Hledat

Ubytování

Ubytování město Moírai

Ve městě Moírai (Řecko) máme celkem 25 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Moírai

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Moírai

Diogenis House

10

Diogenis House

Ubytování (Apartmán) Diogenis House. Diogenis House is set in Moírai. The apartment has access to a restaurant and free WiFi. Ubytování Diogenis House se nachází ve městě Moírai (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 239 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Carob Villa

9,8

Carob Villa

Ubytování (Vila) Carob Villa. Boasting air-conditioned accommodation with a terrace, Carob Villa is located in Moírai. Ubytování Carob Villa se nachází ve městě Moírai (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 984 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Grande Veranda Apartment

9,7

Grande Veranda Apartment

Ubytování (Apartmán) Grande Veranda Apartment. Located in Moírai, Grande Veranda Apartment provides air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování Grande Veranda Apartment se nachází ve městě Moírai (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 234 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hercules

9,6

Hercules

Ubytování (Apartmány) Hercules. Hercules has city views, free WiFi and free private parking, situated in Moírai. Ubytování Hercules se nachází ve městě Moírai (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 371 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Family Apartments in the City

9,4

Family Apartments in the City

Ubytování (Apartmány) Family Apartments in the City. Family Apartments in the City is located in Moírai and provides air-conditioned accommodation with free WiFi, as well as access to a terrace. Ubytování Family Apartments in the City se nachází ve městě Moírai (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 445 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Stefanos Family Apartments

9,4

Stefanos Family Apartments

Ubytování (Apartmány) Stefanos Family Apartments. Stefanos Family Apartments is situated in Moírai and features air-conditioned accommodation with free WiFi, as well as access to a terrace. Ubytování Stefanos Family Apartments se nachází ve městě Moírai (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 764 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Moires Center House

9,1

Moires Center House

Ubytování (Apartmán) Moires Center House. Situated in Moírai, Moires Center House offers air-conditioned accommodation with a terrace and free WiFi. This property offers access to a balcony. Ubytování Moires Center House se nachází ve městě Moírai (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 876 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Farm House in Bio Οrange Plantation

8,9

Farm House in Bio Οrange Plantation

Ubytování (Farma) Farm House in Bio Οrange Plantation. Situated in Moírai in the Crete region, Farm House in Bio Οrange Plantation features a patio and garden views. Ubytování Farm House in Bio Οrange Plantation se nachází ve městě Moírai (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 371 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Stylish Studios

8,8

Stylish Studios

Ubytování (Apartmány) Stylish Studios. Nautilus Boutique Apartment je penzion situovaný v Moírai na Krétě, 40 km od Iraklia. Nabízí sluneční terasu a výhled na hory. Ubytování Stylish Studios se nachází ve městě Moírai (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 076 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sofy Room

8,3

Sofy Room

Ubytování (Apartmán) Sofy Room. Set in Moírai in the Crete region, Sofy Room has a patio and city views. This property offers access to a balcony and free WiFi. Ubytování Sofy Room se nachází ve městě Moírai (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 776 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Papas Apartments

7,2

Papas Apartments

Ubytování (Apartmán) Papas Apartments. Offering a garden and garden view, Papas Apartments is situated in Moírai, 2.8 km from Afratia Beach and 2.8 km from Kalamaki Beach. Ubytování Papas Apartments se nachází ve městě Moírai (Řecko - Kréta).

Arismari

Arismari

Ubytování (Apartmán) Arismari. Arismari is located in Moírai and offers free bikes, a garden and a terrace. The property has garden views. Ubytování Arismari se nachází ve městě Moírai (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 664 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Amelia Luxury Apartments

Amelia Luxury Apartments

Ubytování (Apartmány) Amelia Luxury Apartments. Set in Moírai, Amelia Luxury Apartments offers accommodation with seating area. Ubytování Amelia Luxury Apartments se nachází ve městě Moírai (Řecko - Kréta).

Amelia 3

Amelia 3

Ubytování (Apartmán) Amelia 3. Amelia 3 is located in Moírai. Guests may enjoy free WiFi throughout the property. Ubytování Amelia 3 se nachází ve městě Moírai (Řecko - Kréta).

Lemon City Apartment

Lemon City Apartment

Ubytování (Apartmán) Lemon City Apartment. Set in Moírai, Lemon City Apartment features air-conditioned accommodation with a terrace and free WiFi. The accommodation is 40 km from Heraklio Town. Ubytování Lemon City Apartment se nachází ve městě Moírai (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 896 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studio ΜΟΙΡΕΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ

Studio ΜΟΙΡΕΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ

Ubytování (Penzion) Studio ΜΟΙΡΕΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ. Situated in Moírai, Studio ΜΟΙΡΕΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ features accommodation with private balconies. The rooms in the guest house are fitted with a flat-screen TV. Ubytování Studio ΜΟΙΡΕΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ se nachází ve městě Moírai (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 126 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

BLUE PHAISTOS APARTMENTS No2

BLUE PHAISTOS APARTMENTS No2

Ubytování (Apartmán) BLUE PHAISTOS APARTMENTS No2. Set in Moírai, BLUE PHAISTOS APARTMENTS No2 offers air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování BLUE PHAISTOS APARTMENTS No2 se nachází ve městě Moírai (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 994 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Anna's Guest House

Anna's Guest House

Ubytování (Apartmán) Anna's Guest House. Situated in Moírai, Anna's Guest House features air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování Anna's Guest House se nachází ve městě Moírai (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 997 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sofy Room 4

Sofy Room 4

Ubytování (Apartmán) Sofy Room 4. Located in Moírai in the Crete region, Sofy Room 4 features a balcony and city views. It has mountain views and free WiFi throughout the property. Ubytování Sofy Room 4 se nachází ve městě Moírai (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 751 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

BLUE PHAISTOS APARTMENTS No1

BLUE PHAISTOS APARTMENTS No1

Ubytování (Apartmán) BLUE PHAISTOS APARTMENTS No1. Located in Moírai in the Crete region, BLUE PHAISTOS APARTMENTS No1 has a balcony and city views. The air-conditioned accommodation is 15 km from Matala. Ubytování BLUE PHAISTOS APARTMENTS No1 se nachází ve městě Moírai (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 972 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Moírai

Město Moírai se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 25 hotelů a ubytování ve městě Moírai.