Hledat

Ubytování

Ubytování město Masouri

Ve městě Masouri (Řecko) máme celkem 28 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Masouri

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Masouri

Panos Studios

9,6

Panos Studios

Ubytování (Apartmány) Panos Studios. Located in Masouri, near Massuri Beach, Melitsachas Beach and Paradise Nudist Beach, Panos Studios features free WiFi, and guests can enjoy a terrace. Ubytování Panos Studios se nachází ve městě Masouri (Řecko - Kalymnos). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 251 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Niki

9,4

Villa Niki

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Niki. Villa Niki is a detached holiday home with a terrace, situated in Masouri. Free WiFi is provided throughout the property. The kitchen features an oven. Ubytování Villa Niki se nachází ve městě Masouri (Řecko - Kalymnos). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 754 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

La Playa Boutique Apartments

9,3

La Playa Boutique Apartments

Ubytování (Penzion) La Playa Boutique Apartments. Situated on the beachfront in Masouri, La Playa Boutique Apartments has a terrace. Ubytování La Playa Boutique Apartments se nachází ve městě Masouri (Řecko - Kalymnos). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 927 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Nikolas Studios

9,3

Nikolas Studios

Ubytování (Apartmán) Nikolas Studios. Situated in Masouri, 300 metres from Massuri Beach and 1. Ubytování Nikolas Studios se nachází ve městě Masouri (Řecko - Kalymnos).

Carian Hotel

9,3

Carian Hotel

Ubytování (Hotel) Carian Hotel. Čtyřhvězdičkový hotel Carian se nachází na nábřeží v Masouri. Ubytování Carian Hotel se nachází ve městě Masouri (Řecko - Kalymnos).

Elenis Studios&Apartments

9,2

Elenis Studios&Apartments

Ubytování (Apartmány) Elenis Studios&Apartments. Set in the centre of Masouri, within a short walk of the beach, restaurants and shops, Elenis Studios&Apartments offers air-conditioned accommodation with... Ubytování Elenis Studios&Apartments se nachází ve městě Masouri (Řecko - Kalymnos). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 126 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Acropolis Hotel

9,2

Acropolis Hotel

Ubytování (Aparthotel) Acropolis Hotel. Only 40 metres from Masouri Beach, in Kalymnos, Acropolis Hotel is located in the heart of the islands tourist area the Masouri village. Ubytování Acropolis Hotel se nachází ve městě Masouri (Řecko - Kalymnos).

Amphitrite

9,2

Amphitrite

Ubytování (Apartmány) Amphitrite. Offering accommodation with air conditioning, Amphitrite is located in Melitsachas of Kalymnos. All units feature a TV. Ubytování Amphitrite se nachází ve městě Masouri (Řecko - Kalymnos).

Hotel Aegean Home Studios & Apartments

9,1

Hotel Aegean Home Studios & Apartments

Ubytování (Apartmány) Hotel Aegean Home Studios & Apartments. Tradičně postavené apartmány a studia Aegean Home Apartments poskytují ubytování v kykladském stylu s možností vlastního stravování, výhledem na moře,... Ubytování Hotel Aegean Home Studios & Apartments se nachází ve městě Masouri (Řecko - Kalymnos). V následujících dnech se ceny pohybují od 685 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sdregas Flats

9,1

Sdregas Flats

Ubytování (Apartmány) Sdregas Flats. Located 100 metres from Massuri Beach and 1.4 km from Melitsachas Beach, Sdregas Flats in Masouri provides air-conditioned accommodation with views of the... Ubytování Sdregas Flats se nachází ve městě Masouri (Řecko - Kalymnos).

Tatsis Apartments

8,7

Tatsis Apartments

Ubytování (Apartmány) Tatsis Apartments. Tatsis Apartments se nachází v Masouri, 50 metrů od pláže a 10 km od hlavního města Pothia. Ubytování Tatsis Apartments se nachází ve městě Masouri (Řecko - Kalymnos).

Ambiance Studios

8,6

Ambiance Studios

Ubytování (Aparthotel) Ambiance Studios. Just 20 metres from Masouri Beach, Ambiance Studios boasts studios overlooking the island of Telendos and the Mediterranean Sea. Ubytování Ambiance Studios se nachází ve městě Masouri (Řecko - Kalymnos).

Pegasus

8,5

Pegasus

Ubytování (Aparthotel) Pegasus. Aparthotel Pegasus se nachází na náměstí v centru města Masouri, pouhých 50 metrů od pláže a 30 metrů od obchodů, barů i restaurací. Ubytování Pegasus se nachází ve městě Masouri (Řecko - Kalymnos).

Fatolitis Studios

8,5

Fatolitis Studios

Ubytování (Hotel) Fatolitis Studios. Fatolitis Studios features a restaurant, seasonal outdoor swimming pool, a bar and shared lounge in Masouri. Ubytování Fatolitis Studios se nachází ve městě Masouri (Řecko - Kalymnos). V následujících dnech se ceny pohybují od 673 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Massouri Rooms

8,5

Massouri Rooms

Ubytování (Penzion) Massouri Rooms. Massouri Rooms se nachází na náměstí v Masouri, pouhých 50 metrů od pláže, a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Massouri Rooms se nachází ve městě Masouri (Řecko - Kalymnos).

Meltemi Apartments

8,5

Meltemi Apartments

Ubytování (Apartmány) Meltemi Apartments. Offering a garden, Meltemi Apartments is located in Masouri of Kalymnos. Free WiFi is featured throughout the property. Ubytování Meltemi Apartments se nachází ve městě Masouri (Řecko - Kalymnos). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 015 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Oasis Hotel

8,3

Oasis Hotel

Ubytování (Hotel) Oasis Hotel. Oasis Hotel stojí jen 50 metrů od pláže Massouri. Má terasy s kamennou dlažbou a úchvatným výhledem na Egejské moře a ostrov Telendos. Ubytování Oasis Hotel se nachází ve městě Masouri (Řecko - Kalymnos).

Avra Studios

8,2

Avra Studios

Ubytování (Apartmán) Avra Studios. Just 30 metres from a secluded beach in Massouri, Avra offers studios with free Wi-Fi and a balcony overlooking the Aegean Sea. Ubytování Avra Studios se nachází ve městě Masouri (Řecko - Kalymnos). V následujících dnech se ceny pohybují od 885 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vouros Palace

7,8

Vouros Palace

Ubytování (Bed and breakfast) Vouros Palace. Set in Masouri, a few steps from Massuri Beach and 1. Ubytování Vouros Palace se nachází ve městě Masouri (Řecko - Kalymnos). V následujících dnech se ceny pohybují od 876 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studios Triantafillos

7,7

Studios Triantafillos

Ubytování (Aparthotel) Studios Triantafillos. Studios Triantafillos features sea views, free WiFi and free private parking, located in Masouri, 700 metres from Massuri Beach. Ubytování Studios Triantafillos se nachází ve městě Masouri (Řecko - Kalymnos). V následujících dnech se ceny pohybují od 751 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kalymnos Village

Kalymnos Village

Ubytování (Aparthotel) Kalymnos Village. Kalymnos Village provides accommodation with a bar and free WiFi. Ubytování Kalymnos Village se nachází ve městě Masouri (Řecko - Kalymnos). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 734 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

MASSOURI BEACH HOTEL

MASSOURI BEACH HOTEL

Ubytování (Hotel) MASSOURI BEACH HOTEL. MASSOURI BEACH HOTEL in Masouri has 4-star accommodation with a bar. This 4-star hotel offers a terrace. The accommodation provides free WiFi. Ubytování MASSOURI BEACH HOTEL se nachází ve městě Masouri (Řecko - Kalymnos). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 858 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

ELENA APARTMENTS

ELENA APARTMENTS

Ubytování (Hotel) ELENA APARTMENTS. ELENA APARTMENTS has a bar and a terrace in Masouri. This 3-star hotel offers free WiFi. All rooms include a balcony. Ubytování ELENA APARTMENTS se nachází ve městě Masouri (Řecko - Kalymnos). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 593 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Eftychias residence

Eftychias residence

Ubytování (Apartmán) Eftychias residence. Located in Masouri, 400 metres from Massuri Beach and 1. Ubytování Eftychias residence se nachází ve městě Masouri (Řecko - Kalymnos). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 754 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kasteli Villas

Kasteli Villas

Ubytování (Prázdninový dům) Kasteli Villas. Located in Masouri in the Kalymnos Region, 44 km from Bodrum City, the seaside Kasteli Villas boasts an outdoor pool and views of the blue sea and the... Ubytování Kasteli Villas se nachází ve městě Masouri (Řecko - Kalymnos).

Calma apartment

Calma apartment

Ubytování (Apartmán) Calma apartment. Calma apartment is set in Masouri. This property offers access to a terrace. Ubytování Calma apartment se nachází ve městě Masouri (Řecko - Kalymnos). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 980 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Sabine

Casa Sabine

Ubytování (Vily) Casa Sabine. Featuring a terrace, Casa Sabine features accommodation in Masouri with free WiFi and garden views. This property offers access to a balcony. Ubytování Casa Sabine se nachází ve městě Masouri (Řecko - Kalymnos).

Koralli Studios Kalymnos

Koralli Studios Kalymnos

Ubytování (Apartmány) Koralli Studios Kalymnos. Set in Masouri, Koralli Studios Kalymnos provides accommodation with free WiFi. The apartment offers a terrace. Ubytování Koralli Studios Kalymnos se nachází ve městě Masouri (Řecko - Kalymnos). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 407 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Evelinas Apartement

Evelinas Apartement

Ubytování (Apartmán) Evelinas Apartement. Featuring sea views, Evelinas Apartement provides accommodation with a balcony and a coffee machine, around 800 metres from Melitsachas Beach. Ubytování Evelinas Apartement se nachází ve městě Masouri (Řecko - Kalymnos). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 911 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Masouri

Město Masouri se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 28 hotelů a ubytování ve městě Masouri.