Adamello

8,2

Residence Adamello

Ubytování (Apartmány) Residence Adamello. Residence Adamello se nachází v Passo del Tonale v regionu Trentino Alto Adige, nedaleko průsmyku Tonale, a nabízí ubytování s bezplatným soukromým... Ubytování Residence Adamello se nachází ve městě Passo del Tonale (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Orchidea

8,2

Hotel Orchidea

Ubytování (Hotel) Hotel Orchidea. Hotel Orchidea se nachází v Passo Del Tonale, pouhých 250 metrů od sjezdovek Seggiovia Valbiolo. Ubytování Hotel Orchidea se nachází ve městě Passo del Tonale (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Residence Dahu

8,2

Hotel Residence Dahu

Ubytování (Hotel) Hotel Residence Dahu. Hotel Residence Dahu se nachází v Passo del Tonale, necelý 1 km od průsmyku Tonale, a nabízí restauraci, soukromé parkoviště, bar a přímý přístup na... Ubytování Hotel Residence Dahu se nachází ve městě Passo del Tonale (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamenti Alpi

8,2

Appartamenti Alpi

Ubytování (Apartmány) Appartamenti Alpi. Appartamenti Alpi se nachází v Passo del Tonale, 300 metrů od průsmyku Tonale, a nabízí výhled na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Appartamenti Alpi se nachází ve městě Passo del Tonale (Itálie - Trentino Alto Adige).

Chalet Fiocco di neve, Passo del Tonale

8,2

Chalet Fiocco di neve, Passo del Tonale

Ubytování (Apartmán) Chalet Fiocco di neve, Passo del Tonale. Chalet Fiocco di neve, Passo del Tonale se nachází v Passo del Tonale. Nabízí výhled na město a hory a je vzdálen 300 metrů od průsmyku Tonale. Ubytování Chalet Fiocco di neve, Passo del Tonale se nachází ve městě Passo del Tonale (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Porrone

8,2

Casa Porrone

Ubytování (Apartmány) Casa Porrone. Casa Porrone se nachází v Passo del Tonale. 600 metrů od průsmyku Tonale Pass. Ubytování Casa Porrone se nachází ve městě Passo del Tonale (Itálie - Trentino Alto Adige).

Stella Alpina

8,2

Stella Alpina

Ubytování (Apartmán) Stella Alpina. Stella Alpina se nachází v Passo del Tonale, asi 400 metrů od průsmyku Tonale, a nabízí výhled na hory. Ubytování Stella Alpina se nachází ve městě Passo del Tonale (Itálie - Trentino Alto Adige).

Gran Baita Residence

8,2

Gran Baita Residence

Ubytování (Apartmán) Gran Baita Residence. Gran Baita Residence se nachází necelý 1 km od průsmyku Tonale a nabízí ubytování s terasou, patiem a výhledem do zahrady. Ubytování Gran Baita Residence se nachází ve městě Passo del Tonale (Itálie - Trentino Alto Adige).

Suite il sogno di Grebek

8,1

Suite il sogno di Grebek

Ubytování (Apartmán) Suite il sogno di Grebek. Suite il sogno di Grebek se nachází asi 400 metrů od průsmyku Tonale a nabízí výhled na hory a restauraci. Ubytování Suite il sogno di Grebek se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Gran Baita - La Casa di Giorgio

8

Gran Baita - La Casa di Giorgio

Ubytování (Apartmán) Gran Baita - La Casa di Giorgio. Gran Baita - La Casa di Giorgio se nachází v Passo del Tonale v regionu Trentino Alto Adige a nabízí terasu. Ubytování Gran Baita - La Casa di Giorgio se nachází ve městě Passo del Tonale (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Negritella

8

Hotel Negritella

Ubytování (Hotel) Hotel Negritella. Hotel Negritella se nachází 1 880 metrů nad mořem v průsmyku Passo del Tonale a nabízí překrásný výhled na Alpy, bezplatné Wi-Fi a zbrusu nové wellness... Ubytování Hotel Negritella se nachází ve městě Passo del Tonale (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Adamello

8

Hotel Adamello

Ubytování (Hotel) Hotel Adamello. Hotel Adamello je obklopen přírodními krásami Národního parku Stelvio a regionálního parku Adamello-Brenta. Ubytování Hotel Adamello se nachází ve městě Passo del Tonale (Itálie - Trentino Alto Adige).

Valena

8

Valena

Ubytování (Apartmán) Valena. Valena nabízí ubytování v Passo del Tonale, 400 metrů od průsmyku Tonale. Ubytování Valena se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Passo del Tonale

Město Passo del Tonale se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 77 hotelů a ubytování ve městě Passo del Tonale.