Hledat

Ubytování

Ubytování město Palmanova

Ve městě Palmanova (Španělsko) máme celkem 57 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Palmanova

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Palmanova

INNER Kompas Palmanova

9,4

INNER Kompas Palmanova

Ubytování (Apartmány) INNER Kompas Palmanova. INNER Kompas Palmanova se nachází 90 metrů od pláže Palma Nova a nabízí ubytování s restaurací, barem a pokojovou službou. K dispozici je Wi-Fi zdarma. Ubytování INNER Kompas Palmanova se nachází ve městě Palmanova (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 279 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamentos Las Palmeras

9,2

Apartamentos Las Palmeras

Ubytování (Apartmány) Apartamentos Las Palmeras. Apartamentos Las Palmeras se nachází v Palmanově na Mallorce, poblíž pláží Es Carregador a Palma Nova. Nabízí ubytování s bezplatným parkováním. Ubytování Apartamentos Las Palmeras se nachází ve městě Palmanova (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 339 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Son Caliu Apartamentos

9,2

Son Caliu Apartamentos

Ubytování (Apartmány) Son Caliu Apartamentos. Son Caliu Apartamentos se nachází na pláži Son Caliu a nabízí klimatizované apartmány se zařízeným balkónem a přímý vstup do jedné z nejkrásnějších zátok u... Ubytování Son Caliu Apartamentos se nachází ve městě Palmanova (Španělsko - Mallorca).

FERGUS Style Tobago

9

FERGUS Style Tobago

Ubytování (Hotel) FERGUS Style Tobago. FERGUS Style Tobago se nachází v letovisku Magaluf na východním pobřeží Mallorky, 200 metrů od zálivů Palma Nova a Magaluf. Ubytování FERGUS Style Tobago se nachází ve městě Palmanova (Španělsko - Mallorca).

Aparthotel Ponent Mar

9

Aparthotel Ponent Mar

Ubytování (Aparthotel) Aparthotel Ponent Mar. Apartotel Ponent Mar je 4hvězdičkový aparthotel s parkováním zdarma, wellness centrem, krytým a venkovním bazénem a bezplatným Wi-Fi ve všech společných... Ubytování Aparthotel Ponent Mar se nachází ve městě Palmanova (Španělsko - Mallorca).

Hotel Son Caliu Spa Oasis

8,9

Hotel Son Caliu Spa Oasis

Ubytování (Hotel) Hotel Son Caliu Spa Oasis. Čtyřhvězdičkový Hotel Son Caliu Spa Oasis, obklopen zahradou, se nachází v Palmanově. Ubytování Hotel Son Caliu Spa Oasis se nachází ve městě Palmanova (Španělsko - Mallorca).

FERGUS Bermudas

8,9

FERGUS Bermudas

Ubytování (Hotel) FERGUS Bermudas. FERGUS Bermudas se nachází jen kousek od pláže Palmanova. Ubytování FERGUS Bermudas se nachází ve městě Palmanova (Španělsko - Mallorca).

Playas Ca's Saboners

8,8

Playas Ca's Saboners

Ubytování (Aparthotel) Playas Ca's Saboners. Playa Ca's Saboners se nachází v městě Palmanova, pouhých 200 metrů od pláže a 10 minut od města Palma de Mallorca. Ubytování Playas Ca's Saboners se nachází ve městě Palmanova (Španělsko - Mallorca).

Zafiro Palmanova

8,8

Zafiro Palmanova

Ubytování (Aparthotel) Zafiro Palmanova. Zafiro Palmanova se nachází v letovisku Palma Nova na Mallorce, 200 metrů od pláže, a nabízí wellness a 3 venkovní bazény s lehátky, balijskými opalovacími... Ubytování Zafiro Palmanova se nachází ve městě Palmanova (Španělsko - Mallorca).

Hotel Agua Beach

8,8

Hotel Agua Beach

Ubytování (Hotel) Hotel Agua Beach. Hotel Agua Beach - Adults Only se nachází u pláže mallorského letoviska Palmanova, pouhých 150 metrů od centra města, a nabízí ve společných prostorách... Ubytování Hotel Agua Beach se nachází ve městě Palmanova (Španělsko - Mallorca).

Zafiro Palace Palmanova

8,8

Zafiro Palace Palmanova

Ubytování (Aparthotel) Zafiro Palace Palmanova. Hotel Zafiro Palace Palmanova se nachází v Palmanově na ostrově Mallorca. Nabízí bar a 9 venkovních bazénů, včetně dětského bazénu. Ubytování Zafiro Palace Palmanova se nachází ve městě Palmanova (Španělsko - Mallorca).

MarSenses Hotels Rosa del Mar & Spa

8,8

MarSenses Hotels Rosa del Mar & Spa

Ubytování (Aparthotel) MarSenses Hotels Rosa del Mar & Spa. Tento moderní aparthotel Mar Hotels Rosa del Mar & Spa se nachází v letovisku Palma Nova, jen 150 metrů od pláže San Matías, a nabízí restauraci. Ubytování MarSenses Hotels Rosa del Mar & Spa se nachází ve městě Palmanova (Španělsko - Mallorca).

Aluasun Torrenova

8,7

Aluasun Torrenova

Ubytování (Hotel) Aluasun Torrenova. Hotel Aluasun Torrenova se nachází ve městě Palma Nova a nabízí velký venkovní bazén, dětský bazén a nádherný výhled na moře. Ubytování Aluasun Torrenova se nachází ve městě Palmanova (Španělsko - Mallorca).

Innside by Meliá Cala Blanca

8,6

Innside by Meliá Cala Blanca

Ubytování (Hotel) Innside by Meliá Cala Blanca. Innside by Meliá Cala Blanca is set next to Palma Nova Beach and a range of restaurants and bars. Ubytování Innside by Meliá Cala Blanca se nachází ve městě Palmanova (Španělsko - Mallorca).

Msh Mallorca Senses Hotel, Palmanova - Adults Only

8,6

Msh Mallorca Senses Hotel, Palmanova - Adults Only

Ubytování (Hotel) Msh Mallorca Senses Hotel, Palmanova - Adults Only. Hotel Senses Palmanova - Adults only se nachází u pláže ve městě Palmanova, naproti pláži s Modrou vlajkou, a nabízí 6 venkovních bazénů, do většiny z... Ubytování Msh Mallorca Senses Hotel, Palmanova - Adults Only se nachází ve městě Palmanova (Španělsko - Mallorca).

Hostal Jakiton

8,6

Hostal Jakiton

Ubytování (Penzion) Hostal Jakiton. Hostal Jakiton se nachází v klidné části města Magaluf, necelých 5 minut chůze od pláží Son Matias a Magaluf. Ubytování Hostal Jakiton se nachází ve městě Palmanova (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 785 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Martinez Apartments

8,5

Martinez Apartments

Ubytování (Apartmán) Martinez Apartments. Martinez Apartments se nachází 300 metrů od pláže v městečku Palma Nova. Autobusy do 14 km vzdáleného města Palma zastavují 200 metrů odsud. Ubytování Martinez Apartments se nachází ve městě Palmanova (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 400 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

OLA Hotel Panama - Adults Only (+16)

8,5

OLA Hotel Panama - Adults Only (+16)

Ubytování (Hotel) OLA Hotel Panama - Adults Only (+16). Located in the quiet area of Palmanova and just a short walk to the beach, the OLA Hotel Panama has an outdoor pool and an excellent entertainment... Ubytování OLA Hotel Panama - Adults Only (+16) se nachází ve městě Palmanova (Španělsko - Mallorca).

Apartamentos Calablanca

8,5

Apartamentos Calablanca

Ubytování (Apartmány) Apartamentos Calablanca. Apartamentos Calablanca se nacházejí na pláži Palmanova a nabízí bezplatné Wi-Fi ve společných prostorách. Ubytování Apartamentos Calablanca se nachází ve městě Palmanova (Španělsko - Mallorca).

Hotel Gabarda & Gil

8,4

Hotel Gabarda & Gil

Ubytování (Hotel) Hotel Gabarda & Gil. Hotel Gabarda & Gil je vzdálený 200 metrů od centra letoviska Palma Nova, pláže ověnčené mnoha cenami a přístavu s četnými restauracemi, bary a obchody. Ubytování Hotel Gabarda & Gil se nachází ve městě Palmanova (Španělsko - Mallorca).

Sol Lunamar Apartamentos - Adults Only

8,3

Sol Lunamar Apartamentos - Adults Only

Ubytování (Aparthotel) Sol Lunamar Apartamentos - Adults Only. Set just 50 metres from the clear waters of the Mediterranean Sea, this extensive aparthotel is ideal for a fun-filled holiday on beautiful Majorca. Ubytování Sol Lunamar Apartamentos - Adults Only se nachází ve městě Palmanova (Španělsko - Mallorca).

Tropico Playa

8,3

Tropico Playa

Ubytování (Hotel) Tropico Playa. Tropico Playa se nachází v klidnější části letoviska Palma Nova, přímo u pláže. Ubytování Tropico Playa se nachází ve městě Palmanova (Španělsko - Mallorca).

Alua Palmanova Bay

8,3

Alua Palmanova Bay

Ubytování (Hotel) Alua Palmanova Bay. Apart-Hotel, zrekonstruovaný v roce 2017, se nachází na ostrohu Torrenova vedle hotelu Hawaii Mallorca a nabízí velmi pohodlné vybavení včetně... Ubytování Alua Palmanova Bay se nachází ve městě Palmanova (Španělsko - Mallorca).

Aparthotel Aquasol

8,2

Aparthotel Aquasol

Ubytování (Aparthotel) Aparthotel Aquasol. Aparthotel Aquasol nabízí ubytování v apartmánech rozmístěných kolem bazénu, pouhých 200 metrů od pláže Palmanova. Ubytování Aparthotel Aquasol se nachází ve městě Palmanova (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 489 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alua Hawaii Mallorca & Suites

8,1

Alua Hawaii Mallorca & Suites

Ubytování (Hotel) Alua Hawaii Mallorca & Suites. Tento dobře vybavený hotel se nachází na úchvatném místě s výhledem na Středozemní moře a je ideálním místem pro dokonalou rodinnou dovolenou na mallorském... Ubytování Alua Hawaii Mallorca & Suites se nachází ve městě Palmanova (Španělsko - Mallorca).

Naika Studios & Apartments

8

Naika Studios & Apartments

Ubytování (Apartmány) Naika Studios & Apartments. Apartamentos y Estudios Naika jsou plně vybavené apartmány a studia situované v ideální lokalitě, pouhých 100 metrů od pláže a přístavu v oblíbeném... Ubytování Naika Studios & Apartments se nachází ve městě Palmanova (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 270 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

HOSTAL BÉLGICA

8

HOSTAL BÉLGICA

Ubytování (Penzion) HOSTAL BÉLGICA. HOSTAL BÉLGICA se nachází ve městě Palmanova, 300 metrů od pláže Playa Es Carregador a 600 metrů od pláže Playa Son Caliu. Ubytování HOSTAL BÉLGICA se nachází ve městě Palmanova (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 942 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sol Palmanova All Inclusive

7,8

Sol Palmanova All Inclusive

Ubytování (Hotel) Sol Palmanova All Inclusive. Palma Nova je hotel situovaný jen 120 metrů od pláže a je zařízený ve stylu zábavního parku Katmandu. Ubytování Sol Palmanova All Inclusive se nachází ve městě Palmanova (Španělsko - Mallorca).

Alper Apartments Mallorca

7,8

Alper Apartments Mallorca

Ubytování (Apartmán) Alper Apartments Mallorca. Alper Apartaments Mallorca are located in a quiet area 400 metres from the beach in Palmanova. The complex features an outdoor pool with free sun loungers. Ubytování Alper Apartments Mallorca se nachází ve městě Palmanova (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 862 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

HR Gil

7,7

HR Gil

Ubytování (Hostel) HR Gil. HR Gil se nachází ve městě Palmanova a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování HR Gil se nachází ve městě Palmanova (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 949 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bellevue Vistanova

7,6

Bellevue Vistanova

Ubytování (Hotel) Bellevue Vistanova. Bellevue Vistanova se nachází v živém letovisku Palmanova na Mallorce, pouhých 120 metrů od pláže Son Matias, a nabízí venkovní bazén s velkou sluneční... Ubytování Bellevue Vistanova se nachází ve městě Palmanova (Španělsko - Mallorca).

Ibersol Son Caliu Mar

7,4

Ibersol Son Caliu Mar

Ubytování (Hotel) Ibersol Son Caliu Mar. Ibersol Son Caliu Mar se nachází 5 minut pěšky od pláže Son Caliu. Nabízí stylové pokoje s balkonem, posilovnu a kryté i venkovní bazény. Ubytování Ibersol Son Caliu Mar se nachází ve městě Palmanova (Španělsko - Mallorca).

Apartamentos Martha's

7,4

Apartamentos Martha's

Ubytování (Aparthotel) Apartamentos Martha's. Užijte si nový, prostorný, moderní aparthotel v krásné zátoce Son Caliú - ideálním místě pro letní dovolenou na jihu Mallorky. Ubytování Apartamentos Martha's se nachází ve městě Palmanova (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 206 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Las Palomas Apartments Econotels

7,3

Las Palomas Apartments Econotels

Ubytování (Apartmány) Las Palomas Apartments Econotels. Tyto apartmány se nachází 50 metrů od pláže ve městě Palmanova v oblasti Palma Nova, jen pár minut od centra Magalufu. Ubytování Las Palomas Apartments Econotels se nachází ve městě Palmanova (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 128 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Roc Portonova Apartaments

7,3

Roc Portonova Apartaments

Ubytování (Apartmány) Roc Portonova Apartaments. Roc Portonova jsou apartmány situované v nejklidnější části města Palmanova, přímo u jachtařského klubu a nedaleko hlavních nákupních center. Ubytování Roc Portonova Apartaments se nachází ve městě Palmanova (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 615 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Globales Santa Lucia

7,2

Globales Santa Lucia

Ubytování (Hotel) Globales Santa Lucia. Globales Santa Lucia se nachází na pláži mezi letovisky Son Matías a Palmanova a nabízí krytý a venkovní bazén, slunnou terasu, samoobslužnou restauraci a... Ubytování Globales Santa Lucia se nachází ve městě Palmanova (Španělsko - Mallorca).

Lively Mallorca - Adults Only

6,6

Lively Mallorca - Adults Only

Ubytování (Aparthotel) Lively Mallorca - Adults Only. Hotel Lively Mallorca je určený pouze pro dospělé. Stojí jen 100 metrů od pláže. Nabízí komfortní pokoje, bazén a spoustu zábavy. Ubytování Lively Mallorca - Adults Only se nachází ve městě Palmanova (Španělsko - Mallorca).

Villa Bambú

Villa Bambú

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Bambú. Featuring an outdoor pool and pool views, Villa Bambú is set in Palmanova. Ubytování Villa Bambú se nachází ve městě Palmanova (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 857 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Palmanova

Město Palmanova se nachází na území země Španělsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 57 hotelů a ubytování ve městě Palmanova.