Hledat

Ubytování

Ubytování město Masdache

Ve městě Masdache (Španělsko) máme celkem 10 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Masdache

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Masdache

Ermita Perdomo

9,4

Ermita Perdomo

Ubytování (Prázdninový dům) Ermita Perdomo. Situated in Masdache in the Canary Islands region, Ermita Perdomo features a patio and garden views. Ubytování Ermita Perdomo se nachází ve městě Masdache (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 127 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mirador de los Volcanes

9,2

Mirador de los Volcanes

Ubytování (Prázdninový dům) Mirador de los Volcanes. Set in Masdache in the Lanzarote region, Mirador de los Volcanes features a patio and garden views. Ubytování Mirador de los Volcanes se nachází ve městě Masdache (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 968 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Clara

9,1

Villa Clara

Ubytování (Vily) Villa Clara. Featuring a large terrace with a shared outdoor pool, Villa Clara offers bright, spacious apartments with free Wi-Fi and views of the vineyards and... Ubytování Villa Clara se nachází ve městě Masdache (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 981 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Perdomo

9,1

Casa Perdomo

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Perdomo. Overlooking Lanzarote’s impressive volcanic landscape, Casa Perdomo is located just outside Masdache. Ubytování Casa Perdomo se nachází ve městě Masdache (Španělsko - Lanzarote).

Finca El Oratorio

9

Finca El Oratorio

Ubytování (Prázdninový dům) Finca El Oratorio. Finca El Oratorio is set in the village of Masdache within La Geria Park and 15 minutes’ drive from the beach. Ubytování Finca El Oratorio se nachází ve městě Masdache (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 355 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ecofinca Buenavista

8,2

Ecofinca Buenavista

Ubytování (Venkovský dům) Ecofinca Buenavista. Set in the Geria Nature Reserve among large gardens with vineyards and fruit trees Ecofinca Buenavista offers a furnished terrace with a barbecue. Ubytování Ecofinca Buenavista se nachází ve městě Masdache (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 663 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Malvasia - La Geria

Casa Malvasia - La Geria

Ubytování (Vila) Casa Malvasia - La Geria. Featuring a garden, a year-round outdoor pool and pool views, Casa Malvasia - La Geria is set in Masdache. Ubytování Casa Malvasia - La Geria se nachází ve městě Masdache (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 518 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

El Rincón

El Rincón

Ubytování (Prázdninový dům) El Rincón. Set in Masdache, El Rincón offers accommodation with a private pool, a patio and pool views. Ubytování El Rincón se nachází ve městě Masdache (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 318 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Masdache

Město Masdache se nachází na území země Španělsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 10 hotelů a ubytování ve městě Masdache.