Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Mikulov

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Mikulov

Pod Svatým kopečkem

9,8

Pod Svatým kopečkem

Ubytování (Privát) Pod Svatým kopečkem. Privát Pod Svatým kopečkem se nachází v Mikulově a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, posezením a kuchyní. Ubytování Pod Svatým kopečkem se nachází ve městě Mikulov (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 060 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Pod Svatým kopečkem má celkové hodnocení 9,8. Pro Privát Pod Svatým kopečkem momentálně evidujeme 25 recenzí.

Nice accommodation in Mikulov

9,8

Nice accommodation in Mikulov

Ubytování (Apartmán) Nice accommodation in Mikulov. Nice accommodation in Mikulov se nachází v Mikulově a nabízí plně vybavenou kuchyň. Tento klimatizovaný apartmán má koupelnu se sprchou a fénem. Ubytování Nice accommodation in Mikulov se nachází ve městě Mikulov (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 772 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Nice accommodation in Mikulov má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Nice accommodation in Mikulov momentálně evidujeme 5 recenzí.

Apartmány U Měšťana

9,8

Apartmány U Měšťana

Ubytování (Apartmán) Apartmány U Měšťana. Apartmány U Měšťana nabízí ubytování se zahradou v Mikulově, 43 km od Brna. Ubytování Apartmány U Měšťana se nachází ve městě Mikulov (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 339 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmány U Měšťana má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Apartmány U Měšťana momentálně evidujeme 171 recenzí.

Pension Čížek

9,7

Pension Čížek

Ubytování (Apartmán) Pension Čížek. Pension Čížek v Mikulově nabízí ubytování v apartmánech s Wi-Fi zdarma a TV s plochou obrazovkou. Ubytování Pension Čížek se nachází ve městě Mikulov (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 545 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Pension Čížek má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Pension Čížek momentálně evidujeme 106 recenzí.

Apartmany Antico

9,7

Apartmany Antico

Ubytování (Apartmán) Apartmany Antico. Apartmány Antico se nachází v centru Mikulova. Sídlí v budově ze 17. století a jsou zařízené v toskánském stylu. Ubytování Apartmany Antico se nachází ve městě Mikulov (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 725 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmany Antico má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartmany Antico momentálně evidujeme 194 recenzí.

Ubytování v Renesančním domě

9,7

Ubytování v Renesančním domě

Ubytování (Prázdninový dům) Ubytování v Renesančním domě. Historický letní dům v Mikulově nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Ubytování v Renesančním domě se nachází ve městě Mikulov (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 929 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Ubytování v Renesančním domě má celkové hodnocení 9,7. Pro Prázdninový dům Ubytování v Renesančním domě momentálně evidujeme 48 recenzí.

Penzion Baltazar Mikulov

9,7

Penzion Baltazar Mikulov

Ubytování (Penzion) Penzion Baltazar Mikulov. Penzion Baltazar je situovaný v bývalé židovské čtvrti v Mikulově a otevírá se z něho výhled na mikulovský zámek a na krajinu jižní Moravy. Ubytování Penzion Baltazar Mikulov se nachází ve městě Mikulov (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 354 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Baltazar Mikulov má celkové hodnocení 9,7. Pro Penzion Penzion Baltazar Mikulov momentálně evidujeme 393 recenzí.

Apartment Mikulov, Husova Ulice

9,6

Apartment Mikulov, Husova Ulice

Ubytování (Apartmán) Apartment Mikulov, Husova Ulice. Apartment Mikulov, Husova ulice se nachází v Mikulově. Nabízí bezplatné Wi-Fi. Klimatizovaný apartmán sestává ze 2 ložnic, kuchyňského koutu a 2 koupelen. Ubytování Apartment Mikulov, Husova Ulice se nachází ve městě Mikulov (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 972 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartment Mikulov, Husova Ulice má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Apartment Mikulov, Husova Ulice momentálně evidujeme 33 recenzí.

Mikulov Apartmány MAGISTR

9,6

Mikulov Apartmány MAGISTR

Ubytování (Aparthotel) Mikulov Apartmány MAGISTR. Mikulov Apartmány MAGISTR se nacházejí v Mikulově a nabízejí zahradu i zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Mikulov Apartmány MAGISTR se nachází ve městě Mikulov (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 000 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Mikulov Apartmány MAGISTR má celkové hodnocení 9,6. Pro Aparthotel Mikulov Apartmány MAGISTR momentálně evidujeme 12 recenzí.

Boutique Apartman Mikulov

9,5

Boutique Apartman Mikulov

Ubytování (Prázdninový dům) Boutique Apartman Mikulov. Butikový apartmán Mikulov se nachází v historické renesanční budově, která stojí hned vedle zámku v Mikulově uprostřed malebné přírodní rezervace Pálava. Ubytování Boutique Apartman Mikulov se nachází ve městě Mikulov (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 080 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Boutique Apartman Mikulov má celkové hodnocení 9,5. Pro Prázdninový dům Boutique Apartman Mikulov momentálně evidujeme 18 recenzí.

Na Kapucínské

9,5

Na Kapucínské

Ubytování (Penzion) Na Kapucínské. Penzion Na Kapucínské se nachází v Mikulově, 300 metrů od zámku. Ubytování Na Kapucínské se nachází ve městě Mikulov (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 184 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Na Kapucínské má celkové hodnocení 9,5. Pro Penzion Na Kapucínské momentálně evidujeme 93 recenzí.

Penzion Verde

9,5

Penzion Verde

Ubytování (Penzion) Penzion Verde. Penzion Verde se nachází v Mikulově a nabízí mobilní domy s možností vlastního stravování, Wi-Fi zdarma, klimatizací, terasou a přístupem do zahrady s... Ubytování Penzion Verde se nachází ve městě Mikulov (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 462 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Verde má celkové hodnocení 9,5. Pro Penzion Penzion Verde momentálně evidujeme 111 recenzí.

Apartment LIVI

9,5

Apartment LIVI

Ubytování (Apartmán) Apartment LIVI. Apartmán LIVI se nachází v Mikulově a nabízí výhled do zahrady, soukromou terasu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartment LIVI se nachází ve městě Mikulov (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 390 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartment LIVI má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Apartment LIVI momentálně evidujeme 57 recenzí.

Apartmány Gulliver

9,4

Apartmány Gulliver

Ubytování (Apartmán) Apartmány Gulliver. Apartmány Gulliver se nacházejí v centru Mikulova a nabízejí apartmány s bezplatným Wi-Fi a moderním nábytkem. Ubytování Apartmány Gulliver se nachází ve městě Mikulov (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 550 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmány Gulliver má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán Apartmány Gulliver momentálně evidujeme 185 recenzí.

Ubytování Merlot

9,4

Ubytování Merlot

Ubytování (Penzion) Ubytování Merlot. Ubytování Merlot se nachází v Mikulově a nabízí gril, bezplatné Wi-Fi připojení k internetu dostupné ve všech prostorách a soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Ubytování Merlot se nachází ve městě Mikulov (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 965 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Ubytování Merlot má celkové hodnocení 9,4. Pro Penzion Ubytování Merlot momentálně evidujeme 265 recenzí.

Villa Kiwi

9,4

Villa Kiwi

Ubytování (Penzion) Villa Kiwi. Villa Kiwi se nachází v Mikulově, 1 km od zámku Mikulov a 1,5 km od Svatého kopečku. Hosté zde mohou využívat bezplatné Wi-Fi. Ubytování Villa Kiwi se nachází ve městě Mikulov (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 081 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Villa Kiwi má celkové hodnocení 9,4. Pro Penzion Villa Kiwi momentálně evidujeme 159 recenzí.

Penzion u sluníčka

9,4

Penzion u sluníčka

Ubytování (Penzion) Penzion u sluníčka. Penzion U Sluníčka se nachází v Mikulově a nabízí zahradu a zázemí pro grilování. Všechna apartmá mají kuchyňský kout a vlastní koupelnu. Ubytování Penzion u sluníčka se nachází ve městě Mikulov (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 159 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion u sluníčka má celkové hodnocení 9,4. Pro Penzion Penzion u sluníčka momentálně evidujeme 32 recenzí.

Apartmán Relax-chatka

9,4

Apartmán Relax-chatka

Ubytování (Apartmán) Apartmán Relax-chatka. Apartmán Relax-chatka se nachází v Mikulově a nabízí zázemí pro grilování, bezplatné Wi-Fi a kuchyň. Ubytování Apartmán Relax-chatka se nachází ve městě Mikulov (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 751 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán Relax-chatka má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán Apartmán Relax-chatka momentálně evidujeme 71 recenzí.

Pension Kiwi

9,3

Pension Kiwi

Ubytování (Penzion) Pension Kiwi. Penzion Kiwi se nachází v Mikulově, 10 minut chůze od historického centra. Nabízí klimatizované apartmány a ve všech prostorách zdarma Wi-Fi. Ubytování Pension Kiwi se nachází ve městě Mikulov (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 030 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Pension Kiwi má celkové hodnocení 9,3. Pro Penzion Pension Kiwi momentálně evidujeme 274 recenzí.

Penzion U Žabáka

9,3

Penzion U Žabáka

Ubytování (Penzion) Penzion U Žabáka. Penzion U Žabáka se nachází v historickém městě Mikulov, ve vinařské oblasti. V okolí najdete četné vinné sklepy. Ubytování Penzion U Žabáka se nachází ve městě Mikulov (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 390 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion U Žabáka má celkové hodnocení 9,3. Pro Penzion Penzion U Žabáka momentálně evidujeme 228 recenzí.

PINOT HOUSE Mikulov

9,3

PINOT HOUSE Mikulov

Ubytování (Apartmán) PINOT HOUSE Mikulov. PINOT HOUSE Mikulov se nachází v Mikulově a nabízí Wi-Fi zdarma. Ubytování PINOT HOUSE Mikulov se nachází ve městě Mikulov (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 060 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování PINOT HOUSE Mikulov má celkové hodnocení 9,3. Pro Apartmán PINOT HOUSE Mikulov momentálně evidujeme 41 recenzí.

Pension Mikulov

9,3

Pension Mikulov

Ubytování (Penzion) Pension Mikulov. Penzion Mikulov se nachází v centru města, 500 metrů od zámku. Má vinný sklípek, saunu a sezónní krytý bazén. V celém objektu je dostupné Wi-Fi zdarma. Ubytování Pension Mikulov se nachází ve městě Mikulov (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 802 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Pension Mikulov má celkové hodnocení 9,3. Pro Penzion Pension Mikulov momentálně evidujeme 47 recenzí.

Apartmán Pod Věží

9,3

Apartmán Pod Věží

Ubytování (Apartmán) Apartmán Pod Věží. Apartmán Pod Věží se nachází v Mikulově v Jihomoravském kraji a nabízí terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmán Pod Věží se nachází ve městě Mikulov (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 574 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán Pod Věží má celkové hodnocení 9,3. Pro Apartmán Apartmán Pod Věží momentálně evidujeme 46 recenzí.

Golden Willow

9,3

Golden Willow

Ubytování (Apartmán) Golden Willow. Golden Willow se nachází v Mikulově, 22 km od města Laa an der Thaya. Nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na město. Ubytování Golden Willow se nachází ve městě Mikulov (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 153 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Golden Willow má celkové hodnocení 9,3. Pro Apartmán Golden Willow momentálně evidujeme 27 recenzí.

Městský penzion Mikulov

9,3

Městský penzion Mikulov

Ubytování (Penzion) Městský penzion Mikulov. Městský penzion Mikulov s bezplatným Wi-Fi se nachází v Mikulově. Nabízí přepážku s turistickými informacemi, terasu a výhled do zahrady. Ubytování Městský penzion Mikulov se nachází ve městě Mikulov (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 232 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Městský penzion Mikulov má celkové hodnocení 9,3. Pro Penzion Městský penzion Mikulov momentálně evidujeme 527 recenzí.

Penzion Husa

9,3

Penzion Husa

Ubytování (Penzion) Penzion Husa. Penzion Husa se nachází v Mikulově a nabízí gril, zahradu, terasu, společný salonek a ubytování se sdílenou kuchyní a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Penzion Husa se nachází ve městě Mikulov (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 725 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Husa má celkové hodnocení 9,3. Pro Penzion Penzion Husa momentálně evidujeme 53 recenzí.

Apartmány V Jámě

9,2

Apartmány V Jámě

Ubytování (Apartmán) Apartmány V Jámě. Penzion V Jámě se nachází 3 minuty chůze od historického centra Mikulova. Ubytování Apartmány V Jámě se nachází ve městě Mikulov (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 751 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmány V Jámě má celkové hodnocení 9,2. Pro Apartmán Apartmány V Jámě momentálně evidujeme 86 recenzí.

Stajnhaus

9,2

Stajnhaus

Ubytování (Penzion) Stajnhaus. Stajnhaus se nachází v Mikulově a nabízí klimatizované pokoje s bezplatným Wi-Fi. Hosté mohou využívat terasu. Ubytování Stajnhaus se nachází ve městě Mikulov (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 570 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Stajnhaus má celkové hodnocení 9,2. Pro Penzion Stajnhaus momentálně evidujeme 49 recenzí.

Apartmány S Vinným Sklepem

9,2

Apartmány S Vinným Sklepem

Ubytování (Apartmán) Apartmány S Vinným Sklepem. Apartmány S Vinným Sklepem se nachází v historické části Mikulova a mají dvůr, kde roste levandule a olivovníky. Ve vinném sklepě ze 17. Ubytování Apartmány S Vinným Sklepem se nachází ve městě Mikulov (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 622 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmány S Vinným Sklepem má celkové hodnocení 9,2. Pro Apartmán Apartmány S Vinným Sklepem momentálně evidujeme 223 recenzí.

(Ne)vinná kavárna

9,2

(Ne)vinná kavárna

Ubytování (Privát) (Ne)vinná kavárna. (Ne)vinná Kavárna je situována na hlavním náměstí v centru Mikulova. V přízemí se nachází vinný a kávový bar. Ubytování (Ne)vinná kavárna se nachází ve městě Mikulov (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 648 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování (Ne)vinná kavárna má celkové hodnocení 9,2. Pro Privát (Ne)vinná kavárna momentálně evidujeme 325 recenzí.

Penzion Mušlov

9,2

Penzion Mušlov

Ubytování (Penzion) Penzion Mušlov. Penzion Mušlov se nachází u cyklostezky nedaleko Pálavy, 6 km od centra Mikulova. Nabízí ubytování s Wi-Fi zdarma a vlastní bezplatné parkoviště. Ubytování Penzion Mušlov se nachází ve městě Mikulov (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 174 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Mušlov má celkové hodnocení 9,2. Pro Penzion Penzion Mušlov momentálně evidujeme 68 recenzí.

Pension Štěpán

9,2

Pension Štěpán

Ubytování (Penzion) Pension Štěpán. Pension Štěpán se nachází v Mikulově a nabízí zahradu, nepřetržitě otevřenou recepci, terasu, sdílenou kuchyň a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Pension Štěpán se nachází ve městě Mikulov (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 184 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Pension Štěpán má celkové hodnocení 9,2. Pro Penzion Pension Štěpán momentálně evidujeme 13 recenzí.

Pension Sebastian

9,1

Pension Sebastian

Ubytování (Penzion) Pension Sebastian. Tento penzion se nachází pouhých 200 metrů od centra Mikulova a jeho součástí je zařízená terasa s grilem. Ubytování Pension Sebastian se nachází ve městě Mikulov (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 473 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Pension Sebastian má celkové hodnocení 9,1. Pro Penzion Pension Sebastian momentálně evidujeme 282 recenzí.

Ubytování Mikulov

9,1

Ubytování Mikulov

Ubytování (Prázdninový dům) Ubytování Mikulov. Ubytování Mikulov se nachází v Mikulově a nabízí zázemí pro grilování a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Ubytování Mikulov se nachází ve městě Mikulov (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 673 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Ubytování Mikulov má celkové hodnocení 9,1. Pro Prázdninový dům Ubytování Mikulov momentálně evidujeme 21 recenzí.

Hotel Golf Garni

9,1

Hotel Golf Garni

Ubytování (Hotel) Hotel Golf Garni. Tento pohodlný a moderní hotel se nachází v Mikulově na hranici s Rakouskem a nabízí klimatizované pokoje s prostornými koupelnami. Ubytování Hotel Golf Garni se nachází ve městě Mikulov (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 689 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Golf Garni má celkové hodnocení 9,1. Pro Hotel Hotel Golf Garni momentálně evidujeme 314 recenzí.

Pension Crhan

9,1

Pension Crhan

Ubytování (Penzion) Pension Crhan. Pension Crhan se nachází v Mikulově v České republice. V penzionu je k dispozici TV a lednička. K nadstandardnímu vybavení patří posezení. Ubytování Pension Crhan se nachází ve městě Mikulov (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 953 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Pension Crhan má celkové hodnocení 9,1. Pro Penzion Pension Crhan momentálně evidujeme 237 recenzí.

Apartmán pod zámkem

9

Apartmán pod zámkem

Ubytování (Apartmán) Apartmán pod zámkem. Penzion Pod Zámkem se nachází v Mikulově, 50 km od Brna, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmán pod zámkem se nachází ve městě Mikulov (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 467 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán pod zámkem má celkové hodnocení 9. Pro Apartmán Apartmán pod zámkem momentálně evidujeme 12 recenzí.

Hotel Bonsai, s.r.o.

9

Hotel Bonsai, s.r.o.

Ubytování (Hotel) Hotel Bonsai, s.r.o.. Hotel Bonsai nabízí stylové ubytování s vlastní koupelnou a barevným interiérovým designem jen 800 metrů od nádraží v Mikulově. Ubytování Hotel Bonsai, s.r.o. se nachází ve městě Mikulov (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 968 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Bonsai, s.r.o. má celkové hodnocení 9. Pro Hotel Hotel Bonsai, s.r.o. momentálně evidujeme 399 recenzí.

Apartmány Volarik

9

Apartmány Volarik

Ubytování (Apartmán) Apartmány Volarik. Apartmány Volařík se nacházejí v Mikulově v Jihomoravském kraji, 43 km od Brna. Nabízejí gril a sluneční terasu. Ubytování Apartmány Volarik se nachází ve městě Mikulov (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 993 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmány Volarik má celkové hodnocení 9. Pro Apartmán Apartmány Volarik momentálně evidujeme 681 recenzí.

Ubytovaní U lomu

9

Ubytovaní U lomu

Ubytování (Prázdninový dům) Ubytovaní U lomu. Prázdninový dům Ubytování U lomu se nachází v Mikulově a nabízí zázemí pro vodní sporty, zázemí pro grilování, zahradu a plně vybavenou kuchyň. Ubytování Ubytovaní U lomu se nachází ve městě Mikulov (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 472 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Ubytovaní U lomu má celkové hodnocení 9. Pro Prázdninový dům Ubytovaní U lomu momentálně evidujeme 24 recenzí.

Penzion Pod hradkem

9

Penzion Pod hradkem

Ubytování (Penzion) Penzion Pod hradkem. Penzion Pod hrádkem se nachází v Mikulově. Nabízí zázemí pro grilování, zahradu a terasu. K dispozici je také soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Penzion Pod hradkem se nachází ve městě Mikulov (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 364 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Pod hradkem má celkové hodnocení 9. Pro Penzion Penzion Pod hradkem momentálně evidujeme 48 recenzí.

Penzion Panorama

9

Penzion Panorama

Ubytování (Penzion) Penzion Panorama. Penzion Panorama se nachází v klidné části vinařského města Mikulov, 10 minut chůze od centra. Ubytování Penzion Panorama se nachází ve městě Mikulov (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 824 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Panorama má celkové hodnocení 9. Pro Penzion Penzion Panorama momentálně evidujeme 191 recenzí.

Pension Zelený strom

9

Pension Zelený strom

Ubytování (Penzion) Pension Zelený strom. Tříhvězdičkový penzion Zelený strom se nachází v Mikulově. Nabízí zázemí pro grilování, zahradu, bezplatné Wi-Fi a terasu. Ubytování Pension Zelený strom se nachází ve městě Mikulov (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 274 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Pension Zelený strom má celkové hodnocení 9. Pro Penzion Pension Zelený strom momentálně evidujeme 11 recenzí.

Apartmány Turold Mikulov

8,9

Apartmány Turold Mikulov

Ubytování (Apartmán) Apartmány Turold Mikulov. Apartmány Turold se nacházejí na klidném místě, pouze 100 metrů od mikulovské jeskyně Na Turoldu ve vinařském regionu Pálava. Ubytování Apartmány Turold Mikulov se nachází ve městě Mikulov (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 030 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmány Turold Mikulov má celkové hodnocení 8,9. Pro Apartmán Apartmány Turold Mikulov momentálně evidujeme 239 recenzí.

Hotel Ryzlink

8,9

Hotel Ryzlink

Ubytování (Hotel) Hotel Ryzlink. Hotel Ryzlink se nachází v Mikulově a nabízí zahradu, sdílený lounge i dětské hřiště. K dispozici je také restaurace podávající grilovaná jídla. Ubytování Hotel Ryzlink se nachází ve městě Mikulov (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 007 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Ryzlink má celkové hodnocení 8,9. Pro Hotel Hotel Ryzlink momentálně evidujeme 529 recenzí.

Hotel Volarik

8,9

Hotel Volarik

Ubytování (Hotel) Hotel Volarik. Hotel Volařík se nachází pouhých 100 metrů od zámku Mikulov a 5 minut chůze od hlavního náměstí. Ubytování Hotel Volarik se nachází ve městě Mikulov (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 876 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Volarik má celkové hodnocení 8,9. Pro Hotel Hotel Volarik momentálně evidujeme 1255 recenzí.

Apartmány Pohoda

8,9

Apartmány Pohoda

Ubytování (Apartmán) Apartmány Pohoda. Apartmány Pohoda se nacházejí v Mikulově a nabízejí TV, kuchyň a bezplatné Wi-Fi. K dispozici je mikrovlnná trouba a rychlovarná konvice. Nechybí ani gril. Ubytování Apartmány Pohoda se nachází ve městě Mikulov (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 124 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmány Pohoda má celkové hodnocení 8,9. Pro Apartmán Apartmány Pohoda momentálně evidujeme 61 recenzí.

Penzion u Mikulinců

8,9

Penzion u Mikulinců

Ubytování (Penzion) Penzion u Mikulinců. Tříhvězdičkový penzion U Mikulinců se nachází v Mikulově. Nabízí sdílenou kuchyň a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Penzion u Mikulinců se nachází ve městě Mikulov (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Penzion u Mikulinců má celkové hodnocení 8,9. Pro Penzion Penzion u Mikulinců momentálně evidujeme 64 recenzí.

Penzion Fontána

8,9

Penzion Fontána

Ubytování (Penzion) Penzion Fontána. Penzion Fontána se nachází v Mikulově, 300 metrů od mikulovského náměstí a 5 minut chůze od zámku. K dispozici je bezplatné Wi-Fi. Ubytování Penzion Fontána se nachází ve městě Mikulov (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 515 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Fontána má celkové hodnocení 8,9. Pro Penzion Penzion Fontána momentálně evidujeme 205 recenzí.

Apartmán Lípa Mikulov

8,9

Apartmán Lípa Mikulov

Ubytování (Apartmán) Apartmán Lípa Mikulov. Apartmán Lípa Mikulov se nachází ve městě Mikulov a je obklopen chráněnou krajinnou oblastí Pálava. Ubytování Apartmán Lípa Mikulov se nachází ve městě Mikulov (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 236 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán Lípa Mikulov má celkové hodnocení 8,9. Pro Apartmán Apartmán Lípa Mikulov momentálně evidujeme 159 recenzí.

U svatého Urbana

8,9

U svatého Urbana

Ubytování (Penzion) U svatého Urbana. U svatého Urbana se nachází v Mikulově a nabízí terasu, sdílený salónek, bar a Wi-Fi zdarma. Ubytování U svatého Urbana se nachází ve městě Mikulov (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 721 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování U svatého Urbana má celkové hodnocení 8,9. Pro Penzion U svatého Urbana momentálně evidujeme 522 recenzí.