Hledat

Ubytování

Ubytování město Miškovići

Ve městě Miškovići (Chorvatsko) máme celkem 14 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Miškovići

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Miškovići

Pension Vanja

9,6

Pension Vanja

Ubytování (Penzion) Pension Vanja. Pension Vanja se nachází na pláži v obci Miškovići a nabízí restauraci, bar, dětské hřiště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Pension Vanja se nachází ve městě Miškovići (Chorvatsko - Pag).

Apartmani Lucika

9,4

Apartmani Lucika

Ubytování (Apartmán) Apartmani Lucika. Apartmán Lucika se nachází v obci Miškovići na ostrově Pag a nabízí zahradu. K dispozici je také zdarma dostupné Wi-Fi a výhled směřuje na moře. Ubytování Apartmani Lucika se nachází ve městě Miškovići (Chorvatsko - Pag).

Apartments Roza

9,3

Apartments Roza

Ubytování (Apartmány) Apartments Roza. Apartments Roza se nachází v Miškovići. Nabízí Wi-Fi zdarma, výhled do zahrady a zahradu s terasou. Apartmány leží 44 km od Novalji a 19 km od Pagu. Ubytování Apartments Roza se nachází ve městě Miškovići (Chorvatsko - Pag).

Apartman Jopa

9

Apartman Jopa

Ubytování (Apartmán) Apartman Jopa. Set in Pag in the Pag Island region, Apartman Jopa has a balcony and sea views. Ubytování Apartman Jopa se nachází ve městě Miškovići (Chorvatsko - Pag).

Apartment Zdrijacka A

Apartment Zdrijacka A

Ubytování (Apartmán) Apartment Zdrijacka A. Apartment Zdrijacka A is set in Miškovići. This apartment features barbecue facilities and free private parking. Ubytování Apartment Zdrijacka A se nachází ve městě Miškovići (Chorvatsko - Pag).

Apartment Zdrijacka VI

Apartment Zdrijacka VI

Ubytování (Apartmán) Apartment Zdrijacka VI. Apartment Zdrijacka VI is situated in Miškovići and offers barbecue facilities. Ubytování Apartment Zdrijacka VI se nachází ve městě Miškovići (Chorvatsko - Pag).

Holiday home Sika

Holiday home Sika

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Sika. Featuring air-conditioned accommodation with a patio, Holiday home Sika is located in Miškovići. Ubytování Holiday home Sika se nachází ve městě Miškovići (Chorvatsko - Pag).

Apartment Blue wave

Apartment Blue wave

Ubytování (Apartmán) Apartment Blue wave. Featuring air-conditioned accommodation with a patio, Apartment Blue wave is situated in Miškovići. Ubytování Apartment Blue wave se nachází ve městě Miškovići (Chorvatsko - Pag).

Apartment Andrea

Apartment Andrea

Ubytování (Apartmán) Apartment Andrea. Situated in Miškovići, Apartment Andrea features air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Apartment Andrea se nachází ve městě Miškovići (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 144 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

House Srecko

House Srecko

Ubytování (Prázdninový dům) House Srecko. House Srecko is a holiday home situated in Miškovići in the Pag Island Region and is 25 km from Zadar. Ubytování House Srecko se nachází ve městě Miškovići (Chorvatsko - Pag).

Apartment Zdrijacka

Apartment Zdrijacka

Ubytování (Apartmán) Apartment Zdrijacka. Apartment Zdrijacka nabízí ubytování v obci Miškovići. Můžete zde využívat bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartment Zdrijacka se nachází ve městě Miškovići (Chorvatsko - Pag).

Vila Vinko

Vila Vinko

Ubytování (Prázdninový dům) Vila Vinko. Vila Barba Vinko se soukromým vstupem na pláž se nachází přímo u moře na klidném místě v malé vesnici Miškovići, k dispozici je sluneční terasa s lehátky a... Ubytování Vila Vinko se nachází ve městě Miškovići (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 161 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Miskovici 6

Apartment Miskovici 6

Ubytování (Apartmán) Apartment Miskovici 6. Apartmán Miskovici 6 se nachází v Miškovići. Nabízí bezplatné Wi-Fi připojení ve všech prostorách. Ubytování Apartment Miskovici 6 se nachází ve městě Miškovići (Chorvatsko - Pag).

Apartmani Beach Miškovići, otok Pag

Apartmani Beach Miškovići, otok Pag

Ubytování (Penzion) Apartmani Beach Miškovići, otok Pag. Apartmani Beach Miškovići, otok Pag se nachází u pláže v Miškovići a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Všechny pokoje mají kuchyň a vlastní koupelnu. Ubytování Apartmani Beach Miškovići, otok Pag se nachází ve městě Miškovići (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 634 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Lolita

Apartman Lolita

Ubytování (Apartmán) Apartman Lolita. Situated in Miškovići, Apartman Lolita features air-conditioned accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování Apartman Lolita se nachází ve městě Miškovići (Chorvatsko - Pag).

Apartment Hacienda Island Pag

Apartment Hacienda Island Pag

Ubytování (Apartmán) Apartment Hacienda Island Pag. Featuring air-conditioned accommodation with a balcony, Apartment Hacienda Island Pag is set in Miškovići. Ubytování Apartment Hacienda Island Pag se nachází ve městě Miškovići (Chorvatsko - Pag).

Pearl see apartments

Pearl see apartments

Ubytování (Apartmány) Pearl see apartments. Pearl see apartments offers accommodation with a garden and free WiFi, and is set in Miškovići. Ubytování Pearl see apartments se nachází ve městě Miškovići (Chorvatsko - Pag).

Two-Bedroom Apartment Miskovici with Sea View 02

Two-Bedroom Apartment Miskovici with Sea View 02

Ubytování (Apartmán) Two-Bedroom Apartment Miskovici with Sea View 02. Two-Bedroom Apartment Miskovici with Sea View 02 is set in Miškovići and offers barbecue facilities. Ubytování Two-Bedroom Apartment Miskovici with Sea View 02 se nachází ve městě Miškovići (Chorvatsko - Pag).

Ubytování ve městě Miškovići

Město Miškovići se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 14 hotelů a ubytování ve městě Miškovići.