Hledat

Ubytování

Ubytování město Novacella

Ve městě Novacella (Itálie) máme celkem 2 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Novacella

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Novacella

Private Garden Villa in atemberaubender Landschaft

9,6

Private Garden Villa in atemberaubender Landschaft

Ubytování (Vila) Private Garden Villa in atemberaubender Landschaft. Private Garden Villa in atemberaubender Landschaft se nachází ve městě Novacella a nabízí bar, zahradu, bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Ubytování Private Garden Villa in atemberaubender Landschaft se nachází ve městě Novacella (Itálie - Trentino Alto Adige).

Kreuzhof rechts

9,6

Kreuzhof rechts

Ubytování (Apartmán) Kreuzhof rechts. Kreuzhof rechts se nachází v obci Novacella, 1,2 km od opatství Novacella a 5,2 km od vlakového nádraží Bressanone, a nabízí zahradu a výhled do zahrady. Ubytování Kreuzhof rechts se nachází ve městě Novacella (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Brückenwirt

8,7

Hotel Brückenwirt

Ubytování (Hotel) Hotel Brückenwirt. Hotel Brückenwirt se nachází v obci Novacella, 200 metrů od opatství Novacella, a nabízí restauraci, bezplatné soukromé parkoviště, bar a zahradu. Ubytování Hotel Brückenwirt se nachází ve městě Novacella (Itálie - Trentino Alto Adige).

Kreuzhof links

8,7

Kreuzhof links

Ubytování (Apartmán) Kreuzhof links. Kreuzhof links se nachází ve městě Novacella, 1,2 km od opatství Novacella a 5,2 km od vlakového nádraží Bressanone, a nabízí zahradu a výhled do zahrady. Ubytování Kreuzhof links se nachází ve městě Novacella (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Novacella

Město Novacella se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 2 hotelů a ubytování ve městě Novacella.