Hledat

Ubytování

Ubytování město Panchia

Ve městě Panchia (Itálie) máme celkem 13 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Panchia

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Panchia

Castelir Suite Hotel

9,7

Castelir Suite Hotel

Ubytování (Hotel) Castelir Suite Hotel. Castelir Suite je hotel šetrný k životnímu prostředí, který se nachází v příjemném prostředí v obci Panchià. Ubytování Castelir Suite Hotel se nachází ve městě Panchia (Itálie - Trentino Alto Adige).

Roe Apartment

9,4

Roe Apartment

Ubytování (Apartmán) Roe Apartment. Roe Apartment se nachází v obci Panchia a nabízí zahradu a terasu. K dispozici je bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Roe Apartment se nachází ve městě Panchia (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamento Litegosa

9,3

Appartamento Litegosa

Ubytování (Apartmán) Appartamento Litegosa. Appartamento Litegosa se nachází v obci Panchia, pouhých 33 km od jezera Carezza. Ubytování Appartamento Litegosa se nachází ve městě Panchia (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Fonte Dei Veli

9,3

Hotel Fonte Dei Veli

Ubytování (Hotel) Hotel Fonte Dei Veli. Hotel Fonte Del Veli sídlí ve zrenovovaném statku z 18. Ubytování Hotel Fonte Dei Veli se nachází ve městě Panchia (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamento Bosco dei Veli

8,9

Appartamento Bosco dei Veli

Ubytování (Apartmán) Appartamento Bosco dei Veli. Appartamento Bosco dei Veli se nachází asi 33 km od jezera Carezza a nabízí ubytování se zahradou, balkonem a výhledem na hory. Ubytování Appartamento Bosco dei Veli se nachází ve městě Panchia (Itálie - Trentino Alto Adige).

Albergo Panorama

8,7

Albergo Panorama

Ubytování (Hotel) Albergo Panorama. Tichý alpský hotel Albergo Panorama má panoramatický výhled na hory, které obklopují vesnici Panchià. Nabízí wellness centrum a zahradu o rozloze 3000 m². Ubytování Albergo Panorama se nachází ve městě Panchia (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Litegosa

8,7

Casa Litegosa

UbytováníCasa Litegosa. Casa Litegosa se nachází v obci Panchia, 34 km od jezera Carezza a 45 km od průsmyku Pordoi. V okolí se můžete věnovat lyžování. Ubytování Casa Litegosa se nachází ve městě Panchia (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Fiemme Panchià

8,6

Casa Fiemme Panchià

Ubytování (Apartmán) Casa Fiemme Panchià. Casa Fiemme Panchià se nachází ve městě Panchia, 34 km od jezera Carezza a 45 km od průsmyku Pordoi. V okolí se můžete věnovat lyžování. Ubytování Casa Fiemme Panchià se nachází ve městě Panchia (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Rio Bianco

8,5

Hotel Rio Bianco

Ubytování (Hotel) Hotel Rio Bianco. Hotel Rio Bianco nabízí wellness centrum, bezplatné Wi-Fi, 2 restaurace a tenisový kurt. Ubytování Hotel Rio Bianco se nachází ve městě Panchia (Itálie - Trentino Alto Adige).

Bilocale Nel Cuore Della Val Di Fiemme

8

Bilocale Nel Cuore Della Val Di Fiemme

Ubytování (Apartmány) Bilocale Nel Cuore Della Val Di Fiemme. Bilocale Nel Cuore Della Val Di Fiemme se nachází v obci Panchia, 33 km od jezera Carezza a 45 km od průsmyku Pordoi, a nabízí výhled do zahrady. Ubytování Bilocale Nel Cuore Della Val Di Fiemme se nachází ve městě Panchia (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Regina Delle Dolomiti

7,8

Hotel Regina Delle Dolomiti

Ubytování (Hotel) Hotel Regina Delle Dolomiti. Immersed in the Val di Fiemme, the Regina is an Alpine-style hotel on the road from Cavalese to the Marmolada. Ubytování Hotel Regina Delle Dolomiti se nachází ve městě Panchia (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamento Litegosa 2

7

Appartamento Litegosa 2

UbytováníAppartamento Litegosa 2. Appartamento Litegosa 2 se nachází v obci Panchia a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. 33 km od jezera Carezza. Ubytování Appartamento Litegosa 2 se nachází ve městě Panchia (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Panchia

Město Panchia se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 13 hotelů a ubytování ve městě Panchia.