Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Mírová pod Kozákovem

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Mírová pod Kozákovem

Apartmán Červenice

10

Apartmán Červenice

Ubytování (Apartmán) Apartmán Červenice. Apartmán Červenice se nachází v obci Dlouhý a nabízí neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartmán Červenice se nachází ve městě Mírová pod Kozákovem (Česko - Liberecký kraj).

Ubytování na sýpce

9,6

Ubytování na sýpce

Ubytování (Apartmán) Ubytování na sýpce. Ubytování Na Sýpce se nachází v obci Bělá a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Apartmán má 1 ložnici a kuchyňský kout s lednicí, varnou deskou i kávovarem. Ubytování Ubytování na sýpce se nachází ve městě Mírová pod Kozákovem (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Ubytování na sýpce má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Ubytování na sýpce momentálně evidujeme 31 recenzí.

Božská usedlost

9,6

Božská usedlost

UbytováníBožská usedlost. Božská usedlost se nachází v Prackově, 40 km od Ještědu, a nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Božská usedlost se nachází ve městě Mírová pod Kozákovem (Česko - Liberecký kraj).

Centrum Kairos

8,8

Centrum Kairos

Ubytování (Penzion) Centrum Kairos. Centrum Kairos se nachází v Klokočí a nabízí restauraci, bar, sdílený lounge a zahradu. Ubytování Centrum Kairos se nachází ve městě Mírová pod Kozákovem (Česko - Liberecký kraj).

Svatá Panna

Svatá Panna

Ubytování (Prázdninový dům) Svatá Panna. Featuring an outdoor swimming pool, a bar, and a shared lounge, Svatá Panna provides accommodation in Loktuše with free WiFi and pool views. Ubytování Svatá Panna se nachází ve městě Mírová pod Kozákovem (Česko - Liberecký kraj).

Spice B

Spice B

Ubytování (Apartmán) Spice B. Spice B se nachází v Lestkově a nabízí zahradu a Wi-Fi zdarma. V apartmánu najdete 2 ložnice, TV a kuchyň. Ubytování Spice B se nachází ve městě Mírová pod Kozákovem (Česká republika - Liberecký kraj). Pro Apartmán Spice B nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.