Hledat

Ubytování

Ubytování město Omalós

Ve městě Omalós (Řecko) máme celkem 9 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Omalós

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Omalós

Omalos Village

9,6

Omalos Village

Ubytování (Vila) Omalos Village. Omalos Village se nachází v bujné zeleni a nabízí kamenné vily, které mají terasu s výhledem na okolní hory. Ubytování Omalos Village se nachází ve městě Omalós (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 715 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Omalos Gianni's House

9,4

Omalos Gianni's House

Ubytování (Prázdninový dům) Omalos Gianni's House. Boasting air-conditioned accommodation with a patio, Omalos Gianni's House is located in Omalós. Ubytování Omalos Gianni's House se nachází ve městě Omalós (Řecko - Kréta).

Samaria Village

9

Samaria Village

Ubytování (Vily) Samaria Village. Samaria Village se nachází v Bílých horách, 10 minut chůze od vstupu do průsmyku Samaria v nadmořské výšce 1200 metrů nad mořem. Ubytování Samaria Village se nachází ve městě Omalós (Řecko - Kréta).

Neos Omalos Hotel

8,8

Neos Omalos Hotel

Ubytování (Hotel) Neos Omalos Hotel. Located in the plain of Omalos, at 1,050 metres above sea level, the 2-star hotel Neos Omalos features a traditional restaurant, and offers rooms with view... Ubytování Neos Omalos Hotel se nachází ve městě Omalós (Řecko - Kréta).

To Exari

8,3

To Exari

Ubytování (Hotel) To Exari. To Exari se nachází v obci Omalos a nabízí restauraci a vytápěné ubytování v kamenné budově s výhledem na Bílé hory. Ubytování To Exari se nachází ve městě Omalós (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 921 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mike Omalos Houses

8,3

Mike Omalos Houses

Ubytování (Prázdninové domy) Mike Omalos Houses. Providing mountain views, Mike Omalos Houses in Omalós provides accommodation, free bikes, a garden and barbecue facilities. Ubytování Mike Omalos Houses se nachází ve městě Omalós (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 378 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

To Ellinikon

8,1

To Ellinikon

Ubytování (Apartmány) To Ellinikon. To Ellinikon se nachází uprostřed svěží zeleně, jen 3 km od známého národního parku Samaria Gorge. Ubytování To Ellinikon se nachází ve městě Omalós (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 264 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Gigilos Omalos

8

Hotel Gigilos Omalos

Ubytování (Hotel) Hotel Gigilos Omalos. Hotel Gigilos je postavený z kamenných bloků a nachází se v obci Omalós. Ubytování Hotel Gigilos Omalos se nachází ve městě Omalós (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 790 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Omalós

Město Omalós se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 9 hotelů a ubytování ve městě Omalós.