Hledat

Ubytování

Ubytování město Mojstrana

Ve městě Mojstrana (Slovinsko) máme celkem 27 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Mojstrana

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Mojstrana

APARTMA 7

10

APARTMA 7

Ubytování (Apartmán) APARTMA 7. APARTMA 7 is situated in Mojstrana and offers free bikes, barbecue facilities and a terrace. Ubytování APARTMA 7 se nachází ve městě (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 756 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Mojstrana - Kekec

9,9

Apartments Mojstrana - Kekec

Ubytování (Apartmán) Apartments Mojstrana - Kekec. Apartments Mojstrana - Kekec is situated in Mojstrana and offers free bikes and a terrace. Ubytování Apartments Mojstrana - Kekec se nachází ve městě Mojstrana (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)).

Apartma Lipa

9,8

Apartma Lipa

Ubytování (Apartmán) Apartma Lipa. Apartma Lipa se nachází v obci Mojstrana v regionu Horní Kraňsko. Nabízí balkon a výhled na řeku. Ubytování najdete 14 km od města Kranjska Gora. Ubytování Apartma Lipa se nachází ve městě Mojstrana (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 572 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartma Lucijana

9,8

Apartma Lucijana

Ubytování (Apartmán) Apartma Lucijana. Located in Mojstrana in the Gorenjska region, Apartma Lucijana has a patio and river views. Ubytování Apartma Lucijana se nachází ve městě Mojstrana (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 613 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hostel Lukna

9,7

Hostel Lukna

Ubytování (Hostel) Hostel Lukna. Hostel Lukna se nachází v obci Mojstrana a nabízí hostům venkovní gril, zahradu, společný prostor pro posezení a lyžárnu. Wi-Fi je dostupné zdarma. Ubytování Hostel Lukna se nachází ve městě Mojstrana (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 424 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmaji Zajček

9,7

Apartmaji Zajček

Ubytování (Apartmány) Apartmaji Zajček. Apartmaji Zajček se nachází v Mojstraně. Nabízí výhled na hory, zázemí pro grilování, Wi-Fi zdarma a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartmaji Zajček se nachází ve městě Mojstrana (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)).

Apartma Pika

9,7

Apartma Pika

Ubytování (Apartmán) Apartma Pika. Apartma Pika is set in Mojstrana and offers free bikes and a terrace. Ubytování Apartma Pika se nachází ve městě Mojstrana (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 689 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Aparthotel Pr' Jakapč'

9,7

Aparthotel Pr' Jakapč'

Ubytování (Aparthotel) Aparthotel Pr' Jakapč'. Aparthotel Pr' Jakapč' se nachází ve vesnici Mojstrana, 14 km od města Kranjska Gora. Nabízí společný lounge a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Aparthotel Pr' Jakapč' se nachází ve městě Mojstrana (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)).

Apartments Mas

9,6

Apartments Mas

Ubytování (Apartmány) Apartments Mas. Apartment Mas se nachází ve vesnici Dovje a nabízí ubytování s možností vlastního stravování, zahradu, vybavení na grilování, lyžárnu, terasu a bezplatné... Ubytování Apartments Mas se nachází ve městě Mojstrana (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)).

Apartma Stenar

9,6

Apartma Stenar

Ubytování (Apartmán) Apartma Stenar. Apartma Stenar se nachází v obci Mojstrana. Nabízí zázemí pro grilování, zahradu, možnost lyžování přímo od budovy, Wi-Fi zdarma a výhled na hory, do... Ubytování Apartma Stenar se nachází ve městě Mojstrana (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 205 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Bosili

9,6

Apartment Bosili

Ubytování (Apartmány) Apartment Bosili. Apartmán Bosili se nachází v Mojstraně, 12 km od města Kranjska Gora. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartment Bosili se nachází ve městě Mojstrana (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)).

The OldMillhouse

9,6

The OldMillhouse

Ubytování (Prázdninový dům) The OldMillhouse. Set in Mojstrana in the Gorenjska region, The OldMillhouse features a garden. Ubytování The OldMillhouse se nachází ve městě Mojstrana (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)).

Holiday House Kaja

9,5

Holiday House Kaja

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday House Kaja. Holiday House Kaja se nachází ve vesnici Mojstrana v oblasti Gorenjska, 18 km od města Kranjska Gora. Ubytování Holiday House Kaja se nachází ve městě Mojstrana (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 123 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmaji Tomšič

9,4

Apartmaji Tomšič

Ubytování (Apartmány) Apartmaji Tomšič. Set in Mojstrana, Apartmaji Tomšič offers accommodation with a balcony. Ubytování Apartmaji Tomšič se nachází ve městě Mojstrana (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)).

Vila Mojstrovka

9,4

Vila Mojstrovka

Ubytování (Penzion) Vila Mojstrovka. Located in Mojstrana, Vila Mojstrovka features accommodation with free WiFi and access to a garden. Ubytování Vila Mojstrovka se nachází ve městě Mojstrana (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 454 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Počitniška hiša Rožič

9,4

Počitniška hiša Rožič

Ubytování (Prázdninový dům) Počitniška hiša Rožič. Situated in Mojstrana in the Gorenjska region, Počitniška hiša Rožič has a balcony and mountain views. Ubytování Počitniška hiša Rožič se nachází ve městě Mojstrana (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 656 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sobe Katja

9,3

Sobe Katja

Ubytování (Privát) Sobe Katja. Set in Mojstrana in the Gorenjska region, Sobe Katja has a balcony. Ubytování Sobe Katja se nachází ve městě Mojstrana (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 756 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartma Metka

9,3

Apartma Metka

Ubytování (Apartmán) Apartma Metka. Apartma Metka se nachází v Mojstraně, 14 km od Kranjské Gory. Nabízí patio, Wi-Fi zdarma a výhled do zahrady. Ubytování Apartma Metka se nachází ve městě Mojstrana (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)).

Guesthouse Veranda

8,9

Guesthouse Veranda

Ubytování (Penzion) Guesthouse Veranda. Guesthouse Veranda se nachází na kraji národního parku Triglav, na hlavní silnici mezi obcemi Jesenice a Kranjska Gora ve vesnici Dovje. Ubytování Guesthouse Veranda se nachází ve městě Mojstrana (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 574 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Zelenci

8,7

Apartment Zelenci

Ubytování (Apartmán) Apartment Zelenci. Set in Mojstrana in the Gorenjska region, Apartment Zelenci has a garden. Ubytování Apartment Zelenci se nachází ve městě Mojstrana (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 886 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartma Lešnik

8,2

Apartma Lešnik

Ubytování (Privát) Apartma Lešnik. Apartmá Lešnik se nachází v obci Mojstrana a nabízí výhled na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Apartma Lešnik se nachází ve městě Mojstrana (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 975 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hostel Jozl

7,7

Hostel Jozl

Ubytování (Hostel) Hostel Jozl. Hostel Jozl se nachází ve městě Mojstrana a poskytuje bezplatné Wi-Fi a bar. Stojí v zahradě s terasou a umožňuje bezplatné parkování. Ubytování Hostel Jozl se nachází ve městě Mojstrana (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 424 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Veliki breg

Apartment Veliki breg

Ubytování (Apartmán) Apartment Veliki breg. Situated in Mojstrana in the Gorenjska region, Apartment Veliki breg has a balcony. Ubytování Apartment Veliki breg se nachází ve městě Mojstrana (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)).

Apartma BOROVC

Apartma BOROVC

Ubytování (Apartmán) Apartma BOROVC. Situated in Mojstrana, Apartma BOROVC features accommodation with a balcony and free WiFi. The apartment has garden views and is 14 km from Kranjska Gora. Ubytování Apartma BOROVC se nachází ve městě Mojstrana (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 503 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartma Mountain Dreams near Triglav National Park and Kranjska Gora

Apartma Mountain Dreams near Triglav National Park and Kranjska Gora

Ubytování (Apartmán) Apartma Mountain Dreams near Triglav National Park and Kranjska Gora. Apartma Mountain Dreams near Triglav National Park and Kranjska Gora is situated in Mojstrana. Ubytování Apartma Mountain Dreams near Triglav National Park and Kranjska Gora se nachází ve městě Mojstrana (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 233 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartma Vovk

Apartma Vovk

Ubytování (Apartmán) Apartma Vovk. Set in Mojstrana in the Gorenjska region, Apartma Vovk has a patio and garden views. Ubytování Apartma Vovk se nachází ve městě Mojstrana (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 890 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alpeambient house Dovje

Alpeambient house Dovje

Ubytování (Prázdninový dům) Alpeambient house Dovje. Alpeambient house Dovje is set in Mojstrana and offers a terrace. The accommodation is 14 km from Kranjska Gora. Ubytování Alpeambient house Dovje se nachází ve městě Mojstrana (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)).

River cottage Mojstrana

River cottage Mojstrana

Ubytování (Prázdninový dům) River cottage Mojstrana. River cottage Mojstrana is set in Mojstrana and offers a restaurant. Ubytování River cottage Mojstrana se nachází ve městě Mojstrana (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 919 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartma Kreda

Apartma Kreda

Ubytování (Apartmán) Apartma Kreda. Apartma Kreda is set in Mojstrana. Guests can enjoy the free WiFi. The apartment also comes with 1 bathroom. The apartment offers a terrace. Ubytování Apartma Kreda se nachází ve městě Mojstrana (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 243 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

The Green House

The Green House

Ubytování (Prázdninový dům) The Green House. The Green House is located in Mojstrana and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování The Green House se nachází ve městě Mojstrana (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 475 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

House Alpine Rose

House Alpine Rose

Ubytování (Prázdninový dům) House Alpine Rose. House Alpine Rose is situated in Mojstrana. This holiday home features a garden, a terrace as well as free WiFi. Ubytování House Alpine Rose se nachází ve městě Mojstrana (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 334 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments River cottage Mojstrana

Apartments River cottage Mojstrana

Ubytování (Apartmány) Apartments River cottage Mojstrana. Located in Mojstrana, 17 km from Bled, Apartments River cottage Mojstrana provides a restaurant and free WiFi. Ubytování Apartments River cottage Mojstrana se nachází ve městě Mojstrana (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 990 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment KAYA

Apartment KAYA

Ubytování (Apartmán) Apartment KAYA. Apartment KAYA is set in Mojstrana and offers a restaurant, a garden and a terrace. The apartment has garden views and is 13 km from Kranjska Gora. Ubytování Apartment KAYA se nachází ve městě Mojstrana (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 990 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

18Home apartments, Mojstrana

18Home apartments, Mojstrana

Ubytování (Apartmány) 18Home apartments, Mojstrana. Situated in Mojstrana, 17 km from Bled, 18Home apartments, Mojstrana features a garden and free WiFi. Ubytování 18Home apartments, Mojstrana se nachází ve městě Mojstrana (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 001 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartma Rožle

Apartma Rožle

Ubytování (Apartmány) Apartma Rožle. Set in Mojstrana, Apartma Rožle offers accommodation with free WiFi and flat-screen TV, as well as a garden and a terrace. Ubytování Apartma Rožle se nachází ve městě Mojstrana (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 154 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Mojstrana

Město Mojstrana se nachází na území země Slovinsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 27 hotelů a ubytování ve městě Mojstrana.