Hledat

Ubytování

Ubytování město Mühlbach

Ve městě Mühlbach (Itálie) máme celkem 19 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Mühlbach

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Mühlbach

App Mulin Loise mit Sauna

10

App Mulin Loise mit Sauna

Ubytování (Apartmán) App Mulin Loise mit Sauna. App Mulin Loise mit Sauna se nachází v Mühlbachu v regionu Trentino Alto Adige a nabízí balkon a výhled do zahrady. Ubytování App Mulin Loise mit Sauna se nachází ve městě Mühlbach (Itálie - Trentino Alto Adige).

DILIA

10

DILIA

Ubytování (Venkovský dům) DILIA. Providing pool views, DILIA in Mühlbach provides accommodation, a seasonal outdoor swimming pool, a bar, a shared lounge, a garden and a terrace. Ubytování DILIA se nachází ve městě Mühlbach (Itálie - Trentino Alto Adige).

Chalet Frieda

9,8

Chalet Frieda

Ubytování (Apartmány) Chalet Frieda. Ubytování se nachází v Mühlbachu, 44 km od Dobbiaca, Chalet Frieda nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. K dispozici je také sauna. Ubytování Chalet Frieda se nachází ve městě Mühlbach (Itálie - Trentino Alto Adige).

Dolomites Alpin Penthouse, 90qm, privat Sauna, WLAN

9,7

Dolomites Alpin Penthouse, 90qm, privat Sauna, WLAN

UbytováníDolomites Alpin Penthouse, 90qm, privat Sauna, WLAN. Dolomites Alpin Penthouse, 90qm, privat Sauna, WLAN se nachází v Mühlbachu a nabízí saunu. Tento apartmán nabízí bezplatné parkování, výtah a Wi-Fi zdarma. Ubytování Dolomites Alpin Penthouse, 90qm, privat Sauna, WLAN se nachází ve městě Mühlbach (Itálie - Trentino Alto Adige).

Aparthotel Panorama Living Dolomites

9,5

Aparthotel Panorama Living Dolomites

Ubytování (Aparthotel) Aparthotel Panorama Living Dolomites. Aparthotel Panorama Living Dolomites se nachází v Mühlbachu a nabízí bezplatné Wi-Fi, sdílený lounge, zahradu a přímý přístup na sjezdovku. Ubytování Aparthotel Panorama Living Dolomites se nachází ve městě Mühlbach (Itálie - Trentino Alto Adige).

Parleitnerhof Ferienwohnung Morgenrot

9,5

Parleitnerhof Ferienwohnung Morgenrot

UbytováníParleitnerhof Ferienwohnung Morgenrot. Parleitnerhof Ferienwohnung Morgenrot se nachází v Mühlbachu, 10 km od opatství Novacella a 14 km od vlakového nádraží Bressanone. Ubytování Parleitnerhof Ferienwohnung Morgenrot se nachází ve městě Mühlbach (Itálie - Trentino Alto Adige).

App Mulin Moidl mit Sauna

9,5

App Mulin Moidl mit Sauna

Ubytování (Apartmán) App Mulin Moidl mit Sauna. App Mulin Moidl mit Sauna se nachází v Mühlbachu a nabízí přímý přístup na sjezdovku. Ubytování App Mulin Moidl mit Sauna se nachází ve městě Mühlbach (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartment Sofia

9,5

Apartment Sofia

Ubytování (Apartmán) Apartment Sofia. Apartment Sofia se nachází v obci Rio di Pusteria. Nabízí bezplatné Wi-Fi dostupné ve všech prostorách a soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Apartment Sofia se nachází ve městě Mühlbach (Itálie - Trentino Alto Adige).

Parleitnerhof Ferienwohnung Abendrot

9,3

Parleitnerhof Ferienwohnung Abendrot

UbytováníParleitnerhof Ferienwohnung Abendrot. Parleitnerhof Ferienwohnung Abendrot se nachází asi 10 km od opatství Novacella a nabízí ubytování s terasou, kávovarem a výhledem do zahrady. Ubytování Parleitnerhof Ferienwohnung Abendrot se nachází ve městě Mühlbach (Itálie - Trentino Alto Adige).

Almhütte Tauber Fane Alm

9,3

Almhütte Tauber Fane Alm

UbytováníAlmhütte Tauber Fane Alm. Almhütte Tauber Fane Alm nabízí ubytování ve Valles, 27 km od katedrály Bressanone a 27 km od lékařského muzea. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Almhütte Tauber Fane Alm se nachází ve městě Mühlbach (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartments Schönblick

9,3

Apartments Schönblick

UbytováníApartments Schönblick. Apartments Schönblick se nachází v Mühlbachu a nabízí ubytování s terasou nebo balkonem, bezplatným Wi-Fi, TV s plochou obrazovkou a zahradou. Ubytování Apartments Schönblick se nachází ve městě Mühlbach (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Maria Beatrice

9,2

Casa Maria Beatrice

UbytováníCasa Maria Beatrice. Casa Maria Beatrice se nachází 8,5 km od opatství Novacella a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování Casa Maria Beatrice se nachází ve městě Mühlbach (Itálie - Trentino Alto Adige).

Molaris Lodge

9

Molaris Lodge

Ubytování (Hotel) Molaris Lodge. Molaris Lodge se nachází v centru Rio di Pusteria, jen 200 metrů od lyžařských areálů Gitschberg a Jochta. Ubytování Molaris Lodge se nachází ve městě Mühlbach (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartment Himmelreich

9

Apartment Himmelreich

Ubytování (Apartmány) Apartment Himmelreich. Apartment Himmelreich se nachází asi 12 km od opatství Novacella a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Ubytování Apartment Himmelreich se nachází ve městě Mühlbach (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartment Dolomitenblick

9

Apartment Dolomitenblick

Ubytování (Apartmán) Apartment Dolomitenblick. Apartment Dolomitenblick se nachází 13 km od vlakového nádraží Bressanone a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem na hory. Ubytování Apartment Dolomitenblick se nachází ve městě Mühlbach (Itálie - Trentino Alto Adige).

Traterhof-Spinges

8,9

Traterhof-Spinges

Ubytování (Farma) Traterhof-Spinges. Traterhof-Spinges se nachází v Mühlbachu v regionu Trentino Alto Adige, 12 km od opatství Novacella. Ubytování Traterhof-Spinges se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartement Fischnaller

8,7

Appartement Fischnaller

UbytováníAppartement Fischnaller. Appartement Fischnaller se nachází v Mühlbachu a nabízí terasu s výhledem do zahrady. 40 km od Merana. Ubytování Appartement Fischnaller se nachází ve městě Mühlbach (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Seppi

8,6

Hotel Seppi

UbytováníHotel Seppi. Tento rodinný hotel se nachází na krásném tržním náměstí v Rio di Pusteria a nabízí wellness centrum, bezplatnou půjčovnu kol a tradiční restauraci. Ubytování Hotel Seppi se nachází ve městě Mühlbach (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Weisse Lilie - Giglio Bianco

8,6

Hotel Weisse Lilie - Giglio Bianco

Ubytování (Hotel) Hotel Weisse Lilie - Giglio Bianco. Hotel Weisse Lilie - Giglio Bianco se nachází přímo na historickém náměstí v obci Mühlbach. Nabízí sluneční terasu a výhled do zahrady. Na místě je bar. Ubytování Hotel Weisse Lilie - Giglio Bianco se nachází ve městě Mühlbach (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Leitner

8,5

Hotel Leitner

Ubytování (Hotel) Hotel Leitner. Hotel Leitner vás přivítá v malebné vesničce Rio di Pusteria. Má luxusní wellness centrum a tradiční restauraci a bar s krásnou terasou. Ubytování Hotel Leitner se nachází ve městě Mühlbach (Itálie - Trentino Alto Adige).

Zimmer - Hinterwalderhof

8,4

Zimmer - Hinterwalderhof

Ubytování (Bed and breakfast) Zimmer - Hinterwalderhof. Zimmer - Hinterwalderhof se nachází v Mühlbachu v regionu Trentino Alto Adige a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování Zimmer - Hinterwalderhof se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Der Brunnerhof

8,2

Der Brunnerhof

UbytováníDer Brunnerhof. Der Brunnerhof leží v nadmořské výšce 1100 metrů v horské vesnici Spinga. Nabízí ubytování v pokojích s výhledem na hory, balkonem a restauraci. Ubytování Der Brunnerhof se nachází ve městě Mühlbach (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Ansitz Kandelburg

8,1

Hotel Ansitz Kandelburg

UbytováníHotel Ansitz Kandelburg. Hotel Ansitz Kandelburg je památkově chráněná budova, středověký hrad ze 13. století. Ubytování Hotel Ansitz Kandelburg se nachází ve městě Mühlbach (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartment Eisacktal

8

Apartment Eisacktal

Ubytování (Apartmán) Apartment Eisacktal. Apartmán Eisacktal s výhledem na hory nabízí ubytování s terasou a rychlovarnou konvicí, asi 13 km od vlakového nádraží Bressanone. Ubytování Apartment Eisacktal se nachází ve městě Mühlbach (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Gasthof Zur Linde

7,9

Hotel Gasthof Zur Linde

Ubytování (Hotel) Hotel Gasthof Zur Linde. Hotel Gasthof Zur Linde se nachází v centru obce Rio di Pusteria v nadmořské výšce 777 metrů a nabízí restauraci, která servíruje speciality italské a... Ubytování Hotel Gasthof Zur Linde se nachází ve městě Mühlbach (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartment Schwalbennest

7,7

Apartment Schwalbennest

Ubytování (Apartmány) Apartment Schwalbennest. Apartmán Schwalbennest s výhledem na řeku nabízí ubytování s balkonem a rychlovarnou konvicí, asi 10 km od opatství Novacella. Ubytování Apartment Schwalbennest se nachází ve městě Mühlbach (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Panoramik

7,7

Hotel Panoramik

Ubytování (Hotel) Hotel Panoramik. Hotel Panoramik se nachází v centru obce Rio di Pusteria, 15 minut jízdy od Brixenu a 300 metrů od lanovky na sjezdovky Gitschberg-Jochtal. Ubytování Hotel Panoramik se nachází ve městě Mühlbach (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartment Sonnenschein

Apartment Sonnenschein

Ubytování (Apartmány) Apartment Sonnenschein. Apartment Sonnenschein se nachází 12 km od opatství Novacella a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Ubytování Apartment Sonnenschein se nachází ve městě Mühlbach (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartment Pustertal

Apartment Pustertal

Ubytování (Apartmán) Apartment Pustertal. Apartmán Pustertal s výhledem na hory nabízí ubytování s terasou a rychlovarnou konvicí, asi 13 km od vlakového nádraží Bressanone. Ubytování Apartment Pustertal se nachází ve městě Mühlbach (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartment Dolomitenblick

Apartment Dolomitenblick

Ubytování (Apartmány) Apartment Dolomitenblick. Apartment Dolomitenblick se nachází 12 km od opatství Novacella a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Ubytování Apartment Dolomitenblick se nachází ve městě Mühlbach (Itálie - Trentino Alto Adige).

App Mulin Tondl mit Sauna

App Mulin Tondl mit Sauna

Ubytování (Apartmán) App Mulin Tondl mit Sauna. App Mulin Tondl mit Sauna se nachází v Mühlbachu v regionu Trentino Alto Adige a nabízí balkon a výhled do zahrady. Ubytování App Mulin Tondl mit Sauna se nachází ve městě Mühlbach (Itálie - Trentino Alto Adige).

App Mulin Hilda mit Sauna

App Mulin Hilda mit Sauna

Ubytování (Apartmán) App Mulin Hilda mit Sauna. App Mulin Hilda mit Sauna se nachází v Mühlbachu v regionu Trentino Alto Adige a nabízí zahradu. Ubytování App Mulin Hilda mit Sauna se nachází ve městě Mühlbach (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartment Waldesruh

Apartment Waldesruh

Ubytování (Apartmány) Apartment Waldesruh. Apartment Waldesruh se nachází 12 km od opatství Novacella a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Ubytování Apartment Waldesruh se nachází ve městě Mühlbach (Itálie - Trentino Alto Adige).

App Mulin Rudl mit Sauna

App Mulin Rudl mit Sauna

Ubytování (Apartmán) App Mulin Rudl mit Sauna. App Mulin Rudl mit Sauna se nachází v Mühlbachu v regionu Trentino Alto Adige a nabízí zahradu. Ubytování App Mulin Rudl mit Sauna se nachází ve městě Mühlbach (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Mühlbach

Město Mühlbach se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 19 hotelů a ubytování ve městě Mühlbach.