Hledat

Ubytování

Ubytování město Nerezine

Ve městě Nerezine (Chorvatsko) máme celkem 137 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Nerezine

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Nerezine

Villa Mare

9,9

Villa Mare

Ubytování (Vila) Villa Mare. Vila Mare se nachází v letovisku Nerezine. Nabízí celoročně otevřený venkovní bazén a Wi-Fi zdarma. Hosté si mohou užívat výhled na moře. Ubytování Villa Mare se nachází ve městě Nerezine (Chorvatsko - Lošinj ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 844 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lilla Apartment

9,8

Lilla Apartment

Ubytování (Apartmán) Lilla Apartment. Klimatizovaný apartmán Lilla se nachází ve městě Nerezine. Nabízí bezplatné Wi-Fi připojení, terasu a balkon. Ubytování Lilla Apartment se nachází ve městě Nerezine (Chorvatsko - Lošinj ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 549 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Del Sole

9,8

Apartments Del Sole

Ubytování (Apartmány) Apartments Del Sole. Apartmán Del Sole se nachází v letovisku Nerezine, pouhých 20 metrů od oblázkové pláže, a nabízí ubytování s možností vlastního stravování, zastřešenou... Ubytování Apartments Del Sole se nachází ve městě Nerezine (Chorvatsko - Lošinj ostrov).

Apartments and rooms by the sea Nerezine (Losinj) - 11815

9,7

Apartments and rooms by the sea Nerezine (Losinj) - 11815

Ubytování (Penzion) Apartments and rooms by the sea Nerezine (Losinj) - 11815. Located 49 km from Pula, Apartment Nerezine 11815a offers accommodation in Nerezine. Guests benefit from balcony. Ubytování Apartments and rooms by the sea Nerezine (Losinj) - 11815 se nachází ve městě Nerezine (Chorvatsko - Lošinj ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 483 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mobile Homes Delta Marine at Campsite Lopari

9,7

Mobile Homes Delta Marine at Campsite Lopari

Ubytování (Kemp) Mobile Homes Delta Marine at Campsite Lopari. Offering a bar and free WiFi, Mobile Homes Delta Marine at Campsite Lopari offers accommodation in Nerezine. The camping offers a terrace. Ubytování Mobile Homes Delta Marine at Campsite Lopari se nachází ve městě Nerezine (Chorvatsko - Lošinj ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 939 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Family House Nerezine

9,7

Family House Nerezine

Ubytování (Apartmán) Family House Nerezine. Family House Nerezine se nachází ve vesničce Nerezine. Nabízí zázemí pro grilování a terasu. Apartmán je klimatizovaný a má terasu a plně vybavenou... Ubytování Family House Nerezine se nachází ve městě Nerezine (Chorvatsko - Lošinj ostrov).

Galboka Nine

9,7

Galboka Nine

Ubytování (Apartmán) Galboka Nine. Located in Nerezine, 100 metres from GalbokaBeach and 300 metres from Mirna Beach, Galboka Nine offers a garden and air conditioning. Ubytování Galboka Nine se nachází ve městě Nerezine (Chorvatsko - Lošinj ostrov).

Casa Mattea

9,6

Casa Mattea

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Mattea. Located in Nerezine in the Lošinj Island region, Casa Mattea features a patio and garden views. Ubytování Casa Mattea se nachází ve městě Nerezine (Chorvatsko - Lošinj ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 212 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Galboka Residence

9,5

Galboka Residence

Ubytování (Apartmány) Galboka Residence. Rezidence Galboka se nachází v letovisku Nerezine, 200 metrů od pláže Galboka. Ubytování Galboka Residence se nachází ve městě Nerezine (Chorvatsko - Lošinj ostrov).

Vila Mirta

9,4

Vila Mirta

Ubytování (Prázdninový dům) Vila Mirta. Located in Nerezine, about 200 metres from the main square, Vila Mirta provides self-catering accommodation set within a garden. Ubytování Vila Mirta se nachází ve městě Nerezine (Chorvatsko - Lošinj ostrov).

Apartmani Danica

9,4

Apartmani Danica

Ubytování (Apartmány) Apartmani Danica. Apartmani Danica se nachází v Nerezine, 19 km od obce Mali Lošinj. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmani Danica se nachází ve městě Nerezine (Chorvatsko - Lošinj ostrov).

Apartments with a parking space Punta kriza (Cres) - 867

9,3

Apartments with a parking space Punta kriza (Cres) - 867

Ubytování (Penzion) Apartments with a parking space Punta kriza (Cres) - 867. Apartments with a parking space Punta kriza (Cres) - 867 is offering accommodation in Punta Križa. Ubytování Apartments with a parking space Punta kriza (Cres) - 867 se nachází ve městě Nerezine (Chorvatsko - Cres ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 177 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Manora

9,3

Hotel Manora

Ubytování (Hotel) Hotel Manora. Hotel Manora se nachází na úpatí hory Osorcica na ostrově Lošinj, v turistickém městečku Nerezine, 500 metrů od moře. Ubytování Hotel Manora se nachází ve městě Nerezine (Chorvatsko - Lošinj ostrov).

First Choice

9,3

First Choice

Ubytování (Apartmán) First Choice. Apartmán First Choice se nachází v Nerezine. Nabízí Wi-Fi zdarma, výhled na hory a zázemí pro grilování. Ubytování First Choice se nachází ve městě Nerezine (Chorvatsko - Lošinj ostrov).

Apartments Galboka

9,2

Apartments Galboka

Ubytování (Apartmány) Apartments Galboka. Apartments Galboka se nachází v Nerezine, 18 km od obce Mali Lošinj, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Galboka se nachází ve městě Nerezine (Chorvatsko - Lošinj ostrov).

Sunny Blue Apartament

9,2

Sunny Blue Apartament

Ubytování (Apartmán) Sunny Blue Apartament. Sunny Blue Apartament je apartmán s terasou a plně vybavenou kuchyní situovaný v Nerezine. Ubytování Sunny Blue Apartament se nachází ve městě Nerezine (Chorvatsko - Lošinj ostrov).

Apartments Pegla

9,1

Apartments Pegla

Ubytování (Apartmány) Apartments Pegla. Apartmány Pegla se nacházejí v obci Nerezine, 49 km od Puly a 50 km od letoviska Rabac, a nabízejí klimatizaci i bezplatné soukromé parkoviště. Ubytování Apartments Pegla se nachází ve městě Nerezine (Chorvatsko - Lošinj ostrov).

Hotel Televrin

9

Hotel Televrin

Ubytování (Hotel) Hotel Televrin. Hotel Televrin se nachází v malé obci Nerezine na ostrově Lošinj. Pokoje mají Wi-Fi zdarma a balkon s výhledem na moře nebo na vesnický trh. Ubytování Hotel Televrin se nachází ve městě Nerezine (Chorvatsko - Lošinj ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 019 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Lin

9

Casa Lin

Ubytování (Penzion) Casa Lin. Casa Lin offers accommodation in Nerezine. Some rooms include views of the sea or garden. All rooms are fitted with a shared bathroom. Ubytování Casa Lin se nachází ve městě Nerezine (Chorvatsko - Lošinj ostrov).

Berto

9

Berto

Ubytování (Apartmány) Berto. Situated in Nerezine, 19 km from Mali Lošinj, Berto features barbecue facilities and free WiFi. Ubytování Berto se nachází ve městě Nerezine (Chorvatsko - Lošinj ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 422 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Damir

9

Apartment Damir

Ubytování (Apartmán) Apartment Damir. Apartment Damir se nachází asi 400 metrů od pláže Zakalcic, 300 metrů od pláže Lanena. Ubytování Apartment Damir se nachází ve městě Nerezine (Chorvatsko - Lošinj ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 371 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Vila Salzburg

8,9

Apartment Vila Salzburg

Ubytování (Apartmány) Apartment Vila Salzburg. Set in Nerezine, 18 km from Mali Lošinj, Apartment Vila Salzburg offers a garden and free WiFi. Ubytování Apartment Vila Salzburg se nachází ve městě Nerezine (Chorvatsko - Lošinj ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 414 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Marina Veskovic

8,9

Apartments Marina Veskovic

Ubytování (Apartmány) Apartments Marina Veskovic. Apartments Marina Veskovic se nachází v Nerezine na ostrově Lošinj, 450 metrů od pláže Lucica, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, dětským hřištěm,... Ubytování Apartments Marina Veskovic se nachází ve městě Nerezine (Chorvatsko - Lošinj ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 009 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Naiadi Loft Apartment

8,9

Naiadi Loft Apartment

Ubytování (Apartmán) Naiadi Loft Apartment. Naiadi Loft is set in Nerezine. This apartment features barbecue facilities, sea view and the mountain view. Ubytování Naiadi Loft Apartment se nachází ve městě Nerezine (Chorvatsko - Lošinj ostrov).

Hodak Apartment

8,8

Hodak Apartment

Ubytování (Apartmány) Hodak Apartment. Hodak Apartment se nachází v Nerezine, 47 km od Bašky. Nabízí bezplatné Wi-Fi, klimatizaci a soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Hodak Apartment se nachází ve městě Nerezine (Chorvatsko - Lošinj ostrov).

Apartments with a parking space Punta kriza (Cres) - 8082

8,8

Apartments with a parking space Punta kriza (Cres) - 8082

Ubytování (Penzion) Apartments with a parking space Punta kriza (Cres) - 8082. Situated in Punta Križa, Apartments with a parking space Punta kriza (Cres) - 8082 offers 3 accommodation with private terraces. Ubytování Apartments with a parking space Punta kriza (Cres) - 8082 se nachází ve městě Nerezine (Chorvatsko - Cres ostrov).

Peraja Studio Apartment

8,8

Peraja Studio Apartment

Ubytování (Apartmán) Peraja Studio Apartment. Featuring garden views, Peraja Studio Apartment provides accommodation with a terrace and a kettle, around 200 metres from GalbokaBeach. Ubytování Peraja Studio Apartment se nachází ve městě Nerezine (Chorvatsko - Lošinj ostrov).

Apartmán v přízemí kamenného domu u náměstí v Nerezine

8,7

Apartmán v přízemí kamenného domu u náměstí v Nerezine

Ubytování (Apartmány) Apartmán v přízemí kamenného domu u náměstí v Nerezine. Located in Nerezine, 18 km from Mali Lošinj, Apartmán v přízemí kamenného domu u náměstí v Nerezine provides a restaurant and free WiFi. Ubytování Apartmán v přízemí kamenného domu u náměstí v Nerezine se nachází ve městě Nerezine (Chorvatsko - Lošinj ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 841 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Ruby

8,7

Holiday Home Ruby

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Ruby. Holiday Home Ruby se nachází v letovisku Nerezine na ostrově Lošinj a nabízí klimatizované ubytování v budově z roku 2015 s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Holiday Home Ruby se nachází ve městě Nerezine (Chorvatsko - Lošinj ostrov).

Apartmani Rukonić Aleksandar

8,7

Apartmani Rukonić Aleksandar

Ubytování (Penzion) Apartmani Rukonić Aleksandar. Apartmani Rukonić Aleksandar is offering accommodation in Nerezine. Ubytování Apartmani Rukonić Aleksandar se nachází ve městě Nerezine (Chorvatsko - Lošinj ostrov).

Apartments Danica

8,6

Apartments Danica

Ubytování (Apartmány) Apartments Danica. Apartments Danica se nachází ve vesnici Nerezine, 54 km od města Cres, a nabízí zahradu a gril. Mali Lošinj leží 14 km daleko. Ubytování Apartments Danica se nachází ve městě Nerezine (Chorvatsko - Lošinj ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 498 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mobile Homes Lopari

8,4

Mobile Homes Lopari

Ubytování (Prázdninový areál) Mobile Homes Lopari. Mobile Home Lopari se nachází u pláže uprostřed borovic a provozuje vlastní restauraci a bar. Ubytování Mobile Homes Lopari se nachází ve městě Nerezine (Chorvatsko - Lošinj ostrov).

Anka

8,4

Anka

Ubytování (Penzion) Anka. Anka se nachází v Nerezine, 400 metrů od pláže Lucica, a nabízí ubytování s barem, neplaceným soukromým parkovištěm, zahradou a grilem. Ubytování Anka se nachází ve městě Nerezine (Chorvatsko - Lošinj ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 089 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Sun

8,3

Holiday Home Sun

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Sun. Holiday Home Sun se nachází na pláži v obci Nerezine, 19 km od obce Mali Lošinj. Nabízí klimatizované ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Holiday Home Sun se nachází ve městě Nerezine (Chorvatsko - Lošinj ostrov).

Apartment Mirjana

8,3

Apartment Mirjana

Ubytování (Apartmány) Apartment Mirjana. Apartmán Mirjana se nachází v obci Nerezine, 18 km od městečka Mali Lošinj a 3 km od města Osor, a nabízí zdarma dostupné Wi-Fi i terasu. Ubytování Apartment Mirjana se nachází ve městě Nerezine (Chorvatsko - Lošinj ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 147 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mobile Homes Rapoća

8,2

Mobile Homes Rapoća

Ubytování (Prázdninový areál) Mobile Homes Rapoća. Mobile Homes Rapoća se nachází v Nerezine. Nabízí ubytování s posezením a kuchyní. Ubytování Mobile Homes Rapoća se nachází ve městě Nerezine (Chorvatsko - Lošinj ostrov).

Casa Del Mar

8,2

Casa Del Mar

Ubytování (Apartmán) Casa Del Mar. Casa Del Mar nabízí ubytování s výhledem na město v Nerezine, 150 metrů od pláže Lucica a 250 metrů od pláže Rapoca. Ubytování Casa Del Mar se nachází ve městě Nerezine (Chorvatsko - Lošinj ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 761 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Dolac

8,1

Apartments Dolac

Ubytování (Apartmány) Apartments Dolac. Apartments Dolac jsou klimatizované apartmány a studia s LCD TV situované v Nerezine, 100 metrů od pláže a 250 metrů od autobusové zastávky. Ubytování Apartments Dolac se nachází ve městě Nerezine (Chorvatsko - Lošinj ostrov).

Candy house

8

Candy house

Ubytování (Prázdninový dům) Candy house. Candy house is situated in Nerezine and offers free bikes, a garden and barbecue facilities. Ubytování Candy house se nachází ve městě Nerezine (Chorvatsko - Lošinj ostrov).

Apartments Lopari

7,7

Apartments Lopari

Ubytování (Apartmány) Apartments Lopari. Apartments Lopari se nachází v Nerezine a nabízí ubytování s TV s plochou obrazovkou a kuchyní. Některé apartmány/studia mají posezení a/nebo terasu. Ubytování Apartments Lopari se nachází ve městě Nerezine (Chorvatsko - Lošinj ostrov).

Amazing Sea View Loft Sunny Apartment

7,4

Amazing Sea View Loft Sunny Apartment

Ubytování (Apartmán) Amazing Sea View Loft Sunny Apartment. Amazing Sea View Loft Sunny Apartment se nachází na pláži v Nerezine a nabízí bezplatné Wi-Fi a restauraci. Ubytování Amazing Sea View Loft Sunny Apartment se nachází ve městě Nerezine (Chorvatsko - Lošinj ostrov).

Holiday house with a parking space Sveti Jakov (Losinj) - 7950

Holiday house with a parking space Sveti Jakov (Losinj) - 7950

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday house with a parking space Sveti Jakov (Losinj) - 7950. Located in Nerezine in the Lošinj Island region, Holiday house with a parking space Sveti Jakov (Losinj) - 7950 has a terrace. Ubytování Holiday house with a parking space Sveti Jakov (Losinj) - 7950 se nachází ve městě Nerezine (Chorvatsko - Lošinj ostrov).

Apartment Nerezine 2506a

Apartment Nerezine 2506a

Ubytování (Apartmán) Apartment Nerezine 2506a. Located in Nerezine in the Lošinj Island region, Apartment Nerezine 2506a features a balcony and sea views. Ubytování Apartment Nerezine 2506a se nachází ve městě Nerezine (Chorvatsko - Lošinj ostrov).

Apartments by the sea Nerezine (Losinj) - 3451

Apartments by the sea Nerezine (Losinj) - 3451

Ubytování (Penzion) Apartments by the sea Nerezine (Losinj) - 3451. Tento klimatizovaný apartmán se nachází v Nerezine, 16 km do Puly. Má terasu s výhledem na moře. K dispozici je jídelní kout a kuchyň. Ubytování Apartments by the sea Nerezine (Losinj) - 3451 se nachází ve městě Nerezine (Chorvatsko - Lošinj ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 620 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Punta kriza 867a

Apartment Punta kriza 867a

Ubytování (Apartmán) Apartment Punta kriza 867a. Apartment Punta kriza 867a se nachází v oblasti Punta Križa, 43 km od Bašky a 32 km od Novalje. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Apartment Punta kriza 867a se nachází ve městě Nerezine (Chorvatsko - Cres ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 992 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ca' Flora

Ca' Flora

Ubytování (Prázdninový dům) Ca' Flora. Situated in Nerezine, 18 km from Mali Lošinj, Ca' Flora features a terrace and free WiFi. Private parking is available on site. Ubytování Ca' Flora se nachází ve městě Nerezine (Chorvatsko - Lošinj ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 294 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments with a parking space Nerezine (Losinj) - 7961

Apartments with a parking space Nerezine (Losinj) - 7961

Ubytování (Penzion) Apartments with a parking space Nerezine (Losinj) - 7961. Situated in Nerezine, Apartments with a parking space Nerezine (Losinj) - 7961 offers 3 accommodation with private terraces. Ubytování Apartments with a parking space Nerezine (Losinj) - 7961 se nachází ve městě Nerezine (Chorvatsko - Lošinj ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 934 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments with a parking space Nerezine (Losinj) - 15768

Apartments with a parking space Nerezine (Losinj) - 15768

Ubytování (Penzion) Apartments with a parking space Nerezine (Losinj) - 15768. Situated in Nerezine, Apartments with a parking space Nerezine (Losinj) - 15768 provides 3 accommodation with private terraces. Ubytování Apartments with a parking space Nerezine (Losinj) - 15768 se nachází ve městě Nerezine (Chorvatsko - Lošinj ostrov).

Plaza Nerezine

Plaza Nerezine

Ubytování (Prázdninový dům) Plaza Nerezine. Boasting garden views, Plaza Nerezine features accommodation with a patio and a coffee machine, around 100 metres from Lucica Beach. Ubytování Plaza Nerezine se nachází ve městě Nerezine (Chorvatsko - Lošinj ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 062 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment in Nerezine with sea view, balcony, air conditioning, WiFi (3587-3)

Apartment in Nerezine with sea view, balcony, air conditioning, WiFi (3587-3)

Ubytování (Apartmán) Apartment in Nerezine with sea view, balcony, air conditioning, WiFi (3587-3). Featuring accommodation with a balcony, Apartment in Nerezine with sea view, balcony, air conditioning, WiFi (3587-3) is situated in Nerezine. Ubytování Apartment in Nerezine with sea view, balcony, air conditioning, WiFi (3587-3) se nachází ve městě Nerezine (Chorvatsko - Lošinj ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 639 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Iginia, Nerezine

Villa Iginia, Nerezine

Ubytování (Vila) Villa Iginia, Nerezine. Featuring air-conditioned accommodation with a patio, Villa Iginia, Nerezine is set in Nerezine. Ubytování Villa Iginia, Nerezine se nachází ve městě Nerezine (Chorvatsko - Lošinj ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 492 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Nerezine

Město Nerezine se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 137 hotelů a ubytování ve městě Nerezine.