Hledat

Ubytování

Ubytování město Omalós

Ve městě Omalós (Řecko) máme celkem 9 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Omalós

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Omalós

Villa Samaria

9,8

Villa Samaria

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Samaria. Villa Samaria se nachází v Omalósu a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. 7 km od soutěsky Samaria Gorge. Ubytování Villa Samaria se nachází ve městě Omalós (Řecko - Kréta).

Omalos Village

9,6

Omalos Village

Ubytování (Vila) Omalos Village. Omalos Village se nachází v bujné zeleni a nabízí kamenné vily, které mají terasu s výhledem na okolní hory. Ubytování Omalos Village se nachází ve městě Omalós (Řecko - Kréta).

To Exari

8,3

To Exari

Ubytování (Hotel) To Exari. To Exari se nachází v obci Omalos a nabízí restauraci a vytápěné ubytování v kamenné budově s výhledem na Bílé hory. Ubytování To Exari se nachází ve městě Omalós (Řecko - Kréta).

Mike Omalos Houses

8,3

Mike Omalos Houses

Ubytování (Prázdninové domy) Mike Omalos Houses. Providing mountain views, Mike Omalos Houses in Omalós provides accommodation, free bikes, a garden and barbecue facilities. Ubytování Mike Omalos Houses se nachází ve městě Omalós (Řecko - Kréta).

To Ellinikon

8,1

To Ellinikon

Ubytování (Apartmány) To Ellinikon. To Ellinikon se nachází uprostřed svěží zeleně, jen 3 km od známého národního parku Samaria Gorge. Ubytování To Ellinikon se nachází ve městě Omalós (Řecko - Kréta).

Hotel Gigilos Omalos

8

Hotel Gigilos Omalos

Ubytování (Hotel) Hotel Gigilos Omalos. Hotel Gigilos je postavený z kamenných bloků a nachází se v obci Omalós. Ubytování Hotel Gigilos Omalos se nachází ve městě Omalós (Řecko - Kréta).

Ubytování ve městě Omalós

Město Omalós se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 9 hotelů a ubytování ve městě Omalós.