Hledat

Ubytování

Ubytování město Palmanova

Ve městě Palmanova (Španělsko) máme celkem 57 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Palmanova

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Palmanova

INNER Kompas Palmanova

9,4

INNER Kompas Palmanova

Ubytování (Apartmány) INNER Kompas Palmanova. INNER Kompas Palmanova se nachází 90 metrů od pláže Palma Nova a nabízí ubytování s restaurací, barem a pokojovou službou. K dispozici je Wi-Fi zdarma. Ubytování INNER Kompas Palmanova se nachází ve městě Palmanova (Španělsko - Mallorca).

Apartamentos Las Palmeras

9,2

Apartamentos Las Palmeras

Ubytování (Apartmány) Apartamentos Las Palmeras. Apartamentos Las Palmeras se nachází v Palmanově na Mallorce, poblíž pláží Es Carregador a Palma Nova. Nabízí ubytování s bezplatným parkováním. Ubytování Apartamentos Las Palmeras se nachází ve městě Palmanova (Španělsko - Mallorca).

Hostal Roberto

8,6

Hostal Roberto

Ubytování (Penzion) Hostal Roberto. Hostal Roberto se nachází pouze 100 metrů od pláže ve městě Palmanov na Mallorce, 10 minut chůze od živého letoviska Magaluf, a nabízí jednoduše zařízené... Ubytování Hostal Roberto se nachází ve městě Palmanova (Španělsko - Mallorca).

Hostal Jakiton

8,6

Hostal Jakiton

Ubytování (Penzion) Hostal Jakiton. Hostal Jakiton se nachází v klidné části města Magaluf, necelých 5 minut chůze od pláží Son Matias a Magaluf. Ubytování Hostal Jakiton se nachází ve městě Palmanova (Španělsko - Mallorca).

Marina Palmanova Apartamentos

8,5

Marina Palmanova Apartamentos

Ubytování (Apartmány) Marina Palmanova Apartamentos. Apartamentos Marina se nachází pouhých 80 metrů od pláže a nabízí výhled na záliv Palmanova. Ubytování Marina Palmanova Apartamentos se nachází ve městě Palmanova (Španělsko - Mallorca).

Martinez Apartments

8,5

Martinez Apartments

Ubytování (Apartmán) Martinez Apartments. Martinez Apartments se nachází 300 metrů od pláže v městečku Palma Nova. Autobusy do 14 km vzdáleného města Palma zastavují 200 metrů odsud. Ubytování Martinez Apartments se nachází ve městě Palmanova (Španělsko - Mallorca).

Aparthotel Aquasol

8,2

Aparthotel Aquasol

Ubytování (Aparthotel) Aparthotel Aquasol. Aparthotel Aquasol nabízí ubytování v apartmánech rozmístěných kolem bazénu, pouhých 200 metrů od pláže Palmanova. Ubytování Aparthotel Aquasol se nachází ve městě Palmanova (Španělsko - Mallorca).

Naika Studios & Apartments

8

Naika Studios & Apartments

Ubytování (Apartmány) Naika Studios & Apartments. Apartamentos y Estudios Naika jsou plně vybavené apartmány a studia situované v ideální lokalitě, pouhých 100 metrů od pláže a přístavu v oblíbeném... Ubytování Naika Studios & Apartments se nachází ve městě Palmanova (Španělsko - Mallorca).

HOSTAL BÉLGICA

8

HOSTAL BÉLGICA

Ubytování (Penzion) HOSTAL BÉLGICA. HOSTAL BÉLGICA se nachází ve městě Palmanova, 300 metrů od pláže Playa Es Carregador a 600 metrů od pláže Playa Son Caliu. Ubytování HOSTAL BÉLGICA se nachází ve městě Palmanova (Španělsko - Mallorca).

Alper Apartments Mallorca

7,8

Alper Apartments Mallorca

Ubytování (Apartmán) Alper Apartments Mallorca. Alper Apartaments Mallorca are located in a quiet area 400 metres from the beach in Palmanova. The complex features an outdoor pool with free sun loungers. Ubytování Alper Apartments Mallorca se nachází ve městě Palmanova (Španělsko - Mallorca).

HR Gil

7,7

HR Gil

Ubytování (Hostel) HR Gil. HR Gil se nachází ve městě Palmanova a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování HR Gil se nachází ve městě Palmanova (Španělsko - Mallorca).

Apartamentos Martha's

7,4

Apartamentos Martha's

Ubytování (Aparthotel) Apartamentos Martha's. Užijte si nový, prostorný, moderní aparthotel v krásné zátoce Son Caliú - ideálním místě pro letní dovolenou na jihu Mallorky. Ubytování Apartamentos Martha's se nachází ve městě Palmanova (Španělsko - Mallorca).

Las Palomas Apartments Econotels

7,3

Las Palomas Apartments Econotels

Ubytování (Apartmány) Las Palomas Apartments Econotels. Tyto apartmány se nachází 50 metrů od pláže ve městě Palmanova v oblasti Palma Nova, jen pár minut od centra Magalufu. Ubytování Las Palomas Apartments Econotels se nachází ve městě Palmanova (Španělsko - Mallorca).

Roc Portonova Apartaments

7,3

Roc Portonova Apartaments

Ubytování (Apartmány) Roc Portonova Apartaments. Roc Portonova jsou apartmány situované v nejklidnější části města Palmanova, přímo u jachtařského klubu a nedaleko hlavních nákupních center. Ubytování Roc Portonova Apartaments se nachází ve městě Palmanova (Španělsko - Mallorca).

Villa Bambú

Villa Bambú

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Bambú. Featuring an outdoor pool and pool views, Villa Bambú is set in Palmanova. Ubytování Villa Bambú se nachází ve městě Palmanova (Španělsko - Mallorca).

Ubytování ve městě Palmanova

Město Palmanova se nachází na území země Španělsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 57 hotelů a ubytování ve městě Palmanova.