Hledat

Ubytování

Ubytování město Mezzolombardo

Ve městě Mezzolombardo (Itálie) máme celkem 4 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Mezzolombardo

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Mezzolombardo

B&B La Fosina

9,7

B&B La Fosina

Ubytování (Bed and breakfast) B&B La Fosina. B&B La Fosina se nachází v Mezzolombardu a nabízí zahradu, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na řeku. Ubytování B&B La Fosina se nachází ve městě Mezzolombardo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa da Carmen

9,6

Casa da Carmen

Ubytování (Farma) Casa da Carmen. Casa da Carmen se nachází v Mezzolombardu a nabízí výhled do zahrady, restauraci, pokojovou službu, bar, zahradu, dětské hřiště a sluneční terasu. Ubytování Casa da Carmen se nachází ve městě Mezzolombardo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamenti Alle 5 Torri

9,3

Appartamenti Alle 5 Torri

Ubytování (Apartmány) Appartamenti Alle 5 Torri. Ubytování se nachází v Mezzolombardu v regionu Trentino Alto Adige a nabízí zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Appartamenti Alle 5 Torri se nachází ve městě Mezzolombardo (Itálie - Trentino Alto Adige).

B&B Perbacco Relax

9,3

B&B Perbacco Relax

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Perbacco Relax. Ubytování se nachází v Mezzolombardu, 22 km od Trenta. B&B Perbacco Relax nabízí restauraci a bezplatné Wi-Fi. Ubytování B&B Perbacco Relax se nachází ve městě Mezzolombardo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Albergo Al Sole

8,5

Albergo Al Sole

Ubytování (Hotel) Albergo Al Sole. Albergo Al Sole se nachází v centru města Mezzolombardo, 700 metrů od vlakového nádraží a 20 km severně od Trenta. Ubytování Albergo Al Sole se nachází ve městě Mezzolombardo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Emma Home

Emma Home

UbytováníEmma Home. Emma Home se nachází v Mezzolombardu, 20 km od MUSE, 26 km od jezera Molveno a 20 km od náměstí Piazza Duomo. Ubytování Emma Home se nachází ve městě Mezzolombardo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Mezzolombardo

Město Mezzolombardo se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 4 hotelů a ubytování ve městě Mezzolombardo.