Hledat

Ubytování

Ubytování město Mühlbach

Ve městě Mühlbach (Itálie) máme celkem 19 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Mühlbach

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Mühlbach

App Mulin Loise mit Sauna

10

App Mulin Loise mit Sauna

Ubytování (Apartmán) App Mulin Loise mit Sauna. App Mulin Loise mit Sauna se nachází v Mühlbachu v regionu Trentino Alto Adige a nabízí balkon a výhled do zahrady. Ubytování App Mulin Loise mit Sauna se nachází ve městě Mühlbach (Itálie - Trentino Alto Adige).

DILIA

10

DILIA

Ubytování (Venkovský dům) DILIA. Providing pool views, DILIA in Mühlbach provides accommodation, a seasonal outdoor swimming pool, a bar, a shared lounge, a garden and a terrace. Ubytování DILIA se nachází ve městě Mühlbach (Itálie - Trentino Alto Adige).

Chalet Frieda

9,8

Chalet Frieda

Ubytování (Apartmány) Chalet Frieda. Ubytování se nachází v Mühlbachu, 44 km od Dobbiaca, Chalet Frieda nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. K dispozici je také sauna. Ubytování Chalet Frieda se nachází ve městě Mühlbach (Itálie - Trentino Alto Adige).

Aparthotel Panorama Living Dolomites

9,5

Aparthotel Panorama Living Dolomites

Ubytování (Aparthotel) Aparthotel Panorama Living Dolomites. Aparthotel Panorama Living Dolomites se nachází v Mühlbachu a nabízí bezplatné Wi-Fi, sdílený lounge, zahradu a přímý přístup na sjezdovku. Ubytování Aparthotel Panorama Living Dolomites se nachází ve městě Mühlbach (Itálie - Trentino Alto Adige).

App Mulin Moidl mit Sauna

9,5

App Mulin Moidl mit Sauna

Ubytování (Apartmán) App Mulin Moidl mit Sauna. App Mulin Moidl mit Sauna se nachází v Mühlbachu a nabízí přímý přístup na sjezdovku. Ubytování App Mulin Moidl mit Sauna se nachází ve městě Mühlbach (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartment Sofia

9,5

Apartment Sofia

Ubytování (Apartmán) Apartment Sofia. Apartment Sofia se nachází v obci Rio di Pusteria. Nabízí bezplatné Wi-Fi dostupné ve všech prostorách a soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Apartment Sofia se nachází ve městě Mühlbach (Itálie - Trentino Alto Adige).

Molaris Lodge

9

Molaris Lodge

Ubytování (Hotel) Molaris Lodge. Molaris Lodge se nachází v centru Rio di Pusteria, jen 200 metrů od lyžařských areálů Gitschberg a Jochta. Ubytování Molaris Lodge se nachází ve městě Mühlbach (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartment Himmelreich

9

Apartment Himmelreich

Ubytování (Apartmány) Apartment Himmelreich. Apartment Himmelreich se nachází asi 12 km od opatství Novacella a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Ubytování Apartment Himmelreich se nachází ve městě Mühlbach (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartment Dolomitenblick

9

Apartment Dolomitenblick

Ubytování (Apartmán) Apartment Dolomitenblick. Apartment Dolomitenblick se nachází 13 km od vlakového nádraží Bressanone a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem na hory. Ubytování Apartment Dolomitenblick se nachází ve městě Mühlbach (Itálie - Trentino Alto Adige).

Traterhof-Spinges

8,9

Traterhof-Spinges

Ubytování (Farma) Traterhof-Spinges. Traterhof-Spinges se nachází v Mühlbachu v regionu Trentino Alto Adige, 12 km od opatství Novacella. Ubytování Traterhof-Spinges se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Weisse Lilie - Giglio Bianco

8,6

Hotel Weisse Lilie - Giglio Bianco

Ubytování (Hotel) Hotel Weisse Lilie - Giglio Bianco. Hotel Weisse Lilie - Giglio Bianco se nachází přímo na historickém náměstí v obci Mühlbach. Nabízí sluneční terasu a výhled do zahrady. Na místě je bar. Ubytování Hotel Weisse Lilie - Giglio Bianco se nachází ve městě Mühlbach (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Leitner

8,5

Hotel Leitner

Ubytování (Hotel) Hotel Leitner. Hotel Leitner vás přivítá v malebné vesničce Rio di Pusteria. Má luxusní wellness centrum a tradiční restauraci a bar s krásnou terasou. Ubytování Hotel Leitner se nachází ve městě Mühlbach (Itálie - Trentino Alto Adige).

Zimmer - Hinterwalderhof

8,4

Zimmer - Hinterwalderhof

Ubytování (Bed and breakfast) Zimmer - Hinterwalderhof. Zimmer - Hinterwalderhof se nachází v Mühlbachu v regionu Trentino Alto Adige a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování Zimmer - Hinterwalderhof se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartment Eisacktal

8

Apartment Eisacktal

Ubytování (Apartmán) Apartment Eisacktal. Apartmán Eisacktal s výhledem na hory nabízí ubytování s terasou a rychlovarnou konvicí, asi 13 km od vlakového nádraží Bressanone. Ubytování Apartment Eisacktal se nachází ve městě Mühlbach (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Gasthof Zur Linde

7,9

Hotel Gasthof Zur Linde

Ubytování (Hotel) Hotel Gasthof Zur Linde. Hotel Gasthof Zur Linde se nachází v centru obce Rio di Pusteria v nadmořské výšce 777 metrů a nabízí restauraci, která servíruje speciality italské a... Ubytování Hotel Gasthof Zur Linde se nachází ve městě Mühlbach (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartment Schwalbennest

7,7

Apartment Schwalbennest

Ubytování (Apartmány) Apartment Schwalbennest. Apartmán Schwalbennest s výhledem na řeku nabízí ubytování s balkonem a rychlovarnou konvicí, asi 10 km od opatství Novacella. Ubytování Apartment Schwalbennest se nachází ve městě Mühlbach (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Panoramik

7,7

Hotel Panoramik

Ubytování (Hotel) Hotel Panoramik. Hotel Panoramik se nachází v centru obce Rio di Pusteria, 15 minut jízdy od Brixenu a 300 metrů od lanovky na sjezdovky Gitschberg-Jochtal. Ubytování Hotel Panoramik se nachází ve městě Mühlbach (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartment Sonnenschein

Apartment Sonnenschein

Ubytování (Apartmány) Apartment Sonnenschein. Apartment Sonnenschein se nachází 12 km od opatství Novacella a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Ubytování Apartment Sonnenschein se nachází ve městě Mühlbach (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartment Pustertal

Apartment Pustertal

Ubytování (Apartmán) Apartment Pustertal. Apartmán Pustertal s výhledem na hory nabízí ubytování s terasou a rychlovarnou konvicí, asi 13 km od vlakového nádraží Bressanone. Ubytování Apartment Pustertal se nachází ve městě Mühlbach (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartment Dolomitenblick

Apartment Dolomitenblick

Ubytování (Apartmány) Apartment Dolomitenblick. Apartment Dolomitenblick se nachází 12 km od opatství Novacella a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Ubytování Apartment Dolomitenblick se nachází ve městě Mühlbach (Itálie - Trentino Alto Adige).

App Mulin Tondl mit Sauna

App Mulin Tondl mit Sauna

Ubytování (Apartmán) App Mulin Tondl mit Sauna. App Mulin Tondl mit Sauna se nachází v Mühlbachu v regionu Trentino Alto Adige a nabízí balkon a výhled do zahrady. Ubytování App Mulin Tondl mit Sauna se nachází ve městě Mühlbach (Itálie - Trentino Alto Adige).

App Mulin Hilda mit Sauna

App Mulin Hilda mit Sauna

Ubytování (Apartmán) App Mulin Hilda mit Sauna. App Mulin Hilda mit Sauna se nachází v Mühlbachu v regionu Trentino Alto Adige a nabízí zahradu. Ubytování App Mulin Hilda mit Sauna se nachází ve městě Mühlbach (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartment Waldesruh

Apartment Waldesruh

Ubytování (Apartmány) Apartment Waldesruh. Apartment Waldesruh se nachází 12 km od opatství Novacella a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Ubytování Apartment Waldesruh se nachází ve městě Mühlbach (Itálie - Trentino Alto Adige).

App Mulin Rudl mit Sauna

App Mulin Rudl mit Sauna

Ubytování (Apartmán) App Mulin Rudl mit Sauna. App Mulin Rudl mit Sauna se nachází v Mühlbachu v regionu Trentino Alto Adige a nabízí zahradu. Ubytování App Mulin Rudl mit Sauna se nachází ve městě Mühlbach (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Mühlbach

Město Mühlbach se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 19 hotelů a ubytování ve městě Mühlbach.