Hledat

Ubytování

Ubytování město Mindszent

Ve městě Mindszent (Maďarsko) máme celkem 4 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Mindszent

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Mindszent

Víziszony-nyaraló

8,3

Víziszony-nyaraló

Ubytování (Prázdninový dům) Víziszony-nyaraló. Víziszony-nyaraló is set in Mindszent and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Víziszony-nyaraló se nachází ve městě (Maďarsko - Csongrád).

Víziszony Tisza Nyaraló

7,1

Víziszony Tisza Nyaraló

Ubytování (Prázdninový dům) Víziszony Tisza Nyaraló. Víziszony Tisza Nyaraló is situated in Mindszent and offers a restaurant, a garden and barbecue facilities. Ubytování Víziszony Tisza Nyaraló se nachází ve městě Mindszent (Maďarsko - Csongrád). V následujících dnech se ceny pohybují od 915 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Víziszony üdülő

6,2

Víziszony üdülő

Ubytování (Prázdninový dům) Víziszony üdülő. Víziszony üdülő is set in Mindszent and offers a restaurant, a garden and water sports facilities. Ubytování Víziszony üdülő se nachází ve městě Mindszent (Maďarsko - Csongrád). V následujících dnech se ceny pohybují od 720 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Top Nyaraló Mindszent

Top Nyaraló Mindszent

Ubytování (Prázdninový dům) Top Nyaraló Mindszent. Top Nyaraló Mindszent is situated in Mindszent and offers water sports facilities and a terrace. Ubytování Top Nyaraló Mindszent se nachází ve městě Hotely v destinaci Mindszent (Maďarsko - Csongrád).

Víziszony Nyaraló Gerendaház

Víziszony Nyaraló Gerendaház

Ubytování (Venkovský dům) Víziszony Nyaraló Gerendaház. Located in Mindszent, Víziszony Nyaraló Gerendaház offers a restaurant, a garden and a barbecue. Ubytování Víziszony Nyaraló Gerendaház se nachází ve městě (Maďarsko - Csongrád).

Ubytování ve městě Mindszent

Město Mindszent se nachází na území země Maďarsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 4 hotelů a ubytování ve městě Mindszent.