Hledat

Ubytování

Ubytování město Mezzocorona

Ve městě Mezzocorona (Itálie) máme celkem 6 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Mezzocorona

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Mezzocorona

B&B Pedelmont

9,4

B&B Pedelmont

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Pedelmont. B&B Pedelmont má zahradu, terasu a pokoje s balkonem s výhledem na hory. Nachází se ve městě Mezzocorona a nabízí bezplatné Wi-Fi ve společných prostorách. Ubytování B&B Pedelmont se nachází ve městě Mezzocorona (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ai Spiazzi

9,2

Ai Spiazzi

UbytováníAi Spiazzi. Ai Spiazzi se nachází ve městě Mezzocorona a nabízí restauraci, bar, sdílený lounge a zahradu. Ubytování Ai Spiazzi se nachází ve městě Mezzocorona (Itálie - Trentino Alto Adige).

Albergo Caffe Centrale

9

Albergo Caffe Centrale

Ubytování (Hotel) Albergo Caffe Centrale. Albergo Caffe Centrale se nachází v obci Mezzocorona uprostřed Dolomit. Ubytování Albergo Caffe Centrale se nachází ve městě Mezzocorona (Itálie - Trentino Alto Adige).

Antico Fienile Agritur

8,7

Antico Fienile Agritur

Ubytování (Farma) Antico Fienile Agritur. Farma Antico Fienile Agriturtur se nachází uprostřed vinic, pouhých 500 metrů od Mezzocorona. V zahradě najdete stoly, židle, slunečníky a pergolu. Ubytování Antico Fienile Agritur se nachází ve městě Mezzocorona (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Drago

6,9

Hotel Drago

Ubytování (Hotel) Hotel Drago. Hotel Drago se nachází naproti vlakovému nádraží Mezzocorona a nabízí velké bezplatné parkoviště a zahradu, kde si v létě můžete vychutnat nápoje a jídla. Ubytování Hotel Drago se nachází ve městě Mezzocorona (Itálie - Trentino Alto Adige).

B&B die Terrasse Appartament

B&B die Terrasse Appartament

UbytováníB&B die Terrasse Appartament. B&B die Terrasse Appartament se nachází asi 28 km od jezera Molveno a nabízí ubytování s balkonem a výhledem na hory. Ubytování B&B die Terrasse Appartament se nachází ve městě Mezzocorona (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Mezzocorona

Město Mezzocorona se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 6 hotelů a ubytování ve městě Mezzocorona.