Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Nejdek

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Nejdek

Weineck

9,7

Weineck

Ubytování (Apartmán) Weineck. Weineck se nachází v Nejdku, přímo na sjezdovce. Nabízí zázemí pro vodní sporty, gril a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Weineck se nachází ve městě Nejdek (Česká republika - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 901 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Weineck má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Weineck momentálně evidujeme 30 recenzí.

Rezidence Gutwirtovi

9,5

Rezidence Gutwirtovi

Ubytování (Prázdninový dům) Rezidence Gutwirtovi. Rezidence Gutwirtovi se nachází v Nejdeku a nabízí ubytování s terasou. Je odsud výhled na hory a bazén. Ubytování Rezidence Gutwirtovi se nachází ve městě Nejdek (Česká republika - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 200 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Rezidence Gutwirtovi má celkové hodnocení 9,5. Pro Prázdninový dům Rezidence Gutwirtovi momentálně evidujeme 6 recenzí.

SPA Pod Javory

9,4

SPA Pod Javory

Ubytování (Penzion) SPA Pod Javory. SPA Pod Javory je penzion situovaný v Nejdku. Nabízí zahradu a pokoje a apartmány vybavené kabelovou TV s plochou obrazovkou a s vlastní koupelnou. Ubytování SPA Pod Javory se nachází ve městě Nejdek (Česká republika - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 416 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování SPA Pod Javory má celkové hodnocení 9,4. Pro Penzion SPA Pod Javory momentálně evidujeme 55 recenzí.

Chata Vysoká Štola Nejdek

9,2

Chata Vysoká Štola Nejdek

Ubytování (Apartmán) Chata Vysoká Štola Nejdek. Chata Vysoká Štola Nejdek se nachází v Nejdku a nabízí terasu. Na místě je soukromé neplacené parkoviště. Tábor je odsud vzdálený 48 km. Ubytování Chata Vysoká Štola Nejdek se nachází ve městě Nejdek (Česko - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 750 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion Anna

8,9

Penzion Anna

Ubytování (Penzion) Penzion Anna. Penzion Anna stojí 400 metrů od obce Nejdek v Krušných horách. Nabízí ubytování v domáckém prostředí s bezplatným Wi-Fi připojením k internetu. Ubytování Penzion Anna se nachází ve městě Nejdek (Česká republika - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 861 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Anna má celkové hodnocení 8,9. Pro Penzion Penzion Anna momentálně evidujeme 43 recenzí.

RS BERNOV Zátiší

8,8

RS BERNOV Zátiší

Ubytování (Penzion) RS BERNOV Zátiší. RS BERNOV Zátiší se nachází v Nejdku a nabízí restauraci, bar, společný lounge, zahradu, dětský klub a terasu. Ubytování RS BERNOV Zátiší se nachází ve městě Nejdek (Česko - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 873 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování na horách

8,8

Ubytování na horách

Ubytování (Prázdninový dům) Ubytování na horách. Prázdninový dům - Ubytování na horách se nachází v Nejdku. Nabízí zahradu, terasu a Wi-Fi zdarma. Hosté si mohou užívat výhled do zahrady. Ubytování Ubytování na horách se nachází ve městě Nejdek (Česká republika - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 883 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Ubytování na horách má celkové hodnocení 8,8. Pro Prázdninový dům Ubytování na horách momentálně evidujeme 17 recenzí.

Hotel Anna Nejdek

8,7

Hotel Anna Nejdek

Ubytování (Hotel) Hotel Anna Nejdek. Útulný Hotel Anna se nachází v městečku Nejdek, v malebném údolí řeky Rolavy, jen 10 minut jízdy z Karlových Varů. Ubytování Hotel Anna Nejdek se nachází ve městě Nejdek (Česká republika - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 093 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Anna Nejdek má celkové hodnocení 8,7. Pro Hotel Hotel Anna Nejdek momentálně evidujeme 129 recenzí.

Country House Lesik

Country House Lesik

Ubytování (Prázdninový dům) Country House Lesik. Country House Lesik is situated in Nejdek and offers a garden and a terrace. Ubytování Country House Lesik se nachází ve městě Nejdek (Česko - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 272 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Three-Bedroom Holiday Home in Nejdek

Three-Bedroom Holiday Home in Nejdek

Ubytování (Prázdninový dům) Three-Bedroom Holiday Home in Nejdek. Three-Bedroom Holiday Home in Nejdek is located in Nejdek. This property offers access to free WiFi. Ubytování Three-Bedroom Holiday Home in Nejdek se nachází ve městě Nejdek (Česká republika - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 999 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Prázdninový dům Three-Bedroom Holiday Home in Nejdek nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Nature Apartments

Nature Apartments

Ubytování (Apartmán) Nature Apartments. Nature Apartments se nachází v Nejdku a nabízí ubytování s posezením a TV s plochou obrazovkou. Ubytování Nature Apartments se nachází ve městě Nejdek (Česká republika - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 699 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Apartmán Nature Apartments nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Chalupa Vysoká Jedle

Chalupa Vysoká Jedle

Ubytování (Chata) Chalupa Vysoká Jedle. Chalupa Vysoká Jedle se nachází v Nejdku a nabízí bezplatné Wi-Fi. Chata má 3 ložnice, TV s plochou obrazovkou a kuchyň. Ubytování Chalupa Vysoká Jedle se nachází ve městě Nejdek (Česko - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 099 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sport Apartmán

Sport Apartmán

Ubytování (Apartmán) Sport Apartmán. Sport Apartmán is situated in Nejdek and offers a fitness centre. Ubytování Sport Apartmán se nachází ve městě Nejdek (Česko - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 702 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hana

Hana

Ubytování (Prázdninový dům) Hana. Hana is set in Nejdek and offers barbecue facilities and a garden. Free WiFi is available. Ubytování Hana se nachází ve městě Nejdek (Česká republika - Karlovarský kraj). Pro Prázdninový dům Hana nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Chatky Pod Javory

Chatky Pod Javory

Ubytování (Chata) Chatky Pod Javory. With garden views, Chatky Pod Javory is situated in Nejdek and has a restaurant and bar. Free WiFi is featured. Ubytování Chatky Pod Javory se nachází ve městě Nejdek (Česká republika - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 901 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Chata Chatky Pod Javory nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Vila Polacek

Vila Polacek

Ubytování (Apartmán) Vila Polacek. Vila Polacek se nachází v Nejdku, 43 km od německého Annabergu-Buchholz. Nabízí ubytování v apartmánu, Wi-Fi zdarma a vlastní bezplatné parkoviště. Ubytování Vila Polacek se nachází ve městě Nejdek (Česko - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 027 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán Nejdek Krušné hory

Apartmán Nejdek Krušné hory

Ubytování (Apartmán) Apartmán Nejdek Krušné hory. Apartmán Nejdek Krušné hory is situated in Nejdek. The property has city views and is 39 km from Mariánské Lázně. Ubytování Apartmán Nejdek Krušné hory se nachází ve městě Nejdek (Česko - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 383 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday home Tisová

Holiday home Tisová

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Tisová. Holiday home Tisová nabízí ubytování v Nejdku. Hosté zde mohou využívat plně vybavenou kuchyň. Ubytování Holiday home Tisová se nachází ve městě Nejdek (Česká republika - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 688 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Prázdninový dům Holiday home Tisová nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Vintage Holiday Home in Nejdek with Sauna

Vintage Holiday Home in Nejdek with Sauna

Ubytování (Prázdninový dům) Vintage Holiday Home in Nejdek with Sauna. Vintage Holiday Home in Nejdek with Sauna se nachází v Nejdku, 29 km od Klingenthalu. Ubytování Vintage Holiday Home in Nejdek with Sauna se nachází ve městě Nejdek (Česko - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 077 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vila Nejdek - Erzgebirge

Vila Nejdek - Erzgebirge

Ubytování (Aparthotel) Vila Nejdek - Erzgebirge. Set in Nejdek, 47 km from Mariánské Lázně, Vila Nejdek - Erzgebirge offers a shared lounge and free WiFi. The aparthotel offers a sauna. Ubytování Vila Nejdek - Erzgebirge se nachází ve městě Nejdek (Česko - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 022 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)