Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Mírová pod Kozákovem

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Mírová pod Kozákovem

Ubytování na sýpce

9,6

Ubytování na sýpce

Ubytování (Apartmán) Ubytování na sýpce. Ubytování Na Sýpce se nachází v obci Bělá a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Apartmán má 1 ložnici a kuchyňský kout s lednicí, varnou deskou i kávovarem. Ubytování Ubytování na sýpce se nachází ve městě Mírová pod Kozákovem (Česká republika - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 906 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Ubytování na sýpce má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Ubytování na sýpce momentálně evidujeme 31 recenzí.

Svatá Panna

Svatá Panna

Ubytování (Prázdninový dům) Svatá Panna. Featuring an outdoor swimming pool, a bar, and a shared lounge, Svatá Panna provides accommodation in Loktuše with free WiFi and pool views. Ubytování Svatá Panna se nachází ve městě Mírová pod Kozákovem (Česko - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 363 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Spice B

Spice B

Ubytování (Apartmán) Spice B. Spice B se nachází v Lestkově a nabízí zahradu a Wi-Fi zdarma. V apartmánu najdete 2 ložnice, TV a kuchyň. Ubytování Spice B se nachází ve městě Mírová pod Kozákovem (Česká republika - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 776 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Apartmán Spice B nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.