Hledat

Ubytování

Ubytování město Monguelfo

Ve městě Monguelfo (Itálie) máme celkem 26 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Monguelfo

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Monguelfo

Chalet Alpenblick

10

Chalet Alpenblick

Ubytování (Chata) Chalet Alpenblick. Chalet Alpenblick se nachází asi 20 km od jezera Lago di Braies a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Ubytování Chalet Alpenblick se nachází ve městě Monguelfo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Loefflerhof

9,7

Loefflerhof

Ubytování (Farma) Loefflerhof. Apartmány Löfflerhof jsou součástí fungující farmy a nacházejí se v Tesidu, 3 km od Monguelfa a 1 km od lyžařského vleku Guggenberg. Ubytování Loefflerhof se nachází ve městě Monguelfo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Almliesl WELS-424

9,6

Almliesl WELS-424

Ubytování (Chata) Almliesl WELS-424. Almliesl WELS-424 se nachází asi 42 km od jezera Sorapiss a nabízí ubytování s terasou, kávovarem a výhledem na hory. 14 km od jezera Lago di Braies. Ubytování Almliesl WELS-424 se nachází ve městě Monguelfo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Landhof

9,6

Landhof

Ubytování (Apartmány) Landhof. Landhof se nachází v Monguelfo, 49 km od opatství Novacella, a nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Landhof se nachází ve městě Monguelfo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Silentium Dolomites Chalet since 1600

9,6

Silentium Dolomites Chalet since 1600

Ubytování (Horské chaty) Silentium Dolomites Chalet since 1600. Silentium Rainstall se nachází 2 km od obce Monguelfo. Ubytování je situováno v typické tyrolské budově s dřevěnými interiéry, obklopené lesy. Ubytování Silentium Dolomites Chalet since 1600 se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Gailerhof Hotel B&B Superior

9,5

Gailerhof Hotel B&B Superior

Ubytování (Hotel) Gailerhof Hotel B&B Superior. Gailerhof Hotel B&B Superior se nachází 2,5 km od centra města Monguelfo a nabízí krásný výhled do údolí. Ve velké zahradě najdete stolní tenis a lehátka. Ubytování Gailerhof Hotel B&B Superior se nachází ve městě Monguelfo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Lettnerhof Bnb Wohnung 4

9,5

Lettnerhof Bnb Wohnung 4

Ubytování (Apartmán) Lettnerhof Bnb Wohnung 4. Lettnerhof Bnb Wohnung 4 se nachází asi 49 km od opatství Novacella a nabízí ubytování s terasou, kávovarem a výhledem do zahrady. Ubytování Lettnerhof Bnb Wohnung 4 se nachází ve městě Monguelfo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Platzerhof

9,4

Platzerhof

Ubytování (Apartmány) Platzerhof. Apartmány Platzerhof se nachází v městečku Taisten, jen 2 km od obce Monguelfo/Welsberg a 13 km od jezera Lago di Braies. Ubytování Platzerhof se nachází ve městě Monguelfo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hochwieserhof

9,4

Hochwieserhof

UbytováníHochwieserhof. Hochwieserhof se nachází v Monguelfo v regionu Trentino Alto Adige, 18 km od jezera Lago di Braies. Ubytování Hochwieserhof se nachází ve městě Monguelfo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Stegerhof

9,3

Stegerhof

Ubytování (Apartmány) Stegerhof. Stegerhof se nachází v Monguelfo v regionu Trentino Alto Adige, 49 km od opatství Novacella. Ubytování Stegerhof se nachází ve městě Monguelfo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Lettnerhof Bnb Wohnung 3

9,3

Lettnerhof Bnb Wohnung 3

Ubytování (Apartmán) Lettnerhof Bnb Wohnung 3. Featuring garden views, Lettnerhof Bnb Wohnung 3 offers accommodation with a patio and a coffee machine, around 49 km from Novacella Abbey. Ubytování Lettnerhof Bnb Wohnung 3 se nachází ve městě Monguelfo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Bnb Lettnerhof Terrace Family Suite

9,3

Bnb Lettnerhof Terrace Family Suite

Ubytování (Apartmán) Bnb Lettnerhof Terrace Family Suite. Bnb Lettnerhof Terrace Family Suite se nachází asi 49 km od opatství Novacella a nabízí ubytování s terasou, kávovarem a výhledem do zahrady. Ubytování Bnb Lettnerhof Terrace Family Suite se nachází ve městě Monguelfo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Dolomiten

9,2

Hotel Dolomiten

Ubytování (Hotel) Hotel Dolomiten. Hotel Dolomiten stojí v bujné zahradě zařízené stoly a židlemi, jejíž součástí je hřiště na minigolf. Ubytování Hotel Dolomiten se nachází ve městě Monguelfo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Christof

9,2

Hotel Christof

Ubytování (Hotel) Hotel Christof. Hotel Christof se nachází ve vesnici Monguelfo v údolí Val Pusteria v Dolomitech a nabízí výbornou jihotyrolskou kuchyni a moderní wellness centrum o... Ubytování Hotel Christof se nachází ve městě Monguelfo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Bnb Lettnerhof Balcony Family Suite

9,2

Bnb Lettnerhof Balcony Family Suite

Ubytování (Apartmán) Bnb Lettnerhof Balcony Family Suite. Bnb Lettnerhof Balcony Family Suite se nachází asi 49 km od opatství Novacella a nabízí ubytování s balkonem, kávovarem a výhledem do zahrady. Ubytování Bnb Lettnerhof Balcony Family Suite se nachází ve městě Monguelfo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Garní Sunnleit´n

9,1

Hotel Garní Sunnleit´n

UbytováníHotel Garní Sunnleit´n. Hotel Sunnleit'n and Dolomiten, situovaný mezi městečky Brunico a Cortina d'Ampezzo, nabízí čisté prostorné pokoje a apartmány v klidné lokalitě nedaleko... Ubytování Hotel Garní Sunnleit´n se nachází ve městě Monguelfo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Lettnerhof Bnb Wohnung 5

9

Lettnerhof Bnb Wohnung 5

Ubytování (Apartmán) Lettnerhof Bnb Wohnung 5. Featuring garden views, Lettnerhof Bnb Wohnung 5 provides accommodation with a patio and a coffee machine, around 49 km from Novacella Abbey. Ubytování Lettnerhof Bnb Wohnung 5 se nachází ve městě Monguelfo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Lienharterhof

8,9

Lienharterhof

UbytováníLienharterhof. Lienharterhof nabízí pokoje v alpském stylu s bezplatným Wi-Fi a balkonem s výhledem na hory. Ubytování Lienharterhof se nachází ve městě Monguelfo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Goldene Rose

8,8

Hotel Goldene Rose

Ubytování (Hotel) Hotel Goldene Rose. Hotel Goldene Rose je tradiční horská nemovitost v Monguelfu v údolí Val Pusteria. Nabízí bezplatné wellness centrum a neplacené Wi-Fi. Parkování je... Ubytování Hotel Goldene Rose se nachází ve městě Monguelfo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Pension Panorama

8,8

Pension Panorama

Ubytování (Penzion) Pension Panorama. Pension Panorama se nachází v obci Monguelfo, 12 km od nejbližšího lyžařského vleku v lyžařském středisku Plan de Corones a 14 minut autem od obce... Ubytování Pension Panorama se nachází ve městě Monguelfo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Lettnerhof Bnb Wohnung 2

8,8

Lettnerhof Bnb Wohnung 2

Ubytování (Apartmán) Lettnerhof Bnb Wohnung 2. Lettnerhof Bnb Wohnung 2 se nachází asi 49 km od opatství Novacella a nabízí ubytování s terasou, kávovarem a výhledem do zahrady. Ubytování Lettnerhof Bnb Wohnung 2 se nachází ve městě Monguelfo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Seehof

8,7

Hotel Seehof

Ubytování (Hotel) Hotel Seehof. Hotel Seehof se nachází uprostřed Dolomit, 3 km od centra města Monguelfo. Ubytování Hotel Seehof se nachází ve městě Monguelfo (Itálie - Trentino Alto Adige).

B&B Apartments Haus Gasser

8,5

B&B Apartments Haus Gasser

UbytováníB&B Apartments Haus Gasser. B&B Apartments Haus Gasser se nachází 47 km od opatství Novacella a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování B&B Apartments Haus Gasser se nachází ve městě Monguelfo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Hell

8,5

Hotel Hell

Ubytování (Hotel) Hotel Hell. Hotel Hell se nachází v Monguelfu, 600 metrů od vlakového nádraží, a nabízí bezplatné Wi-Fi ve veřejných prostorách. Na místě je bar, který můžete... Ubytování Hotel Hell se nachází ve městě Monguelfo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Weisses Lamm

8,4

Hotel Weisses Lamm

Ubytování (Hotel) Hotel Weisses Lamm. Hotel Weisses Lamm se nachází v centru města Monguelfo (Welsberg-Taisten) a nabízí lázně, bar a tyrolskou restauraci. Ubytování Hotel Weisses Lamm se nachází ve městě Monguelfo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Chalet Olympia

8,3

Hotel Chalet Olympia

Ubytování (Hotel) Hotel Chalet Olympia. Hotel Chalet Olympia je situován 150 metrů od sjezdovek lyžařského areálu Tesido a nabízí pokoje s TV s plochou obrazovkou, wellness centrum a sluneční... Ubytování Hotel Chalet Olympia se nachází ve městě Monguelfo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Aurturist Monguelfo Roulette

7,9

Aurturist Monguelfo Roulette

Ubytování (Apartmány) Aurturist Monguelfo Roulette. Aurturist Monguelfo Roulette se nachází v Monguelfo v regionu Trentino Alto Adige a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Ubytování Aurturist Monguelfo Roulette se nachází ve městě Monguelfo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Die Alte Gerberei - La Vecchia Conceria OG2

Die Alte Gerberei - La Vecchia Conceria OG2

UbytováníDie Alte Gerberei - La Vecchia Conceria OG2. Offering mountain views, Die Alte Gerberei - La Vecchia Conceria OG2 is an accommodation located in Monguelfo, 48 km from Novacella Abbey and 12 km from... Ubytování Die Alte Gerberei - La Vecchia Conceria OG2 se nachází ve městě Monguelfo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Haus Sofia

Haus Sofia

UbytováníHaus Sofia. Haus Sofia is located in Monguelfo, 48 km from Novacella Abbey, 12 km from Lago di Braies, as well as 40 km from Sorapiss Lake. Ubytování Haus Sofia se nachází ve městě Monguelfo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Monguelfo

Město Monguelfo se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 26 hotelů a ubytování ve městě Monguelfo.