Hledat

Ubytování

Ubytování město Moravske Toplice

Ve městě Moravske Toplice (Slovinsko) máme celkem 88 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Moravske Toplice

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Moravske Toplice

Moravske Toplice - Vijolica 1

9,8

Moravske Toplice - Vijolica 1

Ubytování (Prázdninový dům) Moravske Toplice - Vijolica 1. Set in Moravske-Toplice, within 2.5 km of Moravske Toplice Thermal Spa, Moravske Toplice - Vijolica 1 offers accommodation with air conditioning. Ubytování Moravske Toplice - Vijolica 1 se nachází ve městě Moravske Toplice (Slovinsko - Pomurje). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 429 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartma Štrk

9,8

Apartma Štrk

Ubytování (Apartmán) Apartma Štrk. Set in Moravske-Toplice in the Pomurje region, Apartma Štrk has a terrace and city views. Ubytování Apartma Štrk se nachází ve městě Moravske Toplice (Slovinsko - Pomurje). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 504 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartma

9,7

Apartma

Ubytování (Apartmán) Apartma. Apartma se nachází 600 metrů od termálních lázní Moravske Toplice a nabízí kuchyň a terasu. Tento apartmán má 2 ložnice, TV, klimatizaci a koupelnu. Ubytování Apartma se nachází ve městě Moravske Toplice (Slovinsko - Pomurje).

Apartment HB

9,7

Apartment HB

Ubytování (Apartmán) Apartment HB. Located in Moravske-Toplice, 400 metres from Moravske Toplice Thermal Spa, Apartment HB provides air-conditioned accommodation with a terrace and free... Ubytování Apartment HB se nachází ve městě Moravske Toplice (Slovinsko - Pomurje). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 894 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

VIN VEZ Apartmaji

9,7

VIN VEZ Apartmaji

Ubytování (Apartmány) VIN VEZ Apartmaji. VIN VEZ Apartmaji se nachází v Moravských Teplicích, kousek od termálních lázní Moravské Teplice, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování VIN VEZ Apartmaji se nachází ve městě Moravske Toplice (Slovinsko - Pomurje). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 761 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

J&M Spa Holiday Home Terme Vivat

9,7

J&M Spa Holiday Home Terme Vivat

Ubytování (Apartmány) J&M Spa Holiday Home Terme Vivat. J&M Spa Holiday Home Terme Vivat provides a spa centre, as well as air-conditioned accommodation in Moravske Toplice, 700 metres from Moravske Toplice... Ubytování J&M Spa Holiday Home Terme Vivat se nachází ve městě Moravske Toplice (Slovinsko - Pomurje). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 606 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmaji Aida

9,6

Apartmaji Aida

Ubytování (Apartmány) Apartmaji Aida. Apartmaji Aida se nachází v Moravských Toplicích v regionu Pomurje, nedaleko místních termálních lázní. Nabízí neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartmaji Aida se nachází ve městě Moravske Toplice (Slovinsko - Pomurje). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 403 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Primrose 40 Moravske Toplice

9,6

Apartment Primrose 40 Moravske Toplice

Ubytování (Apartmán) Apartment Primrose 40 Moravske Toplice. Set in Moravske-Toplice, within less than 1 km of Moravske Toplice Thermal Spa, Apartment Primrose 40 Moravske Toplice offers accommodation with air... Ubytování Apartment Primrose 40 Moravske Toplice se nachází ve městě Moravske Toplice (Slovinsko - Pomurje). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 710 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Aurora

9,6

Apartment Aurora

Ubytování (Apartmán) Apartment Aurora. Featuring garden views, Apartment Aurora features accommodation with a garden and a terrace, around 600 metres from Moravske Toplice Thermal Spa. Ubytování Apartment Aurora se nachází ve městě Moravske Toplice (Slovinsko - Pomurje). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 327 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Golf apartment with SPA tickets discount

9,5

Golf apartment with SPA tickets discount

Ubytování (Apartmán) Golf apartment with SPA tickets discount. Golf apartment with SPA tickets discount is a property set in Moravske-Toplice near Moravske Toplice Thermal Spa. Ubytování Golf apartment with SPA tickets discount se nachází ve městě Moravske Toplice (Slovinsko - Pomurje). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 234 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Maja Moravske Toplice

9,5

Apartment Maja Moravske Toplice

Ubytování (Apartmán) Apartment Maja Moravske Toplice. Apartment Maja Moravske Toplice is an apartment located within the Vivat thermal spa in Moravske Toplice. Ubytování Apartment Maja Moravske Toplice se nachází ve městě Moravske Toplice (Slovinsko - Pomurje). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 199 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Borovnica

9,5

Apartment Borovnica

Ubytování (Apartmán) Apartment Borovnica. Set in Moravske-Toplice, Apartment Borovnica is an apartment boasting a terrace. Ubytování Apartment Borovnica se nachází ve městě Moravske Toplice (Slovinsko - Pomurje). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 872 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmaji Tisa

9,5

Apartmaji Tisa

Ubytování (Apartmány) Apartmaji Tisa. Apartmaji Tisa se nachází v obci Moravske Toplice v Pomurském regionu, 1,1 km od místních termálních lázní, a nabízí bezplatné Wi-Fi, vybavení pro... Ubytování Apartmaji Tisa se nachází ve městě Moravske Toplice (Slovinsko - Pomurje). V následujících dnech se ceny pohybují od 995 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rooms and Apartments Panker

9,5

Rooms and Apartments Panker

Ubytování (Penzion) Rooms and Apartments Panker. Rooms and Apartments Panker se nachází 250 metrů od termálních lázní v obci Moravske Toplice. Zdarma nabízí Wi-Fi a parkování. Ubytování Rooms and Apartments Panker se nachází ve městě Moravske Toplice (Slovinsko - Pomurje). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 378 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Sončnica

9,4

Apartments Sončnica

Ubytování (Apartmány) Apartments Sončnica. Apartments Sončnica se nachází na poklidném místě obklopeném rozlehlou zahradou s dětským hřištěm a nabízí zdarma dostupné Wi-Fi i vlastní bezplatné... Ubytování Apartments Sončnica se nachází ve městě Moravske Toplice (Slovinsko - Pomurje). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 352 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Marjetica

9,4

Apartment Marjetica

Ubytování (Apartmán) Apartment Marjetica. Apartmán Marjetica se nachází v obci Moravské Toplice, méně než 1 km od termálních lázní Moravske Toplice. Ubytování Apartment Marjetica se nachází ve městě Moravske Toplice (Slovinsko - Pomurje). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 518 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

The Big Space

9,4

The Big Space

Ubytování (Apartmán) The Big Space. Featuring garden views, The Big Space features accommodation with free bikes and a balcony, around 700 metres from Moravske Toplice Thermal Spa. Ubytování The Big Space se nachází ve městě Moravske Toplice (Slovinsko - Pomurje).

Apartments and Rooms Oliviers

9,4

Apartments and Rooms Oliviers

Ubytování (Apartmány) Apartments and Rooms Oliviers. Apartments and Rooms Oliviers se nachází v samém centru města Moravske Toplice, v pěší vzdálenosti od termálních lázní a v blízkosti veškerých důležitých... Ubytování Apartments and Rooms Oliviers se nachází ve městě Moravske Toplice (Slovinsko - Pomurje). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 429 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartma Marjetica 2

9,4

Apartma Marjetica 2

Ubytování (Apartmán) Apartma Marjetica 2. Apartma Marjetica 2 se nachází v Moravských Toplicích v Pomurském regionu. Tento apartmán nabízí terasu, zahradu, bezplatné Wi-Fi a bar. Ubytování Apartma Marjetica 2 se nachází ve městě Moravske Toplice (Slovinsko - Pomurje). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 863 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartma Jelenček

9,4

Apartma Jelenček

Ubytování (Apartmán) Apartma Jelenček. Situated in Moravske-Toplice, less than 1 km from Moravske Toplice Thermal Spa, Apartma Jelenček features air-conditioned accommodation with a balcony and... Ubytování Apartma Jelenček se nachází ve městě Moravske Toplice (Slovinsko - Pomurje). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 564 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Soncnica Apartment

9,3

Soncnica Apartment

Ubytování (Apartmán) Soncnica Apartment. Set in Moravske-Toplice, just 200 metres from Moravske Toplice Thermal Spa, Soncnica Apartment offers accommodation with a restaurant, a bar, a garden and... Ubytování Soncnica Apartment se nachází ve městě Moravske Toplice (Slovinsko - Pomurje). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 311 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Guesthouse Pri Štorklji

9,3

Guesthouse Pri Štorklji

Ubytování (Penzion) Guesthouse Pri Štorklji. Penzion Guesthouse Pri Štorklji se nachází na velice poklidném místě v obci Moravske Toplice, 700 metrů od komplexu termálních lázní Vivad, je obklopený... Ubytování Guesthouse Pri Štorklji se nachází ve městě Moravske Toplice (Slovinsko - Pomurje). V následujících dnech se ceny pohybují od 944 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Koča na samem

9,3

Holiday Home Koča na samem

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Koča na samem. Holiday Home Koča na samem se nachází ve městě Moravske-Toplice, 5 minut jízdy od vesnice Prosenjakovci, a nabízí zahradu o rozloze 8000 m² se zařízenou... Ubytování Holiday Home Koča na samem se nachází ve městě Moravske Toplice (Slovinsko - Pomurje). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 634 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartma Trobentica 23

9,3

Apartma Trobentica 23

Ubytování (Apartmán) Apartma Trobentica 23. Situated just less than 1 km from Moravske Toplice Thermal Spa, Apartma Trobentica 23 features accommodation in Moravske-Toplice with access to a garden, a... Ubytování Apartma Trobentica 23 se nachází ve městě Moravske Toplice (Slovinsko - Pomurje). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 235 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmaji Slavica

9,3

Apartmaji Slavica

Ubytování (Apartmány) Apartmaji Slavica. Apartmaji Slavica leží v občině Moravské Toplice, 700 metrů od místních termálních lázní. Ubytování Apartmaji Slavica se nachází ve městě Moravske Toplice (Slovinsko - Pomurje). V následujících dnech se ceny pohybují od 944 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Brunarica

9,2

Apartments Brunarica

Ubytování (Apartmány) Apartments Brunarica. Apartmány Brunarica se nacházejí v obci Moravské Toplice, 2 minuty jízdy od golfového hřiště Livada, a nabízejí možnost vlastního stravování, Wi-Fi zdarma,... Ubytování Apartments Brunarica se nachází ve městě Moravske Toplice (Slovinsko - Pomurje). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 648 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Paradise

9,2

Apartments Paradise

Ubytování (Apartmány) Apartments Paradise. With city views, Apartments Paradise is set in Moravske-Toplice and has a restaurant and a 24-hour front desk. Free WiFi is offered. Ubytování Apartments Paradise se nachází ve městě Moravske Toplice (Slovinsko - Pomurje). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 357 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Garni Hotel Villa Tamara

9,2

Garni Hotel Villa Tamara

Ubytování (Hotel) Garni Hotel Villa Tamara. Villa Tamara se nachází v samém srdci města Moravské Toplice, pár minut od lázní Thermal Spa 3000. Ubytování Garni Hotel Villa Tamara se nachází ve městě Moravske Toplice (Slovinsko - Pomurje). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 582 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmaji Manita

9,1

Apartmaji Manita

Ubytování (Apartmány) Apartmaji Manita. Apartmány Manita se nachází v Moravských Toplicích, v pěší vzdálenosti od termálních lázní Terme Vivat a Terme 3000. Ubytování Apartmaji Manita se nachází ve městě Moravske Toplice (Slovinsko - Pomurje). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 939 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Aparthotel Vital - Vital Resort

9,1

Aparthotel Vital - Vital Resort

Ubytování (Aparthotel) Aparthotel Vital - Vital Resort. Aparthotel Vital - Vital resort leží 400 metrů od aquaparku Terme 3000 a nabízí klimatizované pokoje a apartmány s kabelovou TV s plochou obrazovkou a... Ubytování Aparthotel Vital - Vital Resort se nachází ve městě Moravske Toplice (Slovinsko - Pomurje). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 163 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartma Marjetica 5

9,1

Apartma Marjetica 5

Ubytování (Apartmán) Apartma Marjetica 5. Situated in Moravske-Toplice, within less than 1 km of Moravske Toplice Thermal Spa, Apartma Marjetica 5 offers accommodation with air conditioning. Ubytování Apartma Marjetica 5 se nachází ve městě Moravske Toplice (Slovinsko - Pomurje). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 951 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartma C-06, C-11

9

Apartma C-06, C-11

Ubytování (Apartmány) Apartma C-06, C-11. Apartma C-06, C-11 se nachází v obci Moravske Toplice, 200 metrů od termálních lázní. Nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartma C-06, C-11 se nachází ve městě Moravske Toplice (Slovinsko - Pomurje). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 173 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vila Šiftar

9

Vila Šiftar

Ubytování (Penzion) Vila Šiftar. Situated in Moravske-Toplice, 500 metres from Moravske Toplice Thermal Spa, Vila Šiftar features accommodation with a restaurant, free private parking, a... Ubytování Vila Šiftar se nachází ve městě Moravske Toplice (Slovinsko - Pomurje). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 174 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Maj Inn

9

Hotel Maj Inn

Ubytování (Penzion – hostinec) Hotel Maj Inn. Hotel Maj Inn se nachází v centru města Moravské Toplice, 200 metrů od adrenalinového parku v areálu termálních lázní. Ubytování Hotel Maj Inn se nachází ve městě Moravske Toplice (Slovinsko - Pomurje). V následujících dnech se ceny pohybují od 740 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Moravske Toplice

9

Apartment Moravske Toplice

Ubytování (Apartmán) Apartment Moravske Toplice. Located in Moravske-Toplice, Apartment Moravske Toplice offers self-catering accommodation with a terrace. The property is 1 km from the Livada Golf... Ubytování Apartment Moravske Toplice se nachází ve městě Moravske Toplice (Slovinsko - Pomurje). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 399 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments and Studios Perunika

9

Apartments and Studios Perunika

Ubytování (Apartmány) Apartments and Studios Perunika. Apartments and Studios Perunika se nachází v obci Moravske Toplice, jen pár kroků od Termálních lázní 3000, a nabízí klimatizované pokoje a bezplatné... Ubytování Apartments and Studios Perunika se nachází ve městě Moravske Toplice (Slovinsko - Pomurje). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 837 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartma, Prekmurska vas, Trobentica 32

9

Apartma, Prekmurska vas, Trobentica 32

Ubytování (Apartmán) Apartma, Prekmurska vas, Trobentica 32. Featuring river views, Apartma, Prekmurska vas, Trobentica 32 provides accommodation with a terrace and a kettle, around 500 metres from Moravske Toplice... Ubytování Apartma, Prekmurska vas, Trobentica 32 se nachází ve městě Moravske Toplice (Slovinsko - Pomurje).

Apartments Moravske Toplice

8,9

Apartments Moravske Toplice

Ubytování (Apartmány) Apartments Moravske Toplice. Nově vystavěné 4hvězdičkové apartmány se nacházejí na praktickém místě města Moravske Toplice, 2 minuty chůze od centra obce i 2 hlavních lázeňských... Ubytování Apartments Moravske Toplice se nachází ve městě Moravske Toplice (Slovinsko - Pomurje). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 863 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Guest House Tara

8,9

Guest House Tara

Ubytování (Penzion) Guest House Tara. Guest House Tara se nachází v Moravských Toplicích, jen 2 minuty pěšky od nejbližších termálních lázní. Ubytování Guest House Tara se nachází ve městě Moravske Toplice (Slovinsko - Pomurje). V následujících dnech se ceny pohybují od 638 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartma MA 47

8,9

Apartma MA 47

Ubytování (Prázdninový dům) Apartma MA 47. A restaurant and a bar, as well as a garden are offered in-house at Apartma MA 47, which is set in Moravske-Toplice, just less than 1 km away from Moravske... Ubytování Apartma MA 47 se nachází ve městě Moravske Toplice (Slovinsko - Pomurje). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 787 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Klas

8,8

Apartment Klas

Ubytování (Apartmán) Apartment Klas. Boasting air-conditioned accommodation with a terrace, Apartment Klas is located in Moravske-Toplice. Ubytování Apartment Klas se nachází ve městě Moravske Toplice (Slovinsko - Pomurje). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 532 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Pika

8,8

Apartment Pika

Ubytování (Apartmán) Apartment Pika. Boasting garden views, Apartment Pika provides accommodation with a garden and a patio, around less than 1 km from Moravske Toplice Thermal Spa. Ubytování Apartment Pika se nachází ve městě Moravske Toplice (Slovinsko - Pomurje). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 221 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Ajda Depandance Prekmurska Vas - Terme 3000 - Sava Hotels & Resorts

8,8

Hotel Ajda Depandance Prekmurska Vas - Terme 3000 - Sava Hotels & Resorts

Ubytování (Hotel) Hotel Ajda Depandance Prekmurska Vas - Terme 3000 - Sava Hotels & Resorts. Hotel Ajda Depandance Prekmurska Vas Natura - Terme 3000 - Sava Hotels & Resorts se nachází ve městě Moravske Toplice, 200 metrů od tamních termálních... Ubytování Hotel Ajda Depandance Prekmurska Vas - Terme 3000 - Sava Hotels & Resorts se nachází ve městě Moravske Toplice (Slovinsko - Pomurje). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 172 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Guest Accomodation Škerlak

8,8

Guest Accomodation Škerlak

Ubytování (Bed and breakfast) Guest Accomodation Škerlak. Bed and breakfast Škerlak se nachází v občině Moravske Toplice, 50 metrů od jejího centra, a nabízí pokoje se satelitní TV, zdarma dostupné Wi-Fi i... Ubytování Guest Accomodation Škerlak se nachází ve městě Moravske Toplice (Slovinsko - Pomurje). V následujících dnech se ceny pohybují od 919 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

A Twist of Lime

8,8

A Twist of Lime

Ubytování (Apartmán) A Twist of Lime. Featuring garden views, A Twist of Lime provides accommodation with a restaurant, free bikes and a bar, around 700 metres from Moravske Toplice Thermal... Ubytování A Twist of Lime se nachází ve městě Moravske Toplice (Slovinsko - Pomurje).

Prenočišče Šinkec Nada

8,8

Prenočišče Šinkec Nada

Ubytování (Bed and breakfast) Prenočišče Šinkec Nada. Prenočišče Šinkec Nada se nachází v Moravských Toplicích, pouhých 500 metrů od termálních lázní. Nabízí ubytování se zahradou, terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Prenočišče Šinkec Nada se nachází ve městě Moravske Toplice (Slovinsko - Pomurje). V následujících dnech se ceny pohybují od 798 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Prekmurska vas - Vital Resort

8,7

Apartments Prekmurska vas - Vital Resort

Ubytování (Apartmány) Apartments Prekmurska vas - Vital Resort. Apartmány Prekmurska vas - Vital Resort se nachází v Moravských Toplicích v komplexu termálních lázních Moravské Toplice TERME 3000. Ubytování Apartments Prekmurska vas - Vital Resort se nachází ve městě Moravske Toplice (Slovinsko - Pomurje). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 168 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Kanita

8,7

Apartment Kanita

Ubytování (Apartmán) Apartment Kanita. Apartment Kanita is located in Moravske Toplice, a short walk from Terme Vivat and Terme 3000. Ubytování Apartment Kanita se nachází ve městě Moravske Toplice (Slovinsko - Pomurje). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 162 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartma Vagonček

8,7

Apartma Vagonček

Ubytování (Apartmán) Apartma Vagonček. Located just 1 km from Moravske Toplice Thermal Spa, Apartma Vagonček provides accommodation in Moravske-Toplice with access to a restaurant, free bikes,... Ubytování Apartma Vagonček se nachází ve městě Moravske Toplice (Slovinsko - Pomurje).

Hotel Livada Prestige - Terme 3000 - Sava Hotels & Resorts

8,7

Hotel Livada Prestige - Terme 3000 - Sava Hotels & Resorts

Ubytování (Hotel) Hotel Livada Prestige - Terme 3000 - Sava Hotels & Resorts. Hotel Livada Prestige - Sava Hotels & Resorts umožňuje neomezený vstup do prostorného lázeňského areálu Terme 3000 s 2 krytými a 4 venkovními bazény i... Ubytování Hotel Livada Prestige - Terme 3000 - Sava Hotels & Resorts se nachází ve městě Moravske Toplice (Slovinsko - Pomurje). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 603 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Imperium

8,6

Hotel Imperium

Ubytování (Hotel) Hotel Imperium. Hotel Imperium se nachází ve městě Moravske Toplice, 400 metrů od místních termálních lázní, a nabízí sdílený lounge, nepřetržitě otevřenou recepci,... Ubytování Hotel Imperium se nachází ve městě Moravske Toplice (Slovinsko - Pomurje). V následujících dnech se ceny pohybují od 689 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Moravske Toplice

Město Moravske Toplice se nachází na území země Slovinsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 88 hotelů a ubytování ve městě Moravske Toplice.