Hledat

Ubytování

Ubytování město Nerezine

Ve městě Nerezine (Chorvatsko) máme celkem 137 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Nerezine

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Nerezine

Villa Mare

9,9

Villa Mare

Ubytování (Vila) Villa Mare. Vila Mare se nachází v letovisku Nerezine. Nabízí celoročně otevřený venkovní bazén a Wi-Fi zdarma. Hosté si mohou užívat výhled na moře. Ubytování Villa Mare se nachází ve městě Nerezine (Chorvatsko - Lošinj ostrov).

Lilla Apartment

9,8

Lilla Apartment

Ubytování (Apartmán) Lilla Apartment. Klimatizovaný apartmán Lilla se nachází ve městě Nerezine. Nabízí bezplatné Wi-Fi připojení, terasu a balkon. Ubytování Lilla Apartment se nachází ve městě Nerezine (Chorvatsko - Lošinj ostrov).

Apartments and rooms by the sea Nerezine (Losinj) - 11815

9,7

Apartments and rooms by the sea Nerezine (Losinj) - 11815

Ubytování (Penzion) Apartments and rooms by the sea Nerezine (Losinj) - 11815. Located 49 km from Pula, Apartment Nerezine 11815a offers accommodation in Nerezine. Guests benefit from balcony. Ubytování Apartments and rooms by the sea Nerezine (Losinj) - 11815 se nachází ve městě Nerezine (Chorvatsko - Lošinj ostrov).

Mobile Homes Delta Marine at Campsite Lopari

9,7

Mobile Homes Delta Marine at Campsite Lopari

Ubytování (Kemp) Mobile Homes Delta Marine at Campsite Lopari. Offering a bar and free WiFi, Mobile Homes Delta Marine at Campsite Lopari offers accommodation in Nerezine. The camping offers a terrace. Ubytování Mobile Homes Delta Marine at Campsite Lopari se nachází ve městě Nerezine (Chorvatsko - Lošinj ostrov).

Casa Mattea

9,6

Casa Mattea

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Mattea. Located in Nerezine in the Lošinj Island region, Casa Mattea features a patio and garden views. Ubytování Casa Mattea se nachází ve městě Nerezine (Chorvatsko - Lošinj ostrov).

Apartments with a parking space Punta kriza (Cres) - 867

9,3

Apartments with a parking space Punta kriza (Cres) - 867

Ubytování (Penzion) Apartments with a parking space Punta kriza (Cres) - 867. Apartments with a parking space Punta kriza (Cres) - 867 is offering accommodation in Punta Križa. Ubytování Apartments with a parking space Punta kriza (Cres) - 867 se nachází ve městě Nerezine (Chorvatsko - Cres ostrov).

Hotel Televrin

9

Hotel Televrin

Ubytování (Hotel) Hotel Televrin. Hotel Televrin se nachází v malé obci Nerezine na ostrově Lošinj. Pokoje mají Wi-Fi zdarma a balkon s výhledem na moře nebo na vesnický trh. Ubytování Hotel Televrin se nachází ve městě Nerezine (Chorvatsko - Lošinj ostrov).

Apartment Damir

9

Apartment Damir

Ubytování (Apartmán) Apartment Damir. Apartment Damir se nachází asi 400 metrů od pláže Zakalcic, 300 metrů od pláže Lanena. Ubytování Apartment Damir se nachází ve městě Nerezine (Chorvatsko - Lošinj ostrov).

Berto

9

Berto

Ubytování (Apartmány) Berto. Situated in Nerezine, 19 km from Mali Lošinj, Berto features barbecue facilities and free WiFi. Ubytování Berto se nachází ve městě Nerezine (Chorvatsko - Lošinj ostrov).

Apartments Marina Veskovic

8,9

Apartments Marina Veskovic

Ubytování (Apartmány) Apartments Marina Veskovic. Apartments Marina Veskovic se nachází v Nerezine na ostrově Lošinj, 450 metrů od pláže Lucica, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, dětským hřištěm,... Ubytování Apartments Marina Veskovic se nachází ve městě Nerezine (Chorvatsko - Lošinj ostrov).

Apartment Vila Salzburg

8,9

Apartment Vila Salzburg

Ubytování (Apartmány) Apartment Vila Salzburg. Set in Nerezine, 18 km from Mali Lošinj, Apartment Vila Salzburg offers a garden and free WiFi. Ubytování Apartment Vila Salzburg se nachází ve městě Nerezine (Chorvatsko - Lošinj ostrov).

Apartmán v přízemí kamenného domu u náměstí v Nerezine

8,7

Apartmán v přízemí kamenného domu u náměstí v Nerezine

Ubytování (Apartmány) Apartmán v přízemí kamenného domu u náměstí v Nerezine. Located in Nerezine, 18 km from Mali Lošinj, Apartmán v přízemí kamenného domu u náměstí v Nerezine provides a restaurant and free WiFi. Ubytování Apartmán v přízemí kamenného domu u náměstí v Nerezine se nachází ve městě Nerezine (Chorvatsko - Lošinj ostrov).

Apartments Danica

8,6

Apartments Danica

Ubytování (Apartmány) Apartments Danica. Apartments Danica se nachází ve vesnici Nerezine, 54 km od města Cres, a nabízí zahradu a gril. Mali Lošinj leží 14 km daleko. Ubytování Apartments Danica se nachází ve městě Nerezine (Chorvatsko - Lošinj ostrov).

Anka

8,4

Anka

Ubytování (Penzion) Anka. Anka se nachází v Nerezine, 400 metrů od pláže Lucica, a nabízí ubytování s barem, neplaceným soukromým parkovištěm, zahradou a grilem. Ubytování Anka se nachází ve městě Nerezine (Chorvatsko - Lošinj ostrov).

Apartment Mirjana

8,3

Apartment Mirjana

Ubytování (Apartmány) Apartment Mirjana. Apartmán Mirjana se nachází v obci Nerezine, 18 km od městečka Mali Lošinj a 3 km od města Osor, a nabízí zdarma dostupné Wi-Fi i terasu. Ubytování Apartment Mirjana se nachází ve městě Nerezine (Chorvatsko - Lošinj ostrov).

Casa Del Mar

8,2

Casa Del Mar

Ubytování (Apartmán) Casa Del Mar. Casa Del Mar nabízí ubytování s výhledem na město v Nerezine, 150 metrů od pláže Lucica a 250 metrů od pláže Rapoca. Ubytování Casa Del Mar se nachází ve městě Nerezine (Chorvatsko - Lošinj ostrov).

Stunning modern apartment with Sea View in Croatia

Stunning modern apartment with Sea View in Croatia

Ubytování (Apartmán) Stunning modern apartment with Sea View in Croatia. Stunning modern apartment with Sea View in Croatia se nachází v Nerezine, 350 metrů od pláže Mirna a 400 metrů od pláže GalbokaBeach. Ubytování Stunning modern apartment with Sea View in Croatia se nachází ve městě Nerezine (Chorvatsko - Lošinj ostrov).

Apartmani Branko

Apartmani Branko

Ubytování (Apartmány) Apartmani Branko. Located in Nerezine, 300 metres from Rapoca Beach and 600 metres from Lucica Beach, Apartmani Branko provides accommodation with free WiFi, air... Ubytování Apartmani Branko se nachází ve městě Nerezine (Chorvatsko - Lošinj ostrov).

Apartmani Branko Rukonic

Apartmani Branko Rukonic

Ubytování (Apartmán) Apartmani Branko Rukonic. Featuring garden views, Apartmani Branko Rukonic provides accommodation with a balcony and a coffee machine, around 200 metres from Mirna Beach. Ubytování Apartmani Branko Rukonic se nachází ve městě Nerezine (Chorvatsko - Lošinj ostrov).

Apartment in Nerezine with sea view, balcony, air conditioning, WiFi (3587-3)

Apartment in Nerezine with sea view, balcony, air conditioning, WiFi (3587-3)

Ubytování (Apartmán) Apartment in Nerezine with sea view, balcony, air conditioning, WiFi (3587-3). Featuring accommodation with a balcony, Apartment in Nerezine with sea view, balcony, air conditioning, WiFi (3587-3) is situated in Nerezine. Ubytování Apartment in Nerezine with sea view, balcony, air conditioning, WiFi (3587-3) se nachází ve městě Nerezine (Chorvatsko - Lošinj ostrov).

Plaza Nerezine

Plaza Nerezine

Ubytování (Prázdninový dům) Plaza Nerezine. Boasting garden views, Plaza Nerezine features accommodation with a patio and a coffee machine, around 100 metres from Lucica Beach. Ubytování Plaza Nerezine se nachází ve městě Nerezine (Chorvatsko - Lošinj ostrov).

Villa Iginia, Nerezine

Villa Iginia, Nerezine

Ubytování (Vila) Villa Iginia, Nerezine. Featuring air-conditioned accommodation with a patio, Villa Iginia, Nerezine is set in Nerezine. Ubytování Villa Iginia, Nerezine se nachází ve městě Nerezine (Chorvatsko - Lošinj ostrov).

Apartment Punta kriza 867a

Apartment Punta kriza 867a

Ubytování (Apartmán) Apartment Punta kriza 867a. Apartment Punta kriza 867a se nachází v oblasti Punta Križa, 43 km od Bašky a 32 km od Novalje. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Apartment Punta kriza 867a se nachází ve městě Nerezine (Chorvatsko - Cres ostrov).

Apartments by the sea Nerezine (Losinj) - 3451

Apartments by the sea Nerezine (Losinj) - 3451

Ubytování (Penzion) Apartments by the sea Nerezine (Losinj) - 3451. Tento klimatizovaný apartmán se nachází v Nerezine, 16 km do Puly. Má terasu s výhledem na moře. K dispozici je jídelní kout a kuchyň. Ubytování Apartments by the sea Nerezine (Losinj) - 3451 se nachází ve městě Nerezine (Chorvatsko - Lošinj ostrov).

Ubytování ve městě Nerezine

Město Nerezine se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 137 hotelů a ubytování ve městě Nerezine.